Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5097
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11185
    Týden:
    31
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Dědice - Radslavice 5:2 (1:2)
    So 11.08. 16:30 Lysovice - Vyškov B 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 10:30 FK Drnovice - Nesovice 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Vážany - Slavíkovice 5:0 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Pustiměř - Brankovice 2:1 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Kobeřice - Vícemilice 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Letonice - Pačlavice 2:1 (0:0)

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 Vyškov B - Pustiměř 2:3 (0:3)
    Ne 19.08. 10:00 Vícemilice - Letonice 2:3 (0:3)
    Ne 19.08. 10:30 FK Drnovice - Vážany 3:1 (1:0)
    Ne 19.08. 14:00 Brankovice - Kobeřice 0:3 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Nesovice - Pačlavice 1:1 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Radslavice - Lysovice 4:6 (1:4)
    Ne 19.08. 16:30 Slavíkovice - Dědice 1:2 (1:0)

    3.kolo

    So 25.08. 16:00 Kobeřice - Vyškov B 1:0 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Dědice - FK Drnovice 1:0 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Lysovice - Slavíkovice 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:00 Pačlavice - Vícemilice 3:2 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 Vážany - Nesovice 4:3 (3:0)
    Ne 26.08. 16:30 Pustiměř - Radslavice 2:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Letonice - Brankovice 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Vyškov B - Letonice 1:2 (1:2)
    Ne 02.09. 10:00 Brankovice - Pačlavice 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 10:30 FK Drnovice - Lysovice 4:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Nesovice - Vícemilice 0:3 (0:2)
    Ne 02.09. 16:30 Radslavice - Kobeřice 3:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Slavíkovice - Pustiměř 1:5 (0:3)
    Ne 02.09. 16:30 Vážany - Dědice 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Dědice - Nesovice 5:0 (2:0)
    So 08.09. 16:30 Lysovice - Vážany 2:1 (2:0)
    Ne 09.09. 10:00 Vícemilice - Brankovice 1:4 (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Pačlavice - Vyškov B 3:3 (1:0)
    Ne 09.09. 16:30 Pustiměř - FK Drnovice 1:5 (0:2)
    Ne 09.09. 16:30 Kobeřice - Slavíkovice 2:2 (1:1)
    28.09. 16:00 Letonice - Radslavice 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Vyškov B - Vícemilice 6:0 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Dědice - Lysovice 0:4 (0:2)
    Ne 16.09. 10:30 FK Drnovice - Kobeřice 1:4 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Nesovice - Brankovice 3:2 (1:2)
    Ne 16.09. 16:00 Radslavice - Pačlavice 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Slavíkovice - Letonice 1:4 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Vážany - Pustiměř 5:2 (2:1)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Lysovice - Nesovice 7:0 (5:0)
    Ne 23.09. 10:00 Vícemilice - Radslavice 3:2 (2:0)
    Ne 23.09. 10:00 Brankovice - Vyškov B 1:3 (1:2)
    Ne 23.09. 16:00 Pustiměř - Dědice 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Kobeřice - Vážany 0:4 (0:2)
    Ne 23.09. 16:00 Letonice - FK Drnovice 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Pačlavice - Slavíkovice 3:1 (1:0)

    8.kolo

    So 29.09. 16:00 Dědice - Kobeřice 3:2 (2:1)
    So 29.09. 16:00 Lysovice - Pustiměř 4:1 (2:0)
    Ne 30.09. 10:30 FK Drnovice - Pačlavice 3:4 (1:3)
    Ne 30.09. 16:00 Nesovice - Vyškov B 1:3 (1:3)
    Ne 30.09. 16:00 Radslavice - Brankovice 1:3 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Slavíkovice - Vícemilice 2:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:00 Vážany - Letonice 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Vyškov B - Radslavice 4:2 (3:1)
    Ne 07.10. 10:00 Vícemilice - FK Drnovice 5:2 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Brankovice - Slavíkovice 2:2 (1:2)
    12.10. 16:15 Pustiměř - Nesovice 4:2 (2:1)
    St 17.10. 16:00 Kobeřice - Lysovice 1:4 (0:1)
    19.10. 16:00 Letonice - Dědice 3:1 (2:1)
    19.10. 16:00 Pačlavice - Vážany 4:3 (1:1)

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 Dědice - Pačlavice 1:1 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Lysovice - Letonice 1:3 (1:2)
    Ne 14.10. 10:30 FK Drnovice - Brankovice 1:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Nesovice - Radslavice 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Slavíkovice - Vyškov B 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Vážany - Vícemilice 4:3 (3:0)
    Ne 14.10. 15:00 Pustiměř - Kobeřice 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Vyškov B - FK Drnovice 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Vícemilice - Dědice 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Brankovice - Vážany 2:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Kobeřice - Nesovice 6:1 (2:1)
    Ne 21.10. 15:00 Letonice - Pustiměř 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Pačlavice - Lysovice 2:5 (2:1)
    Ne 21.10. 15:00 Radslavice - Slavíkovice 6:1 (2:1)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Vážany - Vyškov B 2:2 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Dědice - Brankovice 6:0 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Lysovice - Vícemilice 6:2 (1:1)
    Ne 28.10. 10:30 FK Drnovice - Radslavice 1:2 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Nesovice - Slavíkovice 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Kobeřice - Letonice 0:2 (0:0)
    St 07.11. 18:00 Pustiměř - Pačlavice 3:5 (1:1)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Vyškov B - Dědice 2:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Radslavice - Vážany 4:3 (1:1)
    Ne 04.11. 10:00 Vícemilice - Pustiměř 5:2 (2:0)
    Ne 04.11. 10:00 Brankovice - Lysovice 1:4 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Letonice - Nesovice 3:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Pačlavice - Kobeřice 1:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Slavíkovice - FK Drnovice 0:4 (0:3)

    14.kolo

    So 10.11. 14:00 Pačlavice - Letonice 0:3 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Vyškov B - Lysovice 2:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Radslavice - Dědice 1:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Slavíkovice - Vážany 2:3 (2:3)
    Ne 11.11. 10:00 Vícemilice - Kobeřice 2:3 (2:2)
    Ne 11.11. 10:00 Brankovice - Pustiměř 3:2 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Nesovice - FK Drnovice 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 13.04. 15:30 Dědice - Vážany 1:3 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Kobeřice - Radslavice 0k:3
    Ne 14.04. 15:30 Letonice - Vyškov B 1:2 (1:2)
    Ne 14.04. 15:30 Pačlavice - Brankovice 3:0 (1:0)
    St 01.05. 10:00 Vícemilice - Nesovice 1:2 (0:0)
    St 01.05. 16:30 Lysovice - FK Drnovice 3:0k
    St 01.05. 16:30 Pustiměř - Slavíkovice 6:1 (3:1)

    18.kolo

    Ne 21.04. 10:00 Brankovice - Vícemilice 3:3 (0:1)
    Ne 21.04. 10:30 FK Drnovice - Pustiměř 0k:3
    Ne 21.04. 16:00 Vyškov B - Pačlavice 7:1 (3:0)
    Ne 21.04. 16:00 Radslavice - Letonice 3:3 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Slavíkovice - Kobeřice 3:0k
    Ne 21.04. 16:00 Vážany - Lysovice 3:2 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Nesovice - Dědice 2:3 (2:1)

    19.kolo

    So 27.04. 16:00 Lysovice - Dědice 2:2 (1:1)
    Ne 28.04. 10:00 Vícemilice - Vyškov B 2:1 (2:0)
    Ne 28.04. 10:00 Brankovice - Nesovice 2:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Pustiměř - Vážany 1:1 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Kobeřice - FK Drnovice 0k:3
    Ne 28.04. 16:00 Letonice - Slavíkovice 3:0 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Pačlavice - Radslavice 4:0 (2:0)

    20.kolo

    So 04.05. 16:30 Dědice - Pustiměř 3:3 (2:2)
    Ne 05.05. 10:30 FK Drnovice - Letonice 0k:3
    Ne 05.05. 16:30 Slavíkovice - Pačlavice 3:4 (2:3)
    Ne 05.05. 16:30 Vážany - Kobeřice 3:0k
    Ne 05.05. 16:30 Nesovice - Lysovice 1:1 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Radslavice - Vícemilice 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Vyškov B - Brankovice 6:0 (4:0)

    15.kolo

    St 08.05. 15:00 Pačlavice - Nesovice 10:0 (6:0)
    St 08.05. 16:30 Vážany - FK Drnovice 3:0k
    St 08.05. 16:30 Dědice - Slavíkovice 4:3 (1:1)
    St 08.05. 16:30 Pustiměř - Vyškov B 3:2 (0:2)
    St 08.05. 16:30 Kobeřice - Brankovice 0k:3
    St 08.05. 16:30 Letonice - Vícemilice 5:1 (3:0)
    St 08.05. 17:00 Lysovice - Radslavice 1:1 (1:0)

    21.kolo

    Ne 12.05. 10:00 Vícemilice - Slavíkovice 4:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:00 Pačlavice - FK Drnovice 5:0 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Vyškov B - Nesovice 9:1 (4:1)
    Ne 12.05. 16:30 Letonice - Vážany 3:0 (1:0)
    24.05. 18:30 Brankovice - Radslavice 0:2 (0:1)
    07.06. 18:00 Kobeřice - Dědice 3:1 (2:1)
    07.06. 18:00 Pustiměř - Lysovice 2:2 (0:0)

    22.kolo

    So 18.05. 16:30 Lysovice - Kobeřice 3:0k
    So 18.05. 16:30 Dědice - Letonice 1:2 (0:2)
    Ne 19.05. 10:30 FK Drnovice - Vícemilice 2:2 (2:1)
    Ne 19.05. 16:30 Nesovice - Pustiměř 1:4 (1:2)
    Ne 19.05. 16:30 Vážany - Pačlavice 1:2 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Slavíkovice - Brankovice 1:1 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Radslavice - Vyškov B 3:5 (2:2)

    23.kolo

    So 25.05. 14:00 Kobeřice - Pustiměř 0k:3
    Ne 26.05. 10:00 Brankovice - FK Drnovice 0:3 (0:1)
    Ne 26.05. 10:00 Vícemilice - Vážany 2:5 (1:3)
    Ne 26.05. 16:00 Pačlavice - Dědice 6:0 (2:0)
    Ne 26.05. 16:30 Radslavice - Nesovice 2:0 (0:0)
    Ne 26.05. 16:30 Vyškov B - Slavíkovice 13:0 (3:0)
    Ne 26.05. 16:30 Letonice - Lysovice 6:1 (3:1)

    24.kolo

    So 01.06. 16:30 Lysovice - Pačlavice 1:3 (0:2)
    So 01.06. 16:30 Dědice - Vícemilice 4:0 (2:0)
    Ne 02.06. 10:30 FK Drnovice - Vyškov B 1:8 (0:5)
    Ne 02.06. 16:30 Nesovice - Kobeřice 3:0k
    Ne 02.06. 16:30 Pustiměř - Letonice 0:1 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Slavíkovice - Radslavice 3:2 (0:2)
    07.06. 18:30 Vážany - Brankovice 2:2 (0:0)

    25.kolo

    Ne 09.06. 10:00 Brankovice - Dědice 6:0 (4:0)
    Ne 09.06. 10:00 Vícemilice - Lysovice 10:1 (4:0)
    Ne 09.06. 16:00 Pačlavice - Pustiměř 3:2 (2:1)
    Ne 09.06. 16:30 Slavíkovice - Nesovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 Radslavice - FK Drnovice 0:4 (0:4)
    Ne 09.06. 16:30 Vyškov B - Vážany 4:2 (3:0)
    Ne 09.06. 16:30 Letonice - Kobeřice 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 15.06. 14:15 Pustiměř - Vícemilice 6:2 (2:0)
    So 15.06. 16:00 Lysovice - Brankovice 1:2 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Nesovice - Letonice 3:2 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Dědice - Vyškov B 0:0 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Vážany - Radslavice 4:1 (2:0)
    Ne 16.06. 10:30 FK Drnovice - Slavíkovice 5:3 (1:2)
    Ne 16.06. 16:30 Kobeřice - Pačlavice 4:2 (0:1)

    16.kolo

    21.06. 18:00 Vyškov B - Kobeřice 3:1 (1:0)
    So 22.06. 16:30 Radslavice - Pustiměř 1:3 (0:1)
    So 22.06. 16:30 Nesovice - Vážany 1:2 (0:1)
    Ne 23.06. 10:00 Vícemilice - Pačlavice 0:4 (0:1)
    Ne 23.06. 10:00 Brankovice - Letonice 1:1 (0:1)
    Ne 23.06. 10:30 FK Drnovice - Dědice 2:3 (1:2)
    Ne 23.06. 16:30 Slavíkovice - Lysovice 3:6 (1:3)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 5 3 60:23 59
    2. 26 17 3 6 93:35 54
    3. 26 15 6 5 76:47 51
    4. 26 14 4 8 75:55 46
    5. 26 13 5 8 65:46 44
    6. 26 13 5 8 67:52 44
    7. 26 11 5 10 49:52 38
    8. 26 10 2 14 48:57 32
    9. 26 8 7 11 40:53 31
    10. 26 9 2 15 59:74 29
    11. 26 8 4 14 50:63 28
    12. 26 8 3 15 35:55 27
    13. 26 5 3 18 29:80 18
    14. 26 4 4 18 37:91 16

    Nejčtenější ze sportu