Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3970
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5535
    Týden:
    36
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Rousínov B - Svratka 0:0 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Řečkovice - Líšeň B 3:2 (1:1)
    So 09.08. 16:30 Medlánky - Lipovec 1:0 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Soběšice - Mokrá 2:0 (1:0)
    Ne 10.08. 16:30 Dražovice - Tišnov 0:3 (0:1)
    Ne 10.08. 16:30 Olešnice - Kunštát 2:3 (2:2)
    Ne 10.08. 16:30 Černá Hora - Bohdalice 1:1 (0:1)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Bohdalice - Medlánky 5:0 (3:0)
    So 16.08. 16:30 Svratka - Řečkovice 1:0 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Tišnov - Mokrá 9:0 (4:0)
    Ne 17.08. 16:30 Lipovec - Soběšice 1:3 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Líšeň B - Černá Hora 5:0 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Kunštát - Rousínov B 4:0 (3:0)
    Ne 17.08. 16:30 Dražovice - Olešnice 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Řečkovice - Kunštát 6:3 (3:1)
    So 23.08. 16:30 Medlánky - Líšeň B 1:2 (1:2)
    So 23.08. 16:30 Soběšice - Bohdalice 2:2 (1:1)
    So 23.08. 16:30 Mokrá - Lipovec 1:2 (1:0)
    Ne 24.08. 10:15 Rousínov B - Dražovice 1:2 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Olešnice - Tišnov 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Černá Hora - Svratka 0:2 (0:2)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Bohdalice - Mokrá 7:1 (2:1)
    So 30.08. 16:30 Svratka - Medlánky 1:1 (1:1)
    Ne 31.08. 16:30 Tišnov - Lipovec 5:0 (3:0)
    Ne 31.08. 16:30 Líšeň B - Soběšice 1:0 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Kunštát - Černá Hora 1:1 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Dražovice - Řečkovice 2:1 (1:0)
    Ne 31.08. 16:30 Olešnice - Rousínov B 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 06.09. 16:30 Rousínov B - Tišnov 0:3 (0:2)
    So 06.09. 16:30 Řečkovice - Olešnice 1:0 (0:0)
    So 06.09. 16:30 Medlánky - Kunštát 3:4 (2:4)
    So 06.09. 16:30 Soběšice - Svratka 3:2 (0:1)
    So 06.09. 16:30 Mokrá - Líšeň B 1:1
    Ne 07.09. 16:30 Černá Hora - Dražovice 4:2 (2:1)
    Ne 07.09. 16:30 Lipovec - Bohdalice 3:1 (1:1)

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Svratka - Mokrá 19:0 (6:0)
    So 13.09. 16:00 Rousínov B - Řečkovice 3:0 (1:0)
    Ne 14.09. 16:00 Tišnov - Bohdalice 1:1 (0:1)
    Ne 14.09. 16:00 Líšeň B - Lipovec 3:2 (1:0)
    Ne 14.09. 16:00 Kunštát - Soběšice 1:3 (0:1)
    Ne 14.09. 16:00 Dražovice - Medlánky 1:0 (1:0)
    Ne 14.09. 16:00 Olešnice - Černá Hora 3:1 (0:1)

    7.kolo

    So 20.09. 16:00 Řečkovice - Tišnov 0:2 (0:2)
    So 20.09. 16:00 Medlánky - Olešnice 2:0 (0:0)
    So 20.09. 16:00 Soběšice - Dražovice 2:1 (0:1)
    So 20.09. 16:00 Mokrá - Kunštát 0:2 (0:0)
    So 20.09. 16:00 Bohdalice - Líšeň B 4:4 (4:1)
    Ne 21.09. 16:00 Černá Hora - Rousínov B 2:1 (1:1)
    Ne 21.09. 16:00 Lipovec - Svratka 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 27.09. 16:00 Svratka - Bohdalice 1:3
    Ne 28.09. 10:15 Rousínov B - Medlánky 5:0 (1:0)
    Ne 28.09. 13:30 Řečkovice - Černá Hora 3:10 (0:5)
    Ne 28.09. 16:00 Tišnov - Líšeň B 2:1 (1:1)
    Ne 28.09. 16:00 Kunštát - Lipovec 3:0
    Ne 28.09. 16:00 Dražovice - Mokrá 2:1 (0:0)
    Ne 28.09. 16:00 Olešnice - Soběšice 4:1 (4:0)

    9.kolo

    So 04.10. 15:30 Medlánky - Řečkovice 5:0 (2:0)
    So 04.10. 15:30 Soběšice - Rousínov B 5:2 (2:2)
    So 04.10. 15:30 Mokrá - Olešnice 0:3 (0:1)
    So 04.10. 15:30 Bohdalice - Kunštát 3:0 (1:0)
    Ne 05.10. 15:30 Černá Hora - Tišnov 5:1 (2:1)
    Ne 05.10. 15:30 Lipovec - Dražovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.10. 15:30 Líšeň B - Svratka 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 11.10. 15:30 Rousínov B - Mokrá 3:0 (3:0)
    So 11.10. 15:30 Řečkovice - Soběšice 1:2 (0:2)
    Ne 12.10. 15:30 Tišnov - Svratka 3:0
    Ne 12.10. 15:30 Kunštát - Líšeň B 0:2 (0:1)
    Ne 12.10. 15:30 Dražovice - Bohdalice 3:6 (2:2)
    Ne 12.10. 15:30 Olešnice - Lipovec 3:3 (0:0)
    Ne 12.10. 15:30 Černá Hora - Medlánky 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 18.10. 15:00 Medlánky - Tišnov 2:2 (1:2)
    So 18.10. 15:00 Soběšice - Černá Hora 3:0 (2:0)
    So 18.10. 15:00 Mokrá - Řečkovice 1:4 (0:1)
    So 18.10. 15:00 Bohdalice - Olešnice 4:0 (3:0)
    So 18.10. 15:00 Svratka - Kunštát 3:3 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Lipovec - Rousínov B 1:2 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Líšeň B - Dražovice 0:2 (0:2)

    12.kolo

    So 25.10. 14:00 Řečkovice - Lipovec 1:4 (0:4)
    So 25.10. 14:00 Medlánky - Soběšice 1:2 (1:1)
    Ne 26.10. 10:15 Rousínov B - Bohdalice 0:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Tišnov - Kunštát 3:4 (2:3)
    Ne 26.10. 14:00 Dražovice - Svratka 1:2
    Ne 26.10. 14:00 Olešnice - Líšeň B 3:0
    Ne 26.10. 14:00 Černá Hora - Mokrá 4:2 (2:0)

    13.kolo

    So 01.11. 13:30 Soběšice - Tišnov 1:1
    So 01.11. 13:30 Mokrá - Medlánky 1:4 (1:3)
    So 01.11. 13:30 Bohdalice - Řečkovice 5:1 (3:0)
    So 01.11. 13:30 Svratka - Olešnice 4:0 (1:0)
    Ne 02.11. 13:30 Lipovec - Černá Hora 1:1 (1:0)
    Ne 02.11. 13:30 Líšeň B - Rousínov B 3:3 (1:0)
    Ne 02.11. 13:30 Kunštát - Dražovice 1:0

    14.kolo

    So 08.11. 13:30 Mokrá - Soběšice 0:3 (0:0)
    So 08.11. 13:30 Bohdalice - Černá Hora 7:1 (4:1)
    So 08.11. 13:30 Svratka - Rousínov B 4:1 (1:0)
    Ne 09.11. 13:30 Lipovec - Medlánky 2:1 (2:0)
    Ne 09.11. 13:30 Líšeň B - Řečkovice 2:0 (0:0)
    Ne 09.11. 13:30 Kunštát - Olešnice 1:1 (0:1)
    Ne 09.11. 13:30 Tišnov - Dražovice 2:1 (0:0)

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Dražovice - Rousínov B 2:0 (2:0)
    So 28.03. 15:00 Svratka - Černá Hora 2:2 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Bohdalice - Soběšice 0:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Líšeň B - Medlánky 2:3 (1:3)
    Ne 29.03. 15:00 Lipovec - Mokrá 3:0 (2:0)
    St 15.04. 17:00 Tišnov - Olešnice 2:0 (1:0)
    Čt 23.04. 17:00 Kunštát - Řečkovice 1:2 (0:0)

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Mokrá - Bohdalice 0:1 (0:1)
    So 04.04. 15:30 Soběšice - Líšeň B 0:0 (0:0)
    So 04.04. 15:30 Medlánky - Svratka 0:0 (0:0)
    So 04.04. 15:30 Řečkovice - Dražovice 2:4 (0:2)
    Ne 05.04. 10:15 Rousínov B - Olešnice 1:2 (0:2)
    Ne 05.04. 15:30 Lipovec - Tišnov 0:2 (0:2)
    Ne 05.04. 15:30 Černá Hora - Kunštát 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Svratka - Soběšice 1:1 (1:0)
    So 11.04. 15:30 Bohdalice - Lipovec 1:0 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Tišnov - Rousínov B 4:1 (1:1)
    Ne 12.04. 15:30 Olešnice - Řečkovice 1:0 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Dražovice - Černá Hora 2:0 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Kunštát - Medlánky 2:1 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Líšeň B - Mokrá 7:2 (1:2)

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Bohdalice - Tišnov 1:0 (0:0)
    So 18.04. 16:00 Mokrá - Svratka 0:3 (0:3)
    So 18.04. 16:00 Soběšice - Kunštát 2:1 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Medlánky - Dražovice 1:5 (0:3)
    So 18.04. 16:00 Řečkovice - Rousínov B 1:1
    Ne 19.04. 16:00 Lipovec - Líšeň B 1:1
    Ne 19.04. 16:00 Černá Hora - Olešnice 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Svratka - Lipovec 3:2 (1:0)
    Ne 26.04. 10:15 Rousínov B - Černá Hora 4:0 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Tišnov - Řečkovice 5:1 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Olešnice - Medlánky 6:0 (3:0)
    Ne 26.04. 16:00 Dražovice - Soběšice 3:1 (2:1)
    Ne 26.04. 16:00 Kunštát - Mokrá 8:1
    Ne 26.04. 16:00 Líšeň B - Bohdalice 4:3 (1:1)

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Bohdalice - Svratka 1:0 (0:0)
    So 02.05. 16:30 Mokrá - Dražovice 1:2
    So 02.05. 16:30 Soběšice - Olešnice 2:1
    So 02.05. 16:30 Medlánky - Rousínov B 1:3 (1:1)
    Ne 03.05. 16:30 Líšeň B - Tišnov 2:0 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Lipovec - Kunštát 0:0 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Černá Hora - Řečkovice 1:2 (1:0)

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Řečkovice - Medlánky 1:3 (0:1)
    So 09.05. 16:30 Svratka - Líšeň B 4:1 (0:0)
    Ne 10.05. 10:15 Rousínov B - Soběšice 4:1 (2:1)
    Ne 10.05. 16:30 Tišnov - Černá Hora 0:2 (0:0)
    Ne 10.05. 16:30 Olešnice - Mokrá 6:0 (3:0)
    Ne 10.05. 16:30 Dražovice - Lipovec 2:3 (2:2)
    Ne 10.05. 16:30 Kunštát - Bohdalice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 16.05. 16:30 Svratka - Tišnov 1:1 (0:1)
    So 16.05. 16:30 Bohdalice - Dražovice 1:1 (1:0)
    So 16.05. 16:30 Mokrá - Rousínov B 3:4 (1:2)
    So 16.05. 16:30 Soběšice - Řečkovice 3:5 (1:1)
    So 16.05. 16:30 Medlánky - Černá Hora 3:0 (1:0)
    Ne 17.05. 16:30 Líšeň B - Kunštát 0:0 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Lipovec - Olešnice 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 23.05. 16:30 Řečkovice - Mokrá 3:2 (2:2)
    Ne 24.05. 10:15 Rousínov B - Lipovec 1:3 (1:1)
    Ne 24.05. 16:30 Tišnov - Medlánky 0:3 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Černá Hora - Soběšice 5:1 (1:1)
    Ne 24.05. 16:30 Olešnice - Bohdalice 1:0
    Ne 24.05. 16:30 Dražovice - Líšeň B 3:0 (2:0)
    Ne 24.05. 16:30 Kunštát - Svratka 1:0

    25.kolo

    So 30.05. 16:30 Svratka - Dražovice 1:3 (0:0)
    So 30.05. 16:30 Bohdalice - Rousínov B 2:2 (2:1)
    So 30.05. 16:30 Mokrá - Černá Hora 2:4 (1:2)
    So 30.05. 16:30 Soběšice - Medlánky 2:5 (1:3)
    Ne 31.05. 16:30 Kunštát - Tišnov 1:0 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Líšeň B - Olešnice 1:1 (0:1)
    Ne 31.05. 16:30 Lipovec - Řečkovice 4:3 (2:1)

    26.kolo

    So 06.06. 16:30 Medlánky - Mokrá 4:0 (0:0)
    So 06.06. 16:30 Řečkovice - Bohdalice 2:2 (1:2)
    Ne 07.06. 10:15 Rousínov B - Líšeň B 0:0 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Tišnov - Soběšice 2:3 (2:1)
    Ne 07.06. 16:30 Černá Hora - Lipovec 1:0 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Olešnice - Svratka 1:2 (0:2)
    Ne 07.06. 16:30 Dražovice - Kunštát 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 13.06. 16:30 Mokrá - Tišnov 1:2 (0:1)
    So 13.06. 16:30 Soběšice - Lipovec 4:3 (2:2)
    So 13.06. 16:30 Medlánky - Bohdalice 4:2 (1:1)
    So 13.06. 16:30 Řečkovice - Svratka 2:1 (2:1)
    Ne 14.06. 10:15 Rousínov B - Kunštát 2:1 (2:0)
    Ne 14.06. 16:30 Černá Hora - Líšeň B 1:4 (0:1)
    Ne 14.06. 16:30 Olešnice - Dražovice 2:0 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 14 5 7 52:47 47
    2. 26 12 9 5 63:33 45
    3. 26 13 6 7 49:36 45
    4. 26 13 5 8 55:31 44
    5. 26 11 8 7 50:40 41
    6. 26 13 2 11 44:39 41
    7. 26 11 6 9 44:32 39
    8. 26 12 3 11 50:48 39
    9. 26 10 7 9 58:34 37
    10. 26 11 4 11 44:43 37
    11. 26 9 6 11 45:47 33
    12. 26 9 6 11 48:55 33
    13. 26 9 2 15 45:70 29
    14. 26 0 1 25 20:112 1

    Nejčtenější ze sportu