Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4978
  • Návštěvy: 58/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19049
    Týden:
    58
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:30 Kohoutovice - Blansko B 2:3 (1:2)
    So 11.08. 16:30 Medlánky - Tišnov 4:5 (2:4)
    So 11.08. 16:30 FK Podolí - Soběšice 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Švábenice - Svratka 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Rousínov B - Černá Hora 5:0 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Lipovec - Bohdalice 2:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Ivanovice - Čebín 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 10:30 Kohoutovice - Medlánky 3:1 (2:1)
    So 18.08. 16:30 Blansko B - Čebín 4:2 (2:2)
    So 18.08. 16:30 Soběšice - Ivanovice 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Bohdalice - FK Podolí 2:2 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Svratka - Rousínov B 2:3 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Černá Hora - Lipovec 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Tišnov - Švábenice 0:3 (0:2)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Medlánky - Blansko B 0:5 (0:3)
    So 25.08. 16:30 Švábenice - Kohoutovice 2:1 (0:1)
    So 25.08. 16:30 FK Podolí - Černá Hora 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Rousínov B - Tišnov 0:1 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Lipovec - Svratka 1:2 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Ivanovice - Bohdalice 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Čebín - Soběšice 0:2 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:30 Kohoutovice - Rousínov B 1:0 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Blansko B - Soběšice 3:2 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Bohdalice - Čebín 4:1 (4:0)
    So 01.09. 16:30 Svratka - FK Podolí 0:0 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Medlánky - Švábenice 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Černá Hora - Ivanovice 3:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Tišnov - Lipovec 0:4 (0:0)

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Švábenice - Blansko B 1:0 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Rousínov B - Medlánky 2:1 (0:1)
    So 08.09. 16:30 FK Podolí - Tišnov 4:3 (2:3)
    So 08.09. 16:30 Soběšice - Bohdalice 2:1 (2:1)
    Ne 09.09. 16:30 Lipovec - Kohoutovice 1:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:30 Ivanovice - Svratka 1:2 (0:2)
    Ne 09.09. 16:30 Čebín - Černá Hora 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:30 Kohoutovice - FK Podolí 1:3 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Blansko B - Bohdalice 1:6 (1:4)
    So 15.09. 16:00 Svratka - Čebín 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Medlánky - Lipovec 3:1 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Švábenice - Rousínov B 0:2 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Černá Hora - Soběšice 3:3 (3:1)
    Ne 16.09. 16:00 Tišnov - Ivanovice 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 FK Podolí - Medlánky 2:3 (1:2)
    So 22.09. 16:00 Soběšice - Svratka 3:1 (3:0)
    So 22.09. 16:00 Bohdalice - Černá Hora 4:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Rousínov B - Blansko B 2:3 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Lipovec - Švábenice 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Ivanovice - Kohoutovice 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Čebín - Tišnov 1:2 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 10:30 Kohoutovice - Čebín 0:1 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Blansko B - Černá Hora 0:2 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Svratka - Bohdalice 1:1 (1:1)
    So 29.09. 16:00 Medlánky - Ivanovice 2:1 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Švábenice - FK Podolí 4:0 (2:0)
    So 29.09. 16:00 Rousínov B - Lipovec 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Tišnov - Soběšice 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Lipovec - Blansko B 1:0 (1:0)
    So 06.10. 15:30 FK Podolí - Rousínov B 1:0 (1:0)
    So 06.10. 15:30 Soběšice - Kohoutovice 0:1 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Bohdalice - Tišnov 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:30 Ivanovice - Švábenice 0:3 (0:2)
    Ne 07.10. 15:30 Čebín - Medlánky 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:30 Černá Hora - Svratka 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:30 Kohoutovice - Bohdalice 3:2 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Medlánky - Soběšice 3:7 (0:5)
    So 13.10. 15:00 Švábenice - Čebín 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:30 Blansko B - Svratka 2:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Tišnov - Černá Hora 4:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Rousínov B - Ivanovice 5:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Lipovec - FK Podolí 2:2 (1:2)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 FK Podolí - Blansko B 2:0 (2:0)
    So 20.10. 15:00 Soběšice - Švábenice 3:0 (3:0)
    So 20.10. 15:00 Bohdalice - Medlánky 5:0 (0:0)
    So 20.10. 15:00 Svratka - Tišnov 1:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Ivanovice - Lipovec 2:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Čebín - Rousínov B 2:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Černá Hora - Kohoutovice 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:30 Kohoutovice - Svratka 0:1 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Medlánky - Černá Hora 3:3 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Švábenice - Bohdalice 1:4 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Rousínov B - Soběšice 0:3 (0:3)
    So 27.10. 14:30 FK Podolí - Ivanovice 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:30 Blansko B - Tišnov 1:4 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Lipovec - Čebín 3:3 (1:3)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Soběšice - Lipovec 3:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Bohdalice - Rousínov B 7:1 (5:0)
    So 03.11. 14:00 Svratka - Medlánky 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Ivanovice - Blansko B 2:2 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Čebín - FK Podolí 1:2 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Černá Hora - Švábenice 3:5 (2:1)
    Ne 04.11. 14:00 Tišnov - Kohoutovice 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 13.04. 15:00 Soběšice - Blansko B 4:0 (2:0)
    So 13.04. 16:00 FK Podolí - Svratka 2:0 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Rousínov B - Kohoutovice 0:0 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Švábenice - Medlánky 5:3 (1:1)
    Ne 14.04. 16:00 Čebín - Bohdalice 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Ivanovice - Černá Hora 0:0 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Lipovec - Tišnov 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 20.04. 10:30 Kohoutovice - Lipovec 1:5 (0:3)
    So 20.04. 16:00 Medlánky - Rousínov B 2:2 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Svratka - Ivanovice 1:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Bohdalice - Soběšice 1:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Blansko B - Švábenice 2:1 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Tišnov - FK Podolí 0:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Černá Hora - Čebín 4:1 (2:1)

    19.kolo

    So 27.04. 16:00 Bohdalice - Blansko B 6:0 (3:0)
    So 27.04. 16:00 Soběšice - Černá Hora 1:0 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Čebín - Svratka 1:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 FK Podolí - Kohoutovice 1:2 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Ivanovice - Tišnov 1:3 (1:2)
    Ne 28.04. 16:00 Lipovec - Medlánky 3:2 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Rousínov B - Švábenice 2:2 (0:1)

    15.kolo

    St 01.05. 10:15 Rousínov B - Svratka 4:1 (1:1)
    St 01.05. 17:00 Čebín - Blansko B 6:1 (3:1)
    St 01.05. 17:00 Ivanovice - Soběšice 1:4 (1:2)
    St 01.05. 17:00 FK Podolí - Bohdalice 1:2 (1:2)
    St 01.05. 17:00 Lipovec - Černá Hora 1:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Švábenice - Tišnov 2:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Medlánky - Kohoutovice 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 10:30 Kohoutovice - Ivanovice 3:2 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Švábenice - Lipovec 6:1 (4:0)
    So 04.05. 16:30 Medlánky - FK Podolí 4:1 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Svratka - Soběšice 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Blansko B - Rousínov B 1:4 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Tišnov - Čebín 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Černá Hora - Bohdalice 1:1 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 16:30 Bohdalice - Svratka 3:0 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Soběšice - Tišnov 1:0 (1:0)
    So 11.05. 16:30 FK Podolí - Švábenice 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Černá Hora - Blansko B 2:4 (1:2)
    Ne 12.05. 16:30 Čebín - Kohoutovice 2:0 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Ivanovice - Medlánky 1:1 (0:0)
    Ne 12.05. 16:30 Lipovec - Rousínov B 1:1 (0:1)

    16.kolo

    St 08.05. 16:30 Soběšice - Čebín 1:1 (0:1)
    St 15.05. 17:30 Blansko B - Medlánky 0:0 (0:0)
    St 15.05. 17:30 Kohoutovice - Švábenice 2:0 (0:0)
    St 15.05. 17:30 Tišnov - Rousínov B 2:0 (0:0)
    St 15.05. 17:30 Svratka - Lipovec 6:2 (0:1)
    St 15.05. 17:30 Černá Hora - FK Podolí 2:2 (1:1)
    St 15.05. 17:30 Bohdalice - Ivanovice 4:0 (2:0)

    22.kolo

    So 18.05. 10:30 Kohoutovice - Soběšice 3:1 (1:1)
    So 18.05. 16:30 Rousínov B - FK Podolí 4:1 (2:0)
    So 18.05. 16:30 Švábenice - Ivanovice 2:2 (2:1)
    So 18.05. 16:30 Medlánky - Čebín 2:0 (0:0)
    So 18.05. 16:30 Svratka - Černá Hora 3:1 (2:0)
    Ne 19.05. 16:30 Blansko B - Lipovec 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Tišnov - Bohdalice 3:2 (2:2)

    23.kolo

    So 25.05. 16:30 Svratka - Blansko B 3:0 (1:0)
    So 25.05. 16:30 Bohdalice - Kohoutovice 3:2 (1:1)
    So 25.05. 16:30 Soběšice - Medlánky 2:3 (1:1)
    So 25.05. 16:30 FK Podolí - Lipovec 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Černá Hora - Tišnov 3:4 (2:2)
    Ne 26.05. 16:30 Čebín - Švábenice 5:1 (5:0)
    Ne 26.05. 16:30 Ivanovice - Rousínov B 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 01.06. 10:30 Kohoutovice - Černá Hora 5:1 (3:0)
    So 01.06. 16:30 Švábenice - Soběšice 0:2 (0:1)
    So 01.06. 16:30 Medlánky - Bohdalice 0:0 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Blansko B - FK Podolí 0:3 (0:2)
    Ne 02.06. 16:30 Lipovec - Ivanovice 5:0 (2:0)
    Ne 02.06. 16:30 Tišnov - Svratka 0:1 (0:1)
    St 12.06. 18:00 Rousínov B - Čebín 5:2 (3:1)

    25.kolo

    So 08.06. 16:30 Bohdalice - Švábenice 3:1 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Tišnov - Blansko B 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Černá Hora - Medlánky 3:1 (0:1)
    Ne 09.06. 16:30 Soběšice - Rousínov B 3:1 (2:1)
    Ne 09.06. 16:30 Čebín - Lipovec 4:0 (2:0)
    Ne 09.06. 16:30 Ivanovice - FK Podolí 1:3 (0:1)
    St 19.06. 18:00 Svratka - Kohoutovice 2:2 (1:2)

    26.kolo

    So 15.06. 10:30 Kohoutovice - Tišnov 1:0 (1:0)
    So 15.06. 16:30 FK Podolí - Čebín 2:2 (0:1)
    So 15.06. 16:30 Švábenice - Černá Hora 7:0 (1:0)
    So 15.06. 16:30 Medlánky - Svratka 3:0 (1:0)
    Ne 16.06. 16:30 Blansko B - Ivanovice 9:0 (4:0)
    Ne 16.06. 16:30 Lipovec - Soběšice 1:4 (0:1)
    Ne 16.06. 16:30 Rousínov B - Bohdalice 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 22.06. 16:30 Blansko B - Kohoutovice 1:2 (1:1)
    So 22.06. 16:30 Svratka - Švábenice 5:0 (2:0)
    So 22.06. 16:30 Černá Hora - Rousínov B 4:1 (0:0)
    So 22.06. 16:30 Bohdalice - Lipovec 0:1 (0:1)
    So 22.06. 16:30 Soběšice - FK Podolí 2:0 (1:0)
    So 22.06. 16:30 Čebín - Ivanovice 3:1 (2:0)
    Ne 23.06. 16:30 Tišnov - Medlánky 1:2 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 4 6 57:29 52
    2. 26 14 5 7 44:38 47
    3. 26 13 5 8 66:31 44
    4. 26 12 4 10 40:36 40
    5. 26 11 5 10 49:41 38
    6. 26 12 2 12 52:47 38
    7. 26 11 5 10 38:37 38
    8. 26 10 7 9 47:54 37
    9. 26 12 1 13 39:40 37
    10. 26 10 5 11 42:47 35
    11. 26 9 5 12 41:43 32
    12. 26 9 3 14 42:60 30
    13. 26 8 5 13 44:60 29
    14. 26 4 6 16 23:61 18

    Nejčtenější ze sportu