Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4863
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
8308
Týden:
47
Dnes:
7
On-line:
1

1.kolo

09.09. 20:30 Palma Futsal - Santiago 1:2 (0:1)
09.09. 20:30 Talavera - Osasuna Magna 4:0 (0:0)
09.09. 20:30 St. Coloma - Movistar 0:4 (0:2)
09.09. 20:30 Puertollano - Murcia 2:3 (1:0)
09.09. 20:30 Segovia - Benicarlo 4:3 (2:2)
09.09. 20:30 Cartagena - Zaragoza 4:3 (1:0)
09.09. 20:30 Torrejón - Barça 2:3 (1:1)
09.09. 20:30 Prone Lugo - Ribera 3:3 (0:1)

2.kolo

16.09. 21:00 Ribera - Palma Futsal 4:1 (2:1)
16.09. 21:00 Barça - Prone Lugo 9:0 (1:0)
16.09. 21:00 Zaragoza - Torrejón 2:2 (1:1)
16.09. 21:00 Benicarlo - Cartagena 3:5 (1:3)
16.09. 21:00 Murcia - Segovia 4:4 (2:1)
16.09. 21:00 Movistar - Puertollano 2:3 (0:0)
16.09. 21:00 Osasuna Magna - St. Coloma 7:3 (2:1)
16.09. 21:00 Santiago - Talavera 2:0 (1:0)

3.kolo

23.09. 20:30 Palma Futsal - Talavera 2:5 (2:2)
23.09. 20:30 St. Coloma - Santiago 2:3 (2:1)
23.09. 20:30 Puertollano - Osasuna Magna 1:2 (0:2)
23.09. 20:30 Segovia - Movistar 3:5 (1:2)
23.09. 20:30 Cartagena - Murcia 3:7 (1:2)
23.09. 20:30 Torrejón - Benicarlo 4:4 (2:3)
23.09. 20:30 Prone Lugo - Zaragoza 2:3 (0:2)
23.09. 20:30 Ribera - Barça 2:3 (1:2)

4.kolo

30.09. 21:00 Barça - Palma Futsal 5:2 (3:1)
30.09. 21:00 Zaragoza - Ribera 1:2 (0:0)
30.09. 21:00 Benicarlo - Prone Lugo 3:1 (3:0)
30.09. 21:00 Murcia - Torrejón 4:3 (3:0)
30.09. 21:00 Movistar - Cartagena 6:2 (2:1)
30.09. 21:00 Osasuna Magna - Segovia 1:1 (1:0)
30.09. 21:00 Santiago - Puertollano 3:3 (1:1)
30.09. 21:00 Talavera - St. Coloma 3:2 (1:1)

5.kolo

07.10. 20:00 Palma Futsal - St. Coloma 8:5 (2:2)
07.10. 20:00 Puertollano - Talavera 1:3 (1:2)
07.10. 20:00 Segovia - Santiago 4:2 (3:0)
07.10. 20:00 Cartagena - Osasuna Magna 1:4 (1:1)
07.10. 20:00 Torrejón - Movistar 8:5 (3:2)
07.10. 20:00 Prone Lugo - Murcia 4:6 (1:1)
07.10. 20:00 Ribera - Benicarlo 3:2 (1:0)
07.10. 20:00 Barça - Zaragoza 5:1 (5:1)

6.kolo

Út 11.10. 20:30 Zaragoza - Palma Futsal 2:2 (1:0)
Út 11.10. 20:30 Benicarlo - Barça 1:5 (0:3)
Út 11.10. 20:30 Murcia - Ribera 8:4 (3:2)
Út 11.10. 20:30 Movistar - Prone Lugo 4:1 (2:1)
Út 11.10. 20:30 Osasuna Magna - Torrejón 3:2 (1:2)
Út 11.10. 20:30 Santiago - Cartagena 5:1 (1:1)
Út 11.10. 20:30 Talavera - Segovia 1:2 (0:0)
Út 11.10. 20:30 St. Coloma - Puertollano 5:2 (1:1)

7.kolo

So 15.10. 18:30 Palma Futsal - Puertollano 5:3 (2:1)
So 15.10. 18:30 Segovia - St. Coloma 4:1 (1:0)
So 15.10. 18:30 Cartagena - Talavera 2:2 (2:0)
So 15.10. 18:30 Torrejón - Santiago 4:3 (1:1)
So 15.10. 18:30 Prone Lugo - Osasuna Magna 2:4 (2:1)
So 15.10. 18:30 Ribera - Movistar 2:2 (1:2)
So 15.10. 18:30 Barça - Murcia 5:5 (1:2)
So 15.10. 18:30 Zaragoza - Benicarlo 3:2 (1:1)

8.kolo

21.10. 20:45 Benicarlo - Palma Futsal 4:0 (1:0)
21.10. 20:45 Murcia - Zaragoza 5:4 (3:3)
21.10. 20:45 Movistar - Barça 1:1 (1:0)
21.10. 20:45 Osasuna Magna - Ribera 3:2 (1:0)
21.10. 20:45 Santiago - Prone Lugo 3:3 (0:1)
21.10. 20:45 Talavera - Torrejón 6:6 (4:3)
21.10. 20:45 St. Coloma - Cartagena 5:3 (4:0)
21.10. 20:45 Puertollano - Segovia 1:1 (1:0)

9.kolo

28.10. 21:00 Palma Futsal - Segovia 1:3 (1:2)
28.10. 21:00 Cartagena - Puertollano 2:9 (2:4)
28.10. 21:00 Torrejón - St. Coloma 0:4 (0:2)
28.10. 21:00 Prone Lugo - Talavera 2:4 (0:0)
28.10. 21:00 Ribera - Santiago 5:8 (1:2)
28.10. 21:00 Barça - Osasuna Magna 7:2 (2:0)
28.10. 21:00 Zaragoza - Movistar 1:1 (1:1)
28.10. 21:00 Benicarlo - Murcia 0:1 (0:0)

10.kolo

04.11. 20:30 Murcia - Palma Futsal 5:3 (3:3)
04.11. 20:30 Movistar - Benicarlo 7:1 (2:0)
04.11. 20:30 Osasuna Magna - Zaragoza 1:2 (0:0)
04.11. 20:30 Santiago - Barça 1:4 (0:1)
04.11. 20:30 Talavera - Ribera 5:2 (0:1)
04.11. 20:30 St. Coloma - Prone Lugo 1:3 (0:3)
04.11. 20:30 Puertollano - Torrejón 5:1 (1:1)
04.11. 20:30 Segovia - Cartagena 5:1 (2:0)

11.kolo

11.11. 21:00 Palma Futsal - Cartagena 4:1 (0:0)
11.11. 21:00 Torrejón - Segovia 4:3 (1:1)
11.11. 21:00 Prone Lugo - Puertollano 4:6 (0:4)
11.11. 21:00 Ribera - St. Coloma 3:3 (3:3)
11.11. 21:00 Barça - Talavera 13:2 (6:0)
11.11. 21:00 Zaragoza - Santiago 3:2 (1:0)
11.11. 21:00 Benicarlo - Osasuna Magna 3:4 (1:1)
11.11. 21:00 Murcia - Movistar 5:4 (3:1)

12.kolo

18.11. 20:30 Movistar - Palma Futsal 5:0 (2:0)
18.11. 20:30 Osasuna Magna - Murcia 2:4 (0:3)
18.11. 20:30 Santiago - Benicarlo 5:2 (2:1)
18.11. 20:30 Talavera - Zaragoza 5:4 (2:2)
18.11. 20:30 St. Coloma - Barça 1:4 (1:1)
18.11. 20:30 Puertollano - Ribera 4:0 (0:0)
18.11. 20:30 Segovia - Prone Lugo 4:1 (3:1)
18.11. 20:30 Cartagena - Torrejón 2:11 (1:5)

13.kolo

25.11. 21:00 Palma Futsal - Torrejón 1:4 (1:1)
25.11. 21:00 Prone Lugo - Cartagena 7:0 (4:0)
25.11. 21:00 Ribera - Segovia 0:4 (0:1)
25.11. 21:00 Barça - Puertollano 4:2 (2:2)
25.11. 21:00 Zaragoza - St. Coloma 2:2 (2:1)
25.11. 21:00 Benicarlo - Talavera 3:2 (0:0)
25.11. 21:00 Murcia - Santiago 2:2 (2:0)
25.11. 21:00 Movistar - Osasuna Magna 4:0 (3:0)

14.kolo

02.12. 21:00 Palma Futsal - Osasuna Magna 6:2 (3:0)
02.12. 21:00 Santiago - Movistar 0:2 (0:2)
02.12. 21:00 Talavera - Murcia 1:7 (0:4)
02.12. 21:00 St. Coloma - Benicarlo 2:1 (2:1)
02.12. 21:00 Puertollano - Zaragoza 2:2 (0:1)
02.12. 21:00 Segovia - Barça 3:3 (1:1)
02.12. 21:00 Cartagena - Ribera 4:4 (1:2)
02.12. 21:00 Torrejón - Prone Lugo 7:3 (3:0)

15.kolo

09.12. 21:00 Prone Lugo - Palma Futsal 7:8 (2:6)
09.12. 21:00 Ribera - Torrejón 4:2 (4:1)
09.12. 21:00 Barça - Cartagena 7:0 (4:0)
09.12. 21:00 Zaragoza - Segovia 2:1 (1:0)
09.12. 21:00 Benicarlo - Puertollano 2:3 (0:1)
09.12. 21:00 Murcia - St. Coloma 9:1 (5:0)
09.12. 21:00 Movistar - Talavera 6:2 (2:1)
09.12. 21:00 Osasuna Magna - Santiago 3:3 (2:2)

16.kolo

Čt 22.12. 21:00 Santiago - Palma Futsal 2:2 (1:2)
Čt 22.12. 21:00 Osasuna Magna - Talavera 2:2 (1:2)
Čt 22.12. 21:00 Movistar - St. Coloma 3:0 (1:0)
Čt 22.12. 21:00 Murcia - Puertollano 8:2 (5:0)
Čt 22.12. 21:00 Benicarlo - Segovia 3:4 (0:3)
Čt 22.12. 21:00 Zaragoza - Cartagena 8:4 (4:2)
Čt 22.12. 21:00 Barça - Torrejón 8:2 (4:1)
Čt 22.12. 21:00 Ribera - Prone Lugo 3:4 (2:1)

17.kolo

So 07.01. 18:00 Palma Futsal - Ribera 2:0 (0:0)
So 07.01. 18:00 Prone Lugo - Barça 2:10 (1:5)
So 07.01. 18:00 Torrejón - Zaragoza 4:2 (2:0)
So 07.01. 18:00 Cartagena - Benicarlo 3:1 (1:1)
So 07.01. 18:00 Segovia - Murcia 1:2 (1:1)
So 07.01. 18:00 Puertollano - Movistar 5:1 (2:1)
So 07.01. 18:00 St. Coloma - Osasuna Magna 2:3 (2:1)
So 07.01. 18:00 Talavera - Santiago 2:2 (0:0)

18.kolo

13.01. 21:00 Talavera - Palma Futsal 3:10 (2:4)
13.01. 21:00 Santiago - St. Coloma 3:1 (1:0)
13.01. 21:00 Osasuna Magna - Puertollano 6:1 (3:0)
13.01. 21:00 Movistar - Segovia 5:4 (2:3)
13.01. 21:00 Murcia - Cartagena 8:2 (5:2)
13.01. 21:00 Benicarlo - Torrejón 3:3 (0:1)
13.01. 21:00 Zaragoza - Prone Lugo 5:2 (2:0)
13.01. 21:00 Barça - Ribera 4:1 (1:1)

19.kolo

17.02. 20:45 Palma Futsal - Barça 2:7 (1:2)
17.02. 20:45 Ribera - Zaragoza 3:5 (3:4)
17.02. 20:45 Prone Lugo - Benicarlo 0k:3
17.02. 20:45 Torrejón - Murcia 0:3 (0:2)
17.02. 20:45 Cartagena - Movistar 1:4 (1:2)
17.02. 20:45 Segovia - Osasuna Magna 1:2 (1:1)
17.02. 20:45 Puertollano - Santiago 2:6 (0:2)
17.02. 20:45 St. Coloma - Talavera 5:4 (3:0)

20.kolo

24.02. 21:00 St. Coloma - Palma Futsal 3:3 (1:0)
24.02. 21:00 Talavera - Puertollano 3:2 (1:0)
24.02. 21:00 Santiago - Segovia 3:1 (1:0)
24.02. 21:00 Osasuna Magna - Cartagena 5:5 (5:3)
24.02. 21:00 Movistar - Torrejón 0:0 (0:0)
24.02. 21:00 Murcia - Prone Lugo 6:1 (2:0)
24.02. 21:00 Benicarlo - Ribera 0k:3
24.02. 21:00 Zaragoza - Barça 3:4 (1:1)

21.kolo

So 03.03. 18:30 Palma Futsal - Zaragoza 2:2 (0:0)
So 03.03. 18:30 Barça - Benicarlo 3:0k
So 03.03. 18:30 Ribera - Murcia 2:8 (1:3)
So 03.03. 18:30 Prone Lugo - Movistar 2:6 (0:3)
So 03.03. 18:30 Torrejón - Osasuna Magna 6:6 (2:2)
So 03.03. 18:30 Cartagena - Santiago 2:4 (2:2)
So 03.03. 18:30 Segovia - Talavera 6:4 (4:2)
So 03.03. 18:30 Puertollano - St. Coloma 4:1 (1:1)

22.kolo

16.03. 20:30 Puertollano - Palma Futsal 2:5 (0:2)
16.03. 20:30 St. Coloma - Segovia 3:2 (1:1)
16.03. 20:30 Talavera - Cartagena 3:2 (1:1)
16.03. 20:30 Santiago - Torrejón 1:3 (1:1)
16.03. 20:30 Osasuna Magna - Prone Lugo 1:6 (0:3)
16.03. 20:30 Movistar - Ribera 5:1 (4:0)
16.03. 20:30 Murcia - Barça 4:4 (0:0)
16.03. 20:30 Benicarlo - Zaragoza 0k:3

23.kolo

23.03. 21:00 Palma Futsal - Benicarlo 3:0k
23.03. 21:00 Zaragoza - Murcia 6:3 (3:1)
23.03. 21:00 Barça - Movistar 3:6 (1:3)
23.03. 21:00 Ribera - Osasuna Magna 3:2 (1:2)
23.03. 21:00 Prone Lugo - Santiago 4:5 (2:2)
23.03. 21:00 Torrejón - Talavera 3:0 (1:0)
23.03. 21:00 Cartagena - St. Coloma 5:3 (2:1)
23.03. 21:00 Segovia - Puertollano 5:2 (3:1)

24.kolo

30.03. 20:30 Segovia - Palma Futsal 8:5 (3:3)
30.03. 20:30 Puertollano - Cartagena 5:3 (0:1)
30.03. 20:30 St. Coloma - Torrejón 3:2 (0:1)
30.03. 20:30 Talavera - Prone Lugo 3:4 (2:1)
30.03. 20:30 Santiago - Ribera 2:2 (0:1)
30.03. 20:30 Osasuna Magna - Barça 1:3 (0:1)
30.03. 20:30 Movistar - Zaragoza 12:2 (5:1)
30.03. 20:30 Murcia - Benicarlo 3:0k

25.kolo

06.04. 20:30 Palma Futsal - Murcia 1:4 (1:2)
06.04. 20:30 Benicarlo - Movistar 0k:3
06.04. 20:30 Zaragoza - Osasuna Magna 6:8 (2:3)
06.04. 20:30 Barça - Santiago 3:2 (1:1)
06.04. 20:30 Ribera - Talavera 1:1 (1:1)
06.04. 20:30 Prone Lugo - St. Coloma 2:1 (2:0)
06.04. 20:30 Torrejón - Puertollano 1:3 (0:1)
06.04. 20:30 Cartagena - Segovia 3:1 (1:0)

26.kolo

So 14.04. 18:30 Cartagena - Palma Futsal 4:2 (4:1)
So 14.04. 18:30 Segovia - Torrejón 3:2 (2:0)
So 14.04. 18:30 Puertollano - Prone Lugo 3:7 (1:0)
So 14.04. 18:30 St. Coloma - Ribera 3:4 (1:1)
So 14.04. 18:30 Talavera - Barça 4:4 (2:0)
So 14.04. 18:30 Santiago - Zaragoza 3:2 (1:1)
So 14.04. 18:30 Osasuna Magna - Benicarlo 3:0k
So 14.04. 18:30 Movistar - Murcia 3:5 (3:1)

27.kolo

20.04. 21:00 Palma Futsal - Movistar 4:2 (2:1)
20.04. 21:00 Murcia - Osasuna Magna 9:1 (5:1)
20.04. 21:00 Benicarlo - Santiago 0k:3
20.04. 21:00 Zaragoza - Talavera 5:3 (3:1)
20.04. 21:00 Barça - St. Coloma 5:0 (2:0)
20.04. 21:00 Ribera - Puertollano 7:2 (3:1)
20.04. 21:00 Prone Lugo - Segovia 2:3 (1:0)
20.04. 21:00 Torrejón - Cartagena 5:4 (2:2)

28.kolo

So 28.04. 20:30 Torrejón - Palma Futsal 2:1 (1:1)
So 28.04. 20:30 Cartagena - Prone Lugo 1:3 (0:1)
So 28.04. 20:30 Segovia - Ribera 6:5 (2:2)
So 28.04. 20:30 Puertollano - Barça 3:5 (1:1)
So 28.04. 20:30 St. Coloma - Zaragoza 4:4 (1:4)
So 28.04. 20:30 Talavera - Benicarlo 3:0k
So 28.04. 20:30 Santiago - Murcia 1:4 (0:2)
So 28.04. 20:30 Osasuna Magna - Movistar 3:4 (0:2)

29.kolo

04.05. 21:00 Osasuna Magna - Palma Futsal 7:3 (2:1)
04.05. 21:00 Movistar - Santiago 4:0 (1:0)
04.05. 21:00 Murcia - Talavera 5:1 (2:0)
04.05. 21:00 Benicarlo - St. Coloma 0k:3
04.05. 21:00 Zaragoza - Puertollano 1:2 (0:1)
04.05. 21:00 Barça - Segovia 4:3 (2:1)
04.05. 21:00 Ribera - Cartagena 4:3 (3:2)
04.05. 21:00 Prone Lugo - Torrejón 3:4 (0:2)

30.kolo

11.05. 21:00 Palma Futsal - Prone Lugo 9:7 (4:2)
11.05. 21:00 Torrejón - Ribera 6:5 (5:1)
11.05. 21:00 Cartagena - Barça 7:4 (1:2)
11.05. 21:00 Segovia - Zaragoza 4:6 (0:2)
11.05. 21:00 Puertollano - Benicarlo 3:0k
11.05. 21:00 St. Coloma - Murcia 2:6 (1:3)
11.05. 21:00 Talavera - Movistar 2:7 (0:2)
11.05. 21:00 Santiago - Osasuna Magna 4:4 (1:2)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 25 4 1 153:69 79
2. 30 23 5 2 149:65 74
3. 30 20 4 6 123:61 64
4. 30 15 4 11 98:81 49
5. 30 13 8 9 85:75 47
6. 30 13 6 11 103:97 45
7. 30 13 6 11 92:100 45
8. 30 12 7 11 95:96 43
9. 30 12 3 15 88:98 39
10. 30 11 4 15 98:110 37
11. 30 10 6 14 83:112 36
12. 30 9 6 15 84:106 33
13. 30 8 4 18 71:106 28
14. 30 8 2 20 92:128 26
15. 30 7 3 20 80:142 24
16. 30 4 2 24 44:92 14

Nejčtenější ze sportu