Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4482
  • Návštěvy: 72/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7561
    Týden:
    72
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 21:00 AJ Auxerre - Nantes 2:1 (1:0)
    So 09.08. 21:00 Bordeaux - Caen 2:1 (0:1)
    So 09.08. 21:00 Le Havre - Nice 1:0 (0:0)
    So 09.08. 21:00 Le Mans - Lorient 0:1 (0:0)
    So 09.08. 21:00 Monaco - PSG 1:0 (0:0)
    So 09.08. 21:00 Nancy - Lille 0:0 (0:0)
    So 09.08. 21:00 Rennes - Marseille 4:4 (1:3)
    So 09.08. 21:00 Sochaux - Grenoble 1:2 (0:0)
    So 09.08. 21:00 Valenciennes - St. Etienne 1:0 (1:0)
    Ne 10.08. 21:00 Lyon - Toulouse 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 16.08. 19:00 Caen - Valenciennes 3:1 (3:1)
    So 16.08. 19:00 Lille - Le Mans 1:3 (0:2)
    So 16.08. 19:00 Nantes - Monaco 1:1 (0:1)
    So 16.08. 19:00 Nice - Nancy 2:1 (1:1)
    So 16.08. 19:00 St. Etienne - Sochaux 2:1 (2:0)
    So 16.08. 19:00 Toulouse - Le Havre 2:1 (0:1)
    So 16.08. 21:00 PSG - Bordeaux 1:0 (0:0)
    Ne 17.08. 16:00 Grenoble - Rennes 1:0 (1:0)
    Ne 17.08. 16:00 Lorient - Lyon 0:0 (0:0)
    Ne 17.08. 21:00 Marseille - AJ Auxerre 4:0 (1:0)

    3.kolo

    So 23.08. 19:00 Le Havre - Marseille 0:1 (0:0)
    So 23.08. 19:00 Valenciennes - Lorient 3:1 (2:0)
    So 23.08. 19:00 Sochaux - PSG 1:1 (0:0)
    So 23.08. 19:00 Nancy - Toulouse 0:0 (0:0)
    So 23.08. 19:00 Monaco - Caen 1:1 (0:0)
    So 23.08. 19:00 Le Mans - St. Etienne 1:0 (1:0)
    So 23.08. 21:00 Lyon - Grenoble 2:0 (2:0)
    Ne 24.08. 16:00 AJ Auxerre - Nice 0:1 (0:1)
    Ne 24.08. 16:00 Rennes - Lille 2:1 (0:1)
    Ne 24.08. 21:00 Bordeaux - Nantes 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 19:00 Caen - PSG 0:1 (0:1)
    So 30.08. 19:00 Grenoble - Monaco 1:0 (1:0)
    So 30.08. 19:00 Lorient - AJ Auxerre 0:2 (0:1)
    So 30.08. 19:00 Nancy - Le Havre 2:1 (0:1)
    So 30.08. 19:00 Nantes - Le Mans 1:4 (1:2)
    So 30.08. 19:00 Nice - Valenciennes 2:0 (0:0)
    So 30.08. 21:00 Marseille - Sochaux 2:1 (1:0)
    Ne 31.08. 17:00 Lille - Bordeaux 2:1 (1:1)
    Ne 31.08. 17:00 Toulouse - Rennes 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 21:00 St. Etienne - Lyon 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 13.09. 19:00 AJ Auxerre - Nancy 1:1 (0:0)
    So 13.09. 19:00 Le Mans - Toulouse 1:2 (1:2)
    So 13.09. 19:00 Lyon - Nice 3:2 (1:2)
    So 13.09. 19:00 Monaco - Lorient 2:0 (1:0)
    So 13.09. 19:00 Rennes - Le Havre 1:1 (1:1)
    So 13.09. 19:00 Valenciennes - Grenoble 1:1 (0:0)
    So 13.09. 21:00 Bordeaux - Marseille 1:1 (1:1)
    Ne 14.09. 17:00 Caen - St. Etienne 2:0 (1:0)
    Ne 14.09. 17:00 Sochaux - Lille 1:1 (0:0)
    Ne 14.09. 21:00 PSG - Nantes 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 20.09. 19:00 Grenoble - Bordeaux 0:1 (0:0)
    So 20.09. 19:00 Le Havre - Lyon 0:1 (0:0)
    So 20.09. 19:00 Lille - AJ Auxerre 3:2 (1:0)
    So 20.09. 19:00 Lorient - Caen 1:1 (1:0)
    So 20.09. 19:00 Nantes - Valenciennes 2:0 (1:0)
    So 20.09. 19:00 Toulouse - Sochaux 2:1 (1:0)
    So 20.09. 21:00 Nice - Le Mans 2:2 (2:0)
    Ne 21.09. 17:00 Nancy - Rennes 0:0 (0:0)
    Ne 21.09. 17:00 St. Etienne - PSG 1:0 (1:0)
    Ne 21.09. 21:00 Marseille - Monaco 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 27.09. 19:00 AJ Auxerre - Le Havre 3:0 (1:0)
    So 27.09. 19:00 Caen - Nantes 3:0 (3:0)
    So 27.09. 19:00 Le Mans - Marseille 1:1 (1:1)
    So 27.09. 19:00 Lyon - Nancy 2:1 (2:1)
    So 27.09. 19:00 Rennes - Nice 1:0 (0:0)
    So 27.09. 19:00 Sochaux - Lorient 1:1 (0:1)
    So 27.09. 21:00 PSG - Grenoble 0:1 (0:0)
    Ne 28.09. 17:00 Monaco - Lille 0:2 (0:0)
    Ne 28.09. 17:00 Valenciennes - Toulouse 0:1 (0:0)
    Ne 28.09. 21:00 Bordeaux - St. Etienne 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 04.10. 19:00 Grenoble - Nantes 0:1 (0:0)
    So 04.10. 19:00 Le Havre - Le Mans 1:2 (1:0)
    So 04.10. 19:00 Lorient - Bordeaux 1:2 (0:0)
    So 04.10. 19:00 Marseille - Caen 2:1 (1:1)
    So 04.10. 19:00 Nice - Sochaux 1:1 (0:0)
    So 04.10. 19:00 Toulouse - AJ Auxerre 1:0 (0:0)
    So 04.10. 21:00 Lille - Valenciennes 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 17:00 Rennes - Lyon 3:0 (1:0)
    Ne 05.10. 17:00 St. Etienne - Monaco 2:0 (1:0)
    Ne 05.10. 21:00 Nancy - PSG 1:1 (1:1)

    9.kolo

    So 18.10. 19:00 Bordeaux - Toulouse 2:1 (2:0)
    So 18.10. 19:00 Caen - Grenoble 2:2 (1:1)
    So 18.10. 19:00 Monaco - Nice 1:2 (1:1)
    So 18.10. 19:00 Nantes - St. Etienne 1:0 (1:0)
    So 18.10. 19:00 PSG - Lorient 3:2 (1:2)
    So 18.10. 19:00 Sochaux - Le Havre 1:1 (0:1)
    So 18.10. 21:00 Lyon - Lille 2:2 (1:1)
    Ne 19.10. 17:00 AJ Auxerre - Rennes 0:0 (0:0)
    Ne 19.10. 17:00 Le Mans - Nancy 2:0 (1:0)
    Ne 19.10. 21:00 Valenciennes - Marseille 1:3 (0:1)

    10.kolo

    So 25.10. 19:00 AJ Auxerre - Lyon 0:0 (0:0)
    So 25.10. 19:00 Le Havre - Valenciennes 2:1 (1:1)
    So 25.10. 19:00 Lille - Caen 2:2 (2:0)
    So 25.10. 19:00 Lorient - Nantes 3:0 (1:0)
    So 25.10. 19:00 Nice - Bordeaux 2:2 (0:1)
    So 25.10. 19:00 Rennes - Le Mans 2:2 (1:2)
    So 25.10. 21:00 Toulouse - Monaco 0:0 (0:0)
    Ne 26.10. 17:00 Nancy - Sochaux 1:1 (0:1)
    Ne 26.10. 17:00 St. Etienne - Grenoble 0:2 (0:1)
    Ne 26.10. 21:00 Marseille - PSG 2:4 (2:1)

    11.kolo

    Út 28.10. 21:00 Bordeaux - Le Havre 4:0 (1:0)
    St 29.10. 19:00 Valenciennes - Rennes 0:0 (0:0)
    St 29.10. 19:00 Sochaux - Lyon 0:2 (0:0)
    St 29.10. 19:00 PSG - Toulouse 0:1 (0:0)
    St 29.10. 19:00 Nantes - Marseille 1:1 (1:0)
    St 29.10. 19:00 Monaco - Nancy 3:1 (1:0)
    St 29.10. 19:00 Le Mans - AJ Auxerre 0:2 (0:2)
    St 29.10. 19:00 Grenoble - Lille 0:0 (0:0)
    St 29.10. 19:00 Caen - Nice 1:1 (0:0)
    St 29.10. 21:00 St. Etienne - Lorient 1:4 (1:1)

    12.kolo

    So 01.11. 19:00 AJ Auxerre - Valenciennes 0:0 (0:0)
    So 01.11. 19:00 Toulouse - Caen 0:1 (0:0)
    So 01.11. 19:00 Nice - PSG 1:0 (1:0)
    So 01.11. 19:00 Nancy - Bordeaux 1:0 (0:0)
    So 01.11. 19:00 Lorient - Grenoble 1:1 (0:0)
    So 01.11. 19:00 Lille - Nantes 2:0 (1:0)
    So 01.11. 21:00 Marseille - St. Etienne 3:1 (2:1)
    Ne 02.11. 17:00 Le Havre - Monaco 2:3 (0:2)
    Ne 02.11. 17:00 Rennes - Sochaux 1:0 (1:0)
    Ne 02.11. 21:00 Lyon - Le Mans 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 08.11. 19:00 Bordeaux - AJ Auxerre 2:0 (0:0)
    So 08.11. 19:00 Sochaux - Le Mans 2:1 (1:1)
    So 08.11. 19:00 Monaco - Lyon 0:1 (0:0)
    So 08.11. 19:00 Lorient - Nice 0:1 (0:1)
    So 08.11. 19:00 Grenoble - Marseille 0:3 (0:2)
    So 08.11. 19:00 Caen - Le Havre 0:1 (0:0)
    So 08.11. 21:00 Nantes - Toulouse 1:1 (1:1)
    Ne 09.11. 17:00 St. Etienne - Rennes 0:3 (0:1)
    Ne 09.11. 17:00 Valenciennes - Nancy 0:1 (0:1)
    Ne 09.11. 21:00 PSG - Lille 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 15.11. 19:00 Marseille - Lorient 2:3 (1:0)
    So 15.11. 19:00 Le Mans - Valenciennes 1:0 (1:0)
    So 15.11. 19:00 Nancy - Caen 1:1 (0:0)
    So 15.11. 19:00 Toulouse - Grenoble 2:0 (2:0)
    So 15.11. 19:00 Le Havre - PSG 1:3 (0:2)
    So 15.11. 19:00 AJ Auxerre - Sochaux 1:0 (1:0)
    So 15.11. 21:00 Lille - St. Etienne 3:0 (2:0)
    Ne 16.11. 17:00 Rennes - Monaco 2:1 (1:0)
    Ne 16.11. 17:00 Nice - Nantes 2:1 (1:1)
    Ne 16.11. 21:00 Lyon - Bordeaux 2:1 (2:0)

    15.kolo

    So 22.11. 19:00 Bordeaux - Rennes 1:1 (0:1)
    So 22.11. 19:00 Caen - AJ Auxerre 1:0 (0:0)
    So 22.11. 19:00 Grenoble - Le Havre 0:0 (0:0)
    So 22.11. 19:00 Lorient - Toulouse 1:0 (0:0)
    So 22.11. 19:00 St. Etienne - Nice 0:1 (0:1)
    So 22.11. 19:00 Valenciennes - Sochaux 2:2 (0:1)
    So 22.11. 21:00 PSG - Lyon 1:0 (1:0)
    Ne 23.11. 17:00 Monaco - Le Mans 3:0 (0:0)
    Ne 23.11. 17:00 Nantes - Nancy 0:1 (0:0)
    Ne 23.11. 21:00 Marseille - Lille 2:2 (0:2)

    16.kolo

    So 29.11. 19:00 AJ Auxerre - Monaco 0:1 (0:1)
    So 29.11. 19:00 Le Havre - Nantes 0:2 (0:0)
    So 29.11. 19:00 Le Mans - Caen 2:0 (0:0)
    So 29.11. 19:00 Lille - Lorient 1:1 (1:1)
    So 29.11. 19:00 Lyon - Valenciennes 0:0 (0:0)
    So 29.11. 21:00 Sochaux - Bordeaux 0:0 (0:0)
    Ne 30.11. 17:00 Nancy - St. Etienne 1:2 (0:2)
    Ne 30.11. 17:00 Toulouse - Marseille 0:0 (0:0)
    Ne 30.11. 21:00 Rennes - PSG 1:0 (1:0)
    St 10.12. 18:30 Nice - Grenoble 0:0 (0:0)

    17.kolo

    05.12. 19:00 Bordeaux - Valenciennes 2:1 (1:1)
    So 06.12. 19:00 Caen - Rennes 1:1 (1:0)
    So 06.12. 19:00 Grenoble - AJ Auxerre 0:0 (0:0)
    So 06.12. 19:00 Lille - Toulouse 1:1 (0:0)
    So 06.12. 19:00 Marseille - Nice 2:1 (2:0)
    So 06.12. 19:00 St. Etienne - Le Havre 2:0 (0:0)
    So 06.12. 21:00 Nantes - Lyon 2:1 (0:1)
    Ne 07.12. 17:00 Lorient - Nancy 1:0 (0:0)
    Ne 07.12. 17:00 Monaco - Sochaux 1:1 (1:1)
    Ne 07.12. 21:00 PSG - Le Mans 3:1 (2:1)

    18.kolo

    So 13.12. 19:00 AJ Auxerre - PSG 1:2 (0:2)
    So 13.12. 19:00 Le Mans - Bordeaux 1:3 (0:0)
    So 13.12. 19:00 Nancy - Grenoble 2:0 (1:0)
    So 13.12. 19:00 Sochaux - Caen 2:2 (0:1)
    So 13.12. 19:00 Toulouse - St. Etienne 3:1 (2:1)
    So 13.12. 19:00 Valenciennes - Monaco 3:1 (2:1)
    So 13.12. 21:00 Rennes - Nantes 0:0 (0:0)
    Ne 14.12. 17:00 Le Havre - Lorient 1:3 (0:2)
    Ne 14.12. 17:00 Nice - Lille 0:1 (0:1)
    Ne 14.12. 21:00 Lyon - Marseille 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 20.12. 19:00 Grenoble - Le Mans 2:1 (1:0)
    So 20.12. 19:00 Lille - Le Havre 3:1 (1:0)
    So 20.12. 19:00 Lorient - Rennes 1:2 (1:0)
    So 20.12. 19:00 Nantes - Sochaux 1:1 (0:0)
    So 20.12. 19:00 St. Etienne - AJ Auxerre 2:0 (1:0)
    So 20.12. 19:00 Toulouse - Nice 2:2 (1:1)
    So 20.12. 21:00 Caen - Lyon 0:1 (0:1)
    Ne 21.12. 17:00 Marseille - Nancy 0:3 (0:2)
    Ne 21.12. 17:00 PSG - Valenciennes 2:2 (1:0)
    Ne 21.12. 21:00 Monaco - Bordeaux 3:4 (2:0)

    20.kolo

    So 10.01. 21:00 AJ Auxerre - Marseille 0:2 (0:1)
    So 10.01. 21:00 Le Havre - Toulouse 0:1 (0:0)
    So 10.01. 21:00 Lyon - Lorient 1:1 (1:1)
    So 10.01. 21:00 Monaco - Nantes 1:2 (0:2)
    So 10.01. 21:00 Rennes - Grenoble 1:0 (0:0)
    So 10.01. 21:00 Sochaux - St. Etienne 1:0 (0:0)
    Ne 11.01. 21:00 Bordeaux - PSG 4:0 (2:0)
    Út 17.02. 21:00 Nancy - Nice 1:2 (0:0)
    Út 17.02. 21:00 Le Mans - Lille 0:0 (0:0)
    Út 17.02. 21:00 Valenciennes - Caen 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 17.01. 19:00 Grenoble - Lyon 0:2 (0:1)
    So 17.01. 19:00 Lorient - Valenciennes 1:1 (1:1)
    So 17.01. 19:00 Marseille - Le Havre 2:0 (1:0)
    So 17.01. 19:00 Nice - AJ Auxerre 2:0 (0:0)
    So 17.01. 19:00 St. Etienne - Le Mans 1:1 (0:0)
    So 17.01. 19:00 Toulouse - Nancy 3:0 (1:0)
    So 17.01. 21:00 Nantes - Bordeaux 1:2 (0:1)
    Ne 18.01. 17:00 Caen - Monaco 2:2 (0:2)
    Ne 18.01. 17:00 PSG - Sochaux 2:1 (1:0)
    Ne 18.01. 21:00 Lille - Rennes 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 31.01. 19:00 AJ Auxerre - Lorient 0:0 (0:0)
    So 31.01. 19:00 Le Havre - Nancy 2:3 (1:2)
    So 31.01. 19:00 Le Mans - Nantes 0:2 (0:0)
    So 31.01. 19:00 Monaco - Grenoble 1:0 (0:0)
    So 31.01. 19:00 PSG - Caen 2:0 (0:0)
    So 31.01. 19:00 Valenciennes - Nice 1:0 (0:0)
    So 31.01. 21:00 Rennes - Toulouse 0:0 (0:0)
    Ne 01.02. 17:00 Bordeaux - Lille 2:2 (1:0)
    Ne 01.02. 17:00 Sochaux - Marseille 1:0 (1:0)
    Ne 01.02. 21:00 Lyon - St. Etienne 1:1 (0:0)

    23.kolo

    So 07.02. 19:00 Le Havre - Rennes 1:0 (0:0)
    So 07.02. 19:00 Lorient - Monaco 1:1 (0:1)
    So 07.02. 19:00 Nancy - AJ Auxerre 0:2 (0:1)
    So 07.02. 19:00 Nantes - PSG 1:4 (1:2)
    So 07.02. 19:00 St. Etienne - Caen 3:2 (0:1)
    So 07.02. 19:00 Toulouse - Le Mans 2:0 (1:0)
    So 07.02. 21:00 Lille - Sochaux 3:2 (0:2)
    Ne 08.02. 17:00 Grenoble - Valenciennes 0:0 (0:0)
    Ne 08.02. 17:00 Nice - Lyon 1:3 (1:2)
    Ne 08.02. 21:00 Marseille - Bordeaux 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 14.02. 19:00 Bordeaux - Grenoble 1:1 (0:0)
    So 14.02. 19:00 Caen - Lorient 1:1 (1:0)
    So 14.02. 19:00 Rennes - Nancy 1:1 (0:0)
    So 14.02. 19:00 Valenciennes - Nantes 1:1 (1:0)
    So 14.02. 19:00 AJ Auxerre - Lille 2:0 (2:0)
    So 14.02. 19:00 Le Mans - Nice 1:2 (0:0)
    So 14.02. 21:00 PSG - St. Etienne 2:1 (2:1)
    Ne 15.02. 17:00 Sochaux - Toulouse 1:2 (1:1)
    Ne 15.02. 17:00 Lyon - Le Havre 3:1 (2:0)
    Ne 15.02. 21:00 Monaco - Marseille 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 21.02. 19:00 Grenoble - PSG 0:0 (0:0)
    So 21.02. 19:00 Le Havre - AJ Auxerre 1:2 (1:1)
    So 21.02. 19:00 Lorient - Sochaux 1:2 (1:0)
    So 21.02. 19:00 Nancy - Lyon 0:2 (0:1)
    So 21.02. 19:00 Nantes - Caen 1:1 (1:1)
    So 21.02. 19:00 Toulouse - Valenciennes 0:0 (0:0)
    So 21.02. 21:00 Nice - Rennes 0:1 (0:0)
    Ne 22.02. 17:00 Marseille - Le Mans 0:0 (0:0)
    Ne 22.02. 17:00 St. Etienne - Bordeaux 1:1 (0:0)
    Ne 22.02. 21:00 Lille - Monaco 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 28.02. 19:00 Nantes - Grenoble 1:1 (1:0)
    So 28.02. 19:00 Le Mans - Le Havre 2:0 (0:0)
    So 28.02. 19:00 Sochaux - Nice 1:0 (0:0)
    So 28.02. 19:00 Valenciennes - Lille 2:0 (2:0)
    So 28.02. 19:00 AJ Auxerre - Toulouse 1:1 (1:0)
    Ne 01.03. 17:00 Caen - Marseille 0:1 (0:0)
    Ne 01.03. 17:00 Monaco - St. Etienne 2:2 (1:1)
    Ne 01.03. 17:00 Bordeaux - Lorient 1:0 (0:0)
    Ne 01.03. 17:00 PSG - Nancy 4:1 (3:1)
    Ne 01.03. 21:00 Lyon - Rennes 1:1 (0:0)

    27.kolo

    So 07.03. 19:00 Grenoble - Caen 2:1 (1:0)
    So 07.03. 19:00 Lorient - PSG 0:1 (0:1)
    So 07.03. 19:00 Marseille - Valenciennes 0:0 (0:0)
    So 07.03. 19:00 Nancy - Le Mans 2:2 (1:1)
    So 07.03. 19:00 Nice - Monaco 0:0 (0:0)
    So 07.03. 19:00 Toulouse - Bordeaux 3:0 (2:0)
    So 07.03. 21:00 Lille - Lyon 2:0 (0:0)
    Ne 08.03. 17:00 Le Havre - Sochaux 2:1 (1:1)
    Ne 08.03. 17:00 Rennes - AJ Auxerre 2:0 (2:0)
    Ne 08.03. 21:00 St. Etienne - Nantes 2:1 (2:1)

    28.kolo

    So 14.03. 19:00 Valenciennes - Le Havre 3:2 (1:1)
    So 14.03. 19:00 Sochaux - Nancy 2:1 (1:1)
    So 14.03. 19:00 Nantes - Lorient 1:1 (1:0)
    So 14.03. 19:00 Monaco - Toulouse 3:2 (1:1)
    So 14.03. 19:00 Caen - Lille 0:1 (0:0)
    So 14.03. 19:00 Le Mans - Rennes 2:2 (2:0)
    So 14.03. 21:00 Bordeaux - Nice 2:1 (1:1)
    Ne 15.03. 17:00 Grenoble - St. Etienne 1:0 (0:0)
    Ne 15.03. 17:00 Lyon - AJ Auxerre 0:2 (0:1)
    Ne 15.03. 21:00 PSG - Marseille 1:3 (1:1)

    29.kolo

    So 21.03. 19:00 AJ Auxerre - Le Mans 2:0 (2:0)
    So 21.03. 19:00 Rennes - Valenciennes 0:0 (0:0)
    So 21.03. 19:00 Nice - Caen 2:2 (1:0)
    So 21.03. 19:00 Nancy - Monaco 0:1 (0:0)
    So 21.03. 19:00 Le Havre - Bordeaux 0:3 (0:1)
    So 21.03. 19:00 Lille - Grenoble 2:1 (2:0)
    So 21.03. 21:00 Marseille - Nantes 2:0 (0:0)
    Ne 22.03. 17:00 Lorient - St. Etienne 3:1 (2:1)
    Ne 22.03. 17:00 Lyon - Sochaux 2:0 (1:0)
    Ne 22.03. 21:00 Toulouse - PSG 4:1 (3:0)

    30.kolo

    So 04.04. 19:00 Bordeaux - Nancy 1:0 (0:0)
    So 04.04. 19:00 Grenoble - Lorient 1:3 (0:1)
    So 04.04. 19:00 Le Mans - Lyon 1:3 (0:2)
    So 04.04. 19:00 Monaco - Le Havre 0:1 (0:0)
    So 04.04. 19:00 Nantes - Lille 0:2 (0:1)
    So 04.04. 19:00 Valenciennes - AJ Auxerre 2:0 (1:0)
    So 04.04. 21:00 Caen - Toulouse 0:0 (0:0)
    Ne 05.04. 17:00 PSG - Nice 2:1 (1:1)
    Ne 05.04. 17:00 Sochaux - Rennes 3:0 (2:0)
    Ne 05.04. 21:00 St. Etienne - Marseille 0:3 (0:0)

    31.kolo

    So 11.04. 19:00 AJ Auxerre - Bordeaux 0:2 (0:1)
    So 11.04. 19:00 Le Havre - Caen 1:2 (1:1)
    So 11.04. 19:00 Le Mans - Sochaux 2:0 (1:0)
    So 11.04. 19:00 Toulouse - Nantes 1:0 (0:0)
    So 11.04. 19:00 Nancy - Valenciennes 2:0 (0:0)
    So 11.04. 19:00 Nice - Lorient 2:0 (0:0)
    So 11.04. 21:00 Rennes - St. Etienne 1:0 (0:0)
    Ne 12.04. 17:00 Marseille - Grenoble 4:1 (0:0)
    Ne 12.04. 18:45 Lille - PSG 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 21:00 Lyon - Monaco 2:2 (0:1)

    32.kolo

    So 18.04. 19:00 Valenciennes - Le Mans 0:2 (0:0)
    So 18.04. 19:00 Caen - Nancy 1:2 (1:1)
    So 18.04. 19:00 Grenoble - Toulouse 1:0 (1:0)
    So 18.04. 19:00 Monaco - Rennes 3:1 (0:0)
    So 18.04. 19:00 Nantes - Nice 2:0 (1:0)
    So 18.04. 19:00 Sochaux - AJ Auxerre 0:1 (0:0)
    So 18.04. 21:00 St. Etienne - Lille 2:1 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 PSG - Le Havre 3:0 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Lorient - Marseille 1:2 (1:0)
    Ne 19.04. 21:00 Bordeaux - Lyon 1:0 (1:0)

    33.kolo

    24.04. 20:30 Lyon - PSG 0:0 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Le Havre - Grenoble 0:1 (0:1)
    Ne 26.04. 17:00 Le Mans - Monaco 0:1 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 AJ Auxerre - Caen 2:1 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Nancy - Nantes 2:0 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Nice - St. Etienne 3:1 (2:0)
    Ne 26.04. 17:00 Sochaux - Valenciennes 1:1 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Toulouse - Lorient 1:1 (0:0)
    Ne 26.04. 21:00 Lille - Marseille 1:2 (0:0)
    St 29.04. 20:00 Rennes - Bordeaux 2:3 (1:0)

    34.kolo

    So 02.05. 19:00 Valenciennes - Lyon 2:0 (2:0)
    So 02.05. 19:00 St. Etienne - Nancy 0:0 (0:0)
    So 02.05. 19:00 Caen - Le Mans 3:1 (1:1)
    So 02.05. 19:00 Grenoble - Nice 0:0 (0:0)
    So 02.05. 19:00 Monaco - AJ Auxerre 0:1 (0:1)
    So 02.05. 19:00 Lorient - Lille 3:1 (0:1)
    So 02.05. 21:00 Marseille - Toulouse 2:2 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 Nantes - Le Havre 1:2 (1:1)
    Ne 03.05. 17:00 PSG - Rennes 0:1 (0:0)
    Ne 03.05. 21:00 Bordeaux - Sochaux 3:0 (2:0)

    35.kolo

    Út 12.05. 21:00 Lyon - Nantes 3:0 (2:0)
    St 13.05. 19:00 AJ Auxerre - Grenoble 2:0 (1:0)
    St 13.05. 19:00 Le Havre - St. Etienne 2:4 (2:1)
    St 13.05. 19:00 Le Mans - PSG 0:1 (0:1)
    St 13.05. 19:00 Nancy - Lorient 2:2 (1:0)
    St 13.05. 19:00 Nice - Marseille 0:2 (0:1)
    St 13.05. 19:00 Rennes - Caen 1:0 (0:0)
    St 13.05. 19:00 Sochaux - Monaco 3:0 (1:0)
    St 13.05. 19:00 Toulouse - Lille 0:0 (0:0)
    St 13.05. 21:00 Valenciennes - Bordeaux 1:2 (1:1)

    36.kolo

    So 16.05. 19:00 Bordeaux - Le Mans 3:2 (2:1)
    So 16.05. 19:00 Caen - Sochaux 2:0 (0:0)
    So 16.05. 19:00 Grenoble - Nancy 0:0 (0:0)
    So 16.05. 19:00 Lorient - Le Havre 1:1 (0:1)
    So 16.05. 19:00 Monaco - Valenciennes 1:1 (1:0)
    So 16.05. 19:00 St. Etienne - Toulouse 2:2 (1:0)
    So 16.05. 21:00 PSG - AJ Auxerre 1:2 (0:2)
    Ne 17.05. 17:00 Lille - Nice 1:1 (0:1)
    Ne 17.05. 17:00 Nantes - Rennes 1:1 (1:0)
    Ne 17.05. 21:00 Marseille - Lyon 1:3 (0:2)

    37.kolo

    So 23.05. 21:00 AJ Auxerre - St. Etienne 1:0 (0:0)
    So 23.05. 21:00 Bordeaux - Monaco 1:0 (1:0)
    So 23.05. 21:00 Le Havre - Lille 0:1 (0:0)
    So 23.05. 21:00 Le Mans - Grenoble 1:1 (0:0)
    So 23.05. 21:00 Lyon - Caen 3:1 (1:0)
    So 23.05. 21:00 Nancy - Marseille 1:2 (0:1)
    So 23.05. 21:00 Nice - Toulouse 0:2 (0:2)
    So 23.05. 21:00 Rennes - Lorient 3:1 (2:0)
    So 23.05. 21:00 Sochaux - Nantes 2:1 (2:0)
    So 23.05. 21:00 Valenciennes - PSG 2:1 (0:1)

    38.kolo

    So 30.05. 21:00 Caen - Bordeaux 0:1 (0:1)
    So 30.05. 21:00 Grenoble - Sochaux 0:1 (0:1)
    So 30.05. 21:00 Lille - Nancy 3:2 (2:1)
    So 30.05. 21:00 Lorient - Le Mans 1:1 (1:1)
    So 30.05. 21:00 Marseille - Rennes 4:0 (0:0)
    So 30.05. 21:00 Nantes - AJ Auxerre 2:1 (1:0)
    So 30.05. 21:00 Nice - Le Havre 0:0 (0:0)
    So 30.05. 21:00 PSG - Monaco 0:0 (0:0)
    So 30.05. 21:00 St. Etienne - Valenciennes 4:0 (1:0)
    So 30.05. 21:00 Toulouse - Lyon 0:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 24 8 6 64:34 80
    2. 38 22 11 5 67:35 77
    3. 38 20 11 7 52:29 71
    4. 38 16 16 6 45:27 64
    5. 38 17 13 8 51:39 64
    6.
     PSG
    38 19 7 12 49:38 64
    7. 38 15 16 7 42:34 61
    8. 38 16 7 15 35:35 55
    9. 38 13 11 14 40:41 50
    10. 38 10 15 13 47:47 45
    11. 38 11 12 15 41:45 45
    12. 38 10 14 14 35:42 44
    13. 38 10 14 14 24:37 44
    14. 38 10 12 16 40:48 42
    15. 38 10 12 16 38:47 42
    16. 38 10 10 18 43:54 40
    17. 38 11 7 20 40:56 40
    18. 38 8 13 17 42:49 37
    19. 38 9 10 19 33:54 37
    20. 38 7 5 26 30:67 26

    Nejčtenější ze sportu