Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 4870
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
4220
Týden:
18
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

So 03.09. 13:00 Petrohrad - Jugra 0:4
So 03.09. 13:00 Mitišči - Sibirjak 1:1
So 03.09. 13:00 NGS - D.Moskva 3:8
So 03.09. 13:00 Dina M. - Sinara 0:3
So 03.09. 13:00 CSKA M. - Tjumeň 4:4
Čt 15.09. 17:30 KPRF M. - Norilsk 2:3

2.kolo

Po 19.09. 15:00 Jugra - Norilsk 3:6
Po 19.09. 15:00 Sibirjak - CSKA M. 3:1
Po 19.09. 15:00 Sinara - Mitišči 6:2
Po 19.09. 15:00 Tjumeň - Petrohrad 5:1
Po 19.09. 17:30 KPRF M. - NGS 3:3
Po 19.09. 17:30 D.Moskva - Dina M. 4:3

3.kolo

So 24.09. 11:00 Jugra - KPRF M. 5:2
So 24.09. 11:00 Sinara - CSKA M. 2:4
So 24.09. 12:00 Petrohrad - Sibirjak 4:6
So 24.09. 12:00 Mitišči - D.Moskva 1:3
So 24.09. 13:00 Dina M. - NGS 2:2
Ne 25.09. 11:00 Norilsk - Tjumeň 5:3

4.kolo

So 08.10. 08:00 Sibirjak - Norilsk 4:1
So 08.10. 11:00 Tjumeň - Jugra 3:2
So 08.10. 11:00 Sinara - Petrohrad 4:4
So 08.10. 13:00 D.Moskva - CSKA M. 5:4
So 08.10. 17:00 NGS - Mitišči 2:2
Ne 09.10. 18:30 KPRF M. - Dina M. 3:5

5.kolo

So 29.10. 11:00 Tjumeň - KPRF M. 6:3
So 29.10. 11:00 Jugra - Sibirjak 4:5
So 29.10. 11:00 Petrohrad - D.Moskva 2:3
So 29.10. 13:00 CSKA M. - NGS 8:1
So 29.10. 13:00 Mitišči - Dina M. 4:1
Ne 30.10. 12:30 Norilsk - Sinara 4:3

6.kolo

Po 07.11. 13:00 Sibirjak - Tjumeň 4:2
Po 07.11. 16:00 NGS - Petrohrad 2:1
Po 07.11. 16:30 D.Moskva - Norilsk 8:4
Po 07.11. 16:30 Dina M. - CSKA M. 4:7
Po 07.11. 17:00 KPRF M. - Mitišči 2:3
Ne 20.11. 10:00 Sinara - Jugra 2:2

7.kolo

Čt 24.11. 13:00 Sibirjak - KPRF M. 5:1
Čt 24.11. 13:30 Jugra - D.Moskva 1:5
Čt 24.11. 14:00 Tjumeň - Sinara 0:0
Čt 24.11. 15:00 Petrohrad - Dina M. 1:4
Čt 24.11. 16:00 NGS - Norilsk 2:1
Čt 24.11. 16:30 CSKA M. - Mitišči 2:2

8.kolo

Po 28.11. 14:00 Sinara - Sibirjak 3:2
Út 29.11. 16:00 NGS - Jugra 1:3
Út 29.11. 16:00 Mitišči - Petrohrad 8:2
Út 29.11. 16:30 D.Moskva - Tjumeň 5:5
Út 29.11. 16:30 Dina M. - Norilsk 5:5
Út 29.11. 16:30 KPRF M. - CSKA M. 3:5

9.kolo

St 07.12. 13:00 Sibirjak - D.Moskva 8:2
St 07.12. 13:00 Jugra - Dina M. 3:2
St 07.12. 14:00 Tjumeň - NGS 2:3
St 07.12. 14:00 Sinara - KPRF M. 5:2
St 07.12. 15:00 Petrohrad - CSKA M. 3:4
St 07.12. 16:00 Mitišči - Norilsk 1:4

10.kolo

Ne 20.11. 15:00 NGS - Sibirjak 4:2
Út 27.12. 16:00 Mitišči - Jugra 2:3
Út 27.12. 16:00 Dina M. - Tjumeň 2:4
Út 27.12. 16:00 D.Moskva - Sinara 3:3
Út 27.12. 16:30 CSKA M. - Norilsk 5:3
Út 27.12. 16:30 KPRF M. - Petrohrad 3:2

11.kolo

Čt 03.11. 11:00 Norilsk - Petrohrad 9:7
06.01. 10:00 Tjumeň - Mitišči 5:1
06.01. 10:00 Sinara - NGS 7:2
06.01. 13:00 CSKA M. - Jugra 2:6
So 07.01. 07:00 Sibirjak - Dina M. 4:3
So 07.01. 12:00 D.Moskva - KPRF M. 3:1

12.kolo

St 18.01. 12:30 Norilsk - KPRF M. 4:2
St 18.01. 13:00 Jugra - Petrohrad 3:2
St 18.01. 13:00 Sibirjak - Mitišči 5:4
St 18.01. 14:00 Sinara - Dina M. 6:1
St 18.01. 14:00 Tjumeň - CSKA M. 2:2
St 18.01. 16:30 D.Moskva - NGS 6:3

13.kolo

Čt 26.01. 12:30 Norilsk - Jugra 3:4
Čt 26.01. 15:00 Petrohrad - Tjumeň 2:2
Čt 26.01. 16:00 Mitišči - Sinara 0:2
Čt 26.01. 16:00 NGS - KPRF M. 6:1
Čt 26.01. 16:30 Dina M. - D.Moskva 6:7
Čt 26.01. 17:00 CSKA M. - Sibirjak 2:2

14.kolo

Čt 16.02. 13:00 Sibirjak - Petrohrad 5:2
Čt 16.02. 14:00 Tjumeň - Norilsk 8:2
Čt 16.02. 16:00 NGS - Dina M. 2:3
Čt 16.02. 16:30 KPRF M. - Jugra 7:6
Čt 16.02. 16:30 D.Moskva - Mitišči 5:0
Čt 16.02. 17:00 CSKA M. - Sinara 1:1

15.kolo

24.02. 12:30 Norilsk - Sibirjak 1:3
24.02. 15:00 Petrohrad - Sinara 2:5
So 25.02. 10:00 Jugra - Tjumeň 2:3
So 25.02. 12:00 Dina M. - KPRF M. 4:2
So 25.02. 14:00 Mitišči - NGS 5:3
Ne 26.02. 12:00 CSKA M. - D.Moskva 6:6

16.kolo

Čt 01.03. 16:30 D.Moskva - Petrohrad 12:3
02.03. 13:00 Sibirjak - Jugra 3:1
02.03. 14:00 Sinara - Norilsk 4:0
02.03. 16:00 NGS - CSKA M. 2:1
02.03. 16:00 Dina M. - Mitišči 2:1
02.03. 16:30 KPRF M. - Tjumeň 4:6

17.kolo

St 14.03. 17:00 CSKA M. - Dina M. 4:3
Čt 15.03. 12:30 Norilsk - D.Moskva 4:4
Čt 15.03. 13:30 Jugra - Sinara 3:2
Čt 15.03. 14:00 Tjumeň - Sibirjak 1:2
Čt 15.03. 15:00 Petrohrad - NGS 2:5
Čt 15.03. 16:00 Mitišči - KPRF M. 4:2

18.kolo

Po 19.03. 14:00 Sinara - Tjumeň 2:4
Út 20.03. 12:30 Norilsk - NGS 5:0
Út 20.03. 16:00 Dina M. - Petrohrad 2:5
Út 20.03. 16:00 Mitišči - CSKA M. 4:3
Út 20.03. 16:30 KPRF M. - Sibirjak 6:7
Út 20.03. 16:30 D.Moskva - Jugra 5:2

19.kolo

So 31.03. 11:00 Jugra - NGS 3:2
Ne 01.04. 08:00 Sibirjak - Sinara 5:2
Ne 01.04. 11:00 Tjumeň - D.Moskva 4:2
Ne 01.04. 12:00 Petrohrad - Mitišči 3:3
Ne 01.04. 13:00 Norilsk - Dina M. 4:6
Po 02.04. 17:00 CSKA M. - KPRF M. 8:2

20.kolo

So 14.04. 12:00 KPRF M. - Sinara 2:4
So 14.04. 13:00 D.Moskva - Sibirjak 7:5
So 14.04. 13:00 Dina M. - Jugra 2:7
So 14.04. 13:00 CSKA M. - Petrohrad 3:2
So 14.04. 17:00 NGS - Tjumeň 2:5
Ne 15.04. 13:30 Norilsk - Mitišči 6:3

21.kolo

20.04. 13:30 Norilsk - CSKA M. 5:6
So 21.04. 08:00 Sibirjak - NGS 5:2
So 21.04. 11:00 Jugra - Mitišči 9:2
So 21.04. 11:00 Tjumeň - Dina M. 3:7
So 21.04. 11:00 Sinara - D.Moskva 3:3
So 21.04. 12:00 Petrohrad - KPRF M. 5:5

22.kolo

04.05. 16:30 Mitišči - Tjumeň 0:2
04.05. 16:30 NGS - Sinara 1:5
04.05. 16:30 Jugra - CSKA M. 2:3
04.05. 16:30 KPRF M. - D.Moskva 4:5
04.05. 16:30 Dina M. - Sibirjak 2:2
04.05. 16:30 Petrohrad - Norilsk 6:2
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 16 3 3 88:56 51
2. 22 15 5 2 111:75 50
3. 22 12 5 5 79:57 41
4. 22 11 6 5 74:47 39
5. 22 11 6 5 85:67 39
6. 22 12 1 9 78:64 37
7. 22 9 2 11 81:89 29
8. 22 7 3 12 69:83 24
9.
 NGS
22 7 3 12 53:80 24
10. 22 6 4 12 53:73 22
11. 22 2 4 16 61:99 10
12. 22 2 2 18 62:104 8