Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4094
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4644
    Týden:
    21
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 17:00 Lidice - Doksy 4:2 (3:0)
    So 23.08. 17:00 Pavlíkov - Městečko 2:1 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Mutějovice - Loděnice 1:2 (0:2)
    Ne 24.08. 17:00 Braškov - Tuchoměřice 3:0 (1:0)
    Ne 24.08. 17:00 Lány - Jeneč 1:3 (1:2)
    Ne 24.08. 17:00 Senomaty - Vraný 2:2 (1:1)
    Ne 24.08. 17:00 Slaný - Brandýsek 1:1 (1:1)

    2.kolo

    So 30.08. 17:00 Doksy - Brandýsek 6:2 (4:1)
    So 30.08. 17:00 Loděnice - Slaný 2:0 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Jeneč - Senomaty 2:1 (1:1)
    So 30.08. 17:00 Městečko - Braškov 1:6 (1:3)
    So 30.08. 17:00 Lidice - Pavlíkov 2:2 (1:0)
    Ne 31.08. 17:00 Vraný - Mutějovice 5:1 (2:1)
    Ne 31.08. 17:00 Tuchoměřice - Lány 5:3 (3:2)

    3.kolo

    So 06.09. 10:15 Brandýsek - Loděnice 1:0 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Pavlíkov - Doksy 0:1 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Lány - Městečko 2:0 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Mutějovice - Jeneč 0:2 (0:1)
    Ne 07.09. 17:00 Braškov - Lidice 4:2 (0:2)
    Ne 07.09. 17:00 Senomaty - Tuchoměřice 1:1
    Ne 07.09. 17:00 Slaný - Vraný 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 13.09. 17:00 Doksy - Loděnice 5:1 (2:0)
    So 13.09. 17:00 Jeneč - Slaný 3:0 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Městečko - Senomaty 1:2
    So 13.09. 17:00 Lidice - Lány 3:2
    So 13.09. 17:00 Pavlíkov - Braškov 2:6 (1:4)
    Ne 14.09. 17:00 Vraný - Brandýsek 1:0 (1:0)
    Ne 14.09. 17:00 Tuchoměřice - Mutějovice 4:2 (2:2)

    5.kolo

    So 20.09. 10:15 Brandýsek - Jeneč 0:0 (0:0)
    So 20.09. 16:30 Mutějovice - Městečko 4:1 (3:0)
    So 20.09. 16:30 Loděnice - Vraný 1:1 (0:0)
    Ne 21.09. 16:30 Braškov - Doksy 1:4 (1:3)
    Ne 21.09. 16:30 Lány - Pavlíkov 7:0 (2:0)
    Ne 21.09. 16:30 Senomaty - Lidice 3:1 (2:1)
    Ne 21.09. 16:30 Slaný - Tuchoměřice 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 27.09. 16:30 Doksy - Vraný 2:2 (1:0)
    So 27.09. 16:30 Jeneč - Loděnice 1:2
    So 27.09. 16:30 Městečko - Slaný 1:0
    So 27.09. 16:30 Lidice - Mutějovice 3:0 (3:0)
    So 27.09. 16:30 Pavlíkov - Senomaty 2:0 (2:0)
    Ne 28.09. 16:30 Tuchoměřice - Brandýsek 4:1
    Ne 28.09. 16:30 Braškov - Lány 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 04.10. 10:15 Brandýsek - Městečko 1:2 (0:1)
    So 04.10. 16:00 Mutějovice - Pavlíkov 3:0 (2:0)
    So 04.10. 16:00 Loděnice - Tuchoměřice 5:1 (2:1)
    Ne 05.10. 16:00 Lány - Doksy 2:1 (1:1)
    Ne 05.10. 16:00 Senomaty - Braškov 0:2 (0:2)
    Ne 05.10. 16:00 Slaný - Lidice 1:0 (1:0)
    Ne 05.10. 16:00 Vraný - Jeneč 2:4 (0:1)

    8.kolo

    So 11.10. 16:00 Doksy - Jeneč 2:5 (2:2)
    So 11.10. 16:00 Městečko - Loděnice 1:2 (0:0)
    So 11.10. 16:00 Lidice - Brandýsek 1:2 (1:1)
    So 11.10. 16:00 Pavlíkov - Slaný 1:5 (0:3)
    Ne 12.10. 16:00 Tuchoměřice - Vraný 0:4 (0:1)
    Ne 12.10. 16:00 Braškov - Mutějovice 2:4
    Ne 12.10. 16:00 Lány - Senomaty 5:2

    9.kolo

    So 18.10. 10:15 Brandýsek - Pavlíkov 0:1
    So 18.10. 15:30 Mutějovice - Lány 3:2
    So 18.10. 15:30 Loděnice - Lidice 2:0 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Jeneč - Tuchoměřice 0:0 (0:0)
    Ne 19.10. 15:30 Senomaty - Doksy 2:0
    Ne 19.10. 15:30 Slaný - Braškov 4:0 (1:0)
    Ne 19.10. 15:30 Vraný - Městečko 3:0 (0:0)

    10.kolo

    So 25.10. 14:30 Doksy - Tuchoměřice 1:1 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Městečko - Jeneč 3:1 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Lidice - Vraný 0:5 (0:3)
    So 25.10. 14:30 Pavlíkov - Loděnice 2:5 (2:2)
    Ne 26.10. 14:30 Braškov - Brandýsek 2:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Lány - Slaný 1:5 (0:1)
    Ne 26.10. 14:30 Senomaty - Mutějovice 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 01.11. 10:15 Brandýsek - Lány 6:1 (5:0)
    So 01.11. 14:00 Mutějovice - Doksy 1:0 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Loděnice - Braškov 4:0 (2:0)
    So 01.11. 14:00 Jeneč - Lidice 3:0
    Ne 02.11. 14:00 Slaný - Senomaty 4:1 (2:0)
    Ne 02.11. 14:00 Vraný - Pavlíkov 4:1 (3:0)
    Ne 02.11. 14:00 Tuchoměřice - Městečko 2:2 (1:0)

    12.kolo

    So 08.11. 14:00 Doksy - Městečko 1:1 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Lidice - Tuchoměřice 1:0
    So 08.11. 14:00 Pavlíkov - Jeneč 4:2 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Mutějovice - Slaný 0:0 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Braškov - Vraný 3:2 (2:0)
    Ne 09.11. 14:00 Lány - Loděnice 0:2 (0:1)
    Ne 09.11. 14:00 Senomaty - Brandýsek 4:0 (3:0)

    13.kolo

    So 15.11. 10:15 Brandýsek - Mutějovice 2:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Slaný - Doksy 1:3 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Loděnice - Senomaty 3:1 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Vraný - Lány 6:1 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Jeneč - Braškov 0:3 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Městečko - Lidice 0:0 (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 Tuchoměřice - Pavlíkov 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 28.03. 10:15 Brandýsek - Slaný 3:2 (1:2)
    So 28.03. 15:00 Doksy - Lidice 3:0 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Městečko - Pavlíkov 1:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Jeneč - Lány 4:1 (2:1)
    So 28.03. 15:00 Loděnice - Mutějovice 1:1
    Ne 29.03. 15:00 Tuchoměřice - Braškov 1:5 (1:2)
    Ne 29.03. 15:00 Vraný - Senomaty 4:0 (2:0)

    15.kolo

    So 04.04. 10:15 Brandýsek - Doksy 0:1 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Mutějovice - Vraný 0:6 (0:3)
    So 04.04. 16:30 Pavlíkov - Lidice 1:0 (0:0)
    Ne 05.04. 16:30 Slaný - Loděnice 1:2 (0:0)
    Ne 05.04. 16:30 Senomaty - Jeneč 1:0 (0:0)
    Ne 05.04. 16:30 Lány - Tuchoměřice 1:2
    Ne 05.04. 16:30 Braškov - Městečko 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 11.04. 16:30 Doksy - Pavlíkov 3:1 (3:1)
    So 11.04. 16:30 Lidice - Braškov 2:2 (2:0)
    So 11.04. 16:30 Městečko - Lány 3:2 (3:1)
    So 11.04. 16:30 Jeneč - Mutějovice 1:2
    So 11.04. 16:30 Loděnice - Brandýsek 3:0
    Ne 12.04. 16:30 Tuchoměřice - Senomaty 0:3 (0:2)
    Ne 12.04. 16:30 Vraný - Slaný 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 18.04. 10:15 Brandýsek - Vraný 0:2 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Loděnice - Doksy 2:1 (1:1)
    So 18.04. 17:00 Mutějovice - Tuchoměřice 0:1 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Slaný - Jeneč 1:0 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Senomaty - Městečko 5:1 (2:0)
    Ne 19.04. 17:00 Lány - Lidice 1:2 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Braškov - Pavlíkov 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 25.04. 17:00 Doksy - Braškov 4:0 (2:0)
    So 25.04. 17:00 Pavlíkov - Lány 2:0 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Lidice - Senomaty 3:2 (3:0)
    So 25.04. 17:00 Městečko - Mutějovice 4:1 (2:0)
    So 25.04. 17:00 Jeneč - Brandýsek 0:1 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Tuchoměřice - Slaný 1:1 (0:1)
    Ne 26.04. 17:00 Vraný - Loděnice 2:3 (0:2)

    19.kolo

    So 02.05. 10:15 Brandýsek - Tuchoměřice 4:1 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Loděnice - Jeneč 2:1 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Mutějovice - Lidice 0:0 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 Vraný - Doksy 2:3 (0:1)
    Ne 03.05. 17:00 Slaný - Městečko 2:2 (2:1)
    Ne 03.05. 17:00 Senomaty - Pavlíkov 3:1 (1:1)
    Ne 03.05. 17:00 Lány - Braškov 3:0

    20.kolo

    So 09.05. 17:00 Doksy - Lány 1:2
    So 09.05. 17:00 Pavlíkov - Mutějovice 0:2 (0:0)
    So 09.05. 17:00 Lidice - Slaný 3:5 (2:1)
    So 09.05. 17:00 Městečko - Brandýsek 2:2 (1:1)
    So 09.05. 17:00 Jeneč - Vraný 2:3 (0:1)
    Ne 10.05. 17:00 Braškov - Senomaty 2:1 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Tuchoměřice - Loděnice 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 16.05. 10:15 Brandýsek - Lidice 4:1 (0:1)
    So 16.05. 17:00 Jeneč - Doksy 0:3
    So 16.05. 17:00 Loděnice - Městečko 8:1
    So 16.05. 17:00 Mutějovice - Braškov 0:3 (0:0)
    Ne 17.05. 17:00 Vraný - Tuchoměřice 4:2 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Slaný - Pavlíkov 1:3 (1:2)
    Ne 17.05. 17:00 Senomaty - Lány 2:0 (0:0)

    22.kolo

    So 23.05. 17:00 Doksy - Senomaty 1:0
    So 23.05. 17:00 Pavlíkov - Brandýsek 1:1
    So 23.05. 17:00 Lidice - Loděnice 1:0 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Městečko - Vraný 1:3
    Ne 24.05. 17:00 Lány - Mutějovice 1:1 (0:1)
    Ne 24.05. 17:00 Braškov - Slaný 3:2 (1:0)
    Ne 24.05. 17:00 Tuchoměřice - Jeneč 4:4 (3:2)

    23.kolo

    So 30.05. 10:15 Brandýsek - Braškov 1:2 (1:1)
    So 30.05. 17:00 Jeneč - Městečko 3:0 (1:0)
    So 30.05. 17:00 Loděnice - Pavlíkov 6:2 (3:0)
    So 30.05. 17:00 Mutějovice - Senomaty 0:3 (0:1)
    Ne 31.05. 17:00 Tuchoměřice - Doksy 3:3
    Ne 31.05. 17:00 Vraný - Lidice 1:6 (1:2)
    Ne 31.05. 17:00 Slaný - Lány 2:1 (1:1)

    24.kolo

    So 06.06. 17:00 Doksy - Mutějovice 2:3 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Pavlíkov - Vraný 2:4 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Lidice - Jeneč 4:1 (2:1)
    So 06.06. 17:00 Městečko - Tuchoměřice 4:3
    Ne 07.06. 17:00 Senomaty - Slaný 0:2 (0:1)
    Ne 07.06. 17:00 Lány - Brandýsek 1:3
    Ne 07.06. 17:00 Braškov - Loděnice 0:2

    25.kolo

    So 13.06. 10:15 Brandýsek - Senomaty 1:2
    So 13.06. 17:00 Městečko - Doksy 3:1
    So 13.06. 17:00 Jeneč - Pavlíkov 1:4 (1:1)
    So 13.06. 17:00 Loděnice - Lány 3:1
    Ne 14.06. 17:00 Tuchoměřice - Lidice 4:3 (1:2)
    Ne 14.06. 17:00 Vraný - Braškov 2:1 (1:1)
    Ne 14.06. 17:00 Slaný - Mutějovice 2:2 (1:0)

    26.kolo

    So 20.06. 17:00 Doksy - Slaný 2:1 (1:0)
    So 20.06. 17:00 Mutějovice - Brandýsek 1:2
    So 20.06. 17:00 Pavlíkov - Tuchoměřice 4:4
    So 20.06. 17:00 Lidice - Městečko 2:2
    Ne 21.06. 17:00 Senomaty - Loděnice 6:2 (2:2)
    Ne 21.06. 17:00 Lány - Vraný 1:3
    Ne 21.06. 17:00 Braškov - Jeneč 3:3 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 2 5 65:33 59
    2. 26 18 3 5 76:37 57
    3. 26 15 3 8 57:45 48
    4. 26 13 4 9 56:40 43
    5. 26 13 2 11 49:41 41
    6. 26 10 5 11 45:38 35
    7. 26 10 4 12 38:42 34
    8. 26 9 5 12 44:52 32
    9. 26 8 8 10 47:60 32
    10. 26 9 4 13 46:47 31
    11. 26 8 7 11 38:58 31
    12. 26 8 5 13 33:51 29
    13. 26 8 3 15 38:64 27
    14. 26 6 1 19 43:67 19

    Nejčtenější ze sportu