Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4474
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4759
    Týden:
    29
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 13.08. 12:30 Zlín - 1.FC Slovácko 4:1 (2:0)
    St 13.08. 13:15 Opava - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    St 13.08. 13:15 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:3 (0:0)
    St 13.08. 13:15 Slavia Praha - Mostecký FK 6:0 (2:0)
    St 13.08. 14:15 Č. Budějovice - Teplice 1:1 (1:1)
    St 13.08. 14:15 H. Králové - 1.FK Příbram 6:1 (5:0)
    St 13.08. 15:45 Baník Ostrava - Jihlava 2:3 (2:0)
    St 13.08. 16:15 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 16.08. 12:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 16.08. 12:30 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 16.08. 12:30 1.FK Příbram - Opava 0:1 (0:0)
    So 16.08. 13:15 Teplice - Mostecký FK 2:1 (1:0)
    So 16.08. 13:15 Jihlava - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)
    So 16.08. 13:15 Zbrojovka Brno - Zlín 1:1 (1:0)
    So 16.08. 14:15 Č. Budějovice - H. Králové 0:0 (0:0)
    So 16.08. 15:15 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 3:1 (2:0)

    3.kolo

    22.08. 12:30 Opava - Č. Budějovice 3:0 (0:0)
    So 23.08. 13:15 H. Králové - Teplice 1:1 (0:0)
    So 23.08. 13:15 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    So 23.08. 13:15 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)
    So 23.08. 14:15 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 23.08. 15:15 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:3 (0:1)
    So 23.08. 15:45 Zlín - 1.FK Příbram 1:1
    So 23.08. 16:15 Slavia Praha - Jihlava 1:0 (0:0)

    4.kolo

    29.08. 15:45 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    29.08. 16:45 Č. Budějovice - Zlín 1:3 (0:2)
    So 30.08. 13:15 Teplice - Viktoria Plzeň 4:4 (3:2)
    So 30.08. 13:15 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)
    So 30.08. 13:15 1.FK Příbram - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    So 30.08. 14:15 Jihlava - Mostecký FK 1:2 (0:0)
    So 30.08. 14:15 H. Králové - Opava 0:1 (0:1)
    Út 09.09. 13:15 Sparta Praha - Slavia Praha 1:1 (0:0)

    5.kolo

    05.09. 13:15 Opava - Teplice 3:0 (1:0)
    05.09. 14:15 Viktoria Plzeň - Jihlava 0:0 (0:0)
    05.09. 16:15 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 06.09. 13:15 Bohemians 1905 - Č. Budějovice 1:2 (1:1)
    So 06.09. 13:15 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:2 (1:0)
    So 06.09. 13:15 Mostecký FK - Sparta Praha 1:5 (1:3)
    So 06.09. 14:45 Zlín - H. Králové 2:3 (1:2)
    So 06.09. 17:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)

    6.kolo

    12.09. 13:15 Opava - Zlín 2:1 (2:1)
    12.09. 14:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    So 13.09. 12:30 1.FC Slovácko - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    So 13.09. 12:30 Č. Budějovice - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    So 13.09. 13:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 6:0 (3:0)
    So 13.09. 13:15 H. Králové - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    So 13.09. 15:15 Teplice - Jihlava 0:2 (0:0)
    So 13.09. 16:15 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:4 (2:0)

    7.kolo

    19.09. 13:15 Jihlava - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    19.09. 15:45 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 20.09. 13:15 Zlín - Teplice 3:0 (2:0)
    So 20.09. 13:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 20.09. 14:15 Baník Ostrava - H. Králové 1:1 (1:0)
    So 20.09. 15:15 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 6:1 (4:0)
    So 20.09. 15:15 Mostecký FK - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 20.09. 15:45 Bohemians 1905 - Opava 4:1 (1:1)

    8.kolo

    26.09. 12:30 Opava - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    26.09. 15:15 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    So 27.09. 13:15 1.FC Slovácko - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 27.09. 13:15 1.FK Příbram - Mostecký FK 1:2 (0:0)
    So 27.09. 13:15 Č. Budějovice - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    So 27.09. 13:15 H. Králové - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)
    So 27.09. 15:15 Zlín - Bohemians 1905 5:1 (3:0)
    Út 30.09. 12:30 Teplice - Sparta Praha 0:5 (0:2)

    9.kolo

    03.10. 13:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 04.10. 13:15 Bohemians 1905 - Teplice 3:2 (1:0)
    So 04.10. 13:15 Baník Ostrava - Zlín 1:1 (1:1)
    So 04.10. 13:15 Sigma Olomouc - Opava 2:1 (1:0)
    So 04.10. 13:15 Slavia Praha - H. Králové 1:1 (1:0)
    So 04.10. 13:15 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)
    So 04.10. 14:15 Mostecký FK - Č. Budějovice 0:2 (0:0)
    So 04.10. 15:45 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 3:0 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 12:30 Teplice - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    So 11.10. 12:30 Opava - Slavia Praha 2:1 (0:0)
    So 11.10. 12:30 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 3:2 (3:1)
    So 11.10. 13:15 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    So 11.10. 13:15 H. Králové - Mostecký FK 3:1 (1:1)
    So 11.10. 13:15 Zlín - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
    So 11.10. 14:15 1.FK Příbram - Jihlava 2:2 (1:0)
    Út 18.11. 14:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:0 (0:0)

    11.kolo

    Čt 16.10. 12:30 Mostecký FK - Opava 1:1 (0:0)
    17.10. 14:15 Viktoria Plzeň - H. Králové 0:2 (0:1)
    So 18.10. 13:15 Baník Ostrava - Teplice 6:0 (1:0)
    So 18.10. 13:15 Jihlava - Č. Budějovice 1:1 (0:0)
    So 18.10. 13:15 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 3:0 (3:0)
    So 18.10. 15:15 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 18.10. 15:15 Slavia Praha - Zlín 4:1 (1:1)
    So 18.10. 15:45 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)

    12.kolo

    24.10. 12:30 Opava - Viktoria Plzeň 0:2 (0:2)
    So 25.10. 13:15 Č. Budějovice - Sparta Praha 0:4 (0:3)
    So 25.10. 13:15 H. Králové - Jihlava 2:1 (1:1)
    So 25.10. 13:15 Zlín - Mostecký FK 1:1 (0:1)
    So 25.10. 13:15 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:4 (0:1)
    So 25.10. 13:15 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Teplice - Zbrojovka Brno 2:3 (0:2)
    Út 04.11. 15:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 3:1

    13.kolo

    31.10. 12:30 1.FC Slovácko - Č. Budějovice 4:1
    31.10. 14:15 Viktoria Plzeň - Zlín 0:3 (0:0)
    31.10. 14:15 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 01.11. 12:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:2 (0:0)
    So 01.11. 13:15 Sigma Olomouc - Teplice 2:0 (0:0)
    So 01.11. 13:15 Mostecký FK - Bohemians 1905 2:2 (0:1)
    So 01.11. 13:15 Sparta Praha - H. Králové 3:1 (1:0)
    So 01.11. 14:30 Jihlava - Opava 2:0 (1:0)

    14.kolo

    Út 04.11. 13:15 Baník Ostrava - Mostecký FK 6:0 (0:0)
    So 08.11. 12:30 Opava - Sparta Praha 0:4 (0:3)
    So 08.11. 13:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:2 (0:2)
    So 08.11. 14:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)
    So 08.11. 14:15 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 1:3 (1:2)
    So 08.11. 14:15 H. Králové - 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)
    So 08.11. 14:15 Zlín - Jihlava 1:1 (0:1)
    So 08.11. 14:45 Sigma Olomouc - Slavia Praha 2:1 (0:1)

    15.kolo

    14.11. 13:15 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 4:2 (2:1)
    14.11. 13:15 Zbrojovka Brno - H. Králové 0:2 (0:1)
    So 15.11. 12:30 Mostecký FK - Sigma Olomouc 1:5 (0:2)
    So 15.11. 13:15 Slavia Praha - Teplice 2:3 (1:1)
    So 15.11. 13:15 Jihlava - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 15.11. 13:15 1.FC Slovácko - Opava 3:0 (0:0)
    So 15.11. 13:15 1.FK Příbram - Č. Budějovice 0:1 (0:0)
    So 15.11. 15:15 Sparta Praha - Zlín 4:0 (2:0)

    16.kolo

    06.03. 12:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 4:0 (3:0)
    So 07.03. 13:15 Zbrojovka Brno - Opava 0:0 (0:0)
    So 07.03. 13:15 1.FC Slovácko - Zlín 1:0 (1:0)
    So 07.03. 13:15 Sparta Praha - Bohemians 1905 4:3 (3:0)
    So 07.03. 13:15 Mostecký FK - Slavia Praha 2:3 (1:1)
    So 07.03. 14:15 1.FK Příbram - H. Králové 0:0 (0:0)
    Út 24.03. 14:15 Teplice - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    St 15.04. 14:45 Jihlava - Baník Ostrava 2:3 (0:1)

    17.kolo

    13.03. 13:15 Zlín - Zbrojovka Brno 1:3 (0:0)
    So 14.03. 12:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 3:3 (1:0)
    So 14.03. 13:15 Mostecký FK - Teplice 1:1 (0:1)
    So 14.03. 13:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    So 14.03. 13:15 Sigma Olomouc - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 14.03. 13:15 H. Králové - Č. Budějovice 2:3 (0:1)
    So 14.03. 15:15 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 5:0 (2:0)
    Út 21.04. 12:30 Opava - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)

    18.kolo

    20.03. 14:15 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 0:2 (0:0)
    20.03. 15:15 1.FK Příbram - Zlín 0:3 (0:0)
    So 21.03. 12:30 Č. Budějovice - Opava 0:3 (0:2)
    So 21.03. 13:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:4 (0:2)
    So 21.03. 13:15 Jihlava - Slavia Praha 4:1 (3:0)
    So 21.03. 15:00 Teplice - H. Králové 3:2 (3:0)
    So 21.03. 15:15 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:2 (2:1)
    Út 21.04. 13:15 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 6:3 (1:1)

    19.kolo

    So 28.03. 12:30 Zlín - Č. Budějovice 4:1 (4:0)
    So 28.03. 13:15 Viktoria Plzeň - Teplice 1:1 (0:0)
    So 28.03. 13:15 Slavia Praha - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 28.03. 13:15 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 28.03. 13:15 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    So 28.03. 14:15 Mostecký FK - Jihlava 1:5 (1:2)
    Ne 29.03. 13:15 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    St 06.05. 15:15 Opava - H. Králové 1:1 (1:0)

    20.kolo

    03.04. 14:15 Jihlava - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 04.04. 12:15 1.FK Příbram - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 04.04. 12:30 Teplice - Opava 1:1 (0:0)
    So 04.04. 12:30 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 04.04. 13:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 04.04. 14:15 H. Králové - Zlín 1:1 (0:0)
    So 04.04. 15:45 Sparta Praha - Mostecký FK 12:1 (3:1)
    So 04.04. 16:15 Č. Budějovice - Bohemians 1905 1:3 (0:2)

    21.kolo

    So 11.04. 13:15 Bohemians 1905 - H. Králové 0:1 (0:0)
    So 11.04. 13:15 Zlín - Opava 2:0 (0:0)
    So 11.04. 15:15 Jihlava - Teplice 3:0 (1:0)
    So 11.04. 15:45 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 6:0 (1:0)
    So 11.04. 16:15 Mostecký FK - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 11.04. 16:15 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)
    St 15.04. 16:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:6 (0:4)
    St 22.04. 12:30 Baník Ostrava - Č. Budějovice 2:1

    22.kolo

    17.04. 15:15 Zbrojovka Brno - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    So 18.04. 12:30 Opava - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 18.04. 13:15 Teplice - Zlín 3:1 (2:1)
    So 18.04. 13:15 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 18.04. 14:15 H. Králové - Baník Ostrava 1:5 (0:2)
    So 18.04. 15:45 Sparta Praha - Jihlava 8:0 (5:0)
    So 18.04. 16:15 Č. Budějovice - Sigma Olomouc 0:4 (0:2)
    So 18.04. 16:30 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)

    23.kolo

    24.04. 13:15 Jihlava - 1.FC Slovácko 2:1 (1:1)
    24.04. 15:15 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 25.04. 12:30 Baník Ostrava - Opava 3:2 (1:1)
    So 25.04. 13:15 Sparta Praha - Teplice 4:1 (1:0)
    So 25.04. 13:15 Sigma Olomouc - H. Králové 2:2 (0:0)
    So 25.04. 14:15 Mostecký FK - 1.FK Příbram 2:4 (0:0)
    So 25.04. 15:15 Bohemians 1905 - Zlín 2:1 (0:0)
    So 25.04. 16:15 Slavia Praha - Č. Budějovice 0:2 (0:2)

    24.kolo

    01.05. 13:15 Teplice - Bohemians 1905 2:2 (2:0)
    01.05. 13:15 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    01.05. 15:45 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    01.05. 16:15 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 02.05. 12:30 Opava - Sigma Olomouc 1:2
    So 02.05. 13:15 Zlín - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 02.05. 13:15 H. Králové - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    So 02.05. 16:15 Č. Budějovice - Mostecký FK 4:3 (2:2)

    25.kolo

    08.05. 13:15 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 2:1 (2:0)
    So 09.05. 12:30 Baník Ostrava - Bohemians 1905 2:3 (1:3)
    So 09.05. 13:15 1.FC Slovácko - Teplice 2:1 (0:0)
    So 09.05. 13:15 Mostecký FK - H. Králové 0:1 (0:0)
    So 09.05. 13:15 Sigma Olomouc - Zlín 2:4 (0:3)
    So 09.05. 14:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 5:1 (1:0)
    So 09.05. 14:15 Jihlava - 1.FK Příbram 3:0 (0:0)
    So 09.05. 17:00 Slavia Praha - Opava 2:0 (0:0)

    26.kolo

    15.05. 13:15 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    15.05. 15:45 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 2:2 (0:1)
    So 16.05. 12:30 Teplice - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 16.05. 12:30 Opava - Mostecký FK 5:2 (2:0)
    So 16.05. 13:15 H. Králové - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    So 16.05. 15:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:5 (2:0)
    So 16.05. 16:15 Zlín - Slavia Praha 3:3 (1:2)
    So 16.05. 16:15 Č. Budějovice - Jihlava 2:1 (1:1)

    27.kolo

    Út 19.05. 13:15 Sparta Praha - Č. Budějovice 4:1 (3:1)
    St 20.05. 13:15 Slavia Praha - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    22.05. 16:15 Zbrojovka Brno - Teplice 5:0 (3:0)
    So 23.05. 13:15 Jihlava - H. Králové 1:3 (1:1)
    So 23.05. 13:15 Mostecký FK - Zlín 3:1 (1:0)
    So 23.05. 15:15 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:2 (2:0)
    So 23.05. 15:45 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 5:1 (2:1)
    St 10.06. 12:30 Viktoria Plzeň - Opava 0:0 (0:0)

    28.kolo

    Út 12.05. 12:30 Baník Ostrava - Slavia Praha 3:3 (1:0)
    Út 26.05. 16:15 Teplice - Sigma Olomouc 3:2 (1:2)
    St 27.05. 14:45 Zlín - Viktoria Plzeň 1:1
    St 27.05. 15:15 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    29.05. 16:15 Opava - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 30.05. 13:15 Bohemians 1905 - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 30.05. 16:15 Č. Budějovice - 1.FC Slovácko 3:1 (1:1)
    St 03.06. 13:15 H. Králové - Sparta Praha 1:2 (0:1)

    29.kolo

    05.06. 13:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    05.06. 14:15 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice 4:1 (2:0)
    05.06. 15:15 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:1 (0:1)
    So 06.06. 12:30 Mostecký FK - Baník Ostrava 1:3 (1:1)
    So 06.06. 13:15 1.FC Slovácko - H. Králové 0:0 (0:0)
    So 06.06. 13:15 Jihlava - Zlín 0:0 (0:0)
    So 06.06. 14:15 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (0:0)
    So 06.06. 15:45 Sparta Praha - Opava 3:2 (0:0)

    30.kolo

    So 13.06. 13:15 Teplice - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    So 13.06. 13:15 Sigma Olomouc - Mostecký FK 6:0 (2:0)
    So 13.06. 13:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:1
    So 13.06. 13:15 Bohemians 1905 - Jihlava 2:1 (1:0)
    So 13.06. 13:15 Zlín - Sparta Praha 2:3 (2:0)
    So 13.06. 13:15 Opava - 1.FC Slovácko 2:2 (1:0)
    So 13.06. 13:15 H. Králové - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
    So 13.06. 13:15 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 24 4 2 111:27 76
    2. 30 16 6 8 68:38 54
    3. 30 13 11 6 64:44 50
    4. 30 11 12 7 46:37 45
    5. 30 11 12 7 42:42 45
    6. 30 10 12 8 48:37 42
    7. 30 9 14 7 39:36 41
    8. 30 10 10 10 55:46 40
    9. 30 10 10 10 37:43 40
    10. 30 9 10 11 44:49 37
    11. 30 9 9 12 37:42 36
    12. 30 8 9 13 39:45 33
    13. 30 9 4 17 36:66 31
    14. 30 6 11 13 36:66 29
    15. 30 5 11 14 31:58 26
    16. 30 4 7 19 35:92 19

    Nejčtenější ze sportu