Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5061
  • Návštěvy: 73/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5473
    Týden:
    73
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:15 Hořovice - Strakonice 2:0 (1:0)
    So 08.08. 10:15 Řevnice - Bohemians 1905 B 1:2 (1:1)
    So 08.08. 17:00 Roudné - Kunice 0:0 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Tachov - Doubravka 5:0 (5:0)
    Ne 09.08. 10:15 1.FK Příbram B - Dukla Praha B 3:1 (2:0)
    Ne 09.08. 10:15 Meteor - Votice 2:2 (1:0)
    Ne 09.08. 10:30 Třeboň - Benešov 3:0 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Tábor - Domažlice 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Dukla Praha B - Meteor 1:2 (0:0)
    So 15.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Tábor 6:0 (3:0)
    So 15.08. 15:00 Roudné - Hořovice 2:1 (1:0)
    So 15.08. 16:00 Domažlice - 1.FK Příbram B 0:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Kunice - Votice 1:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Doubravka - Řevnice 2:5 (1:3)
    Ne 16.08. 17:00 Benešov - Tachov 3:4 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Strakonice - Třeboň 0:1 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Hořovice - Kunice 0:2 (0:2)
    So 22.08. 10:15 Řevnice - Benešov 5:0 (0:0)
    So 22.08. 10:15 1.FK Příbram B - Bohemians 1905 B 1:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Tachov - Strakonice 5:2 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Votice - Dukla Praha B 4:2 (2:0)
    Ne 23.08. 10:15 Meteor - Domažlice 0:4 (0:1)
    Ne 23.08. 10:30 Třeboň - Roudné 2:2 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Tábor - Doubravka 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Meteor 2:1 (0:1)
    So 29.08. 10:15 Hořovice - Třeboň 2:1 (2:1)
    So 29.08. 16:00 Domažlice - Votice 3:1 (3:1)
    So 29.08. 17:00 Kunice - Dukla Praha B 0:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Doubravka - 1.FK Příbram B 2:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Roudné - Tachov 3:1 (3:1)
    Ne 30.08. 17:00 Benešov - Tábor 3:2 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Strakonice - Řevnice 1:4 (0:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Řevnice - Roudné 1:0 (0:0)
    So 05.09. 10:15 1.FK Příbram B - Benešov 5:1 (3:1)
    So 05.09. 10:15 Dukla Praha B - Domažlice 1:4 (1:3)
    So 05.09. 17:00 Tachov - Hořovice 3:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Votice - Bohemians 1905 B 4:1 (3:1)
    Ne 06.09. 10:15 Meteor - Doubravka 3:2 (3:1)
    Ne 06.09. 10:30 Třeboň - Kunice 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Tábor - Strakonice 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Hořovice - Řevnice 5:1 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Kunice - Domažlice 2:0 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Doubravka - Votice 2:1 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Roudné - Tábor 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Dukla Praha B 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 10:30 Třeboň - Tachov 3:1 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Benešov - Meteor 4:1 (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 Strakonice - 1.FK Příbram B 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Řevnice - Třeboň 1:2 (0:2)
    So 19.09. 10:15 1.FK Příbram B - Roudné 4:0 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Domažlice - Bohemians 1905 B 4:2 (2:1)
    So 19.09. 16:30 Tachov - Kunice 0:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Votice - Benešov 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Meteor - Strakonice 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Dukla Praha B - Doubravka 1:6 (0:2)
    Ne 20.09. 16:30 Tábor - Hořovice 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Hořovice - 1.FK Příbram B 1:1 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Kunice - Bohemians 1905 B 2:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Doubravka - Domažlice 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Roudné - Meteor 1:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Tachov - Řevnice 4:1 (3:1)
    Ne 27.09. 10:30 Třeboň - Tábor 4:2 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Benešov - Dukla Praha B 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:30 Strakonice - Votice 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Řevnice - Kunice 0:1 (0:1)
    So 03.10. 10:15 1.FK Příbram B - Třeboň 1:0 (0:0)
    So 03.10. 10:15 Dukla Praha B - Strakonice 0:0 (0:0)
    So 03.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Doubravka 1:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Votice - Roudné 1:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Domažlice - Benešov 2:2 (1:0)
    Ne 04.10. 10:15 Meteor - Hořovice 3:2 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Tábor - Tachov 3:1 (1:1)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Hořovice - Votice 2:2 (2:0)
    So 10.10. 10:15 Řevnice - Tábor 2:1 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Tachov - 1.FK Příbram B 0:1 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Kunice - Doubravka 2:1 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Roudné - Dukla Praha B 2:1 (0:1)
    Ne 11.10. 10:30 Třeboň - Meteor 1:3 (0:2)
    Ne 11.10. 16:00 Benešov - Bohemians 1905 B 2:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Strakonice - Domažlice 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 Dukla Praha B - Hořovice 4:3 (2:0)
    So 17.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Strakonice 2:1 (0:1)
    So 17.10. 15:30 Votice - Třeboň 4:0 (2:0)
    So 17.10. 15:30 Domažlice - Roudné 2:1 (2:1)
    So 17.10. 15:30 Doubravka - Benešov 2:0 (0:0)
    Ne 18.10. 10:15 1.FK Příbram B - Řevnice 3:2 (1:1)
    Ne 18.10. 10:15 Meteor - Tachov 4:0 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Tábor - Kunice 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Hořovice - Domažlice 2:1 (1:1)
    So 24.10. 10:15 Řevnice - Meteor 1:5 (0:4)
    So 24.10. 14:30 Kunice - Benešov 0:2 (0:2)
    So 24.10. 14:30 Roudné - Bohemians 1905 B 1:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Tachov - Votice 1:1 (1:0)
    Ne 25.10. 10:30 Třeboň - Dukla Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Strakonice - Doubravka 3:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Tábor - 1.FK Příbram B 2:3 (1:1)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 Dukla Praha B - Tachov 3:2 (3:1)
    So 31.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Hořovice 3:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Votice - Řevnice 2:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Domažlice - Třeboň 3:1 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Doubravka - Roudné 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 10:00 1.FK Příbram B - Kunice 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 10:15 Meteor - Tábor 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Benešov - Strakonice 1:2 (1:0)

    14.kolo

    So 07.11. 10:00 1.FK Příbram B - Meteor 3:1 (2:0)
    So 07.11. 10:15 Hořovice - Doubravka 0:0 (0:0)
    So 07.11. 10:15 Řevnice - Dukla Praha B 2:2 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Kunice - Strakonice 1:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Roudné - Benešov 1:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Tachov - Domažlice 2:2 (2:1)
    Ne 08.11. 10:30 Třeboň - Bohemians 1905 B 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Tábor - Votice 4:1 (1:1)

    15.kolo

    So 14.11. 10:15 Dukla Praha B - Tábor 0:0 (0:0)
    So 14.11. 10:15 Bohemians 1905 B - Tachov 2:0 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Domažlice - Řevnice 0:2 (0:1)
    So 14.11. 14:00 Votice - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)
    So 14.11. 14:00 Doubravka - Třeboň 2:3 (0:1)
    Ne 15.11. 10:15 Meteor - Kunice 0:0 (0:0)
    Ne 15.11. 14:00 Benešov - Hořovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.11. 14:00 Strakonice - Roudné 3:0 (2:0)

    16.kolo

    So 13.03. 10:15 Strakonice - Hořovice 3:1 (1:0)
    So 13.03. 10:15 Bohemians 1905 B - Řevnice 0:2 (0:1)
    So 13.03. 10:15 Dukla Praha B - 1.FK Příbram B 2:1 (1:0)
    So 13.03. 14:30 Kunice - Roudné 1:0 (1:0)
    So 13.03. 14:30 Doubravka - Tachov 2:0 (2:0)
    So 13.03. 14:30 Domažlice - Tábor 0:0 (0:0)
    So 13.03. 14:30 Votice - Meteor 0:1 (0:1)
    Ne 14.03. 14:30 Benešov - Třeboň 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 20.03. 10:30 Tábor - Bohemians 1905 B 1:0 (1:0)
    So 20.03. 15:00 Votice - Kunice 0:1 (0:1)
    So 20.03. 15:00 Řevnice - Doubravka 3:2
    So 20.03. 15:00 Tachov - Benešov 0:0 (0:0)
    So 20.03. 15:00 Hořovice - Roudné 3:1 (3:1)
    Ne 21.03. 10:15 Meteor - Dukla Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 21.03. 10:15 1.FK Příbram B - Domažlice 3:1 (2:0)
    Ne 21.03. 10:30 Třeboň - Strakonice 1:1 (1:0)

    18.kolo

    26.03. 15:30 Strakonice - Tachov 1:0 (0:0)
    So 27.03. 10:15 Dukla Praha B - Votice 0:0 (0:0)
    So 27.03. 15:00 Kunice - Hořovice 6:0 (3:0)
    So 27.03. 15:00 Roudné - Třeboň 3:2 (0:1)
    So 27.03. 15:00 Doubravka - Tábor 2:0 (1:0)
    So 27.03. 15:00 Bohemians 1905 B - 1.FK Příbram B 1:1 (1:0)
    So 27.03. 15:00 Domažlice - Meteor 4:2 (3:0)
    Ne 28.03. 15:00 Benešov - Řevnice 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 03.04. 10:15 Dukla Praha B - Kunice 2:4 (1:1)
    So 03.04. 10:15 1.FK Příbram B - Doubravka 2:1 (1:0)
    So 03.04. 10:30 Tábor - Benešov 1:0 (0:0)
    So 03.04. 16:30 Votice - Domažlice 5:0 (3:0)
    So 03.04. 16:30 Řevnice - Strakonice 1:1 (0:1)
    So 03.04. 16:30 Tachov - Roudné 0:1 (0:0)
    Ne 04.04. 10:15 Meteor - Bohemians 1905 B 1:1 (1:0)
    Ne 04.04. 10:30 Třeboň - Hořovice 4:0 (3:0)

    20.kolo

    So 10.04. 10:15 Strakonice - Tábor 2:0 (1:0)
    So 10.04. 10:15 Bohemians 1905 B - Votice 0:3 (0:2)
    So 10.04. 16:30 Kunice - Třeboň 5:0 (3:0)
    So 10.04. 16:30 Hořovice - Tachov 3:0 (1:0)
    So 10.04. 16:30 Roudné - Řevnice 1:1 (1:0)
    So 10.04. 16:30 Doubravka - Meteor 2:2 (0:1)
    So 10.04. 16:30 Domažlice - Dukla Praha B 2:0 (1:0)
    Ne 11.04. 16:30 Benešov - 1.FK Příbram B 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 17.04. 10:15 Dukla Praha B - Bohemians 1905 B 2:0 (0:0)
    So 17.04. 10:15 1.FK Příbram B - Strakonice 3:0 (0:0)
    So 17.04. 10:30 Tábor - Roudné 1:1 (1:1)
    So 17.04. 17:00 Domažlice - Kunice 1:3 (1:3)
    So 17.04. 17:00 Votice - Doubravka 0:0 (0:0)
    So 17.04. 17:00 Řevnice - Hořovice 3:0 (1:0)
    So 17.04. 17:00 Tachov - Třeboň 3:3 (2:1)
    Ne 18.04. 10:15 Meteor - Benešov 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 24.04. 10:15 Strakonice - Meteor 1:0 (1:0)
    So 24.04. 17:00 Kunice - Tachov 3:1 (1:0)
    So 24.04. 17:00 Hořovice - Tábor 4:1 (2:0)
    So 24.04. 17:00 Roudné - 1.FK Příbram B 2:3 (1:2)
    So 24.04. 17:00 Doubravka - Dukla Praha B 3:1 (2:1)
    Ne 25.04. 10:15 Bohemians 1905 B - Domažlice 3:1 (2:1)
    Ne 25.04. 10:30 Třeboň - Řevnice 1:0 (0:0)
    Ne 25.04. 17:00 Benešov - Votice 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 01.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Kunice 1:3 (0:1)
    So 01.05. 10:15 Dukla Praha B - Benešov 2:2 (1:2)
    So 01.05. 10:15 1.FK Příbram B - Hořovice 4:0 (3:0)
    So 01.05. 10:15 Řevnice - Tachov 1:1 (1:1)
    So 01.05. 10:30 Tábor - Třeboň 2:1 (0:1)
    So 01.05. 17:00 Domažlice - Doubravka 2:2 (1:1)
    So 01.05. 17:00 Votice - Strakonice 2:1 (2:0)
    Ne 02.05. 10:15 Meteor - Roudné 3:0 (1:0)

    24.kolo

    So 08.05. 10:15 Strakonice - Dukla Praha B 2:0 (0:0)
    So 08.05. 17:00 Kunice - Řevnice 1:0 (0:0)
    So 08.05. 17:00 Tachov - Tábor 1:3 (1:1)
    So 08.05. 17:00 Hořovice - Meteor 2:0 (0:0)
    So 08.05. 17:00 Roudné - Votice 1:2 (0:1)
    So 08.05. 17:00 Doubravka - Bohemians 1905 B 1:1 (0:0)
    Ne 09.05. 10:30 Třeboň - 1.FK Příbram B 0:0 (0:0)
    Ne 09.05. 17:00 Benešov - Domažlice 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 15.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Benešov 1:0 (0:0)
    So 15.05. 10:15 Dukla Praha B - Roudné 1:2 (0:2)
    So 15.05. 10:30 Tábor - Řevnice 0:0 (0:0)
    So 15.05. 17:00 Doubravka - Kunice 3:1 (2:0)
    So 15.05. 17:00 Votice - Hořovice 0:0 (0:0)
    Ne 16.05. 10:15 Meteor - Třeboň 3:3 (3:2)
    Ne 16.05. 10:15 1.FK Příbram B - Tachov 8:0 (2:0)
    Ne 16.05. 14:00 Domažlice - Strakonice 3:1 (0:0)

    26.kolo

    So 22.05. 10:15 Strakonice - Bohemians 1905 B 2:1 (2:0)
    So 22.05. 17:00 Kunice - Tábor 3:1 (2:0)
    So 22.05. 17:00 Řevnice - 1.FK Příbram B 2:1 (1:0)
    So 22.05. 17:00 Tachov - Meteor 0:8 (0:4)
    So 22.05. 17:00 Hořovice - Dukla Praha B 2:0 (0:0)
    So 22.05. 17:00 Roudné - Domažlice 0:3 (0:2)
    Ne 23.05. 10:30 Třeboň - Votice 1:0 (1:0)
    Ne 23.05. 17:00 Benešov - Doubravka 2:0 (2:0)

    27.kolo

    So 29.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Roudné 3:0 (2:0)
    So 29.05. 10:15 1.FK Příbram B - Tábor 3:3 (3:2)
    So 29.05. 17:00 Doubravka - Strakonice 3:1 (1:0)
    So 29.05. 17:00 Domažlice - Hořovice 1:0 (0:0)
    So 29.05. 17:00 Votice - Tachov 4:0 (3:0)
    Ne 30.05. 10:15 Dukla Praha B - Třeboň 1:1 (1:0)
    Ne 30.05. 10:15 Meteor - Řevnice 1:1 (1:0)
    Ne 30.05. 17:00 Benešov - Kunice 0:0 (0:0)

    28.kolo

    So 05.06. 10:15 Strakonice - Benešov 0:3 (0:1)
    So 05.06. 10:30 Tábor - Meteor 2:1 (1:1)
    So 05.06. 17:00 Kunice - 1.FK Příbram B 3:0 (1:0)
    So 05.06. 17:00 Řevnice - Votice 1:1 (0:0)
    So 05.06. 17:00 Tachov - Dukla Praha B 0:5 (0:1)
    So 05.06. 17:00 Hořovice - Bohemians 1905 B 3:3 (1:1)
    So 05.06. 17:00 Roudné - Doubravka 2:3 (1:1)
    Ne 06.06. 10:30 Třeboň - Domažlice 2:0 (1:0)

    29.kolo

    11.06. 17:30 Strakonice - Kunice 0:2 (0:2)
    So 12.06. 10:15 Bohemians 1905 B - Třeboň 1:2 (0:1)
    So 12.06. 10:15 Dukla Praha B - Řevnice 4:3 (1:1)
    So 12.06. 17:00 Doubravka - Hořovice 0:1 (0:1)
    So 12.06. 17:00 Domažlice - Tachov 2:0 (1:0)
    So 12.06. 17:00 Votice - Tábor 1:0 (0:0)
    Ne 13.06. 10:15 Meteor - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)
    Ne 13.06. 17:00 Benešov - Roudné 2:2 (1:0)

    30.kolo

    St 09.06. 17:00 Tachov - Bohemians 1905 B 3:2 (2:0)
    18.06. 17:00 Třeboň - Doubravka 4:0 (3:0)
    So 19.06. 10:15 1.FK Příbram B - Votice 3:2 (2:1)
    So 19.06. 10:30 Tábor - Dukla Praha B 0:2 (0:0)
    So 19.06. 14:00 Řevnice - Domažlice 0:2 (0:2)
    So 19.06. 17:00 Kunice - Meteor 3:0 (2:0)
    So 19.06. 17:00 Hořovice - Benešov 0:1 (0:1)
    So 19.06. 17:00 Roudné - Strakonice 2:1 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 7 3 51:14 67
    2. 30 18 6 6 62:32 60
    3. 30 14 7 9 48:29 49
    4. 30 12 8 10 46:43 44
    5. 30 12 7 11 52:45 43
    6. 30 13 4 13 47:43 43
    7. 30 12 7 11 36:38 43
    8. 30 12 6 12 37:42 42
    9. 30 11 7 12 49:50 40
    10. 30 11 6 13 45:43 39
    11. 30 11 5 14 34:44 38
    12. 30 10 7 13 46:48 37
    13. 30 9 8 13 42:54 35
    14. 30 10 5 15 39:52 35
    15. 30 7 8 15 31:52 29
    16. 30 6 6 18 38:74 24

    Nejčtenější ze sportu