Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. února 2020
svátek má Gizela.
Hlavní menu
  • ID: 5341
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5959
    Týden:
    35
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 11.08. 13:00 Jihlava - Teplice 2:1 (0:1)
    St 12.08. 10:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:2 (2:2)
    St 12.08. 11:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    St 12.08. 12:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    St 12.08. 13:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
    St 12.08. 13:00 Zlín - 1.FK Příbram 3:1 (2:1)
    St 12.08. 14:00 Sigma Olomouc - Mostecký FK 4:1 (2:0)
    Út 25.08. 11:00 Slavia Praha - České Budějovice 2:2 (1:1)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Mostecký FK - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    So 15.08. 11:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 2:3 (2:1)
    So 15.08. 11:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:1 (1:1)
    So 15.08. 11:00 Jihlava - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 15.08. 13:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 7:0 (3:0)
    So 15.08. 13:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
    So 15.08. 14:00 Teplice - České Budějovice 1:0 (0:0)
    Út 08.09. 14:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 3:1 (2:1)

    3.kolo

    21.08. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 5:1 (2:1)
    So 22.08. 10:15 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 22.08. 11:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:2 (0:2)
    So 22.08. 12:00 Hradec Králové - Teplice 1:1 (0:0)
    So 22.08. 13:00 Bohemians 1905 - Jihlava 0:4 (0:1)
    So 22.08. 13:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 22.08. 14:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 8:0 (6:0)
    So 22.08. 14:00 Slavia Praha - Mostecký FK 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 1.FK Příbram - Baník Ostrava 2:2 (1:1)
    So 29.08. 11:00 Jihlava - Zlín 4:1 (2:0)
    So 29.08. 13:00 Mostecký FK - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 29.08. 13:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 29.08. 13:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 2:1 (1:1)
    Út 01.09. 11:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:5 (0:1)
    St 02.09. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 8:0 (4:0)
    Út 13.10. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)

    5.kolo

    04.09. 14:15 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 1:0
    So 05.09. 11:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:0 (0:0)
    So 05.09. 11:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 3:2 (2:1)
    So 05.09. 11:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 3:1 (0:1)
    So 05.09. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:2 (0:0)
    So 05.09. 13:00 Zlín - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    So 05.09. 13:00 Mladá Boleslav - Jihlava 4:1 (2:0)
    So 05.09. 14:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 8:1 (5:0)

    6.kolo

    St 09.09. 11:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:2 (0:1)
    11.09. 14:45 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 12.09. 11:00 Teplice - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    So 12.09. 11:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)
    So 12.09. 11:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
    So 12.09. 14:00 Jihlava - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    So 12.09. 14:00 Bohemians 1905 - Zlín 2:2 (0:1)
    Ne 13.09. 11:00 1.FK Příbram - České Budějovice 0:1 (0:0)

    7.kolo

    18.09. 14:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    So 19.09. 11:00 Zlín - Teplice 2:1 (2:0)
    So 19.09. 11:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    So 19.09. 11:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 7:1 (3:1)
    So 19.09. 11:00 Mostecký FK - Sparta Praha 1:4 (0:3)
    So 19.09. 12:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:1 (0:0)
    So 19.09. 12:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    So 19.09. 14:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 4:2 (0:0)

    8.kolo

    25.09. 12:00 1.FK Příbram - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    25.09. 13:30 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 26.09. 10:15 1.FC Slovácko - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 26.09. 11:00 Jihlava - Slavia Praha 2:2 (0:1)
    So 26.09. 11:00 Zlín - Mladá Boleslav 1:3 (0:1)
    So 26.09. 12:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 3:2 (2:0)
    So 26.09. 13:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    St 28.10. 11:00 Teplice - Sparta Praha 1:5 (1:2)

    9.kolo

    St 30.09. 13:00 Mostecký FK - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    02.10. 14:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:2 (0:1)
    So 03.10. 11:00 Sigma Olomouc - Zlín 3:0 (1:0)
    So 03.10. 11:00 České Budějovice - Jihlava 2:2 (1:1)
    So 03.10. 12:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 3:1 (0:1)
    So 03.10. 13:00 Mladá Boleslav - Teplice 2:0 (1:0)
    So 03.10. 13:30 Sparta Praha - 1.FK Příbram 6:2 (2:1)
    So 03.10. 14:00 Slavia Praha - Hradec Králové 3:0 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 00:00 Teplice - 1.FK Příbram 6:1 (3:0)
    So 10.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:6 (1:4)
    So 10.10. 00:00 1.FC Slovácko - Mostecký FK 3:2 (3:2)
    So 10.10. 00:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 5:2 (4:0)
    So 10.10. 00:00 Hradec Králové - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 10.10. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 5:2 (3:0)
    So 10.10. 00:00 Zlín - Baník Ostrava 0:2 (0:2)
    So 10.10. 00:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 17.10. 00:00 Sigma Olomouc - Teplice 5:3 (3:0)
    So 17.10. 00:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    So 17.10. 00:00 Slavia Praha - Zlín 2:0 (1:0)
    So 17.10. 00:00 České Budějovice - Bohemians 1905 4:0 (2:0)
    So 17.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 17.10. 00:00 Mostecký FK - Jihlava 5:4 (2:1)
    So 17.10. 00:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 6:1 (0:1)
    So 17.10. 00:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Jihlava - Sparta Praha 1:5 (0:3)
    So 24.10. 00:00 Hradec Králové - Mostecký FK 4:1 (2:1)
    So 24.10. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:4 (1:2)
    So 24.10. 00:00 Zlín - České Budějovice 0:2 (0:1)
    So 24.10. 00:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 5:2 (3:1)
    So 24.10. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:1 (0:1)

    13.kolo

    So 31.10. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 2:2 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 31.10. 00:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Zlín 1:0 (0:0)
    So 31.10. 00:00 Mostecký FK - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 31.10. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 2:1 (1:1)
    So 31.10. 00:00 1.FK Příbram - Jihlava 1:2 (0:2)
    So 31.10. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 07.11. 00:00 Teplice - 1.FC Slovácko 3:1 (2:0)
    So 07.11. 00:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:2 (2:1)
    So 07.11. 00:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 07.11. 00:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:5 (1:4)
    So 07.11. 00:00 Zlín - Mostecký FK 5:0 (3:0)
    So 07.11. 00:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 3:1 (1:0)
    So 07.11. 00:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 2:3 (2:1)
    So 07.11. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:4 (0:2)

    15.kolo

    So 14.11. 00:00 Slavia Praha - Teplice 0:0 (0:0)
    So 14.11. 00:00 České Budějovice - Baník Ostrava 2:1 (0:1)
    So 14.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 4:2 (2:0)
    So 14.11. 00:00 Mostecký FK - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 14.11. 00:00 Sparta Praha - Zlín 4:0 (3:0)
    So 14.11. 00:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 4:0 (3:0)
    So 14.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 2:2 (1:1)
    So 14.11. 00:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:4 (2:1)

    30.kolo

    So 06.03. 10:15 Baník Ostrava - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 06.03. 10:15 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 3:0 (3:0)
    So 06.03. 11:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 06.03. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 2:2 (0:2)
    So 06.03. 12:15 Mladá Boleslav - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    So 06.03. 13:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    Ne 07.03. 12:00 Zlín - Sparta Praha 1:4
    St 17.03. 11:00 Teplice - Slavia Praha 1:3

    16.kolo

    12.03. 10:15 Mostecký FK - Sigma Olomouc 4:0 (1:0)
    12.03. 10:15 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    12.03. 12:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 13.03. 11:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:1 (1:0)
    So 13.03. 12:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 13.03. 12:30 1.FK Příbram - Zlín 1:2 (1:1)
    So 13.03. 13:00 České Budějovice - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    St 14.04. 12:30 Teplice - Jihlava 2:2 (1:0)

    17.kolo

    So 20.03. 10:15 Baník Ostrava - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    So 20.03. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 20.03. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 2:1 (0:0)
    So 20.03. 11:00 Zlín - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 20.03. 11:00 Hradec Králové - Jihlava 6:1 (2:1)
    So 20.03. 12:30 Sigma Olomouc - Sparta Praha 3:1 (2:1)
    So 20.03. 12:45 České Budějovice - Teplice 3:0 (1:0)
    So 20.03. 12:45 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)

    18.kolo

    26.03. 12:00 Jihlava - Bohemians 1905 1:3 (0:1)
    26.03. 12:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    So 27.03. 10:15 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 27.03. 11:00 1.FC Slovácko - Zlín 2:2 (1:1)
    So 27.03. 11:00 Mostecký FK - Slavia Praha 3:1 (2:1)
    So 27.03. 12:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 6:0 (4:0)
    So 27.03. 12:45 Teplice - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    Ne 28.03. 13:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:3 (0:2)

    19.kolo

    Čt 01.04. 14:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)
    02.04. 10:15 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 1:2 (1:0)
    02.04. 12:00 Viktoria Plzeň - Teplice 1:1 (1:1)
    So 03.04. 11:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:0
    So 03.04. 11:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    So 03.04. 12:00 České Budějovice - Mostecký FK 1:1 (0:0)
    So 03.04. 13:00 Zlín - Jihlava 2:1
    St 14.04. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:4 (1:2)

    20.kolo

    09.04. 12:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    So 10.04. 11:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 10.04. 11:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    So 10.04. 12:00 Hradec Králové - Zlín 1:1 (1:1)
    So 10.04. 12:00 Sparta Praha - České Budějovice 6:0 (5:0)
    So 10.04. 13:00 Jihlava - Mladá Boleslav 2:3 (2:2)
    So 10.04. 14:00 Teplice - Bohemians 1905 1:2 (1:1)
    St 28.04. 11:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:3 (1:2)

    21.kolo

    So 17.04. 11:00 Mostecký FK - Teplice 1:0 (1:0)
    So 17.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 17.04. 11:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:1 (2:0)
    So 17.04. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 3:2 (1:1)
    So 17.04. 11:00 Sigma Olomouc - Jihlava 0:2 (0:1)
    So 17.04. 11:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:2 (0:1)
    So 17.04. 13:00 Zlín - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
    So 17.04. 14:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)

    22.kolo

    23.04. 11:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:3
    23.04. 12:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 1:0
    So 24.04. 10:15 Teplice - Zlín 0:0 (0:0)
    So 24.04. 11:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 24.04. 11:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 3:1 (2:1)
    So 24.04. 11:00 Sparta Praha - Mostecký FK 8:0 (5:0)
    So 24.04. 12:00 Jihlava - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 24.04. 14:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 2:1 (0:0)

    23.kolo

    So 01.05. 11:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 3:1 (2:0)
    So 01.05. 12:00 Mostecký FK - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 01.05. 13:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
    So 01.05. 13:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 01.05. 13:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 2:1 (2:1)
    So 01.05. 14:00 Sparta Praha - Teplice 2:1 (1:0)
    So 01.05. 14:00 Slavia Praha - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 01.05. 14:00 Mladá Boleslav - Zlín 2:0 (0:0)

    24.kolo

    07.05. 11:00 Teplice - Mladá Boleslav 4:1 (3:1)
    07.05. 12:00 Zbrojovka Brno - Mostecký FK 4:1 (2:0)
    So 08.05. 10:15 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 08.05. 11:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 08.05. 11:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    So 08.05. 11:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 08.05. 12:00 Jihlava - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 08.05. 14:45 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)

    25.kolo

    14.05. 11:00 Baník Ostrava - Zlín 1:0 (1:0)
    14.05. 12:00 1.FK Příbram - Teplice 0:1 (0:1)
    So 15.05. 10:15 Mostecký FK - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 15.05. 11:00 České Budějovice - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 15.05. 12:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 5:2 (1:1)
    So 15.05. 13:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 3:1 (1:1)
    So 15.05. 14:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 3:0 (0:0)
    So 15.05. 14:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:2 (1:2)

    26.kolo

    21.05. 13:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 22.05. 10:15 1.FC Slovácko - Sparta Praha 2:1 (2:1)
    So 22.05. 11:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    So 22.05. 11:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 22.05. 12:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 3:2 (0:2)
    So 22.05. 13:00 Jihlava - Mostecký FK 0:3 (0:1)
    So 22.05. 14:00 Zlín - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    St 09.06. 14:00 Teplice - Sigma Olomouc 2:3 (2:2)

    27.kolo

    28.05. 12:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:3 (1:1)
    So 29.05. 11:00 Sparta Praha - Jihlava 5:0 (3:0)
    So 29.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    So 29.05. 11:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 5:2 (0:0)
    So 29.05. 11:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    So 29.05. 12:00 Mostecký FK - Hradec Králové 0:21 (0:11)
    So 29.05. 13:00 České Budějovice - Zlín 2:1 (1:0)
    So 29.05. 14:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)

    28.kolo

    So 05.06. 11:00 Teplice - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    So 05.06. 11:00 Bohemians 1905 - Mostecký FK 5:2 (2:1)
    So 05.06. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 2:3 (1:1)
    So 05.06. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    So 05.06. 12:00 Jihlava - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 05.06. 13:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 05.06. 13:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 3:1 (1:1)
    So 05.06. 14:45 Zlín - Viktoria Plzeň 3:2 (0:2)

    29.kolo

    So 12.06. 11:00 1.FC Slovácko - Teplice 2:2 (1:1)
    So 12.06. 11:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:3 (0:1)
    So 12.06. 11:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    So 12.06. 11:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 4:2 (2:0)
    So 12.06. 11:00 Mostecký FK - Zlín 1:4 (0:1)
    So 12.06. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:2 (1:0)
    So 12.06. 11:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:4 (1:3)
    So 12.06. 11:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 5:1 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 26 0 4 112:27 78
    2. 30 18 3 9 71:44 57
    3. 30 14 7 9 41:40 49
    4. 30 14 4 12 52:49 46
    5. 30 13 6 11 55:45 45
    6. 30 13 6 11 60:50 45
    7. 30 12 8 10 59:61 44
    8. 30 12 7 11 68:45 43
    9. 30 12 4 14 42:48 40
    10. 30 10 9 11 47:45 39
    11. 30 11 5 14 38:48 38
    12. 30 11 4 15 41:81 37
    13. 30 9 9 12 42:50 36
    14. 30 10 6 14 31:49 36
    15. 30 9 5 16 37:61 32
    16. 30 4 1 25 25:78 13