Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4766
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1540
    Týden:
    7
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 28.07. 18:00 Kortrijk - Anderlecht 1:1 (1:0)
    So 28.07. 20:00 Beerschot - Lokeren 2:4 (1:1)
    So 28.07. 20:00 Club Bruggy - Waasland 3:1 (3:1)
    So 28.07. 20:00 Mechelen - Charleroi 4:2 (2:1)
    So 28.07. 20:00 Mons - Leuven 5:2 (3:2)
    Ne 29.07. 18:00 Gent - Lierse 2:0 (1:0)
    Ne 29.07. 18:00 St. Lutych - Waregem 0:1 (0:1)
    Ne 29.07. 20:30 Genk - Cercle Bruggy 3:3 (2:2)

    2.kolo

    03.08. 20:30 Lierse - St. Lutych 0:0 (0:0)
    So 04.08. 18:00 Charleroi - Club Bruggy 0:1 (0:1)
    So 04.08. 20:00 Anderlecht - Beerschot 1:0 (1:0)
    So 04.08. 20:00 Cercle Bruggy - Kortrijk 1:2 (1:0)
    So 04.08. 20:00 Lokeren - Mons 2:2 (1:1)
    So 04.08. 20:00 Waasland - Mechelen 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 18:00 Leuven - Genk 2:2 (0:1)
    Ne 05.08. 18:00 Waregem - Gent 3:1 (2:0)

    3.kolo

    10.08. 20:30 St. Lutych - Waasland 3:1 (1:1)
    So 11.08. 18:00 Mechelen - Club Bruggy 3:3 (2:2)
    So 11.08. 20:00 Beerschot - Waregem 1:1 (0:0)
    So 11.08. 20:00 Kortrijk - Charleroi 0:1 (0:0)
    So 11.08. 20:00 Mons - Lierse 1:1 (0:0)
    Ne 12.08. 18:00 Genk - Lokeren 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 18:00 Gent - Leuven 1:1 (1:1)
    Ne 12.08. 20:30 Cercle Bruggy - Anderlecht 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 18.08. 20:00 Anderlecht - Mons 2:1 (1:0)
    So 18.08. 20:00 Club Bruggy - Beerschot 3:1 (1:0)
    So 18.08. 20:00 Leuven - Cercle Bruggy 3:2 (1:1)
    So 18.08. 20:00 Lierse - Genk 1:1 (0:0)
    So 18.08. 20:00 Lokeren - Mechelen 2:1 (0:0)
    So 18.08. 20:00 Waasland - Gent 0:2 (0:0)
    So 18.08. 20:00 Waregem - Kortrijk 2:0 (0:0)
    Ne 19.08. 18:00 Charleroi - St. Lutych 2:6 (1:3)

    5.kolo

    So 25.08. 18:00 Leuven - Anderlecht 1:1 (1:1)
    So 25.08. 20:00 Beerschot - Charleroi 2:0 (1:0)
    So 25.08. 20:00 Cercle Bruggy - Lierse 0:3 (0:0)
    So 25.08. 20:00 Kortrijk - Waasland 2:1 (2:0)
    Ne 26.08. 14:30 St. Lutych - Mechelen 3:2 (0:0)
    Ne 26.08. 18:00 Genk - Waregem 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 18:00 Gent - Lokeren 2:1 (1:1)
    Ne 26.08. 20:30 Mons - Club Bruggy 1:3 (0:0)

    6.kolo

    So 01.09. 18:00 Mechelen - Beerschot 0:2 (0:1)
    So 01.09. 20:00 Charleroi - Gent 1:1 (0:0)
    So 01.09. 20:00 Lierse - Leuven 1:1 (1:0)
    So 01.09. 20:00 Waasland - Cercle Bruggy 2:0 (0:0)
    So 01.09. 20:00 Waregem - Mons 2:4 (0:1)
    Ne 02.09. 14:30 Club Bruggy - St. Lutych 4:2 (3:1)
    Ne 02.09. 18:00 Anderlecht - Genk 2:2 (1:2)
    Ne 02.09. 20:30 Lokeren - Kortrijk 0:1 (0:0)

    7.kolo

    14.09. 20:30 Kortrijk - Club Bruggy 1:1 (1:0)
    So 15.09. 18:00 Lierse - Anderlecht 1:1 (0:1)
    So 15.09. 20:00 Cercle Bruggy - Lokeren 0:1 (0:0)
    So 15.09. 20:00 Genk - Waasland 1:1 (1:1)
    So 15.09. 20:00 Gent - Mechelen 0:2 (0:1)
    So 15.09. 20:00 Leuven - Waregem 0:1 (0:0)
    So 15.09. 20:00 Mons - Charleroi 2:3 (1:3)
    Ne 16.09. 18:00 Beerschot - St. Lutych 3:2 (1:0)

    8.kolo

    21.09. 20:30 St. Lutych - Gent 1:2 (1:1)
    So 22.09. 18:00 Waregem - Anderlecht 2:3 (1:1)
    So 22.09. 20:00 Beerschot - Kortrijk 2:1 (1:0)
    So 22.09. 20:00 Mechelen - Mons 3:0 (1:0)
    So 22.09. 20:00 Lokeren - Leuven 2:2 (0:0)
    So 22.09. 20:00 Waasland - Lierse 1:1 (0:1)
    Ne 23.09. 14:30 Club Bruggy - Cercle Bruggy 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 20:30 Charleroi - Genk 1:2 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 20:00 Anderlecht - Lokeren 3:0 (0:0)
    So 29.09. 20:00 Cercle Bruggy - Charleroi 1:0 (0:0)
    So 29.09. 20:00 Genk - Mechelen 2:1 (1:1)
    So 29.09. 20:00 Leuven - Waasland 5:2 (1:0)
    So 29.09. 20:00 Lierse - Waregem 1:4 (1:2)
    So 29.09. 20:00 Mons - Beerschot 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 14:30 Gent - Club Bruggy 2:2 (2:2)
    Ne 30.09. 18:00 Kortrijk - St. Lutych 2:1 (1:1)

    10.kolo

    05.10. 20:30 Beerschot - Gent 2:2 (0:1)
    So 06.10. 20:00 Charleroi - Leuven 0:4 (0:1)
    So 06.10. 20:00 Mechelen - Kortrijk 0:2 (0:1)
    So 06.10. 20:00 Lokeren - Lierse 2:2 (2:0)
    So 06.10. 20:00 Waasland - Mons 2:2 (1:0)
    So 06.10. 20:00 Waregem - Cercle Bruggy 3:1 (0:0)
    Ne 07.10. 14:30 St. Lutych - Anderlecht 2:1 (2:1)
    Ne 07.10. 18:00 Club Bruggy - Genk 1:1 (1:0)

    11.kolo

    19.10. 20:00 Anderlecht - Waasland 2:0 (1:0)
    So 20.10. 18:00 Genk - Beerschot 3:0 (2:0)
    So 20.10. 20:00 Cercle Bruggy - Mechelen 1:2 (0:0)
    So 20.10. 20:00 Gent - Kortrijk 0:1 (0:1)
    So 20.10. 20:00 Leuven - Club Bruggy 4:1 (2:1)
    So 20.10. 20:00 Lierse - Charleroi 0:1 (0:0)
    So 20.10. 20:00 Waregem - Lokeren 0:3 (0:1)
    Ne 21.10. 18:00 Mons - St. Lutych 3:1 (1:1)

    12.kolo

    26.10. 20:30 St. Lutych - Cercle Bruggy 2:1 (1:0)
    So 27.10. 19:00 Charleroi - Anderlecht 2:0 (1:0)
    So 27.10. 20:00 Beerschot - Leuven 1:3 (0:0)
    So 27.10. 20:00 Gent - Mons 2:0 (1:0)
    So 27.10. 20:00 Mechelen - Lierse 3:0 (2:0)
    So 27.10. 20:00 Waasland - Waregem 0:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Kortrijk - Genk 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 18:00 Club Bruggy - Lokeren 2:3 (1:2)

    13.kolo

    Út 30.10. 20:00 Anderlecht - Gent 5:0 (2:0)
    St 31.10. 20:30 Cercle Bruggy - Beerschot 3:1 (2:1)
    St 31.10. 20:30 Genk - St. Lutych 0:2 (0:0)
    St 31.10. 20:30 Leuven - Mechelen 3:1 (1:0)
    St 31.10. 20:30 Lierse - Club Bruggy 3:2 (2:1)
    St 31.10. 20:30 Lokeren - Waasland 2:0 (0:0)
    St 31.10. 20:30 Mons - Kortrijk 1:0 (0:0)
    St 31.10. 20:30 Waregem - Charleroi 4:1 (3:0)

    14.kolo

    So 03.11. 18:00 Mechelen - Anderlecht 1:4 (0:2)
    So 03.11. 20:00 Beerschot - Waasland 1:2 (0:1)
    So 03.11. 20:00 Gent - Genk 1:2 (0:1)
    So 03.11. 20:00 Charleroi - Lokeren 0:2 (0:1)
    So 03.11. 20:00 Kortrijk - Lierse 4:1 (2:0)
    So 03.11. 20:00 Mons - Cercle Bruggy 3:2 (1:1)
    Ne 04.11. 18:00 Club Bruggy - Waregem 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 20:30 St. Lutych - Leuven 2:0 (1:0)

    15.kolo

    09.11. 20:30 Lokeren - St. Lutych 2:1 (1:0)
    So 10.11. 20:00 Cercle Bruggy - Gent 2:2 (0:1)
    So 10.11. 20:00 Leuven - Kortrijk 0:0 (0:0)
    So 10.11. 20:00 Lierse - Beerschot 1:3 (0:1)
    So 10.11. 20:00 Waasland - Charleroi 0:0 (0:0)
    So 10.11. 20:00 Waregem - Mechelen 1:1 (0:1)
    Ne 11.11. 14:30 Anderlecht - Club Bruggy 6:1 (3:0)
    Ne 11.11. 18:00 Genk - Mons 5:1 (3:1)

    16.kolo

    So 17.11. 20:00 Waasland - Club Bruggy 2:6 (0:3)
    So 17.11. 20:00 Charleroi - Mechelen 1:1 (0:0)
    So 17.11. 20:00 Leuven - Mons 1:3 (0:1)
    So 17.11. 20:00 Cercle Bruggy - Genk 3:1 (1:1)
    So 17.11. 20:00 Lierse - Gent 2:0 (1:0)
    Ne 18.11. 14:30 Waregem - St. Lutych 0:0 (0:0)
    Ne 18.11. 18:00 Anderlecht - Kortrijk 1:0 (0:0)
    Ne 18.11. 20:30 Lokeren - Beerschot 1:0 (0:0)

    17.kolo

    23.11. 20:30 St. Lutych - Lierse 3:0 (3:0)
    So 24.11. 18:00 Beerschot - Anderlecht 1:4 (1:2)
    So 24.11. 20:00 Kortrijk - Cercle Bruggy 3:1 (1:1)
    So 24.11. 20:00 Mons - Lokeren 1:2 (1:1)
    So 24.11. 20:00 Mechelen - Waasland 0:1 (0:1)
    So 24.11. 20:00 Gent - Waregem 0:1 (0:0)
    Ne 25.11. 18:00 Club Bruggy - Charleroi 1:0 (0:0)
    Ne 25.11. 20:30 Genk - Leuven 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 01.12. 20:00 Waregem - Beerschot 0:0 (0:0)
    So 01.12. 20:00 Charleroi - Kortrijk 2:0 (2:0)
    So 01.12. 20:00 Lierse - Mons 0:3 (0:2)
    So 01.12. 20:00 Club Bruggy - Mechelen 1:1 (0:0)
    So 01.12. 20:00 Leuven - Gent 1:1 (1:1)
    So 01.12. 20:00 Anderlecht - Cercle Bruggy 2:1 (0:1)
    Ne 02.12. 14:30 Lokeren - Genk 3:4 (1:2)
    Ne 02.12. 18:00 Waasland - St. Lutych 0:2 (0:1)

    19.kolo

    07.12. 20:30 St. Lutych - Charleroi 6:0 (5:0)
    So 08.12. 18:00 Mons - Anderlecht 0:5 (0:2)
    So 08.12. 20:00 Cercle Bruggy - Leuven 1:1 (1:1)
    So 08.12. 20:00 Mechelen - Lokeren 2:1 (1:1)
    So 08.12. 20:00 Gent - Waasland 0:2 (0:1)
    So 08.12. 20:00 Kortrijk - Waregem 1:2 (0:1)
    Ne 09.12. 14:30 Beerschot - Club Bruggy 1:7 (0:3)
    Ne 09.12. 18:00 Genk - Lierse 4:1 (0:0)

    20.kolo

    So 15.12. 18:00 Mechelen - St. Lutych 0:2 (0:1)
    So 15.12. 20:00 Charleroi - Beerschot 1:0 (1:0)
    So 15.12. 20:00 Lierse - Cercle Bruggy 1:1 (0:0)
    So 15.12. 20:00 Waasland - Kortrijk 1:0 (0:0)
    So 15.12. 20:00 Club Bruggy - Mons 2:0 (1:0)
    So 15.12. 20:00 Lokeren - Gent 2:2 (1:0)
    Ne 16.12. 14:30 Waregem - Genk 3:2 (1:1)
    Ne 16.12. 18:00 Anderlecht - Leuven 2:1 (1:1)

    21.kolo

    21.12. 20:30 Kortrijk - Lokeren 2:3 (1:2)
    So 22.12. 20:00 Beerschot - Mechelen 0:2 (0:1)
    So 22.12. 20:00 Gent - Charleroi 1:2 (0:1)
    So 22.12. 20:00 Leuven - Lierse 2:2 (0:1)
    So 22.12. 20:00 Cercle Bruggy - Waasland 2:2 (1:0)
    So 22.12. 20:00 Mons - Waregem 1:1 (1:1)
    Ne 23.12. 14:30 St. Lutych - Club Bruggy 1:3 (1:0)
    Ne 23.12. 18:00 Genk - Anderlecht 2:4 (0:2)

    22.kolo

    St 26.12. 14:30 Lokeren - Cercle Bruggy 3:0 (1:0)
    St 26.12. 14:30 Waasland - Genk 1:1 (0:1)
    St 26.12. 14:30 Mechelen - Gent 1:0 (1:0)
    St 26.12. 14:30 Waregem - Leuven 2:1 (0:0)
    St 26.12. 14:30 Charleroi - Mons 1:2 (1:0)
    Čt 27.12. 18:00 Club Bruggy - Kortrijk 0:0 (0:0)
    Čt 27.12. 18:00 St. Lutych - Beerschot 3:0 (1:0)
    Čt 27.12. 20:00 Anderlecht - Lierse 4:1 (2:0)

    23.kolo

    So 19.01. 18:00 Gent - St. Lutych 0:0 (0:0)
    So 19.01. 20:00 Kortrijk - Beerschot 4:0 (2:0)
    So 19.01. 20:00 Mons - Mechelen 2:3 (2:3)
    So 19.01. 20:00 Leuven - Lokeren 2:6 (0:2)
    So 19.01. 20:00 Lierse - Waasland 0:0 (0:0)
    So 19.01. 20:00 Genk - Charleroi 3:1 (1:0)
    St 27.02. 20:00 Anderlecht - Waregem 0:1 (0:0)
    Čt 28.02. 20:00 Cercle Bruggy - Club Bruggy 0:3 (0:1)

    24.kolo

    25.01. 20:30 St. Lutych - Kortrijk 2:0 (0:0)
    So 26.01. 18:00 Lokeren - Anderlecht 0:2 (0:0)
    So 26.01. 20:00 Mechelen - Genk 2:1 (0:0)
    So 26.01. 20:00 Waasland - Leuven 2:0 (0:0)
    So 26.01. 20:00 Waregem - Lierse 2:0 (1:0)
    So 26.01. 20:00 Beerschot - Mons 0:0 (0:0)
    Ne 27.01. 14:30 Club Bruggy - Gent 0:0 (0:0)
    St 20.02. 18:30 Charleroi - Cercle Bruggy 2:1 (2:1)

    25.kolo

    So 02.02. 18:00 Gent - Beerschot 2:1 (1:0)
    So 02.02. 20:00 Leuven - Charleroi 1:0 (0:0)
    So 02.02. 20:00 Kortrijk - Mechelen 2:1 (2:0)
    So 02.02. 20:00 Lierse - Lokeren 1:1 (0:1)
    So 02.02. 20:00 Mons - Waasland 3:0 (1:0)
    So 02.02. 20:00 Cercle Bruggy - Waregem 1:2 (1:1)
    Ne 03.02. 14:30 Genk - Club Bruggy 4:1 (1:0)
    Ne 03.02. 18:00 Anderlecht - St. Lutych 2:2 (1:1)

    26.kolo

    So 09.02. 18:00 Beerschot - Genk 0:2 (0:1)
    So 09.02. 20:00 Mechelen - Cercle Bruggy 2:0 (0:0)
    So 09.02. 20:00 Kortrijk - Gent 1:0 (0:0)
    So 09.02. 20:00 Club Bruggy - Leuven 3:1 (0:0)
    So 09.02. 20:00 Charleroi - Lierse 1:0 (1:0)
    So 09.02. 20:00 Lokeren - Waregem 1:1 (0:1)
    Ne 10.02. 14:30 St. Lutych - Mons 0:1 (0:1)
    Ne 10.02. 18:00 Waasland - Anderlecht 1:2 (1:0)

    27.kolo

    15.02. 20:00 Anderlecht - Charleroi 2:0 (2:0)
    So 16.02. 18:00 Cercle Bruggy - St. Lutych 0:1 (0:1)
    So 16.02. 20:00 Leuven - Beerschot 1:1 (0:0)
    So 16.02. 20:00 Mons - Gent 0:2 (0:0)
    So 16.02. 20:00 Lierse - Mechelen 0:2 (0:1)
    So 16.02. 20:00 Waregem - Waasland 2:0 (1:0)
    Ne 17.02. 14:30 Lokeren - Club Bruggy 1:1 (1:1)
    Ne 17.02. 18:00 Genk - Kortrijk 2:0 (1:0)

    28.kolo

    So 23.02. 18:00 Gent - Cercle Bruggy 2:0 (0:0)
    So 23.02. 18:00 Charleroi - Waregem 0:1 (0:0)
    So 23.02. 20:00 Beerschot - Lierse 1:3 (0:2)
    So 23.02. 20:00 Mechelen - Leuven 1:2 (1:0)
    So 23.02. 20:00 Waasland - Lokeren 0:0 (0:0)
    So 23.02. 20:00 Kortrijk - Mons 0:1 (0:0)
    Ne 24.02. 14:30 Club Bruggy - Anderlecht 2:2 (1:0)
    Ne 24.02. 18:00 St. Lutych - Genk 0:0 (0:0)

    29.kolo

    So 09.03. 20:00 Anderlecht - Mechelen 1:0 (0:0)
    So 09.03. 20:00 Waasland - Beerschot 3:2 (1:1)
    So 09.03. 20:00 Genk - Gent 3:2 (1:1)
    So 09.03. 20:00 Lokeren - Charleroi 1:1 (0:0)
    So 09.03. 20:00 Lierse - Kortrijk 1:0 (0:0)
    So 09.03. 20:00 Cercle Bruggy - Mons 1:3 (0:0)
    So 09.03. 20:00 Leuven - St. Lutych 0:4 (0:2)
    So 09.03. 20:00 Waregem - Club Bruggy 1:2 (0:0)

    30.kolo

    So 16.03. 20:00 St. Lutych - Lokeren 0:2 (0:1)
    So 16.03. 20:00 Gent - Anderlecht 1:1 (0:1)
    So 16.03. 20:00 Kortrijk - Leuven 0:0 (0:0)
    So 16.03. 20:00 Beerschot - Cercle Bruggy 3:1 (0:0)
    So 16.03. 20:00 Charleroi - Waasland 3:0 (1:0)
    So 16.03. 20:00 Mechelen - Waregem 2:3 (0:1)
    So 16.03. 20:00 Mons - Genk 1:5 (1:0)
    So 16.03. 20:00 Club Bruggy - Lierse 3:0 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 7 3 69:27 67
    2. 30 19 6 5 49:29 63
    3. 30 15 10 5 63:40 55
    4. 30 15 9 6 66:43 54
    5. 30 14 9 7 53:38 51
    6. 30 15 5 10 54:32 50
    7. 30 13 5 12 48:53 44
    8. 30 12 5 13 44:42 41
    9. 30 11 6 13 31:30 39
    10. 30 8 12 10 46:51 36
    11. 30 8 10 12 33:40 34
    12. 30 10 4 16 29:49 34
    13. 30 7 9 14 28:49 30
    14. 30 5 11 14 28:53 26
    15. 30 6 5 19 31:61 23
    16. 30 3 5 22 30:65 14

    Nejčtenější ze sportu