Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4481
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4064
    Týden:
    24
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 16.08. 12:15 Česká Lípa - Varnsdorf 3:2 (2:2)
    So 16.08. 12:15 Libuš - Ústí n/L 0:4 (0:1)
    So 16.08. 12:30 Podolí - Karlovy Vary 4:0 (4:0)
    So 16.08. 12:30 Meteor B - Blšany 2:1 (1:0)
    So 16.08. 12:30 FF Roudnice - Dukla Praha 0:1
    Ne 17.08. 12:15 Sokolov - Junior Praha 4:1 (2:1)
    Ne 17.08. 12:30 Junior Děčín - SK Kladno B 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 23.08. 12:15 Karlovy Vary - Junior Děčín 3:0 (3:0)
    So 23.08. 12:30 Dukla Praha - Česká Lípa 4:3 (3:0)
    So 23.08. 12:30 Blšany - FF Roudnice 1:4 (1:1)
    So 23.08. 12:30 Junior Praha - Meteor B 1:3 (0:2)
    So 23.08. 12:30 Varnsdorf - Podolí 0:3 (0:0)
    So 23.08. 16:45 SK Kladno B - Libuš 1:4 (0:3)
    Ne 24.08. 12:15 Ústí n/L - Sokolov 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 30.08. 12:15 Česká Lípa - Podolí 1:2 (0:1)
    So 30.08. 12:15 Libuš - Karlovy Vary 4:0 (3:0)
    So 30.08. 12:30 Meteor B - Ústí n/L 2:1 (1:0)
    So 30.08. 12:30 FF Roudnice - Junior Praha 6:0 (4:0)
    Ne 31.08. 12:15 Sokolov - SK Kladno B 3:0 (1:0)
    Ne 31.08. 12:30 Junior Děčín - Varnsdorf 0:4 (0:2)
    Ne 31.08. 12:30 Dukla Praha - Blšany 8:2 (2:1)

    5.kolo

    So 06.09. 12:15 Ústí n/L - FF Roudnice 3:1
    So 06.09. 12:15 Karlovy Vary - Sokolov 2:3 (1:1)
    So 06.09. 12:30 Blšany - Česká Lípa 1:4 (1:3)
    So 06.09. 12:30 Varnsdorf - Libuš 2:5
    So 06.09. 16:45 SK Kladno B - Meteor B 1:1 (1:1)
    So 06.09. 17:00 Podolí - Junior Děčín 2:0 (1:0)
    Ne 07.09. 12:30 Junior Praha - Dukla Praha 1:4 (1:1)

    6.kolo

    So 13.09. 12:15 Česká Lípa - Junior Děčín 3:0 (0:0)
    So 13.09. 12:15 Libuš - Podolí 2:0 (1:0)
    So 13.09. 12:30 Meteor B - Karlovy Vary 6:0 (1:0)
    So 13.09. 12:30 FF Roudnice - SK Kladno B 1:0 (0:0)
    So 13.09. 12:30 Blšany - Junior Praha 3:1 (3:0)
    Ne 14.09. 12:15 Sokolov - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    Ne 14.09. 12:30 Dukla Praha - Ústí n/L 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 20.09. 12:15 Ústí n/L - Blšany 7:0 (3:0)
    So 20.09. 12:15 Karlovy Vary - FF Roudnice 2:3
    So 20.09. 12:30 Varnsdorf - Meteor B 2:0 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Podolí - Sokolov 1:4 (1:0)
    Ne 21.09. 12:15 SK Kladno B - Dukla Praha 0:7 (0:4)
    Ne 21.09. 12:30 Junior Praha - Česká Lípa 0:8 (0:3)
    Ne 21.09. 12:30 Junior Děčín - Libuš 0:7 (0:3)

    8.kolo

    So 27.09. 12:15 Česká Lípa - Libuš 3:5 (2:1)
    So 27.09. 12:30 Meteor B - Podolí 4:4
    So 27.09. 12:30 FF Roudnice - Varnsdorf 3:1 (1:0)
    So 27.09. 12:30 Blšany - SK Kladno B 5:2 (3:0)
    So 27.09. 12:30 Junior Praha - Ústí n/L 2:2
    Ne 28.09. 12:15 Sokolov - Junior Děčín 2:0 (0:0)
    Ne 28.09. 12:30 Dukla Praha - Karlovy Vary 8:2 (5:1)

    9.kolo

    So 04.10. 12:15 Ústí n/L - Česká Lípa 1:1 (1:0)
    So 04.10. 12:15 Karlovy Vary - Blšany 0:0 (0:0)
    So 04.10. 12:15 Libuš - Sokolov 1:2
    So 04.10. 12:30 Varnsdorf - Dukla Praha 1:4 (0:3)
    So 04.10. 16:00 Podolí - FF Roudnice 2:0 (1:0)
    Ne 05.10. 12:15 SK Kladno B - Junior Praha 1:3 (0:2)
    Ne 05.10. 12:30 Junior Děčín - Meteor B 0:5 (0:3)

    10.kolo

    So 11.10. 12:15 Ústí n/L - SK Kladno B 2:3 (1:1)
    So 11.10. 12:30 Meteor B - Libuš 0:2 (0:2)
    So 11.10. 12:30 FF Roudnice - Junior Děčín 3:0 (3:0)
    So 11.10. 12:30 Dukla Praha - Podolí 3:3 (3:0)
    So 11.10. 12:30 Blšany - Varnsdorf 6:1 (2:1)
    So 11.10. 12:30 Junior Praha - Karlovy Vary 4:3
    So 11.10. 13:15 Česká Lípa - Sokolov 0:6 (0:2)

    11.kolo

    So 18.10. 12:15 Karlovy Vary - Ústí n/L 0:6
    So 18.10. 12:15 Libuš - FF Roudnice 0:1 (0:0)
    So 18.10. 12:30 Varnsdorf - Junior Praha 3:4 (1:1)
    So 18.10. 15:30 Podolí - Blšany 5:1 (3:0)
    Ne 19.10. 12:15 SK Kladno B - Česká Lípa 1:2 (0:0)
    Ne 19.10. 12:15 Sokolov - Meteor B 1:1 (1:0)
    Ne 19.10. 12:30 Junior Děčín - Dukla Praha 3:3 (1:3)

    12.kolo

    So 25.10. 12:15 Česká Lípa - Meteor B 2:0 (1:0)
    So 25.10. 12:15 Ústí n/L - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    So 25.10. 12:30 FF Roudnice - Sokolov 1:3 (0:1)
    So 25.10. 12:30 Dukla Praha - Libuš 3:2
    So 25.10. 12:30 Blšany - Junior Děčín 3:5
    So 25.10. 12:30 Junior Praha - Podolí 1:3
    So 25.10. 16:45 SK Kladno B - Karlovy Vary 3:0 (0:0)

    13.kolo

    So 01.11. 11:45 Meteor B - FF Roudnice 0:1 (0:0)
    So 01.11. 12:15 Libuš - Blšany 7:1 (5:1)
    So 01.11. 12:30 Varnsdorf - SK Kladno B 3:2
    So 01.11. 13:15 Karlovy Vary - Česká Lípa 4:4 (2:1)
    Ne 02.11. 12:15 Sokolov - Dukla Praha 2:2 (0:1)
    Ne 02.11. 12:30 Junior Děčín - Junior Praha 2:3 (2:1)
    Ne 02.11. 14:00 Podolí - Ústí n/L 1:1 (0:0)

    1.kolo

    So 08.11. 12:00 FF Roudnice - Česká Lípa 1:2 (0:0)
    So 08.11. 12:15 Ústí n/L - Junior Děčín 7:0 (4:0)
    So 08.11. 12:15 Karlovy Vary - Varnsdorf 7:1 (5:0)
    So 08.11. 12:30 Dukla Praha - Meteor B 2:1 (0:1)
    So 08.11. 12:30 Junior Praha - Libuš 2:7 (1:5)
    So 08.11. 16:45 SK Kladno B - Podolí 3:3 (2:1)
    St 12.11. 12:30 Blšany - Sokolov 2:4 (1:2)

    14.kolo

    So 28.03. 09:30 Meteor B - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    So 28.03. 12:15 Česká Lípa - FF Roudnice 4:3 (4:1)
    So 28.03. 12:15 Libuš - Junior Praha 4:0 (2:0)
    So 28.03. 12:30 Varnsdorf - Karlovy Vary 2:3 (0:2)
    So 28.03. 15:00 Podolí - SK Kladno B 3:1 (2:0)
    Ne 29.03. 12:15 Sokolov - Blšany 8:0 (4:0)
    Ne 29.03. 14:45 Junior Děčín - Ústí n/L 1:2 (0:0)

    15.kolo

    So 04.04. 12:15 Karlovy Vary - Podolí 1:3
    So 04.04. 12:15 Ústí n/L - Libuš 1:2 (0:2)
    So 04.04. 12:30 Varnsdorf - Česká Lípa 2:5 (1:3)
    So 04.04. 12:30 Blšany - Meteor B 0:2 (0:1)
    So 04.04. 16:45 SK Kladno B - Junior Děčín 2:1 (0:1)
    Ne 05.04. 12:30 Junior Praha - Sokolov 1:7 (0:4)
    Ne 05.04. 12:30 Dukla Praha - FF Roudnice 4:1 (3:1)

    16.kolo

    So 11.04. 12:15 Česká Lípa - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    So 11.04. 12:15 Libuš - SK Kladno B 2:0 (2:0)
    So 11.04. 12:30 FF Roudnice - Blšany 3:1 (1:1)
    So 11.04. 12:30 Meteor B - Junior Praha 3:1 (1:1)
    So 11.04. 15:00 Podolí - Varnsdorf 5:0 (2:0)
    Ne 12.04. 12:15 Sokolov - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    Ne 12.04. 12:30 Junior Děčín - Karlovy Vary 5:3 (1:0)

    17.kolo

    So 18.04. 12:15 Karlovy Vary - Libuš 2:2 (1:0)
    So 18.04. 12:15 Ústí n/L - Meteor B 0:1 (0:1)
    So 18.04. 12:30 Varnsdorf - Junior Děčín 0:3
    So 18.04. 12:30 Blšany - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 18.04. 17:00 Podolí - Česká Lípa 2:4 (1:2)
    Ne 19.04. 12:15 SK Kladno B - Sokolov 3:2 (0:0)
    Ne 19.04. 12:30 Junior Praha - FF Roudnice 0:6 (0:2)

    18.kolo

    So 25.04. 12:15 Česká Lípa - Blšany 1:1 (0:0)
    So 25.04. 12:15 Libuš - Varnsdorf 5:0 (4:0)
    So 25.04. 12:30 FF Roudnice - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    So 25.04. 12:30 Meteor B - SK Kladno B 3:0 (1:0)
    Ne 26.04. 12:15 Sokolov - Karlovy Vary 8:0 (2:0)
    Ne 26.04. 12:30 Dukla Praha - Junior Praha 7:1 (4:1)
    Ne 26.04. 12:30 Junior Děčín - Podolí 0:2 (0:0)

    19.kolo

    01.05. 12:15 Karlovy Vary - Meteor B 1:4 (0:1)
    01.05. 17:00 Podolí - Libuš 1:3 (0:2)
    So 02.05. 12:15 Ústí n/L - Dukla Praha 5:3 (2:1)
    So 02.05. 12:30 Varnsdorf - Sokolov 0:4 (0:1)
    So 02.05. 12:30 Junior Praha - Blšany 4:0 (0:0)
    So 02.05. 16:45 SK Kladno B - FF Roudnice 4:4 (2:3)
    Ne 03.05. 12:30 Junior Děčín - Česká Lípa 0:2 (0:1)

    20.kolo

    St 06.05. 16:00 Blšany - Ústí n/L 3:1
    08.05. 12:30 Dukla Praha - SK Kladno B 5:1 (3:0)
    So 09.05. 12:15 Česká Lípa - Junior Praha 1:1 (0:1)
    So 09.05. 12:15 Libuš - Junior Děčín 4:0 (1:0)
    So 09.05. 12:30 FF Roudnice - Karlovy Vary 1:1 (1:0)
    So 09.05. 12:30 Meteor B - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    Ne 10.05. 12:15 Sokolov - Podolí 5:2 (3:1)

    21.kolo

    So 16.05. 12:15 Libuš - Česká Lípa 2:3 (2:0)
    So 16.05. 12:15 Karlovy Vary - Dukla Praha 2:8 (0:3)
    So 16.05. 12:15 Ústí n/L - Junior Praha 2:1 (0:1)
    So 16.05. 12:30 Varnsdorf - FF Roudnice 0:0 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Podolí - Meteor B 4:1 (2:0)
    Ne 17.05. 12:15 SK Kladno B - Blšany 2:2 (0:1)
    Ne 17.05. 12:30 Junior Děčín - Sokolov 0:4 (0:2)

    22.kolo

    So 23.05. 12:15 Česká Lípa - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 23.05. 12:30 Junior Praha - SK Kladno B 0:8 (0:3)
    So 23.05. 12:30 Blšany - Karlovy Vary 4:2 (2:0)
    So 23.05. 12:30 Dukla Praha - Varnsdorf 4:0 (0:0)
    So 23.05. 12:30 FF Roudnice - Podolí 2:1 (0:0)
    So 23.05. 12:30 Meteor B - Junior Děčín 5:0 (2:0)
    Ne 24.05. 12:15 Sokolov - Libuš 3:1 (1:1)

    23.kolo

    So 30.05. 12:15 Karlovy Vary - Junior Praha 3:2 (2:0)
    So 30.05. 12:30 Varnsdorf - Blšany 1:1 (1:0)
    So 30.05. 17:00 Podolí - Dukla Praha 0:3 (0:2)
    Ne 31.05. 12:15 Sokolov - Česká Lípa 5:0 (0:0)
    Ne 31.05. 12:15 SK Kladno B - Ústí n/L 2:2
    Ne 31.05. 12:30 Junior Děčín - FF Roudnice 1:7 (1:2)
    Út 16.06. 17:15 Libuš - Meteor B 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 06.06. 12:15 Česká Lípa - SK Kladno B 1:1 (1:1)
    So 06.06. 12:15 Ústí n/L - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    So 06.06. 12:30 Junior Praha - Varnsdorf 2:1
    So 06.06. 12:30 Blšany - Podolí 5:2 (3:0)
    So 06.06. 12:30 Dukla Praha - Junior Děčín 7:0 (2:0)
    So 06.06. 12:30 FF Roudnice - Libuš 0:1 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Meteor B - Sokolov 2:2 (1:0)

    25.kolo

    So 13.06. 12:15 Libuš - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 13.06. 12:15 Karlovy Vary - SK Kladno B 2:6 (1:3)
    So 13.06. 12:30 Varnsdorf - Ústí n/L 2:3
    So 13.06. 12:45 Meteor B - Česká Lípa 4:2 (1:2)
    So 13.06. 17:00 Podolí - Junior Praha 0:0 (0:0)
    Ne 14.06. 12:15 Sokolov - FF Roudnice 6:1 (4:1)
    Ne 14.06. 12:30 Junior Děčín - Blšany 6:0 (3:0)

    26.kolo

    So 20.06. 12:15 Česká Lípa - Karlovy Vary 3:1 (2:0)
    So 20.06. 12:30 Junior Praha - Junior Děčín 4:1
    So 20.06. 12:30 Blšany - Libuš 2:8 (2:2)
    So 20.06. 12:30 FF Roudnice - Meteor B 1:1
    So 20.06. 16:45 SK Kladno B - Varnsdorf 5:1 (2:1)
    Ne 21.06. 12:15 Ústí n/L - Podolí 3:4 (1:1)
    Ne 21.06. 12:30 Dukla Praha - Sokolov 2:2 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 5 1 93:23 65
    2. 26 19 4 3 98:36 61
    3. 26 18 1 7 81:32 55
    4. 26 15 5 6 56:29 50
    5. 26 13 5 8 62:48 44
    6. 26 13 5 8 62:52 44
    7. 26 12 5 9 58:36 41
    8. 26 7 6 13 53:64 27
    9. 26 7 3 16 40:92 24
    10. 26 6 4 16 45:91 22
    11. 26 4 4 18 45:96 16
    12. 22 16 2 4 83:31 50
    13. 22 14 3 5 63:27 45
    14. 22 7 4 11 43:61 25

    Nejčtenější ze sportu