Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5288
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Ústecký kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2381
Týden:
10
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

Ne 29.08. 00:00 Defensor - Litvínov 4:4
Ne 29.08. 00:00 Mostecký FK - LoKo Chomutov 0:3
Ne 29.08. 00:00 Ústí n/L - Řezuz Děčín 15:0
Ne 29.08. 00:00 Blšany - výsledek
Ne 29.08. 00:00 Litoměřice - Junior Teplice 4:5

2.kolo

Po 06.09. 00:00 Blšany - Defensor 1:9
Po 06.09. 00:00 Junior Teplice - výsledek
Po 06.09. 00:00 Řezuz Děčín - Litoměřice 1:13
Po 06.09. 00:00 LoKo Chomutov - Ústí n/L 4:9
Po 06.09. 00:00 Litvínov - Mostecký FK 8:4

3.kolo

Po 13.09. 00:00 Mostecký FK - Blšany 4:4
Po 13.09. 00:00 Junior Teplice - Řezuz Děčín 9:0
Po 13.09. 00:00 Defensor - výsledek
Po 13.09. 00:00 Ústí n/L - Litvínov 14:0
24.09. 17:00 Litoměřice - LoKo Chomutov 24:1

4.kolo

So 18.09. 13:00 Junior Teplice - LoKo Chomutov 4:0
Po 20.09. 17:00 Litvínov - Litoměřice 0:22
Po 20.09. 17:00 Řezuz Děčín - výsledek
St 22.09. 17:00 Defensor - Mostecký FK 6:6
24.09. 17:00 Blšany - Ústí n/L 1:10

5.kolo

So 25.09. 11:00 Litoměřice - Blšany 12:1
Ne 26.09. 10:00 Ústí n/L - Defensor 9:4
Po 27.09. 17:00 Junior Teplice - Litvínov 8:0
Po 27.09. 17:00 Řezuz Děčín - LoKo Chomutov 10:3
Po 27.09. 17:00 Mostecký FK - výsledek

6.kolo

Ne 03.10. 00:00 Mostecký FK - Ústí n/L 3:10
Po 04.10. 16:30 LoKo Chomutov - výsledek
Po 04.10. 16:30 Litvínov - Řezuz Děčín 4:10
Po 04.10. 16:30 Defensor - Litoměřice 2:16
08.10. 16:30 Blšany - Junior Teplice 0:28

7.kolo

Po 11.10. 16:30 Řezuz Děčín - Blšany 18:4
Po 11.10. 16:30 Junior Teplice - Defensor 9:0
Po 11.10. 16:30 Litoměřice - Mostecký FK 9:1
Po 11.10. 16:30 Ústí n/L - výsledek
Út 29.03. 16:30 LoKo Chomutov - Litvínov 3:4

8.kolo

So 16.10. 00:00 Litvínov - výsledek
So 16.10. 13:30 Ústí n/L - Litoměřice 1:6
Ne 17.10. 10:00 Mostecký FK - Junior Teplice 2:16
Po 18.10. 16:30 Defensor - Řezuz Děčín 4:3
22.10. 17:30 Blšany - LoKo Chomutov 6:2

9.kolo

So 23.10. 16:00 Litvínov - Blšany 3:2
Ne 24.10. 11:00 LoKo Chomutov - Defensor 0:14
Po 25.10. 00:00 Řezuz Děčín - Mostecký FK 9:6
Po 25.10. 00:00 Junior Teplice - Ústí n/L 3:0
Po 25.10. 00:00 Litoměřice - výsledek

10.kolo

So 09.04. 14:00 LoKo Chomutov - Mostecký FK 14:2
Po 11.04. 16:30 Litvínov - Defensor 5:0 (2:1)
Po 11.04. 16:30 Řezuz Děčín - Ústí n/L 1:14
Po 11.04. 16:30 Junior Teplice - Litoměřice 3:1

11.kolo

So 16.04. 10:00 Mostecký FK - Litvínov 7:10
Po 18.04. 16:30 Litoměřice - Řezuz Děčín 21:1
Po 18.04. 16:30 Ústí n/L - LoKo Chomutov 6:0
Po 18.04. 16:30 Defensor - Blšany 3:0
Po 18.04. 16:30 Junior Teplice - výsledek

12.kolo

22.04. 16:30 Blšany - Mostecký FK 5:9
22.04. 16:30 Litvínov - Ústí n/L 0:11
22.04. 16:30 LoKo Chomutov - Litoměřice 4:11
22.04. 16:30 Defensor - výsledek
St 27.04. 17:00 Řezuz Děčín - Junior Teplice 5:9

13.kolo

So 30.04. 10:00 Mostecký FK - Defensor 6:10
So 30.04. 13:00 LoKo Chomutov - Junior Teplice 0:21
Po 02.05. 17:00 Litoměřice - Litvínov 14:0
Po 02.05. 17:00 Ústí n/L - Blšany 16:1
Po 02.05. 17:00 Řezuz Děčín - výsledek

14.kolo

Ne 08.05. 14:00 Litvínov - Junior Teplice 1:12
Po 09.05. 17:00 LoKo Chomutov - Řezuz Děčín 3:4
Po 09.05. 17:00 Defensor - Ústí n/L 0:19
Po 09.05. 17:00 Mostecký FK - výsledek
13.05. 17:00 Blšany - Litoměřice 0:18

15.kolo

Po 16.05. 17:00 Řezuz Děčín - Litvínov 7:7
Po 16.05. 17:00 Junior Teplice - Blšany 19:2
Po 16.05. 17:00 Litoměřice - Defensor 10:5
Po 16.05. 17:00 Ústí n/L - Mostecký FK 18:3
Po 16.05. 17:00 LoKo Chomutov - výsledek

16.kolo

So 21.05. 10:00 Mostecký FK - Litoměřice 4:14
Ne 22.05. 14:00 Litvínov - LoKo Chomutov 12:4
Po 23.05. 17:00 Defensor - Junior Teplice 2:0
Po 23.05. 17:00 Ústí n/L - výsledek
27.05. 17:00 Blšany - Řezuz Děčín 4:5

17.kolo

27.05. 00:00 Junior Teplice - Mostecký FK 14:4
Po 30.05. 00:00 LoKo Chomutov - Blšany 5:4
Po 30.05. 00:00 Řezuz Děčín - Defensor 6:5
Po 30.05. 00:00 Litoměřice - Ústí n/L 5:2
Po 30.05. 00:00 Litvínov - výsledek

18.kolo

Po 06.06. 17:00 Ústí n/L - Junior Teplice 4:9
Po 06.06. 17:00 Mostecký FK - Řezuz Děčín 11:3
Po 06.06. 17:00 Defensor - LoKo Chomutov 4:5
Po 06.06. 17:00 Blšany - Litvínov 1:18
Po 06.06. 17:00 Litoměřice - výsledek
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 15 0 1 169:25 45
2. 16 14 0 2 200:31 42
3. 16 12 0 4 158:40 36
4. 16 7 2 7 76:123 23
5. 16 7 1 8 83:132 22
6. 16 6 2 8 72:99 20
7. 16 4 0 12 51:135 12
8. 16 2 2 12 72:153 8
9. 16 1 1 14 36:179 4

Nejčtenější ze sportu