Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4892
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
161
Týden:
10
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

02.10. 20:30 Sporting - Leoes 3:2 (2:0)
02.10. 22:15 Viseu 2001 - Azeméis 1:1 (1:1)
So 03.10. 15:00 Burinhosa - Sanjoanense 1:1 (0:1)
So 03.10. 17:00 Eléctrico - Candoso 5:2 (3:1)
So 03.10. 17:00 Portimonense - Braga 4:1 (2:0)
So 03.10. 19:00 Caxinas - Lombos 3:4 (0:1)
So 03.10. 20:00 Benfica - Modicus 4:0 (1:0)
St 21.10. 20:00 Fundao - Belenenses 5:0 (2:0)

2.kolo

St 07.10. 17:30 Modicus - Portimonense 2:2 (1:1)
St 07.10. 19:00 Lombos - Sporting 1:11 (1:4)
St 07.10. 21:00 Leoes - Eléctrico 2:3 (1:1)
St 07.10. 21:00 Candoso - Viseu 2001 2:2 (1:1)
St 07.10. 21:30 Fundao - Caxinas 5:2 (2:0)
St 07.10. 22:30 Azeméis - Burinhosa 1:3 (1:1)
Čt 08.10. 22:00 Sanjoanense - Benfica 1:6 (1:3)
Út 08.12. 17:00 Braga - Belenenses

3.kolo

So 10.10. 22:00 Leoes - Lombos 3:4 (2:2)
Ne 11.10. 17:00 Portimonense - Sanjoanense 4:1 (1:1)
Ne 11.10. 18:00 Eléctrico - Viseu 2001 1:4 (0:3)
Ne 11.10. 18:00 Burinhosa - Candoso 2:4 (1:1)
Ne 11.10. 19:00 Benfica - Azeméis 6:2 (4:1)
Ne 11.10. 19:00 Sporting - Fundao 8:2 (3:1)
Ne 11.10. 20:30 Caxinas - Braga 1:3 (0:1)
St 25.11. 21:00 Modicus - Belenenses 3:3 (1:2)

4.kolo

So 17.10. 17:00 Fundao - Leoes 2:2 (1:1)
So 17.10. 18:00 Modicus - Caxinas 4:3 (3:3)
So 17.10. 18:00 Sanjoanense - Belenenses 3:5 (1:2)
So 17.10. 18:30 Azeméis - Portimonense 3:3 (1:1)
So 17.10. 19:30 Lombos - Eléctrico 2:3 (0:2)
So 17.10. 22:00 Braga - Sporting 1:2 (0:1)
Ne 18.10. 18:00 Candoso - Benfica 0:6 (0:2)
Ne 18.10. 18:00 Viseu 2001 - Burinhosa 7:5 (6:2)

5.kolo

So 24.10. 17:00 Portimonense - Candoso 5:2 (1:1)
So 24.10. 20:00 Benfica - Viseu 2001 5:0 (4:0)
So 24.10. 20:00 Belenenses - Azeméis 3:3 (1:2)
So 24.10. 20:00 Leoes - Braga 4:4 (3:1)
Ne 25.10. 18:00 Sporting - Modicus 3:2 (3:0)
Ne 25.10. 19:00 Eléctrico - Burinhosa 4:2 (0:2)
Ne 25.10. 20:00 Lombos - Fundao 1:2 (0:2)
St 25.11. 22:30 Caxinas - Sanjoanense 2:0 (0:0)

6.kolo

St 04.11. 19:30 Candoso - Belenenses 2:2 (1:1)
St 04.11. 22:00 Sanjoanense - Sporting 1:14 (1:5)
St 04.11. 22:00 Burinhosa - Benfica 0:2 (0:1)
St 11.11. 18:00 Modicus - Leoes 4:0 (3:0)
St 11.11. 21:00 Viseu 2001 - Portimonense 3:2 (1:2)
St 11.11. 22:00 Azeméis - Caxinas 2:2 (1:1)
Ne 22.11. 00:00 Braga - Lombos výsledek
St 25.11. 21:30 Fundao - Eléctrico 2:2 (1:1)

7.kolo

So 07.11. 17:00 Portimonense - Burinhosa 9:2 (6:1)
So 07.11. 18:00 Belenenses - Viseu 2001 1:2 (1:1)
So 07.11. 18:00 Leoes - Sanjoanense 4:0 (2:0)
So 07.11. 19:30 Lombos - Modicus 8:3 (2:1)
Ne 08.11. 18:30 Sporting - Azeméis 8:1 (3:1)
St 11.11. 21:00 Eléctrico - Benfica 0:6 (0:2)
So 28.11. 12:00 Fundao - Braga 4:3 (2:2)
St 16.12. 20:30 Caxinas - Candoso

8.kolo

So 14.11. 00:00 Sanjoanense - Lombos výsledek
So 14.11. 12:00 Braga - Eléctrico 3:4 (2:3)
So 14.11. 12:00 Modicus - Fundao 8:1 (5:0)
So 14.11. 12:00 Azeméis - Leoes 2:6 (1:2)
So 14.11. 12:00 Candoso - Sporting 2:6 (1:2)
So 14.11. 12:00 Burinhosa - Belenenses 2:6 (0:1)
So 14.11. 12:00 Benfica - Portimonense 5:3 (3:1)
Ne 15.11. 12:00 Viseu 2001 - Caxinas 6:2 (1:1)

9.kolo

St 18.11. 20:00 Eléctrico - Portimonense 9:2 (3:2)
St 18.11. 20:00 Leoes - Candoso 3:2 (2:2)
St 18.11. 21:00 Sporting - Viseu 2001 5:1 (1:1)
St 18.11. 21:30 Belenenses - Benfica 1:4 (0:2)
St 18.11. 21:30 Fundao - Sanjoanense 4:2 (2:0)
St 18.11. 22:00 Caxinas - Burinhosa 3:3 (0:1)
St 18.11. 22:00 Braga - Modicus 3:0 (2:0)
St 16.12. 20:00 Lombos - Azeméis

10.kolo

20.11. 00:00 Candoso - Lombos výsledek
So 21.11. 12:00 Modicus - Eléctrico 6:5 (3:0)
So 21.11. 12:00 Sanjoanense - Braga 5:3 (1:1)
So 21.11. 12:00 Azeméis - Fundao 2:5 (2:2)
So 21.11. 12:00 Portimonense - Belenenses 7:4 (4:3)
Ne 22.11. 12:00 Viseu 2001 - Leoes 2:8 (1:5)
Ne 22.11. 12:00 Burinhosa - Sporting 0:7 (0:3)
Ne 22.11. 12:00 Benfica - Caxinas 5:0 (1:0)

11.kolo

27.11. 22:30 Sporting - Benfica 3:3 (1:2)
So 28.11. 12:00 Eléctrico - Belenenses 4:3 (2:2)
So 28.11. 12:00 Caxinas - Portimonense 4:3 (1:2)
So 28.11. 12:00 Leoes - Burinhosa 4:3 (2:1)
So 28.11. 12:00 Lombos - Viseu 2001 1:4 (0:2)
So 28.11. 12:00 Modicus - Sanjoanense 3:1 (2:1)
Čt 10.12. 22:00 Fundao - Candoso
Čt 17.12. 21:00 Braga - Azeméis

12.kolo

Út 01.12. 12:00 Sanjoanense - Eléctrico 2:4 (0:3)
Út 01.12. 12:00 Viseu 2001 - Fundao 4:4 (1:0)
Út 01.12. 12:00 Burinhosa - Lombos 1:4 (0:2)
Út 01.12. 12:00 Benfica - Leoes 4:1 (2:1)
Út 01.12. 12:00 Portimonense - Sporting 0:6 (0:4)
Út 01.12. 12:00 Belenenses - Caxinas 2:4 (2:2)
So 19.12. 18:00 Azeméis - Modicus
So 19.12. 18:00 Candoso - Braga

13.kolo

So 05.12. 12:00 Sporting - Belenenses
So 05.12. 12:00 Leoes - Portimonense
So 05.12. 12:00 Lombos - Benfica
So 05.12. 12:00 Fundao - Burinhosa
So 05.12. 12:00 Braga - Viseu 2001
Ne 06.12. 12:00 Eléctrico - Caxinas
Ne 06.12. 12:00 Modicus - Candoso
St 16.12. 18:00 Sanjoanense - Azeméis

14.kolo

So 12.12. 17:00 Eléctrico - Azeméis
So 12.12. 17:00 Candoso - Sanjoanense
So 12.12. 17:00 Portimonense - Lombos
So 12.12. 18:00 Benfica - Fundao
So 12.12. 18:00 Caxinas - Sporting
So 12.12. 19:00 Burinhosa - Braga
So 12.12. 19:30 Belenenses - Leoes
Ne 13.12. 18:00 Viseu 2001 - Modicus

15.kolo

So 19.12. 18:00 Sporting - Eléctrico
So 19.12. 18:00 Leoes - Caxinas
So 19.12. 18:00 Lombos - Belenenses
So 19.12. 18:00 Fundao - Portimonense
So 19.12. 18:00 Braga - Benfica
So 19.12. 18:00 Modicus - Burinhosa
So 19.12. 18:00 Sanjoanense - Viseu 2001
So 19.12. 18:00 Azeméis - Candoso

16.kolo

St 23.12. 20:00 Candoso - Eléctrico
St 23.12. 20:00 Azeméis - Viseu 2001
St 23.12. 20:00 Sanjoanense - Burinhosa
St 23.12. 20:00 Modicus - Benfica
St 23.12. 20:00 Braga - Portimonense
St 23.12. 20:00 Belenenses - Fundao
St 23.12. 20:00 Lombos - Caxinas
St 23.12. 20:00 Leoes - Sporting

17.kolo

So 02.01. 17:00 Eléctrico - Leoes
So 02.01. 17:00 Portimonense - Modicus
So 02.01. 18:00 Caxinas - Fundao
So 02.01. 18:00 Benfica - Sanjoanense
So 02.01. 19:00 Belenenses - Braga
So 02.01. 19:00 Burinhosa - Azeméis
Ne 03.01. 18:00 Viseu 2001 - Candoso
Ne 03.01. 19:00 Sporting - Lombos

18.kolo

So 09.01. 17:00 Candoso - Burinhosa
So 09.01. 17:00 Braga - Caxinas
So 09.01. 17:00 Fundao - Sporting
So 09.01. 18:00 Sanjoanense - Portimonense
So 09.01. 18:30 Azeméis - Benfica
So 09.01. 19:00 Belenenses - Modicus
So 09.01. 19:30 Lombos - Leoes
Ne 10.01. 18:00 Viseu 2001 - Eléctrico
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 12 11 1 0 76:16 34
2. 12 11 1 0 56:11 34
3. 12 8 1 3 44:36 25
4. 11 6 3 2 36:34 21
5. 12 6 3 3 36:37 21
6. 12 5 2 5 39:33 17
7. 12 5 2 5 44:42 17
8. 11 5 2 4 35:33 17
9. 8 4 0 4 25:30 12
10. 11 3 2 6 26:37 11
11. 11 2 3 6 30:39 9
12. 8 2 1 5 21:24 7
13. 8 1 2 5 16:31 5
14. 12 1 2 9 24:52 5
15. 9 0 4 5 17:37 4
16. 11 1 1 9 17:50 4

Nejčtenější ze sportu