Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4110
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6292
    Týden:
    37
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 12:15 Křenovice B - Nížkovice 4:0 (1:0)
    Ne 10.08. 10:00 Letonice B - Velešovice 3:11 (2:5)
    Ne 10.08. 14:00 Dražovice B - Zbýšov 1:2 (0:2)
    Ne 10.08. 16:30 Hodějice - Mouřínov 3:1 (2:1)
    Ne 10.08. 16:30 Lovčičky - Šaratice B 4:1 (2:0)
    Ne 10.08. 16:30 Rašovice - Kroužek 3:2 (1:1)
    Ne 10.08. 16:30 Slavíkovice - Němčany B 2:4 (1:1)

    2.kolo

    Ne 17.08. 10:00 Dražovice B - Hodějice 1:1 (0:0)
    Ne 17.08. 14:15 Kroužek - Letonice B 8:3 (2:2)
    Ne 17.08. 16:30 Zbýšov - Němčany B 6:1 (4:1)
    Ne 17.08. 16:30 Velešovice - Slavíkovice 1:6 (0:4)
    Ne 17.08. 16:30 Nížkovice - Lovčičky 4:2 (2:1)
    Ne 17.08. 16:30 Mouřínov - Křenovice B 1:4 (1:1)
    29.08. 18:00 Šaratice B - Rašovice 3:3 (1:1)

    3.kolo

    So 23.08. 16:00 Hodějice - Zbýšov 4:0 (0:0)
    So 23.08. 16:30 Křenovice B - Dražovice B 0:1 (0:0)
    Ne 24.08. 10:00 Letonice B - Šaratice B 5:1 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Lovčičky - Mouřínov 4:1 (2:1)
    Ne 24.08. 16:30 Rašovice - Nížkovice 3:4 (2:2)
    Ne 24.08. 16:30 Slavíkovice - Kroužek 2:3 (0:1)
    Ne 24.08. 16:30 Němčany B - Velešovice 1:7 (0:2)

    4.kolo

    Ne 31.08. 10:15 Dražovice B - Lovčičky 1:3 (0:1)
    Ne 31.08. 14:15 Kroužek - Němčany B 12:2 (7:0)
    Ne 31.08. 16:30 Zbýšov - Velešovice 1:5 (1:1)
    Ne 31.08. 16:30 Šaratice B - Slavíkovice 2:3 (1:1)
    Ne 31.08. 16:30 Nížkovice - Letonice B 2:4 (2:0)
    Ne 31.08. 16:30 Mouřínov - Rašovice 2:1 (2:0)
    Ne 31.08. 16:30 Hodějice - Křenovice B 5:0 (3:0)

    5.kolo

    So 06.09. 16:30 Křenovice B - Zbýšov 3:0 (1:0)
    Ne 07.09. 10:00 Letonice B - Mouřínov 3:2 (1:2)
    Ne 07.09. 16:30 Lovčičky - Hodějice 2:2 (1:1)
    Ne 07.09. 16:30 Rašovice - Dražovice B 3:3 (1:1)
    Ne 07.09. 16:30 Slavíkovice - Nížkovice 1:1 (1:1)
    Ne 07.09. 16:30 Němčany B - Šaratice B 3:4 (1:3)
    Ne 07.09. 16:30 Velešovice - Kroužek 5:4 (2:1)

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Nížkovice - Němčany B 2:5 (2:3)
    So 13.09. 16:00 Křenovice B - Lovčičky 3:1 (1:1)
    Ne 14.09. 10:15 Dražovice B - Letonice B 1:0 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Zbýšov - Kroužek 4:1 (1:1)
    Ne 14.09. 16:00 Šaratice B - Velešovice 1:8 (0:5)
    Ne 14.09. 16:00 Mouřínov - Slavíkovice 4:2 (2:2)
    Ne 14.09. 16:00 Hodějice - Rašovice 2:1 (0:1)

    7.kolo

    So 20.09. 16:00 Němčany B - Mouřínov 2:0 (1:0)
    Ne 21.09. 10:00 Letonice B - Hodějice 1:2 (0:1)
    Ne 21.09. 13:45 Kroužek - Šaratice B 3:0
    Ne 21.09. 16:00 Lovčičky - Zbýšov 1:1 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Rašovice - Křenovice B 2:3 (1:2)
    Ne 21.09. 16:00 Slavíkovice - Dražovice B 1:2 (1:1)
    Ne 21.09. 16:00 Velešovice - Nížkovice 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 27.09. 16:00 Křenovice B - Letonice B 1:2 (1:1)
    Ne 28.09. 10:15 Dražovice B - Němčany B 0:0 (0:0)
    Ne 28.09. 16:00 Zbýšov - Šaratice B 1:0 (1:0)
    Ne 28.09. 16:00 Nížkovice - Kroužek 2:4 (2:1)
    Ne 28.09. 16:00 Mouřínov - Velešovice 0:4 (0:2)
    Ne 28.09. 16:00 Hodějice - Slavíkovice 5:3 (2:1)
    Ne 28.09. 16:00 Lovčičky - Rašovice 3:0 (1:0)

    9.kolo

    Ne 05.10. 10:00 Letonice B - Lovčičky 2:1 (1:0)
    Ne 05.10. 13:00 Kroužek - Mouřínov 8:0 (2:0)
    Ne 05.10. 15:30 Rašovice - Zbýšov 3:2 (1:2)
    Ne 05.10. 15:30 Slavíkovice - Křenovice B 3:5 (2:3)
    Ne 05.10. 15:30 Němčany B - Hodějice 4:0 (2:0)
    Ne 05.10. 15:30 Velešovice - Dražovice B 2:3 (1:2)
    Ne 05.10. 15:30 Šaratice B - Nížkovice 2:1 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 15:30 Křenovice B - Němčany B 2:2 (1:1)
    Ne 12.10. 10:15 Dražovice B - Kroužek 0:3 (0:2)
    Ne 12.10. 15:30 Zbýšov - Nížkovice 1:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:30 Mouřínov - Šaratice B 6:0 (3:0)
    Ne 12.10. 15:30 Hodějice - Velešovice 5:7 (2:4)
    Ne 12.10. 15:30 Lovčičky - Slavíkovice 0:2 (0:0)
    Ne 12.10. 15:30 Rašovice - Letonice B 2:2 (0:1)

    11.kolo

    Ne 19.10. 10:00 Letonice B - Zbýšov 3:0 (0:0)
    Ne 19.10. 13:00 Kroužek - Hodějice 3:5 (2:2)
    Ne 19.10. 15:00 Slavíkovice - Rašovice 4:0 (2:0)
    Ne 19.10. 15:00 Němčany B - Lovčičky 3:3 (2:1)
    Ne 19.10. 15:00 Šaratice B - Dražovice B 3:0 (1:0)
    Ne 19.10. 15:00 Nížkovice - Mouřínov 5:0 (1:0)
    Út 28.10. 14:00 Velešovice - Křenovice B 5:0 (0:0)

    12.kolo

    So 25.10. 14:00 Křenovice B - Kroužek 1:2 (0:2)
    Ne 26.10. 10:00 Dražovice B - Nížkovice 1:0 (0:0)
    Ne 26.10. 10:00 Letonice B - Slavíkovice 0:1 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Zbýšov - Mouřínov 3:5 (2:2)
    Ne 26.10. 14:00 Hodějice - Šaratice B 5:0 (2:0)
    Ne 26.10. 14:00 Lovčičky - Velešovice 1:2 (1:1)
    Ne 26.10. 14:00 Rašovice - Němčany B 5:0 (3:0)

    13.kolo

    Ne 02.11. 10:00 Kroužek - Lovčičky 3:2 (1:1)
    Ne 02.11. 13:30 Slavíkovice - Zbýšov 3:2 (1:2)
    Ne 02.11. 13:30 Němčany B - Letonice B 1:7 (1:4)
    Ne 02.11. 13:30 Velešovice - Rašovice 4:1 (1:1)
    Ne 02.11. 13:30 Šaratice B - Křenovice B 3:1 (1:1)
    Ne 02.11. 13:30 Nížkovice - Hodějice 1:3 (0:2)
    Ne 02.11. 13:30 Mouřínov - Dražovice B 2:1 (1:1)

    14.kolo

    Ne 09.11. 13:30 Zbýšov - Dražovice B 1:2 (0:0)
    Ne 09.11. 13:30 Mouřínov - Hodějice 3:3 (1:1)
    Ne 09.11. 13:30 Nížkovice - Křenovice B 4:0 (1:0)
    Ne 09.11. 13:30 Šaratice B - Lovčičky 4:1 (1:0)
    Ne 09.11. 13:30 Kroužek - Rašovice 5:3 (1:1)
    Ne 09.11. 13:30 Velešovice - Letonice B 4:3 (2:2)
    Ne 09.11. 13:30 Němčany B - Slavíkovice 1:1 (0:0)

    16.kolo

    Ne 29.03. 15:00 Zbýšov - Hodějice 4:3 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Dražovice B - Křenovice B 3:0 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Mouřínov - Lovčičky 1:3 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Nížkovice - Rašovice 4:3 (3:2)
    Ne 29.03. 15:00 Velešovice - Němčany B 1:1 (0:1)
    24.04. 17:30 Šaratice B - Letonice B 1:4 (1:2)
    01.05. 17:00 Kroužek - Slavíkovice 1:2 (1:1)

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Křenovice B - Hodějice 2:4 (2:3)
    Ne 05.04. 10:00 Letonice B - Nížkovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.04. 15:30 Velešovice - Zbýšov 4:0 (2:0)
    Ne 05.04. 15:30 Němčany B - Kroužek 0:5 (0:3)
    Ne 05.04. 15:30 Slavíkovice - Šaratice B 6:1 (1:1)
    Ne 05.04. 15:30 Rašovice - Mouřínov 4:3 (3:1)
    Ne 05.04. 15:30 Lovčičky - Dražovice B 1:1 (0:0)

    18.kolo

    Ne 12.04. 10:00 Dražovice B - Rašovice 4:1 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Zbýšov - Křenovice B 2:2 (1:1)
    Ne 12.04. 15:30 Hodějice - Lovčičky 6:1 (2:0)
    Ne 12.04. 15:30 Mouřínov - Letonice B 2:1 (2:0)
    Ne 12.04. 15:30 Nížkovice - Slavíkovice 3:1 (2:1)
    Ne 12.04. 15:30 Šaratice B - Němčany B 5:0 (3:0)
    Ne 12.04. 15:30 Kroužek - Velešovice 4:3 (1:1)

    19.kolo

    Ne 19.04. 16:00 Kroužek - Zbýšov 1:1 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Velešovice - Šaratice B 8:1 (4:0)
    Ne 19.04. 16:00 Němčany B - Nížkovice 2:2 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Slavíkovice - Mouřínov 6:0 (3:0)
    Ne 19.04. 16:00 Letonice B - Dražovice B 1:2 (1:1)
    Ne 19.04. 16:00 Rašovice - Hodějice 2:6 (2:3)
    Ne 19.04. 16:00 Lovčičky - Křenovice B 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Křenovice B - Rašovice 4:3 (3:1)
    Ne 26.04. 10:00 Dražovice B - Slavíkovice 2:1 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Zbýšov - Lovčičky 1:1 (0:1)
    Ne 26.04. 16:00 Hodějice - Letonice B 1:0 (0:0)
    Ne 26.04. 16:00 Mouřínov - Němčany B 2:4 (1:1)
    Ne 26.04. 16:00 Nížkovice - Velešovice 0:0 (0:0)
    Ne 26.04. 16:00 Šaratice B - Kroužek 2:6 (0:3)

    21.kolo

    Ne 03.05. 10:00 Letonice B - Křenovice B 5:0 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Šaratice B - Zbýšov 1:2 (1:2)
    Ne 03.05. 16:30 Kroužek - Nížkovice 5:2 (3:2)
    Ne 03.05. 16:30 Velešovice - Mouřínov 4:0 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Němčany B - Dražovice B 1:6 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Slavíkovice - Hodějice 1:3 (1:2)
    Ne 03.05. 16:30 Rašovice - Lovčičky 3:0 (0:0)

    22.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Zbýšov - Rašovice 5:0 (3:0)
    Ne 10.05. 16:30 Lovčičky - Letonice B 0:1 (0:1)
    Ne 10.05. 16:30 Křenovice B - Slavíkovice 6:0 (4:0)
    Ne 10.05. 16:30 Hodějice - Němčany B 3:0 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Dražovice B - Velešovice 3:4 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Mouřínov - Kroužek 1:4 (0:1)
    Ne 10.05. 16:30 Nížkovice - Šaratice B 4:0 (3:0)

    23.kolo

    So 16.05. 16:30 Kroužek - Dražovice B 1:2 (0:1)
    Ne 17.05. 10:00 Letonice B - Rašovice 4:0 (1:0)
    Ne 17.05. 16:30 Nížkovice - Zbýšov 0:2 (0:1)
    Ne 17.05. 16:30 Šaratice B - Mouřínov 2:6 (1:3)
    Ne 17.05. 16:30 Velešovice - Hodějice 2:2 (0:2)
    Ne 17.05. 16:30 Němčany B - Křenovice B 3:1 (2:1)
    Ne 17.05. 16:30 Slavíkovice - Lovčičky 3:2 (1:2)

    24.kolo

    So 23.05. 16:30 Křenovice B - Velešovice 0:4 (0:2)
    Ne 24.05. 10:15 Dražovice B - Šaratice B 6:0 (3:0)
    Ne 24.05. 16:30 Zbýšov - Letonice B 2:0 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Rašovice - Slavíkovice 2:2 (2:2)
    Ne 24.05. 16:30 Lovčičky - Němčany B 2:1 (1:1)
    Ne 24.05. 16:30 Hodějice - Kroužek 2:1 (2:0)
    Ne 24.05. 16:30 Mouřínov - Nížkovice 5:0 (3:0)

    25.kolo

    Ne 31.05. 16:30 Mouřínov - Zbýšov 3:4 (0:1)
    Ne 31.05. 16:30 Nížkovice - Dražovice B 2:2 (1:2)
    Ne 31.05. 16:30 Šaratice B - Hodějice 0:3 (0:1)
    Ne 31.05. 16:30 Kroužek - Křenovice B 5:0 (2:0)
    Ne 31.05. 16:30 Velešovice - Lovčičky 3:0 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Němčany B - Rašovice 2:2 (2:1)
    Ne 31.05. 16:30 Slavíkovice - Letonice B 1:7 (1:4)

    26.kolo

    So 06.06. 16:30 Křenovice B - Šaratice B 2:0 (2:0)
    Ne 07.06. 10:00 Letonice B - Němčany B 9:0 (4:0)
    Ne 07.06. 10:00 Dražovice B - Mouřínov 4:2 (3:0)
    Ne 07.06. 16:30 Zbýšov - Slavíkovice 4:1 (1:1)
    Ne 07.06. 16:30 Rašovice - Velešovice 0:8 (0:4)
    Ne 07.06. 16:30 Lovčičky - Kroužek 4:4 (4:2)
    Ne 07.06. 16:30 Hodějice - Nížkovice 4:1 (1:0)

    15.kolo

    12.06. 17:30 Letonice B - Kroužek 2:4 (1:0)
    So 13.06. 11:00 Křenovice B - Mouřínov 5:6 (2:2)
    Ne 14.06. 16:30 Němčany B - Zbýšov 2:3 (1:2)
    Ne 14.06. 16:30 Slavíkovice - Velešovice 0:2 (0:0)
    Ne 14.06. 16:30 Rašovice - Šaratice B 2:0 (1:0)
    Ne 14.06. 16:30 Lovčičky - Nížkovice 1:2 (1:0)
    Ne 14.06. 16:30 Hodějice - Dražovice B 1:2 (1:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 109:42 60
    2. 26 18 4 4 83:43 58
    3. 26 17 2 7 102:53 53
    4. 26 15 5 6 54:36 50
    5. 26 14 1 11 74:50 43
    6. 26 13 4 9 54:50 43
    7. 26 10 3 13 58:63 33
    8. 26 9 4 13 48:58 31
    9. 26 9 2 15 49:68 29
    10. 26 9 1 16 58:84 28
    11. 26 7 6 13 45:55 27
    12. 26 6 7 13 45:92 25
    13. 26 6 5 15 52:81 23
    14. 26 6 1 19 37:93 19

    Nejčtenější ze sportu