Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4115
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3616
    Týden:
    51
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 30.08. 10:00 Rousínov B - M.Málkovice 8:0 (3:0)
    So 30.08. 14:15 Ivanovice - Pačlavice 6:1 (3:1)
    Ne 31.08. 12:45 Švábenice - Hoštice 8:0 (3:0)
    Ne 31.08. 13:30 Vícemilice - Vyškov C 0:9 (0:3)
    Ne 31.08. 14:15 Pustiměř - Komořany 12:0 (3:0)

    1.kolo

    St 03.09. 17:00 Pustiměř - Ivanovice 4:0 (2:0)
    St 03.09. 17:00 Komořany - Vícemilice 1:8 (0:3)
    St 03.09. 17:00 Vyškov C - Švábenice 4:3 (1:1)
    St 03.09. 17:00 Hoštice - Rousínov B 0:1 (0:0)
    St 03.09. 17:00 M.Málkovice - Bohdalice 3:0k

    3.kolo

    So 06.09. 15:00 Komořany - Ivanovice 0:14 (0:7)
    So 06.09. 15:00 Vyškov C - Pustiměř 4:0 (2:0)
    So 06.09. 15:00 Hoštice - Vícemilice 5:0 (3:0)
    So 06.09. 15:00 M.Málkovice - Švábenice 0:9 (0:3)
    So 06.09. 15:00 Pačlavice - Bohdalice 3:0

    4.kolo

    So 13.09. 15:00 Ivanovice - Bohdalice 5:0 (2:0)
    So 13.09. 15:00 Rousínov B - Pačlavice 8:0 (4:0)
    So 13.09. 15:00 Vícemilice - M.Málkovice 3:1 (0:1)
    So 13.09. 15:00 Pustiměř - Hoštice 1:1 (0:1)
    So 13.09. 15:00 Komořany - Vyškov C 0:9 (0:5)

    5.kolo

    So 20.09. 13:45 Bohdalice - Rousínov B 2:4 (2:2)
    So 20.09. 15:00 Vyškov C - Ivanovice 3:0 (1:0)
    So 20.09. 15:00 M.Málkovice - Pustiměř 0:3 (0:1)
    So 20.09. 15:00 Pačlavice - Švábenice 0:8 (0:1)
    Ne 21.09. 14:00 Hoštice - Komořany 15:0 (8:0)

    11.kolo

    St 24.09. 17:00 Pačlavice - M.Málkovice 2:1 (1:1)
    St 24.09. 17:00 Bohdalice - Hoštice 3:1 (2:1)
    St 24.09. 17:00 Rousínov B - Vyškov C 1:8 (1:3)
    St 24.09. 17:00 Švábenice - Komořany 15:0 (7:0)
    St 24.09. 17:00 Vícemilice - Pustiměř 0:12 (0:7)

    6.kolo

    So 27.09. 15:00 Ivanovice - Rousínov B 0:6 (0:3)
    So 27.09. 15:00 Švábenice - Bohdalice 6:1 (4:0)
    So 27.09. 15:00 Vícemilice - Pačlavice 3:2 (2:0)
    So 27.09. 15:00 Komořany - M.Málkovice 1:5 (1:2)
    So 27.09. 15:00 Vyškov C - Hoštice 8:1 (3:1)

    7.kolo

    So 04.10. 15:00 Hoštice - Ivanovice 2:4 (1:2)
    So 04.10. 15:00 M.Málkovice - Vyškov C 0:6 (0:2)
    So 04.10. 15:00 Pačlavice - Pustiměř 1:3 (0:2)
    So 04.10. 15:00 Bohdalice - Vícemilice 5:5 (2:3)
    So 04.10. 15:00 Rousínov B - Švábenice 2:2 (0:1)

    8.kolo

    So 11.10. 15:00 Ivanovice - Švábenice 1:7 (1:1)
    So 11.10. 15:00 Vícemilice - Rousínov B 0:6 (0:2)
    So 11.10. 15:00 Pustiměř - Bohdalice 0:3 (0:1)
    So 11.10. 15:00 Komořany - Pačlavice 0:8 (0:5)
    So 11.10. 15:00 Hoštice - M.Málkovice 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 18.10. 15:00 M.Málkovice - Ivanovice 0:6 (0:2)
    So 18.10. 15:00 Pačlavice - Vyškov C 1:7 (0:6)
    So 18.10. 15:00 Bohdalice - Komořany 14:0 (5:0)
    So 18.10. 15:00 Rousínov B - Pustiměř 4:0 (0:0)
    So 18.10. 15:00 Švábenice - Vícemilice 12:1 (5:0)

    10.kolo

    So 25.10. 15:00 Ivanovice - Vícemilice 9:1 (5:0)
    So 25.10. 15:00 Pustiměř - Švábenice 1:2 (1:1)
    So 25.10. 15:00 Komořany - Rousínov B 0:11 (0:10)
    So 25.10. 15:00 Vyškov C - Bohdalice 4:1 (1:0)
    So 25.10. 15:00 Hoštice - Pačlavice 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 04.04. 10:30 Ivanovice - M.Málkovice 3:0 (1:0)
    So 04.04. 15:00 Vyškov C - Pačlavice 2:0 (1:0)
    So 04.04. 15:00 Pustiměř - Rousínov B 5:0 (2:0)
    So 04.04. 15:00 Vícemilice - Švábenice 0:16 (0:5)
    Ne 05.04. 13:15 Komořany - Bohdalice 1:5 (1:2)

    12.kolo

    So 11.04. 10:15 Rousínov B - Hoštice 0:3
    So 11.04. 13:00 Bohdalice - M.Málkovice 3:1 (0:0)
    So 11.04. 15:00 Ivanovice - Pustiměř 0:5 (0:3)
    Ne 12.04. 12:45 Švábenice - Vyškov C 3:3 (2:1)
    Ne 12.04. 13:30 Vícemilice - Komořany 2:6 (2:1)

    13.kolo

    So 18.04. 15:00 Pačlavice - Ivanovice 4:1 (0:1)
    So 18.04. 15:00 M.Málkovice - Rousínov B 3:0
    So 18.04. 15:00 Hoštice - Švábenice 1:3 (0:0)
    So 18.04. 15:00 Vyškov C - Vícemilice 12:0 (9:0)
    So 18.04. 15:00 Komořany - Pustiměř 1:7 (1:5)

    14.kolo

    So 25.04. 15:00 Ivanovice - Komořany 11:0 (5:0)
    So 25.04. 15:00 Pustiměř - Vyškov C 1:3 (1:3)
    So 25.04. 15:00 Vícemilice - Hoštice 1:6 (1:2)
    So 25.04. 15:00 Švábenice - M.Málkovice 7:1 (2:1)
    So 25.04. 15:00 Bohdalice - Pačlavice 1:2 (1:1)

    21.kolo

    St 29.04. 17:00 Vícemilice - Ivanovice 0:5 (0:4)
    St 29.04. 17:00 Švábenice - Pustiměř 5:1 (2:0)
    St 29.04. 17:00 Rousínov B - Komořany 3:0
    St 29.04. 17:00 Bohdalice - Vyškov C 0:6 (0:4)
    St 29.04. 17:00 Pačlavice - Hoštice 5:1 (0:1)

    15.kolo

    So 02.05. 13:45 Bohdalice - Ivanovice 3:3 (1:3)
    So 02.05. 15:00 Pačlavice - Rousínov B 3:0
    So 02.05. 15:00 M.Málkovice - Vícemilice 8:0 (3:0)
    So 02.05. 15:00 Vyškov C - Komořany 11:0 (7:0)
    Ne 03.05. 14:30 Hoštice - Pustiměř 0:6 (0:3)

    16.kolo

    So 09.05. 15:00 Ivanovice - Vyškov C 0:2 (0:2)
    So 09.05. 15:00 Komořany - Hoštice 0:10 (0:6)
    So 09.05. 15:00 Pustiměř - M.Málkovice 5:1 (3:1)
    So 09.05. 15:00 Švábenice - Pačlavice 8:3 (4:2)
    So 09.05. 15:00 Rousínov B - Bohdalice 11:0 (5:0)

    22.kolo

    01.05. 15:00 Vyškov C - Rousínov B 6:1 (1:1)
    St 13.05. 17:00 M.Málkovice - Pačlavice 0:2 (0:0)
    St 13.05. 17:00 Hoštice - Bohdalice 3:2 (2:0)
    St 13.05. 17:00 Komořany - Švábenice 0:13 (0:6)
    St 13.05. 17:00 Pustiměř - Vícemilice 11:0 (4:0)

    17.kolo

    So 16.05. 13:45 Bohdalice - Švábenice 0:8 (0:5)
    So 16.05. 15:00 Pačlavice - Vícemilice 8:0 (5:0)
    So 16.05. 15:00 M.Málkovice - Komořany 4:0 (2:0)
    So 16.05. 16:30 Hoštice - Vyškov C 0:7 (0:3)
    Ne 17.05. 10:15 Rousínov B - Ivanovice 2:6 (1:4)

    18.kolo

    So 23.05. 14:30 Pustiměř - Pačlavice 2:0 (0:0)
    So 23.05. 15:00 Ivanovice - Hoštice 6:1 (2:0)
    So 23.05. 15:00 Vyškov C - M.Málkovice 6:0 (3:0)
    So 23.05. 15:00 Vícemilice - Bohdalice 2:3 (2:0)
    Ne 24.05. 14:00 Švábenice - Rousínov B 10:2 (3:2)

    19.kolo

    St 27.05. 15:00 Rousínov B - Vícemilice 14:0 (8:0)
    So 30.05. 13:30 Pačlavice - Komořany 3:0
    So 30.05. 13:45 Bohdalice - Pustiměř 0:12 (0:4)
    So 30.05. 15:00 M.Málkovice - Hoštice 2:4 (2:2)
    Ne 31.05. 12:45 Švábenice - Ivanovice 15:0 (5:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 19 1 0 120:12 58
    2. 20 17 2 1 160:21 53
    3. 20 13 1 6 91:25 40
    4. 20 11 1 8 84:48 34
    5. 20 11 1 8 80:56 34
    6. 20 10 0 10 48:52 30
    7. 20 9 1 10 58:57 28
    8. 20 6 2 12 46:80 20
    9. 20 5 0 15 30:71 15
    10. 20 3 1 16 26:151 10
    11. 20 1 0 19 10:180 3

    Nejčtenější ze sportu