Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4979
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17292
    Týden:
    7
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Pohořelice - MFK Modřice 5:0 (2:0)
    So 11.08. 16:30 Chrlice - Rosice B 1:2 (1:1)
    So 11.08. 16:30 Moravská Slavia - Blížkovice 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 14:15 Cvrčovice - Tuřany 0:3 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Horní Kounice - Šatov 2:2 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Slatina - Žebětín 2:7 (1:2)
    Ne 12.08. 16:30 Únanov - Zastávka 3:4 (3:3)

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 Zastávka - Moravská Slavia 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Žebětín - Únanov 3:1 (2:0)
    So 18.08. 16:30 Rosice B - Slatina 2:3 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Tuřany - Chrlice 0:4 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Šatov - Blížkovice 2:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 MFK Modřice - Cvrčovice 0:3 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Horní Kounice - Pohořelice 2:2 (0:1)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Pohořelice - Šatov 2:1 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Chrlice - MFK Modřice 0:1 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Slatina - Tuřany 3:2 (3:1)
    So 25.08. 16:30 Moravská Slavia - Žebětín 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 14:15 Cvrčovice - Horní Kounice 3:6 (1:2)
    Ne 26.08. 16:30 Únanov - Rosice B 4:1 (3:1)
    Ne 26.08. 16:30 Blížkovice - Zastávka 2:1 (2:0)

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Žebětín - Blížkovice 2:0 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Rosice B - Moravská Slavia 2:4 (1:2)
    So 01.09. 16:30 Tuřany - Únanov 4:0 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Horní Kounice - Chrlice 7:1 (3:0)
    So 01.09. 16:30 Pohořelice - Cvrčovice 3:3 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Šatov - Zastávka 2:3 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 MFK Modřice - Slatina 2:3 (0:1)

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Chrlice - Pohořelice 3:0 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Slatina - Horní Kounice 2:2 (1:2)
    So 08.09. 16:30 Moravská Slavia - Tuřany 0:0 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Zastávka - Žebětín 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Cvrčovice - Šatov 6:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:30 Únanov - MFK Modřice 3:3 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Blížkovice - Rosice B 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 13:00 Pohořelice - Slatina 1:2 (1:2)
    So 15.09. 16:00 Rosice B - Zastávka 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Tuřany - Blížkovice odloženo
    Ne 16.09. 16:00 Šatov - Žebětín 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 MFK Modřice - Moravská Slavia 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Horní Kounice - Únanov 7:1 (4:0)
    Ne 16.09. 16:00 Cvrčovice - Chrlice 15:1 (5:1)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Chrlice - Šatov 1:2 (0:1)
    So 22.09. 16:00 Slatina - Cvrčovice 2:2 (2:2)
    So 22.09. 16:00 Moravská Slavia - Horní Kounice 2:0 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Zastávka - Tuřany 0:4 (0:3)
    So 22.09. 16:00 Žebětín - Rosice B 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Únanov - Pohořelice 2:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Blížkovice - MFK Modřice 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 13:00 Horní Kounice - Blížkovice 4:2 (2:2)
    So 29.09. 16:00 Tuřany - Žebětín 1:1 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Pohořelice - Moravská Slavia 1:4 (1:2)
    So 29.09. 16:00 Chrlice - Slatina 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 MFK Modřice - Zastávka 3:1 (3:1)
    Ne 30.09. 16:00 Cvrčovice - Únanov 2:2 (2:1)
    12.10. 16:00 Šatov - Rosice B odloženo

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 Pohořelice - Zastávka odloženo
    So 13.10. 15:00 Chrlice - Moravská Slavia 0:4 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Slatina - Únanov 7:1 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Šatov - Tuřany 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 MFK Modřice - Rosice B 2:2 (1:2)
    Ne 14.10. 15:00 Horní Kounice - Žebětín 1:3 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Cvrčovice - Blížkovice 2:2 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Moravská Slavia - Slatina 2:2 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Zastávka - Cvrčovice 1:5 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Žebětín - Pohořelice 1:1 (1:1)
    So 20.10. 15:00 Rosice B - Horní Kounice 3:1 (2:0)
    So 20.10. 15:00 Tuřany - MFK Modřice 2:4 (0:2)
    Ne 21.10. 15:00 Únanov - Šatov 3:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Blížkovice - Chrlice 1:7 (1:3)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Slatina - Šatov 2:1 (1:1)
    So 06.10. 15:30 Moravská Slavia - Cvrčovice 0:0 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Žebětín - MFK Modřice 3:1 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Únanov - Chrlice 2:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Blížkovice - Pohořelice 1:3 (1:2)
    St 24.10. 15:30 Zastávka - Horní Kounice 2:1 (0:0)
    St 24.10. 15:30 Rosice B - Tuřany 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Pohořelice - Rosice B 3:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Chrlice - Zastávka 4:4 (3:1)
    So 27.10. 14:30 Slatina - Blížkovice 3:2 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Šatov - MFK Modřice 5:1 (3:1)
    Ne 28.10. 14:30 Horní Kounice - Tuřany 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Cvrčovice - Žebětín 1:3 (0:3)
    Ne 28.10. 14:30 Únanov - Moravská Slavia 3:2 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Moravská Slavia - Šatov 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Zastávka - Slatina 0:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Žebětín - Chrlice 5:2 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Rosice B - Cvrčovice 0:5 (0:3)
    So 03.11. 14:00 Tuřany - Pohořelice 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Blížkovice - Únanov 4:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 MFK Modřice - Horní Kounice 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 13.04. 15:30 Chrlice - Horní Kounice 1:2 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Zastávka - Šatov 0:2 (0:1)
    So 13.04. 16:00 Moravská Slavia - Rosice B 3:1 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Slatina - MFK Modřice 4:1 (1:1)
    Ne 14.04. 16:00 Blížkovice - Žebětín 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Únanov - Tuřany 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:00 Cvrčovice - Pohořelice 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 20.04. 16:00 Pohořelice - Chrlice 1:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Horní Kounice - Slatina 1:5 (1:2)
    So 20.04. 16:00 Tuřany - Moravská Slavia 0:1 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Žebětín - Zastávka 2:2 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Šatov - Cvrčovice 0:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 MFK Modřice - Únanov 1:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Rosice B - Blížkovice 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 16:00 Žebětín - Šatov 2:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Zastávka - Rosice B 1:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Moravská Slavia - MFK Modřice 8:1 (5:0)
    So 27.04. 16:00 Slatina - Pohořelice 3:1 (3:0)
    So 27.04. 16:00 Chrlice - Cvrčovice 3:1 (2:1)
    Ne 28.04. 16:00 Blížkovice - Tuřany 1:2 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Únanov - Horní Kounice 3:4 (3:0)

    15.kolo

    St 01.05. 17:00 Blížkovice - Šatov 4:3 (3:0)
    St 01.05. 17:00 Únanov - Žebětín 2:4 (0:2)
    St 01.05. 17:00 Slatina - Rosice B 3:0 (2:0)
    St 01.05. 17:00 Chrlice - Tuřany 1:2 (0:2)
    St 01.05. 17:00 Cvrčovice - MFK Modřice 2:2 (1:2)
    St 01.05. 17:00 Pohořelice - Horní Kounice 1:3 (1:2)
    St 08.05. 17:00 Moravská Slavia - Zastávka 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 16:30 Pohořelice - Únanov 1:0 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Horní Kounice - Moravská Slavia 2:1 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Tuřany - Zastávka 1:3 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Šatov - Chrlice 2:4 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 Cvrčovice - Slatina 1:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 MFK Modřice - Blížkovice 1:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Rosice B - Žebětín 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 16:30 Rosice B - Šatov 4:1 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Žebětín - Tuřany 3:2 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Zastávka - MFK Modřice 4:1 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Moravská Slavia - Pohořelice 3:1 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Slatina - Chrlice 3:2 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Blížkovice - Horní Kounice 4:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Únanov - Cvrčovice 3:3 (2:1)

    16.kolo

    St 08.05. 16:30 Rosice B - Únanov 8:2 (4:0)
    St 15.05. 17:30 Šatov - Pohořelice 3:1
    St 15.05. 17:30 Horní Kounice - Cvrčovice 0:4
    St 15.05. 17:30 MFK Modřice - Chrlice 2:3
    St 15.05. 17:30 Tuřany - Slatina 1:0 (0:0)
    St 15.05. 17:30 Žebětín - Moravská Slavia 2:3 (1:2)
    St 15.05. 17:30 Zastávka - Blížkovice 3:0 (2:0)

    22.kolo

    So 18.05. 16:30 Chrlice - Únanov 3:1 (1:1)
    So 18.05. 16:30 Pohořelice - Blížkovice 2:1 (1:1)
    So 18.05. 16:30 Horní Kounice - Zastávka 1:1 (1:0)
    So 18.05. 16:30 Tuřany - Rosice B 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Šatov - Slatina 0:1 (0:1)
    Ne 19.05. 16:30 Cvrčovice - Moravská Slavia 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 MFK Modřice - Žebětín 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 25.05. 16:30 Tuřany - Šatov 1:0 (1:0)
    So 25.05. 16:30 Žebětín - Horní Kounice 4:0 (4:0)
    So 25.05. 16:30 Moravská Slavia - Chrlice 3:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Rosice B - MFK Modřice 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Zastávka - Pohořelice 2:2 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Blížkovice - Cvrčovice 5:2 (1:1)
    Ne 26.05. 16:30 Únanov - Slatina 1:7 (1:4)

    24.kolo

    So 01.06. 16:30 Slatina - Moravská Slavia 2:4 (2:3)
    So 01.06. 16:30 Chrlice - Blížkovice 1:5 (0:3)
    So 01.06. 16:30 Pohořelice - Žebětín 1:0 (1:0)
    So 01.06. 16:30 Horní Kounice - Rosice B 1:6 (0:2)
    Ne 02.06. 16:30 Šatov - Únanov 4:2 (2:2)
    Ne 02.06. 16:30 Cvrčovice - Zastávka 6:1 (4:1)
    Ne 02.06. 16:30 MFK Modřice - Tuřany 0:3 (0:0)

    25.kolo

    So 08.06. 16:30 Tuřany - Horní Kounice 1:0 (1:0)
    So 08.06. 16:30 Rosice B - Pohořelice 5:1 (2:1)
    So 08.06. 16:30 Žebětín - Cvrčovice 1:3 (0:2)
    So 08.06. 16:30 Moravská Slavia - Únanov 6:0 (3:0)
    Ne 09.06. 16:30 MFK Modřice - Šatov 1:4 (0:2)
    Ne 09.06. 16:30 Zastávka - Chrlice 2:1 (0:1)
    Ne 09.06. 16:30 Blížkovice - Slatina 2:2 (0:2)

    26.kolo

    So 15.06. 16:30 Slatina - Zastávka 0:0 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Chrlice - Žebětín 3:0 (2:0)
    So 15.06. 16:30 Pohořelice - Tuřany 1:3 (0:1)
    So 15.06. 16:30 Horní Kounice - MFK Modřice 2:1 (1:1)
    Ne 16.06. 16:30 Šatov - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    Ne 16.06. 16:30 Únanov - Blížkovice 2:0 (1:0)
    Ne 16.06. 16:30 Cvrčovice - Rosice B 0:0 (0:0)

    14.kolo

    St 19.06. 18:30 Rosice B - Chrlice 3:5 (1:2)
    21.06. 17:30 Tuřany - Cvrčovice 2:3 (0:2)
    So 22.06. 16:30 Šatov - Horní Kounice 2:1 (2:0)
    So 22.06. 16:30 Žebětín - Slatina 3:2 (2:2)
    So 22.06. 16:30 Zastávka - Únanov 7:0 (4:0)
    Ne 23.06. 16:30 MFK Modřice - Pohořelice 0:2 (0:1)
    Ne 23.06. 16:30 Blížkovice - Moravská Slavia 3:5 (1:3)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 68:41 56
    2. 26 16 5 5 64:28 53
    3. 26 14 5 7 54:34 47
    4. 26 12 6 8 40:29 42
    5. 26 11 9 6 75:43 36
    6. 26 10 5 11 52:57 35
    7. 26 10 4 12 46:55 34
    8. 26 9 6 11 44:46 33
    9. 26 10 3 13 50:46 33
    10. 26 8 8 10 45:55 32
    11. 26 9 5 12 47:53 32
    12. 26 9 2 15 52:71 29
    13. 26 7 4 15 45:88 25
    14. 26 4 5 17 30:66 17

    Nejčtenější ze sportu