Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5289
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4961
    Týden:
    54
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 09.08. 10:15 FK Drnovice - Lysovice 2:0 (1:0)
    Ne 09.08. 16:00 Pačlavice - Vícemilice 4:0 (3:0)
    Ne 09.08. 16:00 Němčany - Brankovice 2:4 (2:2)
    Ne 09.08. 16:00 Pustiměř - Švábenice 2:0 (1:0)
    Ne 09.08. 16:00 Letonice - Křižanovice 1:2 (1:0)
    Ne 09.08. 16:00 Nesovice - Velešovice 3:4 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Kobeřice - Vážany 0:4 (0:1)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Lysovice - Velešovice 1:2 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Křižanovice - Nesovice 3:2 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Vážany - Pačlavice 3:2 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Švábenice - Letonice 3:2 (1:1)
    Ne 16.08. 10:00 Vícemilice - Němčany 2:2 (1:1)
    Ne 16.08. 10:15 FK Drnovice - Kobeřice 5:2 (2:1)
    Ne 16.08. 14:00 Brankovice - Pustiměř 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Kobeřice - Lysovice 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:00 Pačlavice - FK Drnovice 7:5 (3:2)
    Ne 23.08. 16:30 Němčany - Vážany 2:2 (1:1)
    Ne 23.08. 16:30 Pustiměř - Vícemilice 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Letonice - Brankovice 2:2 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Nesovice - Švábenice 4:2 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Velešovice - Křižanovice 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Lysovice - Křižanovice 2:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Vážany - Pustiměř 1:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Švábenice - Velešovice 4:0 (0:0)
    Ne 30.08. 10:00 Brankovice - Nesovice 5:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:00 Vícemilice - Letonice 1:2 (1:2)
    Ne 30.08. 10:15 FK Drnovice - Němčany 6:1 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Kobeřice - Pačlavice 2:4 (0:3)

    5.kolo

    Ne 06.09. 16:00 Pačlavice - Lysovice 1:3 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Němčany - Kobeřice 3:3 (0:2)
    Ne 06.09. 16:30 Pustiměř - FK Drnovice 0:3 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Letonice - Vážany 1:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Nesovice - Vícemilice 1:2 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Velešovice - Brankovice 0:3 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Křižanovice - Švábenice 2:1 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Lysovice - Švábenice 2:3 (1:2)
    So 12.09. 16:00 Vážany - Nesovice 1:4 (0:2)
    Ne 13.09. 10:00 Brankovice - Křižanovice 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 10:00 Vícemilice - Velešovice 3:2 (2:1)
    Ne 13.09. 10:15 FK Drnovice - Letonice 5:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Kobeřice - Pustiměř 1:2 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Pačlavice - Němčany 5:0 (3:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Němčany - Lysovice 0:5 (0:3)
    So 19.09. 16:30 Švábenice - Brankovice 1:4 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Pustiměř - Pačlavice 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Letonice - Kobeřice 4:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Nesovice - FK Drnovice 0:2 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Velešovice - Vážany 1:5 (1:3)
    Ne 20.09. 16:00 Křižanovice - Vícemilice 3:1 (2:0)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Lysovice - Brankovice 2:2 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Vážany - Křižanovice 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 10:00 Vícemilice - Švábenice 1:2 (0:1)
    Ne 27.09. 10:15 FK Drnovice - Velešovice 8:2 (4:1)
    Ne 27.09. 16:00 Kobeřice - Nesovice 1:5 (0:2)
    Ne 27.09. 16:00 Pačlavice - Letonice 0:2 (0:2)
    Ne 27.09. 16:00 Němčany - Pustiměř 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Švábenice - Vážany 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 10:00 Brankovice - Vícemilice 2:3 (0:2)
    Ne 04.10. 15:30 Pustiměř - Lysovice 1:2 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Letonice - Němčany 5:3 (2:2)
    Ne 04.10. 15:30 Nesovice - Pačlavice 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Velešovice - Kobeřice 3:3 (3:2)
    Ne 04.10. 15:30 Křižanovice - FK Drnovice 2:5 (2:2)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Vážany - Brankovice 2:1 (1:0)
    Ne 11.10. 10:15 FK Drnovice - Švábenice 0:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Lysovice - Vícemilice 1:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Kobeřice - Křižanovice 1:2 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Pačlavice - Velešovice 7:1 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Němčany - Nesovice 1:4 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Pustiměř - Letonice 4:2 (4:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Švábenice - Kobeřice 3:1 (1:0)
    Ne 18.10. 10:00 Brankovice - FK Drnovice 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 10:00 Vícemilice - Vážany 2:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:00 Letonice - Lysovice 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Nesovice - Pustiměř 1:1 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Křižanovice - Pačlavice 6:1 (3:0)
    St 28.10. 15:00 Velešovice - Němčany 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Lysovice - Vážany 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 10:15 FK Drnovice - Vícemilice 4:0 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Kobeřice - Brankovice 3:6 (0:4)
    Ne 25.10. 14:30 Pačlavice - Švábenice 2:1 (2:1)
    Ne 25.10. 14:30 Němčany - Křižanovice 1:6 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Pustiměř - Velešovice 4:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Letonice - Nesovice 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Švábenice - Němčany 5:0 (3:0)
    So 31.10. 14:00 Vážany - FK Drnovice 1:3 (1:3)
    Ne 01.11. 10:00 Brankovice - Pačlavice 1:1 (0:1)
    Ne 01.11. 10:00 Vícemilice - Kobeřice 5:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Nesovice - Lysovice 1:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Velešovice - Letonice 1:1 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Křižanovice - Pustiměř 1:2 (0:0)

    15.kolo

    Ne 28.03. 15:00 Velešovice - Lysovice 1:1 (1:0)
    Ne 28.03. 15:00 Nesovice - Křižanovice 0:1 (0:0)
    Ne 28.03. 15:00 Letonice - Švábenice 1:3 (1:1)
    Ne 28.03. 15:00 Pustiměř - Brankovice 3:3 (1:3)
    Ne 28.03. 15:00 Němčany - Vícemilice 2:1 (1:1)
    Ne 28.03. 15:00 Pačlavice - Vážany 4:1 (0:1)
    Ne 28.03. 15:00 Kobeřice - FK Drnovice 0:10 (0:3)

    16.kolo

    So 03.04. 15:30 Lysovice - Kobeřice 3:1 (1:0)
    Ne 04.04. 10:00 Vícemilice - Pustiměř 1:1 (0:1)
    Ne 04.04. 10:00 Brankovice - Letonice 2:0 (1:0)
    Ne 04.04. 10:15 FK Drnovice - Pačlavice 2:1 (0:1)
    Ne 04.04. 12:45 Švábenice - Nesovice 4:1 (2:1)
    Ne 04.04. 15:30 Vážany - Němčany 6:0 (4:0)
    Ne 04.04. 15:30 Křižanovice - Velešovice 1:1 (1:0)

    17.kolo

    Ne 11.04. 15:30 Křižanovice - Lysovice 1:2 (0:0)
    Ne 11.04. 15:30 Velešovice - Švábenice 2:1 (0:1)
    Ne 11.04. 15:30 Nesovice - Brankovice 1:2 (0:0)
    Ne 11.04. 15:30 Letonice - Vícemilice 1:3 (1:2)
    Ne 11.04. 15:30 Pustiměř - Vážany 3:2 (0:0)
    Ne 11.04. 15:30 Němčany - FK Drnovice 0:3 (0:3)
    Ne 11.04. 15:30 Pačlavice - Kobeřice 2:2 (0:2)

    18.kolo

    Ne 18.04. 16:00 Lysovice - Pačlavice 2:0 (2:0)
    Ne 18.04. 16:00 Kobeřice - Němčany 2:2 (2:1)
    Ne 18.04. 16:00 FK Drnovice - Pustiměř 1:0 (1:0)
    Ne 18.04. 16:00 Vážany - Letonice 1:1 (1:1)
    Ne 18.04. 16:00 Vícemilice - Nesovice 3:0 (1:0)
    Ne 18.04. 16:00 Brankovice - Velešovice 2:1 (1:0)
    Ne 18.04. 16:00 Švábenice - Křižanovice 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 24.04. 16:30 Pustiměř - Kobeřice 4:1 (1:1)
    Ne 25.04. 13:15 Švábenice - Lysovice 6:0 (2:0)
    Ne 25.04. 16:00 Křižanovice - Brankovice 2:4 (1:3)
    Ne 25.04. 16:00 Velešovice - Vícemilice 2:2 (0:0)
    Ne 25.04. 16:00 Nesovice - Vážany 4:1 (2:0)
    Ne 25.04. 16:00 Letonice - FK Drnovice 1:1 (1:0)
    Ne 25.04. 16:00 Němčany - Pačlavice 2:5 (1:1)

    20.kolo

    So 01.05. 16:30 Lysovice - Němčany 5:2 (2:2)
    So 01.05. 16:30 Vážany - Velešovice 4:1 (1:1)
    Ne 02.05. 10:00 Vícemilice - Křižanovice 3:2 (0:1)
    Ne 02.05. 10:00 Brankovice - Švábenice 2:0 (0:0)
    Ne 02.05. 10:15 FK Drnovice - Nesovice 2:1 (1:1)
    Ne 02.05. 16:00 Pačlavice - Pustiměř 3:0 (0:0)
    Ne 02.05. 16:30 Kobeřice - Letonice 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 08.05. 17:00 Pustiměř - Němčany 6:1 (2:0)
    Ne 09.05. 10:00 Brankovice - Lysovice 2:1 (1:0)
    Ne 09.05. 13:45 Švábenice - Vícemilice 4:0 (2:0)
    Ne 09.05. 16:30 Křižanovice - Vážany 1:4 (0:1)
    Ne 09.05. 16:30 Velešovice - FK Drnovice 1:1 (0:1)
    Ne 09.05. 16:30 Nesovice - Kobeřice 3:2 (2:1)
    Ne 09.05. 16:30 Letonice - Pačlavice 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 15.05. 16:30 Vážany - Švábenice 2:2 (1:1)
    Ne 16.05. 10:00 Vícemilice - Brankovice 2:0 (0:0)
    Ne 16.05. 10:15 FK Drnovice - Křižanovice 5:1 (2:1)
    Ne 16.05. 16:30 Němčany - Letonice 2:1 (0:0)
    Čt 27.05. 18:00 Lysovice - Pustiměř 2:1 (1:0)
    04.06. 18:00 Pačlavice - Nesovice 3:3 (2:2)
    11.06. 18:00 Kobeřice - Velešovice 0:5 (0:3)

    23.kolo

    So 22.05. 16:30 Velešovice - Pačlavice 0:4 (0:2)
    Ne 23.05. 10:00 Vícemilice - Lysovice 2:4 (0:1)
    Ne 23.05. 16:30 Nesovice - Němčany 3:2 (2:1)
    Ne 23.05. 16:30 Letonice - Pustiměř 1:0 (1:0)
    St 09.06. 18:00 Švábenice - FK Drnovice 1:1 (0:0)
    11.06. 18:00 Brankovice - Vážany 0:4 (0:1)
    18.06. 18:00 Křižanovice - Kobeřice 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 29.05. 12:30 Kobeřice - Švábenice 1:6 (0:2)
    So 29.05. 17:00 Pustiměř - Nesovice 0:0 (0:0)
    Ne 30.05. 10:15 FK Drnovice - Brankovice 3:1 (1:1)
    Ne 30.05. 16:30 Lysovice - Letonice 4:1 (1:0)
    St 09.06. 18:00 Pačlavice - Křižanovice 3:0 (1:0)
    18.06. 18:00 Němčany - Velešovice 1:2 (0:0)
    18.06. 18:00 Vážany - Vícemilice 2:5 (0:3)

    25.kolo

    So 05.06. 16:30 Vážany - Lysovice 1:2 (0:2)
    Ne 06.06. 10:00 Vícemilice - FK Drnovice 2:3 (1:1)
    Ne 06.06. 10:00 Brankovice - Kobeřice 6:3 (2:0)
    Ne 06.06. 13:45 Švábenice - Pačlavice 2:1 (0:0)
    Ne 06.06. 16:30 Křižanovice - Němčany 7:2 (3:0)
    Ne 06.06. 16:30 Velešovice - Pustiměř 1:1 (0:0)
    Ne 06.06. 16:30 Nesovice - Letonice 0:3 (0:2)

    26.kolo

    Ne 13.06. 16:30 Lysovice - Nesovice 10:1 (5:0)
    Ne 13.06. 16:30 Letonice - Velešovice 4:0 (2:0)
    Ne 13.06. 16:30 Pustiměř - Křižanovice 1:1 (0:1)
    Ne 13.06. 16:30 Němčany - Švábenice 0:4 (0:3)
    Ne 13.06. 16:30 Pačlavice - Brankovice 4:3 (2:1)
    Ne 13.06. 16:30 Kobeřice - Vícemilice 3:3 (1:1)
    Ne 13.06. 16:30 FK Drnovice - Vážany 4:0 (2:0)

    14.kolo

    21.05. 18:00 Vážany - Kobeřice 2:0 (0:0)
    So 19.06. 13:00 Lysovice - FK Drnovice 2:1 (0:0)
    So 19.06. 14:00 Švábenice - Pustiměř 1:1 (1:0)
    So 19.06. 16:30 Křižanovice - Letonice 1:3 (0:1)
    Ne 20.06. 10:00 Vícemilice - Pačlavice 2:1 (0:0)
    Ne 20.06. 10:00 Brankovice - Němčany 2:1 (0:1)
    Ne 20.06. 16:30 Velešovice - Nesovice 5:2 (2:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 85:28 61
    2. 26 16 5 5 59:33 53
    3. 26 16 4 6 67:42 52
    4. 26 14 5 7 61:33 47
    5. 26 12 4 10 65:45 40
    6. 26 11 7 8 41:32 40
    7. 26 11 5 10 50:50 38
    8. 26 11 4 11 55:46 37
    9. 26 10 5 11 44:44 35
    10. 26 10 3 13 49:55 33
    11. 26 8 7 11 44:68 31
    12. 26 7 5 14 45:63 26
    13. 26 2 4 20 33:98 10
    14. 26 1 6 19 35:96 9

    Nejčtenější ze sportu