Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5325
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6623
    Týden:
    20
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:30 Milovice - Bezno 4:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Ostrá - Lysá n.L. 2:4 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Dolní Bousov - Luštěnice 5:2 (2:2)
    So 22.08. 17:00 Sokoleč - Dlouhá Lhota 6:2 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Bělá - Kosmonosy 3:1 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Kosořice - Sadská 0:3 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Nymburk B - Krnsko 2:1

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Dlouhá Lhota - Nymburk B 3:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Luštěnice - Sokoleč 2:4 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Sadská - Milovice 1:2 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Kosmonosy - Kosořice 2:1
    So 29.08. 17:00 Ostrá - Bělá 7:4
    Ne 30.08. 17:00 Lysá n.L. - Krnsko 1:1 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Bezno - Dolní Bousov 1:5 (1:2)

    3.kolo

    So 05.09. 10:30 Milovice - Kosmonosy 4:1 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Dolní Bousov - Sadská 4:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Sokoleč - Bezno 4:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Nymburk B - Luštěnice 1:1 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Krnsko - Dlouhá Lhota 1:1 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Bělá - Lysá n.L. 4:3 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Kosořice - Ostrá 0:3 (0:1)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Luštěnice - Krnsko 1:2 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Sadská - Sokoleč 2:4 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Kosmonosy - Dolní Bousov 1:3 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Ostrá - Milovice 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Lysá n.L. - Dlouhá Lhota 3:1 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Bezno - Nymburk B 0:4
    Ne 13.09. 17:00 Bělá - Kosořice 3:1 (2:1)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Dlouhá Lhota - Luštěnice 0:2 (0:0)
    So 19.09. 10:30 Milovice - Bělá 1:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Dolní Bousov - Ostrá 1:1 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Sokoleč - Kosmonosy 3:1 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Krnsko - Bezno 2:2 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Kosořice - Lysá n.L. 2:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Nymburk B - Sadská 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Sadská - Krnsko 3:2 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Kosmonosy - Nymburk B 1:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Ostrá - Sokoleč 1:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Lysá n.L. - Luštěnice 2:2
    Ne 27.09. 16:30 Bezno - Dlouhá Lhota 6:2 (4:0)
    Ne 27.09. 16:30 Bělá - Dolní Bousov 2:1
    Ne 27.09. 16:30 Kosořice - Milovice 4:6 (2:3)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Dlouhá Lhota - Sadská 1:1 (1:0)
    So 03.10. 10:30 Milovice - Lysá n.L. 2:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Dolní Bousov - Kosořice 2:1 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Sokoleč - Bělá 5:1 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Krnsko - Kosmonosy 1:2
    So 03.10. 16:00 Luštěnice - Bezno 2:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Nymburk B - Ostrá 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 10:30 Milovice - Dolní Bousov 2:1 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Sadská - Luštěnice 2:1 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Kosmonosy - Dlouhá Lhota 1:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Ostrá - Krnsko 3:2 (0:2)
    Ne 11.10. 16:00 Lysá n.L. - Bezno 3:1 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Bělá - Nymburk B 2:3 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Kosořice - Sokoleč 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:15 Dlouhá Lhota - Ostrá 0:4 (0:1)
    So 17.10. 15:30 Dolní Bousov - Lysá n.L. 3:1
    So 17.10. 15:30 Sokoleč - Milovice 1:1 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Krnsko - Bělá 2:1
    So 17.10. 15:30 Luštěnice - Kosmonosy 2:2 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Nymburk B - Kosořice 1:3 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Bezno - Sadská 1:2 (0:2)

    10.kolo

    So 24.10. 10:30 Milovice - Nymburk B 1:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Kosmonosy - Bezno 2:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Ostrá - Luštěnice 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Dolní Bousov - Sokoleč 1:2 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Lysá n.L. - Sadská 2:2 (2:1)
    Ne 25.10. 14:30 Bělá - Dlouhá Lhota 5:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Kosořice - Krnsko 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 31.10. 10:15 Dlouhá Lhota - Kosořice 0:3 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Sokoleč - Lysá n.L. 2:1 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Krnsko - Milovice 1:2 (1:2)
    So 31.10. 14:00 Luštěnice - Bělá 1:1 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Sadská - Kosmonosy 2:1
    Ne 01.11. 14:00 Nymburk B - Dolní Bousov 2:2 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Bezno - Ostrá 4:1

    12.kolo

    So 07.11. 10:30 Milovice - Dlouhá Lhota 3:3 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Ostrá - Sadská 8:3 (7:1)
    So 07.11. 14:00 Dolní Bousov - Krnsko 5:1 (4:0)
    So 07.11. 14:00 Sokoleč - Nymburk B 4:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Lysá n.L. - Kosmonosy 3:2 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Bělá - Bezno 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Kosořice - Luštěnice 1:3 (1:2)

    13.kolo

    So 14.11. 10:15 Dlouhá Lhota - Dolní Bousov 1:0 (1:0)
    So 14.11. 14:00 Krnsko - Sokoleč 0:3
    So 14.11. 14:00 Luštěnice - Milovice 2:4 (2:2)
    So 14.11. 14:00 Sadská - Bělá 0:3 (0:1)
    So 14.11. 14:00 Kosmonosy - Ostrá 2:1 (0:1)
    Ne 15.11. 14:00 Nymburk B - Lysá n.L. 1:0 (0:0)
    Ne 15.11. 14:00 Bezno - Kosořice 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 27.03. 00:00 Lysá n.L. - Ostrá 1:2 (1:1)
    So 27.03. 00:00 Kosmonosy - Bělá 0:2 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Sadská - Kosořice 5:1 (4:0)
    So 27.03. 00:00 Bezno - Milovice 3:0 (3:0)
    So 27.03. 00:00 Luštěnice - Dolní Bousov 4:1
    So 27.03. 00:00 Dlouhá Lhota - Sokoleč 2:0
    So 27.03. 00:00 Krnsko - Nymburk B 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 03.04. 00:00 Krnsko - Lysá n.L. 3:0 (3:0)
    So 03.04. 00:00 Sokoleč - Luštěnice 7:3 (4:1)
    So 03.04. 00:00 Dolní Bousov - Bezno 0:2 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Milovice - Sadská 1:0 (1:0)
    Ne 04.04. 16:30 Nymburk B - Dlouhá Lhota 1:1 (0:1)
    Ne 04.04. 16:30 Kosořice - Kosmonosy 1:2 (0:1)
    Ne 04.04. 16:30 Bělá - Ostrá 2:0 (2:0)

    16.kolo

    So 10.04. 00:00 Lysá n.L. - Bělá 1:0 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Ostrá - Kosořice 4:2 (3:0)
    So 10.04. 00:00 Kosmonosy - Milovice 0:1 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Sadská - Dolní Bousov 2:1 (1:1)
    So 10.04. 00:00 Bezno - Sokoleč 1:4 (0:2)
    So 10.04. 00:00 Luštěnice - Nymburk B 2:4 (2:1)
    So 10.04. 00:00 Dlouhá Lhota - Krnsko 6:0

    17.kolo

    So 17.04. 00:00 Dlouhá Lhota - Lysá n.L. 3:1 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Krnsko - Luštěnice 0:2 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Nymburk B - Bezno 2:0 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Sokoleč - Sadská 4:2 (2:1)
    So 17.04. 00:00 Dolní Bousov - Kosmonosy 2:1 (1:1)
    So 17.04. 00:00 Milovice - Ostrá 0:0 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Kosořice - Bělá 4:1 (3:0)

    18.kolo

    So 24.04. 00:00 Lysá n.L. - Kosořice 5:2 (1:2)
    So 24.04. 00:00 Bělá - Milovice 2:1
    So 24.04. 00:00 Ostrá - Dolní Bousov 1:1
    So 24.04. 00:00 Kosmonosy - Sokoleč 0:2 (0:1)
    So 24.04. 00:00 Sadská - Nymburk B 4:0 (1:0)
    So 24.04. 00:00 Bezno - Krnsko 1:1
    So 24.04. 00:00 Luštěnice - Dlouhá Lhota 1:1 (1:0)

    19.kolo

    So 01.05. 10:15 Dlouhá Lhota - Bezno 1:1 (0:1)
    So 01.05. 17:00 Luštěnice - Lysá n.L. 1:1 (0:1)
    So 01.05. 17:00 Krnsko - Sadská 2:1 (1:0)
    So 01.05. 17:00 Sokoleč - Ostrá 0:0 (0:0)
    So 01.05. 17:00 Dolní Bousov - Bělá 1:1
    So 01.05. 17:00 Milovice - Kosořice 1:2 (1:2)
    Ne 02.05. 17:00 Nymburk B - Kosmonosy 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 08.05. 17:00 Bělá - Sokoleč 1:2 (1:1)
    So 08.05. 17:00 Ostrá - Nymburk B 2:2 (1:1)
    So 08.05. 17:00 Kosmonosy - Krnsko 4:1 (1:0)
    So 08.05. 17:00 Sadská - Dlouhá Lhota 5:3 (3:2)
    Ne 09.05. 17:00 Lysá n.L. - Milovice 2:1 (1:1)
    Ne 09.05. 17:00 Kosořice - Dolní Bousov 3:1 (1:0)
    Ne 09.05. 17:00 Bezno - Luštěnice 1:2 (1:2)

    21.kolo

    So 15.05. 10:15 Dlouhá Lhota - Kosmonosy 4:4 (2:4)
    So 15.05. 17:00 Luštěnice - Sadská 6:2 (2:2)
    So 15.05. 17:00 Krnsko - Ostrá 3:2 (0:0)
    So 15.05. 17:00 Sokoleč - Kosořice 5:1 (3:0)
    So 15.05. 17:00 Dolní Bousov - Milovice 2:4 (2:1)
    Ne 16.05. 17:00 Bezno - Lysá n.L. 1:3 (1:3)
    Ne 16.05. 17:00 Nymburk B - Bělá 0:3 (0:1)

    22.kolo

    So 22.05. 10:30 Milovice - Sokoleč 2:6 (1:1)
    So 22.05. 17:00 Bělá - Krnsko 3:1 (2:1)
    So 22.05. 17:00 Ostrá - Dlouhá Lhota 2:3 (2:1)
    So 22.05. 17:00 Kosmonosy - Luštěnice 1:4 (0:2)
    So 22.05. 17:00 Sadská - Bezno 4:2 (1:1)
    Ne 23.05. 17:00 Lysá n.L. - Dolní Bousov 1:0 (1:0)
    Ne 23.05. 17:00 Kosořice - Nymburk B 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 29.05. 10:15 Dlouhá Lhota - Bělá 5:3 (2:0)
    So 29.05. 17:00 Sadská - Lysá n.L. 2:2 (1:1)
    So 29.05. 17:00 Luštěnice - Ostrá 3:2 (1:1)
    So 29.05. 17:00 Krnsko - Kosořice 1:1 (1:0)
    So 29.05. 17:00 Sokoleč - Dolní Bousov 4:1 (2:1)
    Ne 30.05. 17:00 Bezno - Kosmonosy 5:0 (1:0)
    Ne 30.05. 17:00 Nymburk B - Milovice 0:3 (0:1)

    24.kolo

    So 05.06. 10:30 Milovice - Krnsko 4:1 (2:1)
    So 05.06. 17:00 Dolní Bousov - Nymburk B 0:2 (0:0)
    So 05.06. 17:00 Bělá - Luštěnice 5:0 (4:0)
    So 05.06. 17:00 Ostrá - Bezno 3:3 (3:1)
    So 05.06. 17:00 Kosmonosy - Sadská 5:1 (2:0)
    Ne 06.06. 17:00 Lysá n.L. - Sokoleč 1:0 (0:0)
    Ne 06.06. 17:00 Kosořice - Dlouhá Lhota 3:2 (2:0)

    25.kolo

    So 12.06. 10:15 Dlouhá Lhota - Milovice 2:0 (1:0)
    So 12.06. 17:00 Kosmonosy - Lysá n.L. 3:0 (0:0)
    So 12.06. 17:00 Sadská - Ostrá 2:1 (1:1)
    So 12.06. 17:00 Bezno - Bělá 3:2 (2:2)
    So 12.06. 17:00 Luštěnice - Kosořice 2:1 (0:1)
    So 12.06. 17:00 Krnsko - Dolní Bousov 0:2 (0:1)
    Ne 13.06. 17:00 Nymburk B - Sokoleč 0:7 (0:4)

    26.kolo

    So 19.06. 10:15 Lysá n.L. - Nymburk B 1:2 (1:1)
    So 19.06. 10:30 Milovice - Luštěnice 4:1 (3:0)
    So 19.06. 17:00 Sokoleč - Krnsko 8:0 (3:0)
    So 19.06. 17:00 Dolní Bousov - Dlouhá Lhota 5:2 (2:0)
    Ne 20.06. 17:00 Kosořice - Bezno 5:1 (5:0)
    Ne 20.06. 17:00 Bělá - Sadská 6:0 (3:0)
    Ne 20.06. 17:00 Ostrá - Kosmonosy 3:3 (2:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 88:28 63
    2. 26 15 4 7 54:39 49
    3. 26 12 6 8 37:44 42
    4. 26 13 2 11 60:46 41
    5. 26 10 6 10 52:55 36
    6. 26 11 3 12 51:66 36
    7. 26 9 8 9 57:48 35
    8. 26 10 5 11 43:45 35
    9. 26 10 4 12 50:44 34
    10. 26 8 7 11 50:61 31
    11. 26 10 1 15 46:57 31
    12. 26 9 4 13 42:53 31
    13. 26 8 4 14 44:58 28
    14. 26 6 5 15 31:61 23

    Nejčtenější ze sportu