Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4097
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4908
    Týden:
    18
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 17:00 Štěchovice - Nová Ves p.Pl. 1:3 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Zdice - Nečín 4:2 (3:0)
    So 23.08. 17:00 Měchenice - Rožmitál 3:3 (1:2)
    So 23.08. 17:00 Žebrák - Komárov 3:1 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Podlesí - Mníšek 1:2 (1:0)
    Ne 24.08. 17:00 Králův Dvůr B - Hostomice 5:1 (4:0)
    Ne 24.08. 17:00 Petrovice - Lety 2:3 (2:0)

    2.kolo

    So 30.08. 10:30 Hostomice - Zdice 2:1 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Komárov - Podlesí 0:4 (0:2)
    So 30.08. 17:00 Rožmitál - Žebrák 5:0 (3:0)
    So 30.08. 17:00 Lety - Měchenice 3:1 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr B 3:2 (2:1)
    Ne 31.08. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Mníšek 2:1 (1:0)
    Ne 31.08. 17:00 Nečín - Petrovice 4:2 (1:1)

    3.kolo

    So 06.09. 17:00 Zdice - Štěchovice 0:2 (0:2)
    So 06.09. 17:00 Měchenice - Nečín 3:5 (2:2)
    So 06.09. 17:00 Žebrák - Lety 4:1 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Podlesí - Rožmitál 2:1 (2:0)
    So 06.09. 17:00 Mníšek - Komárov 3:0 (1:0)
    Ne 07.09. 17:00 Králův Dvůr B - Nová Ves p.Pl. 3:1
    Ne 07.09. 17:00 Petrovice - Hostomice 3:1

    4.kolo

    So 13.09. 10:30 Hostomice - Měchenice 4:1
    So 13.09. 17:00 Rožmitál - Mníšek 2:1 (1:1)
    So 13.09. 17:00 Lety - Podlesí 3:2 (2:0)
    So 13.09. 17:00 Štěchovice - Petrovice 2:0 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Komárov 3:1
    Ne 14.09. 17:00 Nečín - Žebrák 3:0 (2:0)
    Ne 14.09. 17:00 Králův Dvůr B - Zdice 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 20.09. 16:30 Zdice - Nová Ves p.Pl. 1:0
    So 20.09. 16:30 Měchenice - Štěchovice 1:1 (1:1)
    So 20.09. 16:30 Žebrák - Hostomice 2:0
    So 20.09. 16:30 Podlesí - Nečín 1:3 (1:2)
    So 20.09. 16:30 Mníšek - Lety 0:2 (0:1)
    So 20.09. 16:30 Komárov - Rožmitál 2:0 (1:0)
    Ne 21.09. 16:30 Petrovice - Králův Dvůr B 6:0 (1:0)

    6.kolo

    So 27.09. 10:30 Hostomice - Podlesí 1:2 (0:1)
    So 27.09. 16:30 Lety - Komárov 1:3 (0:0)
    So 27.09. 16:30 Štěchovice - Žebrák 3:0 (2:0)
    So 27.09. 16:30 Zdice - Petrovice 1:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Nová Ves p.Pl. - Rožmitál 3:3 (3:1)
    Ne 28.09. 16:30 Nečín - Mníšek 4:0 (1:0)
    Ne 28.09. 16:30 Králův Dvůr B - Měchenice 3:1 (3:1)

    7.kolo

    So 04.10. 16:00 Žebrák - Králův Dvůr B 3:1 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Podlesí - Štěchovice 4:1
    So 04.10. 16:00 Mníšek - Hostomice 1:0
    So 04.10. 16:00 Komárov - Nečín 1:2 (0:1)
    So 04.10. 16:00 Rožmitál - Lety 0:0 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Petrovice - Nová Ves p.Pl. 7:0
    Ne 05.10. 16:00 Měchenice - Zdice 3:2 (3:0)

    8.kolo

    So 11.10. 10:30 Hostomice - Komárov 3:1 (1:1)
    So 11.10. 16:00 Štěchovice - Mníšek 3:1 (3:1)
    So 11.10. 16:00 Zdice - Žebrák 1:0 (1:0)
    Ne 12.10. 16:00 Nová Ves p.Pl. - Lety 4:1 (2:1)
    Ne 12.10. 16:00 Nečín - Rožmitál 5:2 (3:1)
    Ne 12.10. 16:00 Králův Dvůr B - Podlesí 1:3 (0:0)
    Ne 12.10. 16:00 Petrovice - Měchenice 4:3

    9.kolo

    So 18.10. 15:30 Měchenice - Nová Ves p.Pl. 5:3
    So 18.10. 15:30 Žebrák - Petrovice 1:2 (1:1)
    So 18.10. 15:30 Podlesí - Zdice 1:2 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Mníšek - Králův Dvůr B 5:3 (1:1)
    So 18.10. 15:30 Komárov - Štěchovice 0:1 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Rožmitál - Hostomice 1:0 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Lety - Nečín 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 25.10. 10:30 Hostomice - Lety 4:1 (2:0)
    So 25.10. 14:30 Štěchovice - Rožmitál 3:0 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Zdice - Mníšek 4:2 (2:0)
    So 25.10. 14:30 Měchenice - Žebrák 3:2
    Ne 26.10. 14:30 Nová Ves p.Pl. - Nečín 5:1 (2:0)
    Ne 26.10. 14:30 Králův Dvůr B - Komárov 2:1 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Petrovice - Podlesí 4:1 (0:0)

    11.kolo

    So 01.11. 14:00 Žebrák - Nová Ves p.Pl. 0:0 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Podlesí - Měchenice 4:0 (2:0)
    So 01.11. 14:00 Mníšek - Petrovice 1:0 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Komárov - Zdice 1:0 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Rožmitál - Králův Dvůr B 5:1 (4:0)
    So 01.11. 14:00 Lety - Štěchovice 2:3 (1:1)
    Ne 02.11. 14:00 Nečín - Hostomice 5:1 (0:1)

    12.kolo

    So 08.11. 14:00 Štěchovice - Nečín 3:0 (3:0)
    So 08.11. 14:00 Zdice - Rožmitál 3:0 (2:0)
    So 08.11. 14:00 Měchenice - Mníšek 1:0 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Žebrák - Podlesí 4:0 (3:0)
    Ne 09.11. 14:00 Nová Ves p.Pl. - Hostomice 3:1 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Králův Dvůr B - Lety 6:1 (2:1)
    Ne 09.11. 14:00 Petrovice - Komárov 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 15.11. 10:30 Hostomice - Štěchovice 2:0 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Podlesí - Nová Ves p.Pl. 0:4 (0:1)
    So 15.11. 13:30 Mníšek - Žebrák 5:1 (2:1)
    So 15.11. 13:30 Komárov - Měchenice 2:3 (1:2)
    So 15.11. 13:30 Rožmitál - Petrovice 1:1
    So 15.11. 13:30 Lety - Zdice 4:2 (2:0)
    Ne 16.11. 13:30 Nečín - Králův Dvůr B 3:2 (1:1)

    14.kolo

    So 28.03. 10:30 Hostomice - Králův Dvůr B 3:1 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Lety - Petrovice 1:2 (1:2)
    So 28.03. 15:00 Rožmitál - Měchenice 7:1 (4:0)
    So 28.03. 15:00 Komárov - Žebrák 2:2 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Mníšek - Podlesí 3:0 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Nová Ves p.Pl. - Štěchovice 1:0
    Ne 29.03. 15:00 Nečín - Zdice 1:2 (0:0)

    15.kolo

    So 04.04. 16:30 Mníšek - Nová Ves p.Pl. 2:1 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Žebrák - Rožmitál 2:0 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Měchenice - Lety 2:0 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Zdice - Hostomice 1:0 (1:0)
    Ne 05.04. 16:30 Podlesí - Komárov 2:1 (0:1)
    Ne 05.04. 16:30 Petrovice - Nečín 1:1
    Ne 05.04. 16:30 Králův Dvůr B - Štěchovice 2:2 (0:1)

    16.kolo

    So 11.04. 10:30 Hostomice - Petrovice 1:1 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Lety - Žebrák 2:2 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Rožmitál - Podlesí 2:0 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Komárov - Mníšek 2:4 (2:3)
    Ne 12.04. 16:30 Nová Ves p.Pl. - Králův Dvůr B 3:1 (1:1)
    Ne 12.04. 16:30 Štěchovice - Zdice 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 16:30 Nečín - Měchenice 7:2 (1:1)

    17.kolo

    So 18.04. 17:00 Komárov - Nová Ves p.Pl. 1:4 (1:2)
    So 18.04. 17:00 Mníšek - Rožmitál 2:0 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Žebrák - Nečín 0:0 (0:0)
    So 18.04. 17:00 Měchenice - Hostomice 4:2 (2:2)
    So 18.04. 17:00 Zdice - Králův Dvůr B 1:1 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Podlesí - Lety 3:1 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Petrovice - Štěchovice 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 25.04. 10:30 Hostomice - Žebrák 4:1 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Lety - Mníšek 1:0 (0:0)
    So 25.04. 17:00 Rožmitál - Komárov 2:0 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Zdice 0:3
    Ne 26.04. 17:00 Králův Dvůr B - Petrovice 2:2 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Štěchovice - Měchenice 9:0 (2:0)
    Ne 26.04. 17:00 Nečín - Podlesí 0:1 (0:1)

    19.kolo

    So 02.05. 17:00 Rožmitál - Nová Ves p.Pl. 2:1 (1:1)
    So 02.05. 17:00 Komárov - Lety 2:3 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Mníšek - Nečín 3:0 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Žebrák - Štěchovice 1:6 (0:3)
    So 02.05. 17:00 Měchenice - Králův Dvůr B 3:13 (1:6)
    Ne 03.05. 17:00 Podlesí - Hostomice 0:2 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 Petrovice - Zdice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 09.05. 10:30 Hostomice - Mníšek 2:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Zdice - Měchenice 10:1 (7:1)
    So 09.05. 17:00 Lety - Rožmitál 4:1 (2:1)
    Ne 10.05. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Petrovice 3:1 (2:1)
    Ne 10.05. 17:00 Králův Dvůr B - Žebrák 3:1 (2:0)
    Ne 10.05. 17:00 Štěchovice - Podlesí 3:0 (1:0)
    Ne 10.05. 17:00 Nečín - Komárov 6:5 (1:2)

    21.kolo

    So 16.05. 17:00 Lety - Nová Ves p.Pl. 1:2 (1:1)
    So 16.05. 17:00 Rožmitál - Nečín 1:3
    So 16.05. 17:00 Komárov - Hostomice 1:1 (0:1)
    So 16.05. 17:00 Mníšek - Štěchovice 1:0 (1:0)
    So 16.05. 17:00 Žebrák - Zdice 1:0 (1:0)
    So 16.05. 17:00 Měchenice - Petrovice 2:2 (1:1)
    Ne 17.05. 17:00 Podlesí - Králův Dvůr B 5:2 (1:0)

    22.kolo

    So 23.05. 10:30 Hostomice - Rožmitál 3:1 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Zdice - Podlesí 0:1 (0:1)
    Ne 24.05. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Měchenice 1:1 (1:0)
    Ne 24.05. 17:00 Petrovice - Žebrák 2:0 (0:0)
    Ne 24.05. 17:00 Králův Dvůr B - Mníšek 0:1
    Ne 24.05. 17:00 Štěchovice - Komárov 11:1 (5:1)
    Ne 24.05. 17:00 Nečín - Lety 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 30.05. 17:00 Lety - Hostomice 2:3 (0:2)
    So 30.05. 17:00 Rožmitál - Štěchovice 1:2
    So 30.05. 17:00 Komárov - Králův Dvůr B 1:4 (0:1)
    So 30.05. 17:00 Mníšek - Zdice 2:1 (2:0)
    So 30.05. 17:00 Žebrák - Měchenice 3:3 (2:2)
    Ne 31.05. 17:00 Nečín - Nová Ves p.Pl. 3:2
    Ne 31.05. 17:00 Podlesí - Petrovice 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 06.06. 10:30 Hostomice - Nečín 5:2 (0:2)
    So 06.06. 17:00 Měchenice - Podlesí 5:3 (1:2)
    So 06.06. 17:00 Zdice - Komárov 6:1 (2:0)
    Ne 07.06. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Žebrák 3:1 (3:0)
    Ne 07.06. 17:00 Petrovice - Mníšek 2:2
    Ne 07.06. 17:00 Králův Dvůr B - Rožmitál 8:3 (2:1)
    Ne 07.06. 17:00 Štěchovice - Lety 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 13.06. 10:30 Hostomice - Nová Ves p.Pl. 1:1 (0:1)
    So 13.06. 17:00 Lety - Králův Dvůr B 4:2 (2:1)
    So 13.06. 17:00 Rožmitál - Zdice 3:2 (1:1)
    So 13.06. 17:00 Komárov - Petrovice 0:4 (0:0)
    So 13.06. 17:00 Mníšek - Měchenice 7:2 (5:0)
    Ne 14.06. 17:00 Nečín - Štěchovice 1:2 (1:2)
    Ne 14.06. 17:00 Podlesí - Žebrák 1:2 (0:1)

    26.kolo

    So 20.06. 17:00 Žebrák - Mníšek 6:2 (4:0)
    So 20.06. 17:00 Měchenice - Komárov 5:1
    So 20.06. 17:00 Zdice - Lety 0:2 (0:0)
    Ne 21.06. 17:00 Nová Ves p.Pl. - Podlesí 5:1 (3:0)
    Ne 21.06. 17:00 Petrovice - Rožmitál 7:2 (2:0)
    Ne 21.06. 17:00 Králův Dvůr B - Nečín 4:1 (3:0)
    Ne 21.06. 17:00 Štěchovice - Hostomice 3:2 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 3 6 66:26 54
    2. 26 14 4 8 58:43 46
    3. 26 15 1 10 51:40 46
    4. 26 12 7 7 59:35 43
    5. 26 13 3 10 62:54 42
    6. 26 12 3 11 49:44 39
    7. 26 12 3 11 46:50 39
    8. 26 11 3 12 75:64 36
    9. 26 12 0 14 43:52 36
    10. 26 11 2 13 48:37 35
    11. 26 9 5 12 42:53 32
    12. 26 9 5 12 59:101 32
    13. 26 9 4 13 48:59 31
    14. 26 3 3 20 31:79 12

    Nejčtenější ze sportu