Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4050
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3890
    Týden:
    20
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 16.08. 00:00 Chrudim - Slovan Liberec B 3:2
    So 16.08. 00:00 Nymburk - Pardubice B 0:2 (0:0)
    So 16.08. 00:00 Ml. Boleslav B - Turnov 4:2 (3:0)
    So 16.08. 00:00 Čáslav - Choceň 4:0 (2:0)
    So 16.08. 00:00 Kolín - Olympia HK 1:0 (0:0)
    So 16.08. 00:00 Náchod - Dvůr Králové 0:3 (0:1)
    So 16.08. 00:00 Rapid Liberec - Jablonec B 2:3 (1:1)

    3.kolo

    So 23.08. 00:00 Jablonec B - Chrudim 1:3
    So 23.08. 00:00 Dvůr Králové - Rapid Liberec 0:1 (0:0)
    So 23.08. 00:00 Olympia HK - Náchod 4:4 (2:2)
    So 23.08. 00:00 Choceň - Kolín 1:1
    So 23.08. 00:00 Turnov - Čáslav 2:2 (1:0)
    So 23.08. 00:00 Pardubice B - Ml. Boleslav B 1:1 (0:0)
    So 23.08. 00:00 Slovan Liberec B - Nymburk 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 00:00 Chrudim - Nymburk 2:1 (1:0)
    So 30.08. 00:00 Ml. Boleslav B - Slovan Liberec B 3:0 (3:0)
    So 30.08. 00:00 Čáslav - Pardubice B 1:3 (1:0)
    So 30.08. 00:00 Kolín - Turnov 4:0 (2:0)
    So 30.08. 00:00 Náchod - Choceň 1:2 (1:2)
    So 30.08. 00:00 Rapid Liberec - Olympia HK 1:2 (0:2)
    So 30.08. 00:00 Jablonec B - Dvůr Králové 2:1

    5.kolo

    So 06.09. 00:00 Dvůr Králové - Chrudim 1:0 (0:0)
    So 06.09. 00:00 Olympia HK - Jablonec B 2:1 (1:1)
    So 06.09. 00:00 Choceň - Rapid Liberec 1:2
    So 06.09. 00:00 Turnov - Náchod 2:0 (0:0)
    So 06.09. 00:00 Pardubice B - Kolín 1:2 (0:2)
    So 06.09. 00:00 Slovan Liberec B - Čáslav 4:1 (2:0)
    So 06.09. 00:00 Nymburk - Ml. Boleslav B 1:1

    6.kolo

    So 13.09. 00:00 Chrudim - Ml. Boleslav B 1:5 (1:2)
    So 13.09. 00:00 Čáslav - Nymburk 5:1 (1:1)
    So 13.09. 00:00 Kolín - Slovan Liberec B 2:2 (2:1)
    So 13.09. 00:00 Náchod - Pardubice B 0:2 (0:0)
    So 13.09. 00:00 Rapid Liberec - Turnov 2:1 (0:1)
    So 13.09. 00:00 Jablonec B - Choceň 4:0 (2:0)
    So 13.09. 00:00 Dvůr Králové - Olympia HK 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 20.09. 00:00 Olympia HK - Chrudim 2:2 (0:1)
    So 20.09. 00:00 Choceň - Dvůr Králové 0:2
    So 20.09. 00:00 Turnov - Jablonec B 4:2
    So 20.09. 00:00 Pardubice B - Rapid Liberec 1:1 (1:1)
    So 20.09. 00:00 Slovan Liberec B - Náchod 4:0 (1:0)
    So 20.09. 00:00 Nymburk - Kolín 1:0 (0:0)
    So 20.09. 00:00 Ml. Boleslav B - Čáslav 4:0 (2:0)

    8.kolo

    So 27.09. 00:00 Chrudim - Čáslav 4:1 (1:1)
    So 27.09. 00:00 Kolín - Ml. Boleslav B 1:4
    So 27.09. 00:00 Náchod - Nymburk 2:2 (2:1)
    So 27.09. 00:00 Rapid Liberec - Slovan Liberec B 1:1 (1:0)
    So 27.09. 00:00 Jablonec B - Pardubice B 1:0 (0:0)
    So 27.09. 00:00 Dvůr Králové - Turnov 0:3
    So 27.09. 00:00 Olympia HK - Choceň 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 04.10. 00:00 Choceň - Chrudim 1:4
    So 04.10. 00:00 Turnov - Olympia HK 2:1 (1:0)
    So 04.10. 00:00 Pardubice B - Dvůr Králové 3:0 (1:0)
    So 04.10. 00:00 Slovan Liberec B - Jablonec B 2:2
    So 04.10. 00:00 Nymburk - Rapid Liberec 2:1
    So 04.10. 00:00 Ml. Boleslav B - Náchod 3:0 (1:0)
    So 04.10. 00:00 Čáslav - Kolín 4:2 (2:2)

    10.kolo

    10.10. 00:00 Chrudim - Kolín 7:0 (3:0)
    10.10. 00:00 Náchod - Čáslav 1:1 (1:1)
    10.10. 00:00 Rapid Liberec - Ml. Boleslav B 0:3 (0:2)
    10.10. 00:00 Jablonec B - Nymburk 2:2 (2:0)
    10.10. 00:00 Dvůr Králové - Slovan Liberec B 2:2 (0:2)
    10.10. 00:00 Olympia HK - Pardubice B 3:6 (1:1)
    10.10. 00:00 Choceň - Turnov 2:2 (1:2)

    11.kolo

    So 18.10. 00:00 Turnov - Chrudim 1:3 (0:3)
    So 18.10. 00:00 Pardubice B - Choceň 3:0 (1:0)
    So 18.10. 00:00 Slovan Liberec B - Olympia HK 1:2 (0:1)
    So 18.10. 00:00 Nymburk - Dvůr Králové 3:1 (2:1)
    So 18.10. 00:00 Ml. Boleslav B - Jablonec B 2:3 (1:2)
    So 18.10. 00:00 Čáslav - Rapid Liberec 1:2 (1:2)
    So 18.10. 00:00 Kolín - Náchod 4:2 (2:0)

    12.kolo

    So 25.10. 00:00 Chrudim - Náchod 7:1
    So 25.10. 00:00 Rapid Liberec - Kolín 0:1
    So 25.10. 00:00 Jablonec B - Čáslav 5:0 (4:0)
    So 25.10. 00:00 Dvůr Králové - Ml. Boleslav B 0:1 (0:0)
    So 25.10. 00:00 Olympia HK - Nymburk 2:1 (0:1)
    So 25.10. 00:00 Choceň - Slovan Liberec B 1:2
    So 25.10. 00:00 Turnov - Pardubice B 4:2

    13.kolo

    So 01.11. 00:00 Pardubice B - Chrudim 1:3 (1:3)
    So 01.11. 00:00 Slovan Liberec B - Turnov 4:1
    So 01.11. 00:00 Nymburk - Choceň 1:3 (1:1)
    So 01.11. 00:00 Ml. Boleslav B - Olympia HK 4:0 (2:0)
    So 01.11. 00:00 Čáslav - Dvůr Králové 5:0 (1:0)
    So 01.11. 00:00 Kolín - Jablonec B 2:2 (1:1)
    So 01.11. 00:00 Náchod - Rapid Liberec 4:1 (2:0)

    1.kolo

    So 08.11. 00:00 Rapid Liberec - Chrudim 0:2 (0:0)
    So 08.11. 00:00 Jablonec B - Náchod 2:3
    So 08.11. 00:00 Dvůr Králové - Kolín 5:2 (2:1)
    So 08.11. 00:00 Olympia HK - Čáslav 3:3 (3:1)
    So 08.11. 00:00 Choceň - Ml. Boleslav B 0:6 (0:3)
    So 08.11. 00:00 Turnov - Nymburk 4:1 (1:0)
    So 08.11. 00:00 Pardubice B - Slovan Liberec B 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 28.03. 10:00 Chrudim - Rapid Liberec 3:1 (1:1)
    So 28.03. 10:00 Náchod - Jablonec B 5:2
    So 28.03. 10:15 Kolín - Dvůr Králové 1:2
    So 28.03. 10:15 Čáslav - Olympia HK 5:2 (3:2)
    So 28.03. 10:15 Nymburk - Turnov 1:3 (0:1)
    So 28.03. 10:15 Slovan Liberec B - Pardubice B 1:0 (0:0)
    Ne 29.03. 12:45 Ml. Boleslav B - Choceň 4:0 (3:0)

    15.kolo

    So 04.04. 10:15 Olympia HK - Kolín 4:1 (2:0)
    So 04.04. 12:00 Choceň - Čáslav 0:1 (0:0)
    So 04.04. 14:15 Jablonec B - Rapid Liberec 5:0 (2:0)
    Ne 05.04. 10:00 Turnov - Ml. Boleslav B 1:0 (0:0)
    Ne 05.04. 10:15 Pardubice B - Nymburk 2:0 (0:0)
    Ne 05.04. 10:15 Dvůr Králové - Náchod 1:1 (0:0)
    Ne 05.04. 14:15 Slovan Liberec B - Chrudim 0:1

    16.kolo

    St 01.04. 10:15 Ml. Boleslav B - Pardubice B 2:0 (0:0)
    So 11.04. 00:00 Chrudim - Jablonec B 4:1 (3:0)
    So 11.04. 00:00 Rapid Liberec - Dvůr Králové 0:2 (0:0)
    So 11.04. 00:00 Náchod - Olympia HK 1:3 (0:1)
    So 11.04. 00:00 Kolín - Choceň 4:0 (2:0)
    So 11.04. 00:00 Čáslav - Turnov 1:0 (1:0)
    So 11.04. 00:00 Nymburk - Slovan Liberec B 2:6 (2:1)

    17.kolo

    So 18.04. 00:00 Nymburk - Chrudim 1:2 (0:1)
    So 18.04. 00:00 Slovan Liberec B - Ml. Boleslav B 2:3
    So 18.04. 00:00 Pardubice B - Čáslav 1:0 (1:0)
    So 18.04. 00:00 Turnov - Kolín 0:1
    So 18.04. 00:00 Choceň - Náchod 2:3
    So 18.04. 00:00 Olympia HK - Rapid Liberec 6:1 (0:1)
    So 18.04. 00:00 Dvůr Králové - Jablonec B 0:2

    18.kolo

    So 25.04. 00:00 Chrudim - Dvůr Králové 3:1
    So 25.04. 00:00 Jablonec B - Olympia HK 4:0 (1:0)
    So 25.04. 00:00 Rapid Liberec - Choceň 1:0 (1:0)
    So 25.04. 00:00 Náchod - Turnov 2:2 (1:2)
    So 25.04. 00:00 Kolín - Pardubice B 3:1
    So 25.04. 00:00 Čáslav - Slovan Liberec B 2:0 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Ml. Boleslav B - Nymburk 5:0

    19.kolo

    So 02.05. 00:00 Ml. Boleslav B - Chrudim 4:0 (2:0)
    So 02.05. 00:00 Nymburk - Čáslav 2:4 (1:1)
    So 02.05. 00:00 Slovan Liberec B - Kolín 1:1 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Pardubice B - Náchod 1:1 (1:0)
    So 02.05. 00:00 Turnov - Rapid Liberec 1:2
    So 02.05. 00:00 Choceň - Jablonec B 0:3 (0:2)
    So 02.05. 00:00 Olympia HK - Dvůr Králové 0:2 (0:0)

    20.kolo

    So 09.05. 00:00 Chrudim - Olympia HK 2:1 (1:1)
    So 09.05. 00:00 Dvůr Králové - Choceň 3:1 (1:1)
    So 09.05. 00:00 Jablonec B - Turnov 2:2 (2:1)
    So 09.05. 00:00 Rapid Liberec - Pardubice B 0:2 (0:0)
    So 09.05. 00:00 Náchod - Slovan Liberec B 4:1 (2:0)
    So 09.05. 00:00 Kolín - Nymburk 2:0 (0:0)
    So 09.05. 00:00 Čáslav - Ml. Boleslav B 0:2 (0:0)

    21.kolo

    St 13.05. 00:00 Pardubice B - Jablonec B 3:0 (0:0)
    So 16.05. 00:00 Čáslav - Chrudim 0:3 (0:1)
    So 16.05. 00:00 Ml. Boleslav B - Kolín 3:1 (2:1)
    So 16.05. 00:00 Nymburk - Náchod 2:4 (2:2)
    So 16.05. 00:00 Slovan Liberec B - Rapid Liberec 3:1 (2:1)
    So 16.05. 00:00 Turnov - Dvůr Králové 2:1
    So 16.05. 00:00 Choceň - Olympia HK 0:4

    22.kolo

    So 23.05. 00:00 Chrudim - Choceň 10:0 (5:0)
    So 23.05. 00:00 Olympia HK - Turnov 2:1 (1:0)
    So 23.05. 00:00 Dvůr Králové - Pardubice B 0:2
    So 23.05. 00:00 Jablonec B - Slovan Liberec B 0:1
    So 23.05. 00:00 Rapid Liberec - Nymburk 3:0 (2:0)
    So 23.05. 00:00 Náchod - Ml. Boleslav B 0:5
    So 23.05. 00:00 Kolín - Čáslav 1:2

    23.kolo

    Čt 21.05. 00:00 Čáslav - Náchod 4:0
    So 30.05. 00:00 Kolín - Chrudim 1:4 (0:4)
    So 30.05. 00:00 Ml. Boleslav B - Rapid Liberec 5:1 (1:0)
    So 30.05. 00:00 Nymburk - Jablonec B 3:3 (2:2)
    So 30.05. 00:00 Slovan Liberec B - Dvůr Králové 3:3
    So 30.05. 00:00 Pardubice B - Olympia HK 3:0 (0:0)
    So 30.05. 00:00 Turnov - Choceň 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 06.06. 00:00 Chrudim - Turnov 2:0
    So 06.06. 00:00 Choceň - Pardubice B 0:2
    So 06.06. 00:00 Olympia HK - Slovan Liberec B 2:1
    So 06.06. 00:00 Dvůr Králové - Nymburk 6:0 (2:0)
    So 06.06. 00:00 Jablonec B - Ml. Boleslav B 1:5
    So 06.06. 00:00 Rapid Liberec - Čáslav 2:1
    So 06.06. 00:00 Náchod - Kolín 1:2

    25.kolo

    So 13.06. 00:00 Náchod - Chrudim 2:1
    So 13.06. 00:00 Kolín - Rapid Liberec 0:1 (0:1)
    So 13.06. 00:00 Čáslav - Jablonec B 4:2 (3:1)
    So 13.06. 00:00 Ml. Boleslav B - Dvůr Králové 6:0
    So 13.06. 00:00 Nymburk - Olympia HK 3:4
    So 13.06. 00:00 Slovan Liberec B - Choceň 5:1 (0:1)
    So 13.06. 00:00 Pardubice B - Turnov 5:1 (1:0)

    26.kolo

    So 20.06. 00:00 Chrudim - Pardubice B 4:0 (2:0)
    So 20.06. 00:00 Turnov - Slovan Liberec B 0:3 (0:2)
    So 20.06. 00:00 Choceň - Nymburk 1:4 (0:2)
    So 20.06. 00:00 Olympia HK - Ml. Boleslav B 1:3 (1:2)
    So 20.06. 00:00 Dvůr Králové - Čáslav 4:1 (1:1)
    So 20.06. 00:00 Jablonec B - Kolín 3:3 (1:1)
    So 20.06. 00:00 Rapid Liberec - Náchod 3:0 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 2 2 88:16 68
    2. 26 21 1 4 80:29 64
    3. 26 14 3 9 47:29 45
    4. 26 12 6 8 55:38 42
    5. 26 12 3 11 53:50 39
    6. 26 10 6 10 58:53 36
    7. 26 11 3 12 42:44 36
    8. 26 11 3 12 50:57 36
    9. 26 10 5 11 43:51 35
    10. 26 10 4 12 43:49 34
    11. 26 10 2 14 30:50 32
    12. 26 7 6 13 42:66 27
    13. 26 4 4 18 34:73 16
    14. 26 3 2 21 18:78 11

    Nejčtenější ze sportu