Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3935
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4574
    Týden:
    20
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 17:00 Libouchec - Krupka 0:2 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Č. Kamenice - České Kopisty 0:3 (0:3)
    So 23.08. 17:00 Přestanov - Soběchleby 0:1 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Šluknov - Milešov 0:1 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Rumburk - Jílové 0:1 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Velké Březno - Modlany 1:5 (0:3)
    Ne 24.08. 17:00 Junior Děčín - Lovosice 1:2 (0:1)

    2.kolo

    So 30.08. 10:15 Lovosice - Modlany 3:1 (0:1)
    So 30.08. 17:00 Jílové - Velké Březno 4:3 (1:1)
    So 30.08. 17:00 Milešov - Rumburk 3:3 (1:1)
    So 30.08. 17:00 Soběchleby - Šluknov 1:1 (1:0)
    So 30.08. 17:00 České Kopisty - Přestanov 4:3 (0:3)
    So 30.08. 17:00 Krupka - Č. Kamenice 5:0 (2:0)
    Ne 31.08. 17:00 Junior Děčín - Libouchec 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 06.09. 17:00 Libouchec - Lovosice 1:5 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Č. Kamenice - Junior Děčín 1:4 (0:3)
    So 06.09. 17:00 Přestanov - Krupka 1:3 (1:1)
    So 06.09. 17:00 Šluknov - České Kopisty 2:1 (1:1)
    So 06.09. 17:00 Rumburk - Soběchleby 0:0 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Velké Březno - Milešov 1:2 (1:1)
    So 06.09. 17:00 Modlany - Jílové 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 13.09. 10:15 Lovosice - Jílové 0:1 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Milešov - Modlany 2:2 (1:1)
    So 13.09. 17:00 Soběchleby - Velké Březno 1:4 (0:2)
    So 13.09. 17:00 České Kopisty - Rumburk 7:1 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Krupka - Šluknov 1:0 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Libouchec - Č. Kamenice 3:1 (2:0)
    Ne 14.09. 17:00 Junior Děčín - Přestanov 0:2 (0:2)

    5.kolo

    So 20.09. 16:30 Č. Kamenice - Lovosice 0:6 (0:3)
    So 20.09. 16:30 Přestanov - Libouchec 3:0 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Šluknov - Junior Děčín 1:4 (1:2)
    So 20.09. 16:30 Rumburk - Krupka 1:5 (0:4)
    So 20.09. 16:30 Velké Březno - České Kopisty 1:3 (1:1)
    So 20.09. 16:30 Modlany - Soběchleby 2:2 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Jílové - Milešov 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 27.09. 10:15 Lovosice - Milešov 1:1 (0:0)
    So 27.09. 16:30 Soběchleby - Jílové 3:0 (1:0)
    So 27.09. 16:30 České Kopisty - Modlany 2:2 (0:0)
    So 27.09. 16:30 Krupka - Velké Březno 3:0 (1:0)
    So 27.09. 16:30 Libouchec - Šluknov 2:2 (1:0)
    So 27.09. 16:30 Č. Kamenice - Přestanov 2:1 (1:0)
    Ne 28.09. 16:30 Junior Děčín - Rumburk 6:1 (3:0)

    7.kolo

    So 04.10. 16:00 Přestanov - Lovosice 1:4 (0:3)
    So 04.10. 16:00 Šluknov - Č. Kamenice 1:0 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Rumburk - Libouchec 1:1 (1:1)
    So 04.10. 16:00 Velké Březno - Junior Děčín 1:2 (1:1)
    So 04.10. 16:00 Modlany - Krupka 4:3 (2:2)
    So 04.10. 16:00 Jílové - České Kopisty 3:1 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Milešov - Soběchleby 3:2 (1:2)

    8.kolo

    So 11.10. 10:15 Lovosice - Soběchleby 2:1 (1:0)
    So 11.10. 16:00 České Kopisty - Milešov 0:4 (0:2)
    So 11.10. 16:00 Krupka - Jílové 4:3 (2:1)
    So 11.10. 16:00 Libouchec - Velké Březno 2:1 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Č. Kamenice - Rumburk 1:0 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Přestanov - Šluknov 2:2 (1:0)
    Ne 12.10. 16:00 Junior Děčín - Modlany 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 18.10. 15:30 Šluknov - Lovosice 0:1 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Rumburk - Přestanov 0:4 (0:1)
    So 18.10. 15:30 Velké Březno - Č. Kamenice 1:4 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Modlany - Libouchec 3:0 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Jílové - Junior Děčín 2:1 (1:1)
    So 18.10. 15:30 Milešov - Krupka 3:1 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Soběchleby - České Kopisty 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 25.10. 10:15 Lovosice - České Kopisty 3:2 (1:1)
    So 25.10. 14:30 Krupka - Soběchleby 3:2 (2:0)
    So 25.10. 14:30 Libouchec - Jílové 2:4 (1:2)
    So 25.10. 14:30 Č. Kamenice - Modlany 0:4
    So 25.10. 14:30 Přestanov - Velké Březno 3:0
    So 25.10. 14:30 Šluknov - Rumburk 2:2 (1:1)
    Ne 26.10. 14:30 Junior Děčín - Milešov 2:3 (0:3)

    11.kolo

    So 01.11. 14:00 Rumburk - Lovosice 0:1 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Velké Březno - Šluknov 2:1 (1:1)
    So 01.11. 14:00 Modlany - Přestanov 1:1 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Jílové - Č. Kamenice 4:0 (2:0)
    So 01.11. 14:00 Milešov - Libouchec 6:0
    So 01.11. 14:00 Soběchleby - Junior Děčín 7:0 (1:0)
    So 01.11. 14:00 České Kopisty - Krupka 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 08.11. 10:15 Lovosice - Krupka 2:0 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Libouchec - Soběchleby 0:1
    So 08.11. 14:00 Č. Kamenice - Milešov 1:2 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Přestanov - Jílové 0:3 (0:2)
    So 08.11. 14:00 Šluknov - Modlany 2:4 (1:2)
    So 08.11. 14:00 Rumburk - Velké Březno 2:1 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Junior Děčín - České Kopisty 4:6 (0:5)

    13.kolo

    So 15.11. 13:30 Velké Březno - Lovosice 1:4 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Modlany - Rumburk 4:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Jílové - Šluknov 4:1 (2:0)
    So 15.11. 13:30 Milešov - Přestanov 0:1 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Soběchleby - Č. Kamenice 5:0 (3:0)
    So 15.11. 13:30 České Kopisty - Libouchec 2:5 (2:2)
    So 15.11. 13:30 Krupka - Junior Děčín 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 28.03. 15:00 Modlany - Velké Březno 8:1 (2:1)
    So 28.03. 15:00 Milešov - Šluknov 3:0 (2:0)
    So 28.03. 15:00 Soběchleby - Přestanov 2:1 (2:1)
    So 28.03. 15:00 České Kopisty - Č. Kamenice 2:2 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Krupka - Libouchec 2:0 (0:0)
    St 15.04. 17:00 Jílové - Rumburk 4:2 (2:1)
    St 15.04. 17:00 Lovosice - Junior Děčín 5:0 (2:0)

    15.kolo

    So 04.04. 16:30 Modlany - Lovosice 1:3 (0:2)
    So 04.04. 16:30 Libouchec - Junior Děčín 2:1 (0:1)
    So 04.04. 16:30 Č. Kamenice - Krupka 1:3 (0:2)
    So 04.04. 16:30 Přestanov - České Kopisty 2:0 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Šluknov - Soběchleby 1:0 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Rumburk - Milešov 1:1 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Velké Březno - Jílové 1:1 (1:0)

    16.kolo

    So 11.04. 10:15 Lovosice - Libouchec 5:1 (1:1)
    So 11.04. 16:30 Jílové - Modlany 2:1 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Milešov - Velké Březno 1:1 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Soběchleby - Rumburk 2:0 (1:0)
    So 11.04. 16:30 České Kopisty - Šluknov 5:0 (2:0)
    So 11.04. 16:30 Krupka - Přestanov 2:0 (1:0)
    Ne 12.04. 16:30 Junior Děčín - Č. Kamenice 1:4 (1:2)

    17.kolo

    So 18.04. 17:00 Velké Březno - Soběchleby 2:1 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Modlany - Milešov 2:0 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Jílové - Lovosice 0:2 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Č. Kamenice - Libouchec 1:1 (1:1)
    So 18.04. 17:00 Přestanov - Junior Děčín 3:1 (1:1)
    So 18.04. 17:00 Šluknov - Krupka 1:2 (0:0)
    So 18.04. 17:00 Rumburk - České Kopisty 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 25.04. 10:15 Lovosice - Č. Kamenice 5:0 (4:0)
    So 25.04. 17:00 Krupka - Rumburk 5:0 (2:0)
    So 25.04. 17:00 Libouchec - Přestanov 1:1 (0:0)
    So 25.04. 17:00 Milešov - Jílové 4:1 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Soběchleby - Modlany 2:4 (2:2)
    So 25.04. 17:00 České Kopisty - Velké Březno 1:3 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Junior Děčín - Šluknov 1:3 (0:0)

    19.kolo

    So 02.05. 17:00 Rumburk - Junior Děčín 4:2 (0:2)
    So 02.05. 17:00 Velké Březno - Krupka 1:2 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Modlany - České Kopisty 2:0 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Jílové - Soběchleby 1:0 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Milešov - Lovosice 2:3 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Přestanov - Č. Kamenice 2:0 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Šluknov - Libouchec 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 09.05. 10:15 Lovosice - Přestanov 3:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 České Kopisty - Jílové 2:2 (2:0)
    So 09.05. 17:00 Krupka - Modlany 1:1 (0:0)
    So 09.05. 17:00 Libouchec - Rumburk 1:0 (0:0)
    So 09.05. 17:00 Č. Kamenice - Šluknov 1:2 (0:0)
    So 09.05. 17:00 Soběchleby - Milešov 1:2 (1:0)
    Ne 10.05. 17:00 Junior Děčín - Velké Březno 3:2 (2:1)

    21.kolo

    So 16.05. 17:00 Šluknov - Přestanov 0:1 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Rumburk - Č. Kamenice 3:2 (1:1)
    So 16.05. 17:00 Velké Březno - Libouchec 1:1 (1:1)
    So 16.05. 17:00 Modlany - Junior Děčín 1:2 (0:2)
    So 16.05. 17:00 Jílové - Krupka 0:2 (0:1)
    So 16.05. 17:00 Milešov - České Kopisty 4:2 (2:2)
    So 16.05. 17:00 Soběchleby - Lovosice 0:2 (0:2)

    22.kolo

    So 23.05. 10:15 Lovosice - Šluknov 3:1 (2:1)
    So 23.05. 17:00 České Kopisty - Soběchleby 2:1 (1:1)
    So 23.05. 17:00 Krupka - Milešov 2:0 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Libouchec - Modlany 0:0 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Č. Kamenice - Velké Březno 5:2 (1:2)
    So 23.05. 17:00 Přestanov - Rumburk 6:2 (1:2)
    Ne 24.05. 17:00 Junior Děčín - Jílové 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 30.05. 17:00 České Kopisty - Lovosice 1:6 (1:2)
    So 30.05. 17:00 Rumburk - Šluknov 1:0 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Velké Březno - Přestanov 3:2 (1:2)
    So 30.05. 17:00 Modlany - Č. Kamenice 4:1 (2:0)
    So 30.05. 17:00 Jílové - Libouchec 3:0 (2:0)
    So 30.05. 17:00 Milešov - Junior Děčín 4:3 (3:3)
    So 30.05. 17:00 Soběchleby - Krupka 1:2 (1:1)

    24.kolo

    So 06.06. 10:15 Lovosice - Rumburk 2:1 (1:0)
    So 06.06. 17:00 Šluknov - Velké Březno 3:2 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Krupka - České Kopisty 2:1 (2:0)
    So 06.06. 17:00 Libouchec - Milešov 1:2 (0:1)
    So 06.06. 17:00 Č. Kamenice - Jílové 1:3 (1:2)
    So 06.06. 17:00 Přestanov - Modlany 0:2 (0:2)
    Ne 07.06. 17:00 Junior Děčín - Soběchleby 5:1 (0:0)

    25.kolo

    So 13.06. 17:00 Soběchleby - Libouchec 2:2 (1:0)
    So 13.06. 17:00 České Kopisty - Junior Děčín 4:7 (4:1)
    So 13.06. 17:00 Krupka - Lovosice 1:0 (1:0)
    So 13.06. 17:00 Velké Březno - Rumburk 1:0 (0:0)
    So 13.06. 17:00 Modlany - Šluknov 0:0 (0:0)
    So 13.06. 17:00 Jílové - Přestanov 1:0 (1:0)
    So 13.06. 17:00 Milešov - Č. Kamenice 3:2 (0:2)

    26.kolo

    So 20.06. 17:00 Přestanov - Milešov 3:2 (1:1)
    So 20.06. 17:00 Šluknov - Jílové 0:1 (0:1)
    So 20.06. 17:00 Rumburk - Modlany 3:0 (2:0)
    So 20.06. 17:00 Lovosice - Velké Březno 3:1 (2:0)
    So 20.06. 17:00 Junior Děčín - Krupka 2:5 (2:1)
    So 20.06. 17:00 Libouchec - České Kopisty 3:1 (1:0)
    So 20.06. 17:00 Č. Kamenice - Soběchleby 3:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 1 2 76:19 70
    2. 26 22 1 3 64:25 67
    3. 26 16 5 5 52:34 53
    4. 26 15 6 5 59:37 51
    5. 26 12 8 6 60:35 44
    6. 26 11 3 12 43:39 36
    7. 26 10 1 15 58:67 31
    8. 26 8 3 15 57:68 27
    9. 26 6 8 12 30:53 26
    10. 26 7 4 15 42:45 25
    11. 26 6 6 14 26:45 24
    12. 26 6 5 15 30:63 23
    13. 26 6 3 17 38:67 21
    14. 26 6 2 18 33:71 20

    Nejčtenější ze sportu