Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4887
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18622
    Týden:
    52
    Dnes:
    20
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 13.09. 19:15 Chomutov - Kometa Brno 2:4
    14.09. 17:00 Třinec - Pardubice 4:1
    14.09. 17:30 Kladno - Liberec 1:2 np
    14.09. 17:30 České Budějovice - Vítkovice 2:5
    14.09. 17:30 Zlín - Slavia Praha 2:1
    14.09. 17:30 Plzeň - Litvínov 6:4
    14.09. 18:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 2:1 np

    2.kolo

    Ne 16.09. 15:00 Slavia Praha - Plzeň 1:3
    Ne 16.09. 17:00 Kometa Brno - Kladno 3:1
    Ne 16.09. 17:00 Vítkovice - Zlín 3:0
    Ne 16.09. 17:00 Liberec - Sparta Praha 2:4
    Ne 16.09. 17:30 Karlovy Vary - Třinec 2:5
    Ne 16.09. 17:30 Litvínov - České Budějovice 3:1
    Út 18.09. 19:10 Pardubice - Chomutov 3:4 np

    3.kolo

    21.09. 17:00 Třinec - Kometa Brno 2:4
    21.09. 17:30 Plzeň - Pardubice 1:2
    21.09. 17:30 Chomutov - Sparta Praha 7:5
    21.09. 17:30 Zlín - Karlovy Vary 4:2
    21.09. 17:30 Kladno - Vítkovice 4:1
    21.09. 18:15 České Budějovice - Liberec 4:1
    21.09. 18:15 Slavia Praha - Litvínov 1:2

    4.kolo

    Ne 23.09. 17:00 Liberec - Chomutov 2:5
    Ne 23.09. 17:00 Pardubice - České Budějovice 2:3
    Ne 23.09. 17:00 Kometa Brno - Slavia Praha 3:1
    Ne 23.09. 17:00 Vítkovice - Třinec 1:3
    Ne 23.09. 17:00 Karlovy Vary - Plzeň 5:4
    Ne 23.09. 17:30 Litvínov - Zlín 1:2
    Ne 23.09. 18:15 Sparta Praha - Kladno 3:4

    5.kolo

    Út 25.09. 17:00 Třinec - Chomutov 2:0
    Út 25.09. 17:30 České Budějovice - Sparta Praha 3:2
    Út 25.09. 17:30 Zlín - Kometa Brno 4:3 pp
    Út 25.09. 18:15 Litvínov - Vítkovice 4:3
    Út 25.09. 18:15 Slavia Praha - Karlovy Vary 3:1
    St 26.09. 18:10 Plzeň - Liberec 4:3 np
    St 26.09. 18:15 Kladno - Pardubice 6:3

    6.kolo

    Čt 27.09. 18:10 Sparta Praha - Třinec 3:4
    28.09. 17:00 Pardubice - Slavia Praha 2:5
    28.09. 17:00 Vítkovice - Plzeň 2:3
    28.09. 17:00 Kometa Brno - České Budějovice 5:1
    28.09. 17:30 Chomutov - Kladno 1:3
    28.09. 18:00 Karlovy Vary - Litvínov 4:2
    28.09. 18:15 Liberec - Zlín 7:5

    7.kolo

    Ne 30.09. 14:00 Plzeň - Sparta Praha 5:4
    Ne 30.09. 17:00 České Budějovice - Kladno 2:6
    Ne 30.09. 17:00 Zlín - Chomutov 1:2 np
    Ne 30.09. 17:00 Třinec - Liberec 5:4 pp
    Ne 30.09. 17:30 Karlovy Vary - Pardubice 1:2 np
    Ne 30.09. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 4:3 np
    Ne 30.09. 18:15 Vítkovice - Slavia Praha 3:0

    8.kolo

    Út 02.10. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary 1:4
    Út 02.10. 17:30 Chomutov - České Budějovice 5:2
    Út 02.10. 18:00 Pardubice - Litvínov 3:4 np
    Út 02.10. 18:30 Liberec - Slavia Praha 4:6
    Út 02.10. 18:30 Sparta Praha - Zlín 1:4
    Út 02.10. 19:00 Kometa Brno - Plzeň 4:3 np
    St 03.10. 18:10 Kladno - Třinec 3:1

    9.kolo

    Čt 04.10. 18:15 Slavia Praha - Sparta Praha 3:2
    05.10. 17:30 Litvínov - Liberec 3:2 np
    05.10. 17:30 Zlín - Kladno 3:2
    05.10. 17:30 Plzeň - Chomutov 2:1 pp
    05.10. 18:00 Karlovy Vary - Kometa Brno 3:4 pp
    05.10. 18:15 Třinec - České Budějovice 5:0
    Út 09.10. 17:00 Vítkovice - Pardubice 3:2

    10.kolo

    St 19.09. 18:00 Kladno - Slavia Praha 2:3
    Ne 07.10. 17:00 Pardubice - Liberec 6:2
    Ne 07.10. 17:00 České Budějovice - Plzeň 1:4
    Ne 07.10. 17:00 Třinec - Zlín 2:3
    Ne 07.10. 17:30 Chomutov - Karlovy Vary 5:4 pp
    Ne 07.10. 18:15 Sparta Praha - Litvínov 4:5
    Ne 07.10. 18:30 Kometa Brno - Vítkovice 2:1

    11.kolo

    Čt 11.10. 18:30 Plzeň - Kladno 2:1 np
    12.10. 17:00 Vítkovice - Sparta Praha 3:2
    12.10. 17:30 Zlín - České Budějovice 0:4
    12.10. 17:30 Litvínov - Třinec 1:4
    12.10. 18:00 Karlovy Vary - Liberec 1:3
    12.10. 18:15 Slavia Praha - Chomutov 4:0
    12.10. 19:00 Pardubice - Kometa Brno 5:3

    12.kolo

    Ne 14.10. 17:00 Sparta Praha - Pardubice 3:2
    Ne 14.10. 17:00 České Budějovice - Karlovy Vary 5:3
    Ne 14.10. 17:00 Slavia Praha - Třinec 5:6 np
    Ne 14.10. 17:30 Chomutov - Vítkovice 3:2 pp
    Ne 14.10. 17:30 Kladno - Litvínov 2:1
    Ne 14.10. 18:15 Zlín - Plzeň 1:4
    Út 30.10. 18:10 Liberec - Kometa Brno 3:2

    13.kolo

    Čt 18.10. 18:10 Karlovy Vary - Kladno 3:2
    19.10. 17:15 Slavia Praha - České Budějovice 4:1
    19.10. 17:30 Litvínov - Chomutov 3:4 pp
    19.10. 17:30 Zlín - Pardubice 1:3
    19.10. 17:30 Plzeň - Třinec 4:2
    19.10. 18:15 Vítkovice - Liberec 1:5
    Út 29.01. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 4:2

    14.kolo

    Ne 21.10. 17:00 Kometa Brno - Chomutov 3:1
    Ne 21.10. 17:00 Liberec - Kladno 1:3
    Ne 21.10. 17:00 Vítkovice - České Budějovice 4:1
    Ne 21.10. 17:00 Pardubice - Třinec 5:4
    Ne 21.10. 17:00 Slavia Praha - Zlín 1:2 np
    Ne 21.10. 17:30 Litvínov - Plzeň 1:2
    Ne 21.10. 18:15 Karlovy Vary - Sparta Praha 5:4

    15.kolo

    Út 23.10. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 7:3
    Út 23.10. 17:30 Plzeň - Slavia Praha 2:3 np
    Út 23.10. 17:30 Zlín - Vítkovice 2:3 np
    Út 23.10. 17:30 Chomutov - Pardubice 2:5
    Út 23.10. 18:15 Kladno - Kometa Brno 2:4
    Út 23.10. 18:30 Sparta Praha - Liberec 3:1
    St 24.10. 18:10 České Budějovice - Litvínov 0:3

    16.kolo

    26.10. 17:30 Kladno - Vítkovice 4:1
    26.10. 17:30 Litvínov - Slavia Praha 4:2
    26.10. 18:00 Pardubice - Plzeň 3:4 np
    26.10. 18:00 Karlovy Vary - Zlín 2:4
    26.10. 18:15 Kometa Brno - Třinec 5:3
    26.10. 18:30 Liberec - České Budějovice 2:6
    Út 30.10. 18:30 Sparta Praha - Chomutov 4:2

    17.kolo

    Ne 28.10. 17:00 České Budějovice - Pardubice 5:2
    Ne 28.10. 17:00 Kometa Brno - Slavia Praha 3:4
    Ne 28.10. 17:00 Třinec - Vítkovice 5:2
    Ne 28.10. 17:30 Chomutov - Liberec 3:2 pp
    Ne 28.10. 17:30 Litvínov - Zlín 1:4
    Ne 28.10. 17:30 Kladno - Sparta Praha 5:1
    Ne 28.10. 18:15 Plzeň - Karlovy Vary 5:2

    18.kolo

    Čt 01.11. 18:10 Karlovy Vary - Slavia Praha 2:3
    02.11. 17:00 Vítkovice - Litvínov 3:5
    02.11. 18:00 Kometa Brno - Zlín 3:4 np
    02.11. 18:05 Pardubice - Kladno 6:9
    02.11. 18:15 Chomutov - Třinec 5:3
    02.11. 18:30 Sparta Praha - České Budějovice 5:4 pp
    02.11. 18:30 Liberec - Plzeň 1:8

    19.kolo

    Ne 04.11. 17:00 Třinec - Sparta Praha 6:1
    Ne 04.11. 17:00 Zlín - Liberec 1:5
    Ne 04.11. 17:30 Plzeň - Vítkovice 5:0
    Ne 04.11. 17:30 Kladno - Chomutov 7:2
    Ne 04.11. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 5:2
    Ne 04.11. 18:15 Pardubice - Slavia Praha 5:2
    Út 22.01. 17:30 České Budějovice - Kometa Brno 3:2 np

    20.kolo

    St 14.11. 17:30 Chomutov - Zlín 1:2
    St 14.11. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 1:2
    St 14.11. 18:00 Kometa Brno - Litvínov 3:4 pp
    St 14.11. 18:15 Slavia Praha - Vítkovice 0:1
    St 14.11. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 3:2
    St 14.11. 19:00 Kladno - České Budějovice 2:3 pp
    Út 27.11. 18:30 Liberec - Třinec 2:1

    21.kolo

    Po 12.11. 17:00 Třinec - Kladno 4:3
    16.11. 17:30 České Budějovice - Chomutov 1:2 np
    16.11. 17:30 Litvínov - Pardubice 6:3
    16.11. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 3:4
    16.11. 17:30 Zlín - Sparta Praha 2:3
    16.11. 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice 2:1 np
    Út 29.01. 18:15 Slavia Praha - Liberec 4:3

    22.kolo

    Po 12.11. 18:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 4:0
    Ne 18.11. 17:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:4
    Ne 18.11. 17:00 Liberec - Litvínov 3:4
    Ne 18.11. 17:00 Pardubice - Vítkovice 1:2
    Ne 18.11. 17:30 Kladno - Zlín 1:4
    Ne 18.11. 17:30 Chomutov - Plzeň 2:3 np
    Ne 18.11. 18:00 České Budějovice - Třinec 3:1

    23.kolo

    Út 20.11. 17:00 Vítkovice - Kometa Brno 4:1
    Út 20.11. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 2:3 pp
    Út 20.11. 17:30 Zlín - Třinec 4:2
    Út 20.11. 18:00 Karlovy Vary - Chomutov 1:0 np
    Út 20.11. 18:15 Slavia Praha - Kladno 4:3 np
    St 21.11. 18:10 Plzeň - České Budějovice 3:2 np
    Út 15.01. 18:00 Pardubice - Liberec 1:3

    24.kolo

    Čt 22.11. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 2:0
    23.11. 17:00 Třinec - Litvínov 6:3
    23.11. 17:30 České Budějovice - Zlín 3:6
    23.11. 17:30 Kladno - Plzeň 4:3
    23.11. 17:30 Chomutov - Slavia Praha 1:5
    23.11. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 2:3
    23.11. 18:30 Liberec - Karlovy Vary 3:1

    25.kolo

    Ne 25.11. 15:30 Karlovy Vary - České Budějovice 8:0
    Ne 25.11. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 2:4
    Ne 25.11. 17:00 Kometa Brno - Liberec 7:3
    Ne 25.11. 17:00 Vítkovice - Chomutov 5:0
    Ne 25.11. 17:00 Třinec - Slavia Praha 1:2
    Ne 25.11. 17:30 Plzeň - Zlín 4:2
    Ne 25.11. 17:30 Litvínov - Kladno 5:3

    26.kolo

    Čt 29.11. 18:10 Kladno - Karlovy Vary 3:0
    30.11. 17:00 Třinec - Plzeň 1:2 np
    30.11. 17:30 Chomutov - Litvínov 1:2
    30.11. 18:00 Pardubice - Zlín 5:3
    30.11. 18:00 České Budějovice - Slavia Praha 3:0
    30.11. 18:15 Kometa Brno - Sparta Praha 4:2
    30.11. 18:30 Liberec - Vítkovice 5:3

    27.kolo

    Po 26.11. 17:30 Zlín - Slavia Praha 4:3
    Ne 02.12. 17:00 České Budějovice - Vítkovice 6:5
    Ne 02.12. 17:00 Třinec - Pardubice 8:4
    Ne 02.12. 17:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 1:4
    Ne 02.12. 17:30 Chomutov - Kometa Brno 5:4
    Ne 02.12. 17:30 Plzeň - Litvínov 3:2
    Ne 02.12. 18:45 Kladno - Liberec 2:1

    28.kolo

    Út 04.12. 17:00 Vítkovice - Zlín 4:2
    Út 04.12. 17:30 Litvínov - České Budějovice 1:4
    Út 04.12. 18:00 Kometa Brno - Kladno 4:0
    Út 04.12. 18:00 Karlovy Vary - Třinec 4:5 np
    Út 04.12. 18:15 Slavia Praha - Plzeň 3:2 np
    Út 04.12. 18:30 Liberec - Sparta Praha 1:2
    St 05.12. 18:10 Pardubice - Chomutov 5:0

    29.kolo

    Čt 06.12. 18:15 Slavia Praha - Litvínov 2:1 pp
    07.12. 17:00 Třinec - Kometa Brno 5:2
    07.12. 17:00 Vítkovice - Kladno 4:3
    07.12. 17:30 České Budějovice - Liberec 2:1 pp
    07.12. 17:30 Chomutov - Sparta Praha 1:5
    07.12. 17:30 Zlín - Karlovy Vary 4:1
    07.12. 18:15 Plzeň - Pardubice 1:3

    30.kolo

    Ne 09.12. 15:00 Slavia Praha - Kometa Brno 1:3
    Ne 09.12. 15:30 Karlovy Vary - Plzeň 1:2
    Ne 09.12. 17:00 Liberec - Chomutov 1:2 np
    Ne 09.12. 17:00 Pardubice - České Budějovice 1:3
    Ne 09.12. 17:00 Zlín - Litvínov 5:1
    Ne 09.12. 17:00 Sparta Praha - Kladno 6:3
    Ne 09.12. 18:15 Vítkovice - Třinec 4:1

    31.kolo

    Út 18.12. 18:10 Litvínov - Vítkovice 2:3
    St 19.12. 17:00 Třinec - Chomutov 6:4
    St 19.12. 17:30 Kladno - Pardubice 5:4
    St 19.12. 17:30 České Budějovice - Sparta Praha 2:3
    St 19.12. 17:30 Plzeň - Liberec 6:5 np
    St 19.12. 18:15 Zlín - Kometa Brno 6:3
    St 19.12. 18:15 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:1

    32.kolo

    21.12. 17:00 Vítkovice - Plzeň 3:4 pp
    21.12. 17:30 Chomutov - Kladno 2:5
    21.12. 18:00 Kometa Brno - České Budějovice 2:3 pp
    21.12. 18:00 Karlovy Vary - Litvínov 2:3
    21.12. 18:15 Slavia Praha - Pardubice 5:0
    21.12. 18:30 Sparta Praha - Třinec 4:2
    21.12. 18:30 Liberec - Zlín 2:1 pp

    33.kolo

    St 26.12. 17:00 České Budějovice - Kladno 5:1
    St 26.12. 17:00 Zlín - Chomutov 5:2
    St 26.12. 17:00 Třinec - Liberec 6:5 np
    St 26.12. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 5:2
    St 26.12. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 2:1
    St 26.12. 18:00 Karlovy Vary - Pardubice 2:1
    Út 22.01. 18:15 Slavia Praha - Vítkovice 4:2

    34.kolo

    28.12. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary 1:3
    28.12. 17:30 Chomutov - České Budějovice 5:3
    28.12. 17:30 Kladno - Třinec 1:4
    28.12. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 3:1
    28.12. 18:00 Pardubice - Litvínov 4:2
    28.12. 18:30 Liberec - Slavia Praha 0:1 np
    28.12. 18:30 Sparta Praha - Zlín 1:2 np

    35.kolo

    05.10. 18:00 Pardubice - Vítkovice 3:1
    Ne 30.12. 15:00 Slavia Praha - Sparta Praha 4:3 np
    Ne 30.12. 15:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 7:0
    Ne 30.12. 17:00 Zlín - Kladno 2:5
    Ne 30.12. 17:00 Třinec - České Budějovice 6:3
    Ne 30.12. 17:30 Litvínov - Liberec 5:2
    Ne 30.12. 17:30 Plzeň - Chomutov 6:2

    36.kolo

    04.01. 17:00 Třinec - Zlín 3:2
    04.01. 17:30 České Budějovice - Plzeň 2:4
    04.01. 17:30 Chomutov - Karlovy Vary 3:1
    04.01. 17:30 Kladno - Slavia Praha 0:2
    04.01. 18:00 Kometa Brno - Vítkovice 3:2 np
    04.01. 18:30 Liberec - Pardubice 1:4
    04.01. 18:30 Sparta Praha - Litvínov 6:3

    37.kolo

    Ne 06.01. 15:00 Slavia Praha - Chomutov 4:1
    Ne 06.01. 15:30 Karlovy Vary - Liberec 1:3
    Ne 06.01. 17:00 Vítkovice - Sparta Praha 4:5
    Ne 06.01. 17:00 Zlín - České Budějovice 5:2
    Ne 06.01. 17:00 Pardubice - Kometa Brno 5:3
    Ne 06.01. 17:30 Plzeň - Kladno 4:1
    Ne 06.01. 17:30 Litvínov - Třinec 6:5 np

    38.kolo

    Út 08.01. 17:00 Třinec - Slavia Praha 5:2
    Út 08.01. 17:30 České Budějovice - Karlovy Vary 3:5
    Út 08.01. 17:30 Zlín - Plzeň 4:1
    Út 08.01. 17:30 Chomutov - Vítkovice 2:5
    Út 08.01. 17:30 Kladno - Litvínov 3:2
    Út 08.01. 18:30 Liberec - Kometa Brno 3:4 pp
    St 09.01. 18:30 Sparta Praha - Pardubice 9:2

    39.kolo

    11.01. 17:00 Vítkovice - Liberec 7:1
    11.01. 17:30 Litvínov - Chomutov 6:2
    11.01. 17:30 Plzeň - Třinec 2:3 pp
    11.01. 18:00 Zlín - Pardubice 2:3 pp
    11.01. 18:00 Karlovy Vary - Kladno 4:0
    11.01. 18:00 Kometa Brno - Sparta Praha 1:2 np
    11.01. 18:15 Slavia Praha - České Budějovice 1:2 np

    40.kolo

    Ne 13.01. 15:00 Slavia Praha - Zlín 3:2 pp
    Ne 13.01. 15:30 Karlovy Vary - Sparta Praha 0:2
    Ne 13.01. 17:00 Kometa Brno - Chomutov 4:0
    Ne 13.01. 17:00 Liberec - Kladno 0:2
    Ne 13.01. 17:00 Vítkovice - České Budějovice 1:2 np
    Ne 13.01. 17:30 Litvínov - Plzeň 2:1 np
    Út 19.02. 18:00 Pardubice - Třinec 5:3

    41.kolo

    18.01. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 3:2
    18.01. 17:30 Plzeň - Slavia Praha 2:4
    18.01. 17:30 Kladno - Kometa Brno 2:1
    18.01. 17:30 Zlín - Vítkovice 5:3
    18.01. 17:30 České Budějovice - Litvínov 3:1
    18.01. 17:30 Chomutov - Pardubice 4:3
    18.01. 18:30 Sparta Praha - Liberec 8:1

    42.kolo

    Ne 20.01. 15:30 Karlovy Vary - Zlín 6:4
    Ne 20.01. 17:00 Pardubice - Plzeň 4:3
    Ne 20.01. 17:00 Liberec - České Budějovice 0:2
    Ne 20.01. 17:00 Sparta Praha - Chomutov 5:4 np
    Ne 20.01. 17:00 Vítkovice - Kladno 4:2
    Ne 20.01. 17:30 Litvínov - Slavia Praha 7:1
    Ne 20.01. 18:15 Kometa Brno - Třinec 3:7

    43.kolo

    25.01. 17:00 Třinec - Vítkovice 4:5
    25.01. 17:30 Chomutov - Liberec 3:6
    25.01. 17:30 České Budějovice - Pardubice 2:1
    25.01. 17:30 Zlín - Litvínov 2:1 pp
    25.01. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 2:3
    25.01. 17:30 Kladno - Sparta Praha 3:6
    25.01. 18:15 Slavia Praha - Kometa Brno 2:1 np

    44.kolo

    Ne 27.01. 15:30 Karlovy Vary - Slavia Praha 2:0
    Ne 27.01. 17:00 Pardubice - Kladno 4:1
    Ne 27.01. 17:00 Sparta Praha - České Budějovice 4:2
    Ne 27.01. 17:00 Liberec - Plzeň 6:3
    Ne 27.01. 17:00 Kometa Brno - Zlín 1:3
    Ne 27.01. 17:00 Vítkovice - Litvínov 4:3 pp
    Ne 27.01. 17:30 Chomutov - Třinec 3:2 pp

    45.kolo

    01.02. 17:00 Třinec - Sparta Praha 4:5
    01.02. 17:30 Plzeň - Vítkovice 3:0
    01.02. 17:30 České Budějovice - Kometa Brno 6:3
    01.02. 17:30 Kladno - Chomutov 2:3 pp
    01.02. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 4:1
    01.02. 17:30 Zlín - Liberec 6:3
    01.02. 18:15 Slavia Praha - Pardubice 2:1 pp

    46.kolo

    Ne 03.02. 17:00 Liberec - Třinec 5:4 pp
    Ne 03.02. 17:00 Pardubice - Karlovy Vary 4:1
    Ne 03.02. 17:00 Kometa Brno - Litvínov 3:4 np
    Ne 03.02. 17:00 Sparta Praha - Plzeň 2:4
    Ne 03.02. 17:30 Kladno - České Budějovice 3:1
    Ne 03.02. 17:30 Chomutov - Zlín 3:1
    Po 11.02. 17:00 Vítkovice - Slavia Praha 1:5

    47.kolo

    St 13.02. 17:00 Třinec - Kladno 7:2
    St 13.02. 17:30 České Budějovice - Chomutov 2:0
    St 13.02. 17:30 Litvínov - Pardubice 3:2 np
    St 13.02. 17:30 Zlín - Sparta Praha 2:1 pp
    St 13.02. 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice 8:3
    St 13.02. 18:00 Kometa Brno - Plzeň 3:2 np
    Út 19.02. 18:15 Slavia Praha - Liberec 3:2 np

    48.kolo

    Út 29.01. 17:00 Vítkovice - Pardubice 2:1
    15.02. 17:30 Kladno - Zlín 5:2
    15.02. 17:30 Chomutov - Plzeň 4:3
    15.02. 17:30 České Budějovice - Třinec 5:3
    15.02. 18:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 4:0
    15.02. 18:30 Sparta Praha - Slavia Praha 2:3 pp
    15.02. 18:30 Liberec - Litvínov 5:3

    49.kolo

    Ne 17.02. 15:30 Karlovy Vary - Chomutov 4:3
    Ne 17.02. 17:00 Liberec - Pardubice 3:2
    Ne 17.02. 17:00 Vítkovice - Kometa Brno 5:3
    Ne 17.02. 17:00 Zlín - Třinec 4:2
    Ne 17.02. 17:30 Plzeň - České Budějovice 1:2 np
    Ne 17.02. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 4:1
    Po 18.02. 18:15 Slavia Praha - Kladno 2:1

    50.kolo

    Út 19.02. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 4:2
    22.02. 17:00 Třinec - Litvínov 2:5
    22.02. 17:30 České Budějovice - Zlín 2:4
    22.02. 17:30 Kladno - Plzeň 2:1 np
    22.02. 17:30 Chomutov - Slavia Praha 0:4
    22.02. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 2:3
    22.02. 18:30 Liberec - Karlovy Vary 3:1

    51.kolo

    Ne 24.02. 18:10 Pardubice - Sparta Praha 5:1
    Ne 24.02. 18:10 Kometa Brno - Liberec 2:1 np
    Ne 24.02. 18:10 Karlovy Vary - České Budějovice 2:3 np
    Ne 24.02. 18:10 Plzeň - Zlín 4:5
    Ne 24.02. 18:10 Vítkovice - Chomutov 4:3
    Ne 24.02. 18:10 Litvínov - Kladno 2:1 np
    Ne 24.02. 18:10 Slavia Praha - Třinec 1:3

    52.kolo

    Út 26.02. 18:10 Liberec - Vítkovice 2:4
    Út 26.02. 18:10 Chomutov - Litvínov 5:2
    Út 26.02. 18:10 Zlín - Pardubice 4:3 pp
    Út 26.02. 18:10 Třinec - Plzeň 4:0
    Út 26.02. 18:10 Kladno - Karlovy Vary 1:3
    Út 26.02. 18:10 České Budějovice - Slavia Praha 0:1
    Út 26.02. 18:10 Sparta Praha - Kometa Brno 6:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 25 7 5 15 158:137 94
    2. 52 23 11 3 15 138:111 94
    3. 52 21 9 8 14 160:131 89
    4. 52 24 5 4 19 196:159 86
    5. 52 24 5 4 19 171:149 86
    6. 52 20 9 5 18 162:148 83
    7. 52 23 1 6 22 142:146 77
    8. 52 19 8 3 22 135:149 76
    9. 52 22 2 5 23 141:151 75
    10. 52 21 2 6 23 155:161 73
    11. 52 17 6 9 20 149:158 72
    12. 52 19 2 6 25 133:148 67
    13. 52 15 3 12 22 137:178 63
    14. 52 11 10 4 27 127:178 57

    Nejčtenější ze sportu