Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5063
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5922
    Týden:
    24
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:15 Pardubice - Velim 2:0 (0:0)
    So 08.08. 10:15 Chrudim - RMSK Cidlina 2:1 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Ústí n.O. - Živanice 0:1 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Český Dub - Hor. Měcholupy 1:2 (1:1)
    So 08.08. 17:00 Nová Paka - Dvůr Králové 1:1 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Dobrovice - Náchod 0:1 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Letohrad - H. Králové B 1:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Turnov - Převýšov 3:0 (3:0)

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Živanice - H. Králové B 1:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Náchod - Letohrad 2:3 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Ústí n.O. - Pardubice 1:2 (0:1)
    Ne 16.08. 10:15 Převýšov - Chrudim 4:2 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Dvůr Králové - Dobrovice 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 RMSK Cidlina - Nová Paka 3:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Turnov 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Velim - Český Dub 2:0 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Pardubice - Živanice 1:0 (0:0)
    So 22.08. 10:15 Chrudim - Hor. Měcholupy 1:3 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Český Dub - Ústí n.O. 0:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Nová Paka - Převýšov 2:1 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Dobrovice - RMSK Cidlina 1:2 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Letohrad - Dvůr Králové 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 H. Králové B - Náchod 4:3 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Turnov - Velim 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Pardubice - Český Dub 1:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Živanice - Náchod 2:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Ústí n.O. - Turnov 2:3 (0:2)
    Ne 30.08. 10:15 Převýšov - Dobrovice 0:2 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Dvůr Králové - H. Králové B 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 RMSK Cidlina - Letohrad 4:1 (3:1)
    Ne 30.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Nová Paka 1:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Velim - Chrudim 0:2 (0:1)

    5.kolo

    So 05.09. 17:00 Český Dub - Živanice 2:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Nová Paka - Velim 3:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Dobrovice - Hor. Měcholupy 1:2 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Letohrad - Převýšov 2:2 (2:1)
    So 05.09. 17:00 Náchod - Dvůr Králové 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:15 H. Králové B - RMSK Cidlina 2:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Turnov - Pardubice 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Chrudim - Ústí n.O. 2:2 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Pardubice - Chrudim 3:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Živanice - Dvůr Králové 5:4 (4:4)
    So 12.09. 17:00 Ústí n.O. - Nová Paka 1:3 (1:2)
    So 12.09. 17:00 Český Dub - Turnov 1:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:15 Převýšov - H. Králové B 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 RMSK Cidlina - Náchod 1:1 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Letohrad 2:1 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Velim - Dobrovice 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:30 Chrudim - Český Dub 2:1 (2:1)
    So 19.09. 16:30 Nová Paka - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Dobrovice - Ústí n.O. 0:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Letohrad - Velim 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Náchod - Převýšov 4:0 (2:0)
    Ne 20.09. 10:15 H. Králové B - Hor. Měcholupy 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Turnov - Živanice 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Dvůr Králové - RMSK Cidlina 3:0 (3:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Pardubice - Dobrovice 3:1 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Živanice - RMSK Cidlina 1:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Ústí n.O. - Letohrad 1:1 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Český Dub - Nová Paka 0:2 (0:2)
    Ne 27.09. 10:15 Převýšov - Dvůr Králové 1:3 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Hor. Měcholupy - Náchod 2:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Velim - H. Králové B 2:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Turnov - Chrudim 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Chrudim - Živanice 3:2 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Nová Paka - Turnov 3:1 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Dobrovice - Český Dub 0:1 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Letohrad - Pardubice 2:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Náchod - Velim 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:15 H. Králové B - Ústí n.O. 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Dvůr Králové - Hor. Měcholupy 1:1 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 RMSK Cidlina - Převýšov 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Pardubice - H. Králové B 1:0 (0:0)
    So 10.10. 10:15 Chrudim - Nová Paka 3:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Živanice - Převýšov 2:1 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Český Dub - Letohrad 1:0 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Hor. Měcholupy - RMSK Cidlina 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Velim - Dvůr Králové 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 16:00 Ústí n.O. - Náchod 2:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Turnov - Dobrovice 4:1 (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 15:30 Nová Paka - Živanice 0:1 (0:1)
    So 17.10. 15:30 Dobrovice - Chrudim 1:3 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Náchod - Pardubice 0:5 (0:4)
    Ne 18.10. 10:15 H. Králové B - Český Dub 2:1 (0:1)
    Ne 18.10. 10:15 Převýšov - Hor. Měcholupy 1:2 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Dvůr Králové - Ústí n.O. 2:2 (1:0)
    Ne 18.10. 15:30 RMSK Cidlina - Velim 3:0 (3:0)
    St 28.10. 14:30 Letohrad - Turnov 2:2 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Pardubice - Dvůr Králové 4:3 (2:2)
    So 24.10. 10:15 Chrudim - Letohrad 3:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Živanice - Hor. Měcholupy 4:1 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Ústí n.O. - RMSK Cidlina 3:2 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Český Dub - Náchod 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Nová Paka - Dobrovice 2:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Velim - Převýšov 0:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Turnov - H. Králové B 2:1 (2:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Dobrovice - Živanice 7:2 (3:1)
    So 31.10. 14:00 Letohrad - Nová Paka 1:1 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Náchod - Turnov 2:1 (1:0)
    Ne 01.11. 10:15 H. Králové B - Chrudim 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 10:15 Převýšov - Ústí n.O. 4:1 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Dvůr Králové - Český Dub 0:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 RMSK Cidlina - Pardubice 1:3 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Hor. Měcholupy - Velim 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 07.11. 10:15 Pardubice - Převýšov 5:0 (2:0)
    So 07.11. 10:15 Chrudim - Náchod 3:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Živanice - Velim 1:2 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Ústí n.O. - Hor. Měcholupy 2:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Český Dub - RMSK Cidlina 2:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Nová Paka - H. Králové B 1:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Dobrovice - Letohrad 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Turnov - Dvůr Králové 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 14.11. 14:00 Letohrad - Živanice 2:0 (0:0)
    So 14.11. 14:00 Náchod - Nová Paka 0:1 (0:0)
    So 14.11. 14:00 Dvůr Králové - Chrudim 4:0 (4:0)
    Ne 15.11. 10:15 H. Králové B - Dobrovice 4:0 (1:0)
    Ne 15.11. 10:15 Převýšov - Český Dub 2:0 (1:0)
    Ne 15.11. 14:00 RMSK Cidlina - Turnov 4:0 (2:0)
    Ne 15.11. 14:00 Hor. Měcholupy - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 15.11. 14:00 Velim - Ústí n.O. 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 13.03. 14:30 Živanice - Ústí n.O. 1:2 (0:0)
    So 13.03. 14:30 Náchod - Dobrovice 1:0 (0:0)
    Ne 14.03. 10:15 H. Králové B - Letohrad 1:2 (0:2)
    Ne 14.03. 14:30 Velim - Pardubice 0:2 (0:0)
    Ne 14.03. 14:30 Hor. Měcholupy - Český Dub 1:2 (1:1)
    Ne 14.03. 14:30 RMSK Cidlina - Chrudim 2:0 (1:0)
    Ne 14.03. 14:30 Dvůr Králové - Nová Paka 1:0 (1:0)
    Čt 01.04. 00:00 Převýšov - Turnov 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 20.03. 10:15 Chrudim - Převýšov 3:0 (0:0)
    So 20.03. 15:00 Letohrad - Náchod 1:1 (0:1)
    So 20.03. 15:00 Dobrovice - Dvůr Králové 1:2 (1:2)
    Ne 21.03. 10:15 H. Králové B - Živanice 0:0 (0:0)
    Ne 21.03. 10:15 Pardubice - Ústí n.O. 1:0 (0:0)
    Ne 21.03. 12:30 Nová Paka - RMSK Cidlina 0:1 (0:0)
    Ne 21.03. 15:00 Turnov - Hor. Měcholupy 0:1 (0:0)
    St 14.04. 00:00 Český Dub - Velim 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 27.03. 15:00 Živanice - Pardubice 1:3 (0:1)
    So 27.03. 15:00 Ústí n.O. - Český Dub 5:0 (3:0)
    So 27.03. 15:00 Náchod - H. Králové B 1:0 (1:0)
    Ne 28.03. 10:15 Převýšov - Nová Paka 0:1 (0:0)
    Ne 28.03. 15:00 Velim - Turnov 3:1 (1:0)
    Ne 28.03. 15:00 Hor. Měcholupy - Chrudim 2:0 (0:0)
    Ne 28.03. 15:00 RMSK Cidlina - Dobrovice 3:2 (1:1)
    Ne 28.03. 15:00 Dvůr Králové - Letohrad 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 03.04. 10:15 Chrudim - Velim 0:2 (0:2)
    So 03.04. 10:15 Český Dub - Pardubice 1:5 (1:3)
    So 03.04. 16:30 Náchod - Živanice 1:1 (1:0)
    So 03.04. 16:30 Letohrad - RMSK Cidlina 2:1 (1:0)
    So 03.04. 16:30 Dobrovice - Převýšov 1:3 (1:0)
    So 03.04. 16:30 Nová Paka - Hor. Měcholupy 2:2 (2:0)
    Ne 04.04. 10:15 H. Králové B - Dvůr Králové 4:0 (1:0)
    Ne 04.04. 16:30 Turnov - Ústí n.O. 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 10.04. 10:15 Pardubice - Turnov 5:1 (1:0)
    So 10.04. 16:30 Živanice - Český Dub 3:1 (2:0)
    So 10.04. 16:30 Ústí n.O. - Chrudim 1:0 (0:0)
    Ne 11.04. 10:15 Převýšov - Letohrad 0:1 (0:0)
    Ne 11.04. 16:30 Velim - Nová Paka 2:3 (1:2)
    Ne 11.04. 16:30 Hor. Měcholupy - Dobrovice 3:1 (0:1)
    Ne 11.04. 16:30 RMSK Cidlina - H. Králové B 2:1 (0:0)
    Ne 11.04. 16:30 Dvůr Králové - Náchod 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 17.04. 10:15 Chrudim - Pardubice 1:1 (0:0)
    So 17.04. 17:00 Náchod - RMSK Cidlina 3:0 (2:0)
    So 17.04. 17:00 Letohrad - Hor. Měcholupy 0:1 (0:1)
    So 17.04. 17:00 Dobrovice - Velim 1:1 (0:0)
    So 17.04. 17:00 Nová Paka - Ústí n.O. 1:2 (0:2)
    Ne 18.04. 10:15 H. Králové B - Převýšov 1:1 (1:0)
    Ne 18.04. 17:00 Dvůr Králové - Živanice 2:1 (2:1)
    Ne 18.04. 17:00 Turnov - Český Dub 0:2 (0:0)

    22.kolo

    So 24.04. 10:15 Český Dub - Chrudim 0:2 (0:0)
    So 24.04. 15:30 Pardubice - Nová Paka 3:0 (3:0)
    So 24.04. 17:00 Živanice - Turnov 1:0 (0:0)
    So 24.04. 17:00 Ústí n.O. - Dobrovice 0:0 (0:0)
    Ne 25.04. 10:15 Převýšov - Náchod 3:2 (2:1)
    Ne 25.04. 17:00 Velim - Letohrad 2:0
    Ne 25.04. 17:00 Hor. Měcholupy - H. Králové B 2:2 (1:1)
    Ne 25.04. 17:00 RMSK Cidlina - Dvůr Králové 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 01.05. 10:15 Dvůr Králové - Převýšov 0:2 (0:0)
    So 01.05. 10:15 Chrudim - Turnov 3:1 (3:0)
    So 01.05. 17:00 Náchod - Hor. Měcholupy 3:1 (1:1)
    So 01.05. 17:00 Letohrad - Ústí n.O. 2:3 (1:1)
    So 01.05. 17:00 Dobrovice - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 01.05. 17:00 Nová Paka - Český Dub 3:3 (0:2)
    Ne 02.05. 10:15 H. Králové B - Velim 4:1 (1:0)
    Ne 02.05. 17:00 RMSK Cidlina - Živanice 1:3 (0:2)

    24.kolo

    So 08.05. 10:15 Český Dub - Dobrovice 4:2 (3:1)
    So 08.05. 10:15 Pardubice - Letohrad 3:0 (1:0)
    So 08.05. 17:00 Živanice - Chrudim 1:3 (0:2)
    So 08.05. 17:00 Ústí n.O. - H. Králové B 1:1 (1:1)
    Ne 09.05. 10:15 Převýšov - RMSK Cidlina 2:1 (1:1)
    Ne 09.05. 17:00 Turnov - Nová Paka 0:1 (0:1)
    Ne 09.05. 17:00 Velim - Náchod 1:2 (0:1)
    Ne 09.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Dvůr Králové 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 15.05. 15:00 Náchod - Ústí n.O. 1:1 (0:1)
    So 15.05. 17:00 Letohrad - Český Dub 1:2 (0:2)
    So 15.05. 17:00 Dobrovice - Turnov 2:0 (0:0)
    Ne 16.05. 10:15 Převýšov - Živanice 2:0 (1:0)
    Ne 16.05. 10:15 H. Králové B - Pardubice 0:1 (0:0)
    Ne 16.05. 17:00 RMSK Cidlina - Hor. Měcholupy 2:1 (1:0)
    Ne 16.05. 17:00 Dvůr Králové - Velim 0:0 (0:0)
    Ne 16.05. 17:00 Nová Paka - Chrudim 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 22.05. 10:15 Český Dub - H. Králové B 0:0 (0:0)
    So 22.05. 10:15 Pardubice - Náchod 0:3 (0:2)
    So 22.05. 17:00 Živanice - Nová Paka 1:1 (1:0)
    So 22.05. 17:00 Chrudim - Dobrovice 2:1 (0:1)
    So 22.05. 17:00 Ústí n.O. - Dvůr Králové 2:0 (0:0)
    Ne 23.05. 17:00 Turnov - Letohrad 2:0 (2:0)
    Ne 23.05. 17:00 Velim - RMSK Cidlina 0:0 (0:0)
    Ne 23.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Převýšov 0:2 (0:1)

    27.kolo

    So 29.05. 17:00 Náchod - Český Dub 0:2 (0:1)
    So 29.05. 17:00 Letohrad - Chrudim 0:0 (0:0)
    So 29.05. 17:00 Dobrovice - Nová Paka 1:1 (1:1)
    Ne 30.05. 10:15 Převýšov - Velim 0:2 (0:1)
    Ne 30.05. 10:15 H. Králové B - Turnov 1:0 (1:0)
    Ne 30.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Živanice 1:1 (0:0)
    Ne 30.05. 17:00 RMSK Cidlina - Ústí n.O. 1:0 (1:0)
    Ne 30.05. 17:00 Dvůr Králové - Pardubice 1:5 (1:3)

    28.kolo

    So 05.06. 10:15 Chrudim - H. Králové B 1:2 (0:2)
    So 05.06. 10:15 Český Dub - Dvůr Králové 2:3 (1:1)
    So 05.06. 10:15 Pardubice - RMSK Cidlina 2:0 (1:0)
    So 05.06. 17:00 Živanice - Dobrovice 2:1 (0:1)
    So 05.06. 17:00 Nová Paka - Letohrad 0:1 (0:1)
    So 05.06. 17:00 Ústí n.O. - Převýšov 2:1 (0:0)
    Ne 06.06. 17:00 Turnov - Náchod 1:0 (0:0)
    Ne 06.06. 17:00 Velim - Hor. Měcholupy 1:0 (0:0)

    29.kolo

    So 12.06. 17:00 Náchod - Chrudim 3:1 (1:1)
    So 12.06. 17:00 Letohrad - Dobrovice 2:0 (1:0)
    Ne 13.06. 10:15 Převýšov - Pardubice 0:1 (0:1)
    Ne 13.06. 10:15 H. Králové B - Nová Paka 2:2 (0:2)
    Ne 13.06. 17:00 Velim - Živanice 2:2 (1:1)
    Ne 13.06. 17:00 Hor. Měcholupy - Ústí n.O. 0:3 (0:3)
    Ne 13.06. 17:00 RMSK Cidlina - Český Dub 1:2 (0:0)
    Ne 13.06. 17:00 Dvůr Králové - Turnov 5:4 (2:1)

    30.kolo

    St 16.06. 17:00 Chrudim - Dvůr Králové 3:0 (1:0)
    St 16.06. 17:30 Pardubice - Hor. Měcholupy 6:0 (1:0)
    So 19.06. 10:15 Český Dub - Převýšov 1:0 (0:0)
    So 19.06. 17:00 Živanice - Letohrad 3:3 (2:1)
    So 19.06. 17:00 Dobrovice - H. Králové B 1:1 (0:0)
    So 19.06. 17:00 Nová Paka - Náchod 3:0 (1:0)
    So 19.06. 17:00 Turnov - RMSK Cidlina 2:0 (1:0)
    So 19.06. 17:00 Ústí n.O. - Velim 2:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 3 2 70:16 78
    2. 30 16 3 11 49:39 51
    3. 30 13 8 9 43:34 47
    4. 30 14 5 11 37:40 47
    5. 30 12 8 10 37:36 44
    6. 30 12 8 10 35:38 44
    7. 30 11 9 10 41:30 42
    8. 30 12 6 12 35:36 42
    9. 30 13 3 14 36:46 42
    10. 30 13 2 15 41:43 41
    11. 30 12 5 13 42:48 41
    12. 30 12 4 14 37:42 40
    13. 30 10 7 13 44:51 37
    14. 30 12 1 17 36:45 37
    15. 30 10 2 18 34:49 32
    16. 30 3 6 21 30:54 15

    Nejčtenější ze sportu