Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4112
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5261
    Týden:
    23
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 09:30 Křenovice C - Nížkovice B 4:0 (2:0)
    Ne 10.08. 10:00 Zbýšov B - Slavkov B 0:5 (0:2)
    Ne 10.08. 10:00 Kobeřice B - Otnice B 5:2 (3:1)
    Ne 10.08. 14:00 Křižanovice B - Nesovice B 0:5 (0:2)
    Ne 10.08. 14:15 Bošovice B - Vážany B 1:2 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Milešovice - Heršpice 3:1 (1:0)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Nesovice B - Milešovice 5:1 (2:0)
    So 16.08. 16:30 Křižanovice B - Otnice B 3:2 (3:0)
    So 16.08. 16:30 Slavkov B - Křenovice C 9:0 (2:0)
    Ne 17.08. 10:30 Nížkovice B - Kobeřice B 0:3 (0:2)
    Ne 17.08. 14:15 Bošovice B - Zbýšov B 0:3
    Ne 17.08. 16:30 Heršpice - Slavíkovice B 1:4 (0:2)

    3.kolo

    So 23.08. 13:30 Kobeřice B - Slavkov B 2:5 (1:3)
    Ne 24.08. 10:00 Zbýšov B - Vážany B 1:3 (1:1)
    Ne 24.08. 10:00 Křenovice C - Bošovice B 3:2 (3:2)
    Ne 24.08. 14:00 Křižanovice B - Nížkovice B 5:0 (3:0)
    Ne 24.08. 14:15 Slavíkovice B - Nesovice B 2:8 (0:6)
    Ne 24.08. 16:30 Milešovice - Otnice B 1:4 (0:2)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Vážany B - Heršpice 2:1 (1:1)
    So 30.08. 16:30 Slavkov B - Křižanovice B 2:1 (1:0)
    Ne 31.08. 10:00 Otnice B - Slavíkovice B 2:2 (1:2)
    Ne 31.08. 10:00 Zbýšov B - Křenovice C 4:6 (1:3)
    Ne 31.08. 10:30 Nížkovice B - Milešovice 2:1 (1:1)
    Ne 31.08. 14:15 Bošovice B - Kobeřice B 4:1 (3:1)

    5.kolo

    Ne 07.09. 10:00 Křenovice C - Vážany B 3:0 (3:0)
    Ne 07.09. 10:00 Kobeřice B - Zbýšov B 6:3 (4:1)
    Ne 07.09. 14:00 Křižanovice B - Bošovice B 3:4 (1:1)
    Ne 07.09. 14:15 Slavíkovice B - Nížkovice B 0:0 (0:0)
    Ne 07.09. 16:30 Milešovice - Slavkov B 1:3 (1:1)
    Ne 07.09. 16:30 Heršpice - Nesovice B 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Vážany B - Nesovice B 1:5 (0:0)
    So 13.09. 16:00 Slavkov B - Slavíkovice B 2:3 (1:2)
    Ne 14.09. 10:00 Otnice B - Heršpice 3:3 (1:1)
    Ne 14.09. 10:00 Zbýšov B - Křižanovice B 4:6 (3:4)
    Ne 14.09. 10:00 Křenovice C - Kobeřice B 5:0 (2:0)
    Ne 14.09. 13:45 Bošovice B - Milešovice 1:5 (0:2)

    7.kolo

    So 20.09. 14:00 Heršpice - Nížkovice B 5:0 (3:0)
    So 20.09. 16:00 Nesovice B - Otnice B 4:1 (2:0)
    Ne 21.09. 10:00 Kobeřice B - Vážany B 2:4 (1:1)
    Ne 21.09. 13:30 Křižanovice B - Křenovice C 3:1 (1:0)
    Ne 21.09. 13:45 Slavíkovice B - Bošovice B 1:1 (1:1)
    Ne 21.09. 16:00 Milešovice - Zbýšov B 7:0 (2:0)

    8.kolo

    So 27.09. 16:00 Vážany B - Otnice B 1:7 (0:2)
    So 27.09. 16:00 Slavkov B - Heršpice 2:2 (1:1)
    Ne 28.09. 10:00 Zbýšov B - Slavíkovice B 4:1 (2:0)
    Ne 28.09. 10:00 Křenovice C - Milešovice 3:2 (1:1)
    Ne 28.09. 10:00 Kobeřice B - Křižanovice B 5:1 (1:0)
    Ne 28.09. 10:30 Nížkovice B - Nesovice B 3:6 (2:5)

    9.kolo

    So 04.10. 15:30 Nesovice B - Slavkov B 2:8 (0:6)
    Ne 05.10. 10:00 Otnice B - Nížkovice B 10:0 (5:0)
    Ne 05.10. 13:15 Slavíkovice B - Křenovice C 2:2 (1:2)
    Ne 05.10. 13:30 Křižanovice B - Vážany B 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Milešovice - Kobeřice B 3:3 (0:1)
    Ne 05.10. 15:30 Heršpice - Bošovice B 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 15:30 Vážany B - Nížkovice B 2:0 (0:0)
    So 11.10. 15:30 Slavkov B - Otnice B 1:1 (1:0)
    Ne 12.10. 10:00 Zbýšov B - Heršpice 1:2 (1:1)
    Ne 12.10. 10:00 Kobeřice B - Slavíkovice B 3:3 (1:1)
    Ne 12.10. 13:00 Křižanovice B - Milešovice 3:0 (2:0)
    Ne 12.10. 13:15 Bošovice B - Nesovice B 1:3 (1:2)

    11.kolo

    So 18.10. 15:00 Nesovice B - Zbýšov B 3:0 (1:0)
    Ne 19.10. 10:00 Otnice B - Bošovice B 3:1 (0:1)
    Ne 19.10. 10:30 Nížkovice B - Slavkov B 1:4 (0:3)
    Ne 19.10. 12:45 Slavíkovice B - Křižanovice B 3:3 (1:2)
    Ne 19.10. 15:00 Milešovice - Vážany B 1:2 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Heršpice - Křenovice C 2:3 (1:1)

    12.kolo

    So 25.10. 14:00 Vážany B - Slavkov B 0:1 (0:0)
    Ne 26.10. 10:00 Zbýšov B - Otnice B 3:1 (0:1)
    Ne 26.10. 10:00 Křenovice C - Nesovice B 0:5 (0:3)
    Ne 26.10. 10:00 Kobeřice B - Heršpice 3:4 (2:2)
    Ne 26.10. 12:45 Bošovice B - Nížkovice B 1:0 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 Milešovice - Slavíkovice B 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 01.11. 13:00 Nížkovice B - Zbýšov B 3:2 (2:0)
    So 01.11. 13:30 Nesovice B - Kobeřice B 1:2 (1:0)
    Ne 02.11. 11:15 Slavíkovice B - Vážany B 4:3 (1:2)
    Ne 02.11. 13:30 Heršpice - Křižanovice B 2:2 (0:0)
    Ne 02.11. 13:30 Otnice B - Křenovice C 2:1 (1:0)
    Ne 02.11. 13:30 Slavkov B - Bošovice B 4:1 (2:0)

    14.kolo

    So 08.11. 10:15 Nesovice B - Křižanovice B 0:3 (0:2)
    So 08.11. 10:30 Vážany B - Bošovice B 1:0 (0:0)
    So 08.11. 13:30 Slavkov B - Zbýšov B 1:1 (0:0)
    So 08.11. 13:30 Nížkovice B - Křenovice C 1:1 (0:0)
    So 08.11. 13:30 Otnice B - Kobeřice B 1:1 (0:1)
    Ne 09.11. 13:30 Heršpice - Milešovice 3:0 (3:0)

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Vážany B - Zbýšov B 3:1 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Slavkov B - Kobeřice B 3:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Nesovice B - Slavíkovice B 2:1 (0:0)
    Ne 29.03. 10:00 Otnice B - Milešovice 0:2 (0:0)
    Ne 29.03. 10:30 Nížkovice B - Křižanovice B 4:1 (1:1)
    15.05. 17:30 Bošovice B - Křenovice C 1:4 (1:1)

    17.kolo

    Ne 05.04. 10:00 Kobeřice B - Bošovice B 7:1 (3:1)
    Ne 05.04. 10:00 Křenovice C - Zbýšov B 1:0 (0:0)
    Ne 05.04. 13:00 Křižanovice B - Slavkov B 1:3 (0:2)
    Ne 05.04. 13:15 Slavíkovice B - Otnice B 1:3 (0:2)
    Ne 05.04. 15:30 Heršpice - Vážany B 2:0 (1:0)
    Ne 05.04. 15:30 Milešovice - Nížkovice B 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 11.04. 10:30 Nížkovice B - Slavíkovice B 4:2 (2:2)
    So 11.04. 15:30 Vážany B - Křenovice C 3:3 (2:1)
    So 11.04. 15:30 Slavkov B - Milešovice 6:1 (2:0)
    So 11.04. 15:30 Nesovice B - Heršpice 3:0 (1:0)
    Ne 12.04. 10:00 Zbýšov B - Kobeřice B 2:5 (2:3)
    Ne 12.04. 13:15 Bošovice B - Křižanovice B 1:2 (0:0)

    19.kolo

    Ne 19.04. 16:00 Nesovice B - Vážany B 6:0 (4:0)
    Ne 19.04. 16:00 Heršpice - Otnice B 3:0 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Slavíkovice B - Slavkov B 1:5 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Milešovice - Bošovice B 2:0 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Křižanovice B - Zbýšov B 3:3 (2:3)
    Ne 19.04. 16:00 Kobeřice B - Křenovice C 1:3 (0:0)

    20.kolo

    So 25.04. 10:00 Nížkovice B - Heršpice 0:6 (0:2)
    So 25.04. 16:00 Vážany B - Kobeřice B 1:0 (1:0)
    Ne 26.04. 10:00 Křenovice C - Křižanovice B 6:1 (2:1)
    Ne 26.04. 10:00 Zbýšov B - Milešovice 1:6 (1:2)
    Ne 26.04. 10:00 Otnice B - Nesovice B 2:0 (0:0)
    Ne 26.04. 13:45 Bošovice B - Slavíkovice B 1:2 (1:2)

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Nesovice B - Nížkovice B 6:0 (3:0)
    So 02.05. 16:30 Křižanovice B - Kobeřice B 4:2 (3:0)
    Ne 03.05. 10:00 Otnice B - Vážany B 4:1 (2:0)
    Ne 03.05. 14:15 Slavíkovice B - Zbýšov B 5:0 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Heršpice - Slavkov B 1:2 (0:1)
    Ne 03.05. 16:30 Milešovice - Křenovice C 3:3 (1:2)

    22.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Vážany B - Křižanovice B 3:3 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Kobeřice B - Milešovice 4:0 (0:0)
    Ne 10.05. 16:30 Křenovice C - Slavíkovice B 1:0 (0:0)
    Ne 10.05. 16:30 Bošovice B - Heršpice 1:2 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Slavkov B - Nesovice B 3:1 (3:0)
    Ne 10.05. 16:30 Nížkovice B - Otnice B 0:4 (0:3)

    23.kolo

    So 16.05. 16:30 Nesovice B - Bošovice B 2:1 (0:0)
    Ne 17.05. 10:00 Otnice B - Slavkov B 4:1 (2:1)
    Ne 17.05. 10:30 Nížkovice B - Vážany B 0:3 (0:1)
    Ne 17.05. 14:15 Slavíkovice B - Kobeřice B 2:6 (0:4)
    Ne 17.05. 16:30 Heršpice - Zbýšov B 6:3 (3:2)
    Ne 17.05. 16:30 Milešovice - Křižanovice B 3:0

    24.kolo

    Ne 24.05. 16:30 Vážany B - Milešovice 1:0 (1:0)
    Ne 24.05. 16:30 Křižanovice B - Slavíkovice B 2:0 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Křenovice C - Heršpice 2:1 (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Zbýšov B - Nesovice B 2:8 (1:3)
    Ne 24.05. 16:30 Bošovice B - Otnice B 4:5 (2:3)
    Ne 24.05. 16:30 Slavkov B - Nížkovice B 4:1 (2:0)

    25.kolo

    So 30.05. 16:30 Slavkov B - Vážany B 1:0 (1:0)
    So 30.05. 16:30 Nesovice B - Křenovice C 2:2 (0:0)
    Ne 31.05. 10:00 Otnice B - Zbýšov B 5:2 (3:0)
    Ne 31.05. 10:30 Nížkovice B - Bošovice B 1:2 (1:1)
    Ne 31.05. 14:15 Slavíkovice B - Milešovice 3:2 (2:1)
    Ne 31.05. 16:30 Heršpice - Kobeřice B 2:5 (2:1)

    26.kolo

    So 06.06. 16:30 Vážany B - Slavíkovice B 5:2 (2:1)
    Ne 07.06. 10:00 Kobeřice B - Nesovice B 3:7 (1:5)
    Ne 07.06. 10:00 Křenovice C - Otnice B 0:4 (0:2)
    Ne 07.06. 10:00 Zbýšov B - Nížkovice B 6:2 (3:0)
    Ne 07.06. 14:00 Křižanovice B - Heršpice 1:0 (1:0)
    Ne 07.06. 14:15 Bošovice B - Slavkov B 1:4 (0:3)

    15.kolo

    12.06. 17:30 Křenovice C - Slavkov B 2:2 (1:1)
    So 13.06. 14:00 Milešovice - Nesovice B 2:10 (2:4)
    So 13.06. 16:30 Otnice B - Křižanovice B 2:2 (1:1)
    So 13.06. 16:30 Kobeřice B - Nížkovice B 5:1 (1:0)
    Ne 14.06. 10:00 Zbýšov B - Bošovice B 4:4 (4:2)
    Ne 14.06. 14:15 Slavíkovice B - Heršpice 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 4 2 81:28 58
    2. 24 17 2 5 95:39 53
    3. 24 13 6 5 59:50 45
    4. 24 13 5 6 72:42 44
    5. 24 11 5 8 54:55 38
    6. 24 12 2 10 41:49 38
    7. 24 11 3 10 74:62 36
    8. 24 9 6 9 52:43 33
    9. 24 9 2 13 49:58 29
    10. 24 6 7 11 45:62 25
    11. 24 4 3 17 35:65 15
    12. 24 4 3 17 50:92 15
    13. 24 4 2 18 23:85 14

    Nejčtenější ze sportu