Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4604
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3647
    Týden:
    13
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.09. 18:00 Újezd nad Lesy - Př. Kopanina 1:4
    So 06.09. 08:30 Junior Praha - Motorlet Praha B 0:10
    So 06.09. 10:30 Zbraslav - Řepy 3:2 (2:1)
    So 06.09. 12:00 Slavia Praha B - Bohnice 2:0 (1:0)
    Ne 07.09. 11:00 Aritma Praha - ČAFC Praha 0:2 (0:2)

    2.kolo

    So 13.09. 09:00 Řepy - Aritma Praha 2:0 (2:0)
    So 13.09. 09:00 Paraná - Újezd nad Lesy 1:1
    So 13.09. 09:15 Př. Kopanina - Zbraslav 6:0 (3:0)
    So 13.09. 10:45 Motorlet Praha B - Slavia Praha B 5:1 (3:0)
    Ne 14.09. 15:30 ČAFC Praha - Junior Praha 11:0 (4:0)

    3.kolo

    So 20.09. 08:30 Aritma Praha - Př. Kopanina 1:1 (1:0)
    So 20.09. 08:45 Bohnice - Motorlet Praha B 0:3 (0:2)
    So 20.09. 12:00 Slavia Praha B - ČAFC Praha 0:3 (0:0)
    Ne 21.09. 15:00 Junior Praha - Řepy 3:2 (1:1)
    Ne 21.09. 15:30 Zbraslav - Paraná 0:1 (0:0)

    4.kolo

    26.09. 17:00 Újezd nad Lesy - Zbraslav 2:0 (1:0)
    So 27.09. 09:00 Řepy - Slavia Praha B 10:1 (4:0)
    So 27.09. 09:00 Paraná - Aritma Praha 1:1 (1:0)
    So 27.09. 09:15 Př. Kopanina - Junior Praha 4:2 (0:2)
    So 27.09. 12:00 ČAFC Praha - Bohnice 4:0 (1:0)

    5.kolo

    So 04.10. 08:45 Bohnice - Řepy 0:3 (0:1)
    So 04.10. 10:45 Motorlet Praha B - ČAFC Praha 0:2 (0:0)
    So 04.10. 12:00 Slavia Praha B - Př. Kopanina 0:4 (0:3)
    Ne 05.10. 11:00 Aritma Praha - Újezd nad Lesy 0:1 (0:1)
    Ne 05.10. 14:15 Junior Praha - Paraná 1:3 (1:1)

    6.kolo

    So 11.10. 09:00 Řepy - Motorlet Praha B 1:1 (0:1)
    So 11.10. 16:30 Újezd nad Lesy - Junior Praha 6:0
    So 11.10. 16:30 Zbraslav - Aritma Praha 2:3 (1:1)
    Ne 12.10. 09:00 Paraná - Slavia Praha B 5:1 (4:0)
    Ne 12.10. 09:15 Př. Kopanina - Bohnice 1:2 (1:1)

    7.kolo

    So 18.10. 08:30 Junior Praha - Zbraslav 0:6 (0:1)
    So 18.10. 08:45 Bohnice - Paraná 1:2 (1:0)
    So 18.10. 10:45 Motorlet Praha B - Př. Kopanina 9:0 (4:0)
    So 18.10. 12:00 Slavia Praha B - Újezd nad Lesy 1:8
    Ne 19.10. 12:30 ČAFC Praha - Řepy 6:1 (2:0)

    8.kolo

    24.10. 16:00 Zbraslav - Slavia Praha B 5:0
    So 25.10. 09:00 Paraná - Motorlet Praha B 1:2 (1:0)
    So 25.10. 09:00 Aritma Praha - Junior Praha 2:1 (1:1)
    So 25.10. 09:15 Př. Kopanina - ČAFC Praha 0:7 (0:1)
    So 25.10. 12:30 Újezd nad Lesy - Bohnice 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 01.11. 08:45 Bohnice - Zbraslav 1:0 (1:0)
    So 01.11. 09:00 Řepy - Př. Kopanina 1:2 (0:1)
    So 01.11. 10:30 Slavia Praha B - Aritma Praha 1:4
    So 01.11. 14:00 Motorlet Praha B - Újezd nad Lesy 4:0 (2:0)
    Ne 02.11. 11:00 ČAFC Praha - Paraná 0:1 (0:0)

    10.kolo

    Út 30.09. 17:00 Zbraslav - Motorlet Praha B 4:2 (3:2)
    So 08.11. 09:00 Paraná - Řepy 1:2 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 0:2 (0:0)
    Ne 09.11. 08:45 Junior Praha - Slavia Praha B 1:2
    Ne 09.11. 10:30 Aritma Praha - Bohnice 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 15.11. 08:45 Bohnice - Junior Praha 2:1 (1:0)
    So 15.11. 09:00 Řepy - Újezd nad Lesy 0:0 (0:0)
    So 15.11. 10:45 Př. Kopanina - Paraná 2:6 (0:4)
    So 15.11. 14:00 Motorlet Praha B - Aritma Praha 0:1 (0:0)
    Po 17.11. 11:00 ČAFC Praha - Zbraslav 2:0 (1:0)

    13.kolo

    03.04. 16:30 Újezd nad Lesy - Paraná 5:0 (3:0)
    So 04.04. 08:30 Junior Praha - ČAFC Praha 0:3
    So 04.04. 15:30 Slavia Praha B - Motorlet Praha B 3:1 (1:1)
    Ne 05.04. 09:00 Aritma Praha - Řepy 0:3 (0:1)
    Ne 05.04. 15:30 Zbraslav - Př. Kopanina 5:4 (3:2)

    14.kolo

    Út 07.04. 16:30 Př. Kopanina - Aritma Praha 1:2 (0:1)
    St 08.04. 17:00 Řepy - Junior Praha 1:0 (0:0)
    So 11.04. 08:30 ČAFC Praha - Slavia Praha B 0:2
    So 11.04. 09:00 Paraná - Zbraslav 3:2 (1:1)
    Po 13.04. 10:45 Motorlet Praha B - Bohnice 4:2 (2:0)

    15.kolo

    So 18.04. 08:30 Aritma Praha - Paraná 2:1 (1:0)
    So 18.04. 08:45 Bohnice - ČAFC Praha 0:4 (0:3)
    So 18.04. 09:00 Zbraslav - Újezd nad Lesy 2:2 (0:2)
    So 18.04. 15:30 Slavia Praha B - Řepy 5:0 (1:0)
    Ne 19.04. 15:15 Junior Praha - Př. Kopanina 1:3

    16.kolo

    So 25.04. 08:30 ČAFC Praha - Motorlet Praha B 1:3 (0:0)
    So 25.04. 09:00 Paraná - Junior Praha 11:2 (9:0)
    So 25.04. 09:00 Řepy - Bohnice 7:0 (4:0)
    So 25.04. 09:15 Př. Kopanina - Slavia Praha B 2:6
    So 25.04. 16:30 Újezd nad Lesy - Aritma Praha 0:2 (0:0)

    17.kolo

    01.05. 08:30 Junior Praha - Újezd nad Lesy 1:8 (1:1)
    01.05. 08:45 Bohnice - Př. Kopanina 8:1 (2:1)
    01.05. 10:45 Motorlet Praha B - Řepy 2:3 (2:2)
    So 02.05. 15:30 Slavia Praha B - Paraná 1:4 (1:4)
    Ne 03.05. 09:00 Aritma Praha - Zbraslav 2:1 (1:1)

    18.kolo

    Út 05.05. 17:00 Řepy - ČAFC Praha 3:0 (1:0)
    St 06.05. 17:00 Zbraslav - Junior Praha 7:1 (2:0)
    Čt 07.05. 16:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha B 6:3 (3:2)
    Čt 07.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Slavia Praha B 0:4 (0:2)
    08.05. 09:00 Paraná - Bohnice 6:7 (2:4)

    19.kolo

    So 16.05. 08:30 ČAFC Praha - Př. Kopanina 6:0
    So 16.05. 08:45 Bohnice - Újezd nad Lesy 1:6 (0:3)
    So 16.05. 10:45 Motorlet Praha B - Paraná 2:5 (1:3)
    So 16.05. 14:00 Slavia Praha B - Zbraslav 3:1 (1:1)
    So 16.05. 15:15 Junior Praha - Aritma Praha 2:6 (0:4)

    20.kolo

    22.05. 17:00 Zbraslav - Bohnice 4:0 (0:0)
    22.05. 17:30 Újezd nad Lesy - Motorlet Praha B 4:3
    So 23.05. 09:00 Aritma Praha - Slavia Praha B 4:0
    So 23.05. 09:00 Paraná - ČAFC Praha 3:0 (2:0)
    So 23.05. 10:15 Př. Kopanina - Řepy 1:6 (1:5)

    21.kolo

    So 30.05. 08:30 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 4:1 (4:1)
    So 30.05. 08:45 Bohnice - Aritma Praha 0:5 (0:3)
    So 30.05. 09:00 Řepy - Paraná 3:2 (2:0)
    So 30.05. 10:45 Motorlet Praha B - Zbraslav 1:3 (0:2)
    So 30.05. 14:00 Slavia Praha B - Junior Praha 1:5

    22.kolo

    05.06. 18:00 Újezd nad Lesy - Řepy 3:6 (1:4)
    So 06.06. 08:30 Junior Praha - Bohnice 0:1 (0:1)
    So 06.06. 08:30 Aritma Praha - Motorlet Praha B 2:2 (2:1)
    So 06.06. 09:00 Zbraslav - ČAFC Praha 0:3 (0:2)
    So 06.06. 09:00 Paraná - Př. Kopanina 2:3 (1:0)

    12.kolo

    So 13.06. 08:30 ČAFC Praha - Aritma Praha 0:2 (0:1)
    So 13.06. 10:45 Motorlet Praha B - Junior Praha 8:2 (3:0)
    Ne 14.06. 09:15 Př. Kopanina - Újezd nad Lesy 3:3
    Ne 14.06. 12:00 Bohnice - Slavia Praha B 0:6
    Ne 14.06. 17:00 Řepy - Zbraslav 2:1 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 14 0 6 60:16 42
    2. 20 13 3 4 41:21 42
    3. 20 13 2 5 58:31 41
    4. 20 11 2 7 59:38 35
    5. 20 9 2 9 65:41 29
    6. 20 8 4 8 51:39 28
    7. 20 9 0 11 40:62 27
    8. 20 8 2 10 48:71 26
    9. 20 8 1 11 46:40 25
    10. 20 7 0 13 26:61 21
    11. 20 2 0 18 23:97 6

    Nejčtenější ze sportu