Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4096
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4949
    Týden:
    34
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 17:00 Sibřina - Lysá n.L. 1:1 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Ostrá - Tupadly 2:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Velim B - Bílé Podolí 2:2 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Pečky - Libodřice 5:2 (3:1)
    So 23.08. 17:00 Sadská - Paběnice 1:1 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Loučeň - Nymburk B 3:0 (1:0)
    Ne 24.08. 17:00 Tuchoraz - Červené Pečky 1:2 (0:1)

    2.kolo

    So 30.08. 17:00 Paběnice - Loučeň 2:1 (1:1)
    So 30.08. 17:00 Bílé Podolí - Pečky 3:2 (3:0)
    So 30.08. 17:00 Červené Pečky - Ostrá 3:1 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Sibřina - Tuchoraz 3:0 (1:0)
    Ne 31.08. 17:00 Lysá n.L. - Nymburk B 1:1 (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Libodřice - Sadská 2:1 (2:0)
    Ne 31.08. 17:00 Tupadly - Velim B 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 06.09. 17:00 Ostrá - Sibřina 3:0 (3:0)
    So 06.09. 17:00 Velim B - Červené Pečky 0:1 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Pečky - Tupadly 1:1 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Sadská - Bílé Podolí 3:0 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Loučeň - Libodřice 1:2 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Nymburk B - Paběnice 5:1 (1:1)
    Ne 07.09. 17:00 Tuchoraz - Lysá n.L. 2:3 (2:1)

    4.kolo

    So 13.09. 17:00 Bílé Podolí - Loučeň 4:0 (2:0)
    So 13.09. 17:00 Červené Pečky - Pečky 0:0 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Sibřina - Velim B 1:5 (0:2)
    Ne 14.09. 17:00 Lysá n.L. - Paběnice 1:1 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Libodřice - Nymburk B 2:4
    Ne 14.09. 17:00 Tupadly - Sadská 2:2 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Tuchoraz - Ostrá 1:0

    5.kolo

    So 20.09. 16:30 Ostrá - Lysá n.L. 2:2
    So 20.09. 16:30 Velim B - Tuchoraz 5:1 (0:1)
    So 20.09. 16:30 Pečky - Sibřina 4:2
    So 20.09. 16:30 Sadská - Červené Pečky 1:1
    So 20.09. 16:30 Loučeň - Tupadly 2:2
    So 20.09. 16:30 Nymburk B - Bílé Podolí 3:1 (1:1)
    So 20.09. 16:30 Paběnice - Libodřice 0:4 (0:2)

    6.kolo

    So 27.09. 16:30 Bílé Podolí - Paběnice 4:3 (3:1)
    So 27.09. 16:30 Červené Pečky - Loučeň 5:0 (3:0)
    So 27.09. 16:30 Sibřina - Sadská 4:2
    So 27.09. 16:30 Ostrá - Velim B 1:2
    Ne 28.09. 16:30 Lysá n.L. - Libodřice 0:1 (0:0)
    Ne 28.09. 16:30 Tupadly - Nymburk B 3:4 (1:3)
    Ne 28.09. 16:30 Tuchoraz - Pečky 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 04.10. 16:00 Velim B - Lysá n.L. 1:2 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Pečky - Ostrá 2:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Sadská - Tuchoraz 0:2 (0:1)
    So 04.10. 16:00 Loučeň - Sibřina 1:0 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Nymburk B - Červené Pečky 0:0 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Paběnice - Tupadly 1:3 (0:2)
    Ne 05.10. 16:00 Libodřice - Bílé Podolí 4:1 (1:1)

    8.kolo

    So 11.10. 16:00 Červené Pečky - Paběnice 3:1 (3:1)
    So 11.10. 16:00 Sibřina - Nymburk B 3:3 (2:0)
    So 11.10. 16:00 Ostrá - Sadská 2:0 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Velim B - Pečky 0:3 (0:2)
    Ne 12.10. 16:00 Lysá n.L. - Bílé Podolí 4:4 (1:3)
    Ne 12.10. 16:00 Tupadly - Libodřice 1:1 (1:1)
    Ne 12.10. 16:00 Tuchoraz - Loučeň 5:0 (2:0)

    9.kolo

    So 18.10. 15:30 Pečky - Lysá n.L. 1:0 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Sadská - Velim B 2:2 (2:2)
    So 18.10. 15:30 Loučeň - Ostrá 1:1 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Nymburk B - Tuchoraz 2:1 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Paběnice - Sibřina 0:2 (0:1)
    So 18.10. 15:30 Bílé Podolí - Tupadly 5:1 (3:1)
    Ne 19.10. 15:30 Libodřice - Červené Pečky 2:1 (0:1)

    10.kolo

    So 25.10. 14:30 Červené Pečky - Bílé Podolí 2:2 (0:1)
    So 25.10. 14:30 Sibřina - Libodřice 2:3 (1:2)
    So 25.10. 14:30 Ostrá - Nymburk B 4:1
    So 25.10. 14:30 Velim B - Loučeň 5:2
    So 25.10. 14:30 Pečky - Sadská 1:1
    Ne 26.10. 14:30 Lysá n.L. - Tupadly 0:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Tuchoraz - Paběnice 3:1

    11.kolo

    So 01.11. 14:00 Sadská - Lysá n.L. 1:1
    So 01.11. 14:00 Loučeň - Pečky 1:2 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Nymburk B - Velim B 4:2
    So 01.11. 14:00 Paběnice - Ostrá 0:3
    So 01.11. 14:00 Bílé Podolí - Sibřina 3:1
    Ne 02.11. 14:00 Libodřice - Tuchoraz 2:1 (0:1)
    Ne 02.11. 14:00 Tupadly - Červené Pečky 2:7

    12.kolo

    So 08.11. 14:00 Sibřina - Tupadly 1:4 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Ostrá - Libodřice 10:2 (5:1)
    So 08.11. 14:00 Velim B - Paběnice 2:0 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Pečky - Nymburk B 2:1 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Sadská - Loučeň 2:0 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Lysá n.L. - Červené Pečky 3:4 (2:1)
    Ne 09.11. 14:00 Tuchoraz - Bílé Podolí 4:0 (1:0)

    13.kolo

    So 15.11. 13:30 Loučeň - Lysá n.L. 2:0 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Nymburk B - Sadská 3:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Paběnice - Pečky 1:5 (1:2)
    So 15.11. 13:30 Bílé Podolí - Ostrá 4:1 (1:1)
    So 15.11. 13:30 Červené Pečky - Sibřina 3:0 (1:0)
    Ne 16.11. 13:30 Libodřice - Velim B 3:3 (0:2)
    Ne 16.11. 13:30 Tupadly - Tuchoraz 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 28.03. 15:00 Červené Pečky - Tuchoraz 1:0 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Bílé Podolí - Velim B 0:1
    So 28.03. 15:00 Paběnice - Sadská 2:0 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Nymburk B - Loučeň 2:0 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Lysá n.L. - Sibřina 1:2 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Tupadly - Ostrá 3:1 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Libodřice - Pečky 0:4 (0:1)

    15.kolo

    So 04.04. 16:30 Nymburk B - Lysá n.L. 5:1
    So 04.04. 16:30 Loučeň - Paběnice 1:2 (0:1)
    So 04.04. 16:30 Sadská - Libodřice 4:1 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Pečky - Bílé Podolí 2:2 (1:1)
    So 04.04. 16:30 Velim B - Tupadly 3:0
    So 04.04. 16:30 Ostrá - Červené Pečky 1:1 (1:1)
    Ne 05.04. 16:30 Tuchoraz - Sibřina 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 11.04. 16:30 Sibřina - Ostrá 2:4 (1:1)
    So 11.04. 16:30 Červené Pečky - Velim B 2:1 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Bílé Podolí - Sadská 1:1 (0:1)
    So 11.04. 16:30 Paběnice - Nymburk B 3:2 (1:1)
    Ne 12.04. 16:30 Lysá n.L. - Tuchoraz 1:0
    Ne 12.04. 16:30 Tupadly - Pečky 2:2 (2:1)
    Ne 12.04. 16:30 Libodřice - Loučeň 4:2

    17.kolo

    So 18.04. 17:00 Paběnice - Lysá n.L. 2:1 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Nymburk B - Libodřice 4:4 (0:3)
    So 18.04. 17:00 Loučeň - Bílé Podolí 4:3 (1:1)
    So 18.04. 17:00 Sadská - Tupadly 1:0 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Pečky - Červené Pečky 0:2 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Velim B - Sibřina 2:0
    So 18.04. 17:00 Ostrá - Tuchoraz 0:5 (0:2)

    18.kolo

    So 25.04. 17:00 Sibřina - Pečky 2:2 (0:1)
    So 25.04. 17:00 Červené Pečky - Sadská 2:1 (1:1)
    So 25.04. 17:00 Bílé Podolí - Nymburk B 3:2 (1:1)
    Ne 26.04. 17:00 Lysá n.L. - Ostrá 1:0 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Tuchoraz - Velim B 1:0 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Tupadly - Loučeň 4:0 (2:0)
    Ne 26.04. 17:00 Libodřice - Paběnice 2:1 (1:1)

    19.kolo

    So 02.05. 17:00 Paběnice - Bílé Podolí 2:2 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Nymburk B - Tupadly 1:3
    So 02.05. 17:00 Loučeň - Červené Pečky 0:2 (0:2)
    So 02.05. 17:00 Sadská - Sibřina 3:0 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Pečky - Tuchoraz 2:1 (0:1)
    So 02.05. 17:00 Velim B - Ostrá 2:2 (1:1)
    Ne 03.05. 17:00 Libodřice - Lysá n.L. 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 09.05. 17:00 Ostrá - Pečky 3:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Sibřina - Loučeň 3:3 (2:1)
    So 09.05. 17:00 Červené Pečky - Nymburk B 3:0 (2:0)
    So 09.05. 17:00 Bílé Podolí - Libodřice 1:3 (1:0)
    Ne 10.05. 17:00 Lysá n.L. - Velim B 4:2 (3:1)
    Ne 10.05. 17:00 Tuchoraz - Sadská 1:2
    Ne 10.05. 17:00 Tupadly - Paběnice 3:3 (1:3)

    21.kolo

    So 16.05. 17:00 Bílé Podolí - Lysá n.L. 3:3
    So 16.05. 17:00 Paběnice - Červené Pečky 1:2
    So 16.05. 17:00 Nymburk B - Sibřina 7:1
    So 16.05. 17:00 Loučeň - Tuchoraz 1:3
    So 16.05. 17:00 Sadská - Ostrá 6:0 (2:0)
    So 16.05. 17:00 Pečky - Velim B 4:2
    Ne 17.05. 17:00 Libodřice - Tupadly 4:2 (1:2)

    22.kolo

    So 23.05. 17:00 Velim B - Sadská 5:3 (3:1)
    So 23.05. 17:00 Ostrá - Loučeň 2:0 (2:0)
    So 23.05. 17:00 Sibřina - Paběnice 0:2 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Červené Pečky - Libodřice 0:0 (0:0)
    Ne 24.05. 17:00 Lysá n.L. - Pečky 5:0 (1:0)
    Ne 24.05. 17:00 Tuchoraz - Nymburk B 1:2 (1:0)
    Ne 24.05. 17:00 Tupadly - Bílé Podolí 3:1

    23.kolo

    So 30.05. 17:00 Bílé Podolí - Červené Pečky 0:1 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Paběnice - Tuchoraz 0:5 (0:3)
    So 30.05. 17:00 Nymburk B - Ostrá 3:2 (2:0)
    So 30.05. 17:00 Loučeň - Velim B 0:3 (0:2)
    So 30.05. 17:00 Sadská - Pečky 5:0 (1:0)
    Ne 31.05. 17:00 Tupadly - Lysá n.L. 1:3 (0:0)
    Ne 31.05. 17:00 Libodřice - Sibřina 3:0

    24.kolo

    So 06.06. 17:00 Pečky - Loučeň 3:1 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Velim B - Nymburk B 5:7 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Ostrá - Paběnice 4:2 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Sibřina - Bílé Podolí 2:1 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Červené Pečky - Tupadly 0:1 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Lysá n.L. - Sadská 1:3 (1:0)
    Ne 07.06. 17:00 Tuchoraz - Libodřice 2:1 (0:0)

    25.kolo

    So 13.06. 17:00 Červené Pečky - Lysá n.L. 3:0
    So 13.06. 17:00 Bílé Podolí - Tuchoraz 5:1
    So 13.06. 17:00 Paběnice - Velim B 3:3 (2:2)
    So 13.06. 17:00 Nymburk B - Pečky 3:0 (1:0)
    So 13.06. 17:00 Loučeň - Sadská 3:2 (2:1)
    Ne 14.06. 17:00 Tupadly - Sibřina 3:3 (1:1)
    Ne 14.06. 17:00 Libodřice - Ostrá 3:5

    26.kolo

    So 20.06. 17:00 Sadská - Nymburk B 3:3 (1:1)
    So 20.06. 17:00 Pečky - Paběnice 1:1 (1:0)
    So 20.06. 17:00 Velim B - Libodřice 3:1
    So 20.06. 17:00 Ostrá - Bílé Podolí 1:0 (0:0)
    So 20.06. 17:00 Sibřina - Červené Pečky 3:1 (2:0)
    Ne 21.06. 17:00 Lysá n.L. - Loučeň 0:2 (0:0)
    Ne 21.06. 17:00 Tuchoraz - Tupadly 4:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 6 3 52:21 57
    2. 26 14 5 7 72:52 47
    3. 26 14 4 8 57:58 46
    4. 26 12 7 7 48:44 43
    5. 26 12 4 10 55:46 40
    6. 26 13 0 13 49:36 39
    7. 26 11 5 10 62:51 38
    8. 26 9 8 9 50:40 35
    9. 26 9 8 9 49:53 35
    10. 26 8 7 11 55:56 31
    11. 26 7 8 11 39:45 29
    12. 26 6 6 14 36:63 24
    13. 26 6 5 15 38:65 23
    14. 26 6 3 17 31:63 21

    Nejčtenější ze sportu