Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3843
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7632
    Týden:
    33
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 10:15 Chrudim - Živanice 0:2 (0:1)
    So 09.08. 17:00 Holice - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    So 09.08. 17:00 Ovčáry - Bohemians 1905 B 2:0 (0:0)
    So 09.08. 17:00 Kolín - H. Králové B 4:0 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Kunice - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Turnov - Převýšov 0:0 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Týniště n.O. - Velim 2:0 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 RMSK Cidlina - Dvůr Králové 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Turnov 1:2 (1:1)
    So 16.08. 17:00 Živanice - Kunice 2:1 (0:1)
    So 16.08. 17:00 Holice - Ovčáry 0:1 (0:1)
    Ne 17.08. 10:15 H. Králové B - RMSK Cidlina 2:0 (0:0)
    Ne 17.08. 10:15 Převýšov - Týniště n.O. 3:0 (1:0)
    Ne 17.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 17.08. 17:00 Dvůr Králové - Chrudim 3:2 (1:1)
    Ne 17.08. 17:00 Velim - Kolín 3:2 (2:1)

    3.kolo

    So 23.08. 10:15 Chrudim - H. Králové B 2:1 (0:0)
    So 23.08. 10:15 Pardubice - Živanice 2:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Ovčáry - Hor. Měcholupy 1:1 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Kolín - Převýšov 1:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Kunice - Dvůr Králové 5:1 (2:0)
    Ne 24.08. 17:00 Turnov - Holice 7:0 (4:0)
    Ne 24.08. 17:00 Týniště n.O. - Bohemians 1905 B 1:1 (1:1)
    Ne 24.08. 17:00 RMSK Cidlina - Velim 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 17:00 Holice - Týniště n.O. 0:2 (0:1)
    So 30.08. 17:00 Ovčáry - Turnov 4:1 (2:0)
    Ne 31.08. 10:15 H. Králové B - Kunice 1:0 (0:0)
    Ne 31.08. 10:15 Převýšov - RMSK Cidlina 2:0 (2:0)
    Ne 31.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Kolín 1:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Živanice 1:1 (1:1)
    Ne 31.08. 17:00 Dvůr Králové - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Velim - Chrudim 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 06.09. 10:15 Chrudim - Převýšov 2:1 (1:0)
    So 06.09. 10:15 Pardubice - H. Králové B 0:1 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Kolín - Holice 2:0 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Kunice - Velim 2:3 (2:0)
    So 06.09. 17:00 Živanice - Dvůr Králové 1:1 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 Turnov - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 Týniště n.O. - Ovčáry 0:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 RMSK Cidlina - Bohemians 1905 B 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 13.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Chrudim 1:0 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Holice - RMSK Cidlina 1:2 (0:1)
    So 13.09. 17:00 Ovčáry - Kolín 2:0 (2:0)
    Ne 14.09. 10:15 H. Králové B - Živanice 2:1 (1:0)
    Ne 14.09. 10:15 Převýšov - Kunice 2:1 (2:0)
    Ne 14.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Dvůr Králové 1:1 (1:0)
    Ne 14.09. 17:00 Velim - Pardubice 1:1 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Turnov - Týniště n.O. 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:15 Chrudim - Holice 5:1 (0:0)
    So 20.09. 10:15 Pardubice - Převýšov 3:1 (2:1)
    So 20.09. 16:30 Kolín - Turnov 1:1 (0:1)
    So 20.09. 16:30 Kunice - Bohemians 1905 B 2:2 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Živanice - Velim 1:2 (1:1)
    Ne 21.09. 16:30 Týniště n.O. - Hor. Měcholupy 2:0 (1:0)
    Ne 21.09. 16:30 RMSK Cidlina - Ovčáry 2:0 (2:0)
    Ne 21.09. 16:30 Dvůr Králové - H. Králové B 4:3 (0:2)

    8.kolo

    So 27.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 27.09. 16:30 Holice - Kunice 3:3 (1:1)
    So 27.09. 16:30 Ovčáry - Chrudim 2:1 (0:1)
    Ne 28.09. 10:15 Převýšov - Živanice 0:1 (0:0)
    Ne 28.09. 16:30 Hor. Měcholupy - H. Králové B 2:3 (2:1)
    Ne 28.09. 16:30 Velim - Dvůr Králové 1:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Turnov - RMSK Cidlina 1:1 (0:0)
    Ne 28.09. 16:30 Týniště n.O. - Kolín 3:1 (1:1)

    9.kolo

    So 04.10. 10:15 Chrudim - Turnov 1:0 (1:0)
    So 04.10. 10:15 Pardubice - Holice 7:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Kolín - Hor. Měcholupy 1:1 (1:1)
    So 04.10. 16:00 Kunice - Ovčáry 3:1 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Živanice - Bohemians 1905 B 0:2 (0:0)
    Ne 05.10. 10:15 H. Králové B - Velim 3:1 (2:1)
    Ne 05.10. 16:00 RMSK Cidlina - Týniště n.O. 3:1 (2:1)
    Ne 05.10. 16:00 Dvůr Králové - Převýšov 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 16:00 Holice - Živanice 0:2 (0:1)
    So 11.10. 16:00 Ovčáry - Pardubice 1:1 (0:0)
    So 11.10. 16:00 Kolín - RMSK Cidlina 1:1 (0:1)
    Ne 12.10. 10:15 Převýšov - H. Králové B 1:1 (1:0)
    Ne 12.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Dvůr Králové 3:1 (1:1)
    Ne 12.10. 16:00 Hor. Měcholupy - Velim 2:1 (0:1)
    Ne 12.10. 16:00 Turnov - Kunice 1:0 (1:0)
    Ne 12.10. 16:00 Týniště n.O. - Chrudim 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 18.10. 10:15 Chrudim - Kolín 3:2 (0:2)
    So 18.10. 10:15 Pardubice - Turnov 0:0 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Kunice - Týniště n.O. 2:0 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Živanice - Ovčáry 2:2 (0:2)
    Ne 19.10. 10:15 H. Králové B - Bohemians 1905 B 2:1 (1:0)
    Ne 19.10. 15:30 RMSK Cidlina - Hor. Měcholupy 0:2 (0:0)
    Ne 19.10. 15:30 Dvůr Králové - Holice 2:4 (1:2)
    Ne 19.10. 15:30 Velim - Převýšov 1:2 (0:0)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Holice - H. Králové B 0:4 (0:3)
    So 25.10. 14:30 Ovčáry - Dvůr Králové 6:0 (4:0)
    So 25.10. 14:30 Kolín - Kunice 2:2 (0:1)
    Ne 26.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Velim 3:2 (0:1)
    Ne 26.10. 14:30 Hor. Měcholupy - Převýšov 3:1 (2:1)
    Ne 26.10. 14:30 Turnov - Živanice 3:0 (2:0)
    Ne 26.10. 14:30 Týniště n.O. - Pardubice 3:0 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 RMSK Cidlina - Chrudim 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 01.11. 10:15 Chrudim - Hor. Měcholupy 2:2 (1:2)
    So 01.11. 10:15 Pardubice - Kolín 4:0 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Kunice - RMSK Cidlina 2:0 (2:0)
    So 01.11. 14:00 Živanice - Týniště n.O. 0:0 (0:0)
    Ne 02.11. 10:15 H. Králové B - Ovčáry 1:3 (1:2)
    Ne 02.11. 10:15 Převýšov - Bohemians 1905 B 2:0 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Dvůr Králové - Turnov 2:1 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Velim - Holice 3:1 (1:0)

    14.kolo

    So 08.11. 10:15 Chrudim - Kunice 3:0 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Holice - Převýšov 3:1 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Ovčáry - Velim 4:0 (3:0)
    So 08.11. 14:00 Kolín - Živanice 1:3 (0:1)
    Ne 09.11. 14:00 Hor. Měcholupy - Bohemians 1905 B 2:0 (2:0)
    Ne 09.11. 14:00 Turnov - H. Králové B 2:0 (2:0)
    Ne 09.11. 14:00 Týniště n.O. - Dvůr Králové 0:1 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 RMSK Cidlina - Pardubice 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 15.11. 10:15 Pardubice - Chrudim 2:0 (2:0)
    So 15.11. 13:30 Kunice - Hor. Měcholupy 1:4 (0:1)
    So 15.11. 13:30 Živanice - RMSK Cidlina 2:0 (0:0)
    Ne 16.11. 10:15 H. Králové B - Týniště n.O. 2:0 (0:0)
    Ne 16.11. 10:15 Převýšov - Ovčáry 0:2 (0:1)
    Ne 16.11. 13:30 Dvůr Králové - Kolín 3:0 (2:0)
    Ne 16.11. 13:30 Velim - Turnov 0:0 (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 Bohemians 1905 B - Holice 3:1 (2:0)

    16.kolo

    So 14.03. 14:30 Živanice - Chrudim 0:0 (0:0)
    So 14.03. 14:30 Pardubice - Kunice 1:0 (1:0)
    Ne 15.03. 10:15 Bohemians 1905 B - Ovčáry 2:1 (0:0)
    Ne 15.03. 10:15 Převýšov - Turnov 2:1 (0:1)
    Ne 15.03. 10:15 H. Králové B - Kolín 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 14:30 Hor. Měcholupy - Holice 1:1 (1:0)
    Ne 15.03. 14:30 Velim - Týniště n.O. 3:1 (1:1)
    St 01.04. 16:30 Dvůr Králové - RMSK Cidlina 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 21.03. 10:15 Chrudim - Dvůr Králové 3:1 (1:1)
    So 21.03. 15:00 Kunice - Živanice 3:1 (1:0)
    So 21.03. 15:00 Kolín - Velim 3:1 (2:0)
    Ne 22.03. 15:00 Pardubice - Hor. Měcholupy 2:2 (1:0)
    Ne 22.03. 15:00 RMSK Cidlina - H. Králové B 1:0 (1:0)
    Ne 22.03. 15:00 Týniště n.O. - Převýšov 2:3 (1:0)
    Ne 22.03. 15:00 Turnov - Bohemians 1905 B 1:0 (0:0)
    St 08.04. 16:30 Ovčáry - Holice 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 28.03. 10:15 Bohemians 1905 B - Týniště n.O. 1:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Holice - Turnov 0:1 (0:1)
    So 28.03. 15:00 Živanice - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 29.03. 10:15 Převýšov - Kolín 0:1 (0:1)
    Ne 29.03. 10:15 H. Králové B - Chrudim 3:1 (1:0)
    Ne 29.03. 12:00 Dvůr Králové - Kunice 0:1 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Hor. Měcholupy - Ovčáry 0:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Velim - RMSK Cidlina 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 04.04. 10:15 Pardubice - Dvůr Králové 0:3 (0:0)
    So 04.04. 10:15 Chrudim - Velim 1:0 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Živanice - Hor. Měcholupy 3:0 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Kunice - H. Králové B 1:1 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Kolín - Bohemians 1905 B 2:2 (2:1)
    Ne 05.04. 16:30 RMSK Cidlina - Převýšov 0:0 (0:0)
    Ne 05.04. 16:30 Týniště n.O. - Holice 2:1 (1:1)
    Ne 05.04. 16:30 Turnov - Ovčáry 0:3 (0:1)

    20.kolo

    So 11.04. 15:00 Bohemians 1905 B - RMSK Cidlina 1:1 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Ovčáry - Týniště n.O. 1:0 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Holice - Kolín 1:2 (1:1)
    Ne 12.04. 10:15 Převýšov - Chrudim 2:1 (2:0)
    Ne 12.04. 10:15 H. Králové B - Pardubice 1:1 (1:0)
    Ne 12.04. 16:30 Hor. Měcholupy - Turnov 1:0 (0:0)
    Ne 12.04. 16:30 Velim - Kunice 0:3 (0:1)
    Ne 12.04. 16:30 Dvůr Králové - Živanice 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 18.04. 10:15 Pardubice - Velim 1:2 (1:1)
    So 18.04. 10:15 Chrudim - Bohemians 1905 B 3:3 (1:1)
    So 18.04. 17:00 Živanice - H. Králové B 1:1 (0:0)
    So 18.04. 17:00 Kunice - Převýšov 3:0 (3:0)
    So 18.04. 17:00 Kolín - Ovčáry 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Dvůr Králové - Hor. Měcholupy 0:2 (0:2)
    Ne 19.04. 17:00 RMSK Cidlina - Holice 4:0 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Týniště n.O. - Turnov 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 25.04. 10:15 Bohemians 1905 B - Kunice 0:3 (0:2)
    So 25.04. 17:00 Ovčáry - RMSK Cidlina 3:1 (2:1)
    So 25.04. 17:00 Holice - Chrudim 0:2 (0:1)
    Ne 26.04. 10:15 Převýšov - Pardubice 0:3 (0:0)
    Ne 26.04. 10:15 H. Králové B - Dvůr Králové 3:1 (2:0)
    Ne 26.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Týniště n.O. 2:0 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Turnov - Kolín 3:0 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Velim - Živanice 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 02.05. 10:15 Pardubice - Bohemians 1905 B 2:1 (2:0)
    So 02.05. 10:15 Chrudim - Ovčáry 0:4 (0:2)
    So 02.05. 17:00 Živanice - Převýšov 4:1 (3:1)
    So 02.05. 17:00 Kunice - Holice 3:0 (2:0)
    So 02.05. 17:00 Kolín - Týniště n.O. 3:0 (3:0)
    Ne 03.05. 10:15 H. Králové B - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 Dvůr Králové - Velim 1:0 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 RMSK Cidlina - Turnov 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 09.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Živanice 3:0 (2:0)
    So 09.05. 17:00 Ovčáry - Kunice 2:1 (2:0)
    So 09.05. 17:00 Holice - Pardubice 0:1 (0:0)
    Ne 10.05. 10:15 Převýšov - Dvůr Králové 1:1 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Kolín 3:3 (0:1)
    Ne 10.05. 17:00 Týniště n.O. - RMSK Cidlina 0:1 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Turnov - Chrudim 1:1 (1:1)
    Ne 10.05. 17:00 Velim - H. Králové B 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 16.05. 10:15 Pardubice - Ovčáry 2:1 (0:1)
    So 16.05. 10:15 Chrudim - Týniště n.O. 2:5 (2:3)
    So 16.05. 17:00 Živanice - Holice 4:0 (4:0)
    So 16.05. 17:00 Kunice - Turnov 2:1 (1:1)
    Ne 17.05. 10:15 H. Králové B - Převýšov 3:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Velim - Hor. Měcholupy 4:1 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Dvůr Králové - Bohemians 1905 B 1:1 (0:1)
    Ne 17.05. 17:00 RMSK Cidlina - Kolín 0:3 (0:0)

    26.kolo

    So 23.05. 10:15 Bohemians 1905 B - H. Králové B 1:1 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Kolín - Chrudim 3:0 (2:0)
    So 23.05. 17:00 Ovčáry - Živanice 2:1 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Holice - Dvůr Králové 3:4 (0:4)
    Ne 24.05. 10:15 Převýšov - Velim 2:0 (1:0)
    Ne 24.05. 17:00 Hor. Měcholupy - RMSK Cidlina 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 17:00 Týniště n.O. - Kunice 1:2 (0:0)
    Ne 24.05. 17:00 Turnov - Pardubice 1:1 (0:1)

    27.kolo

    So 30.05. 10:15 Chrudim - RMSK Cidlina 2:1 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Živanice - Turnov 2:0 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Kunice - Kolín 6:1 (3:0)
    Ne 31.05. 10:15 Převýšov - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    Ne 31.05. 10:15 H. Králové B - Holice 3:2 (3:1)
    Ne 31.05. 10:15 Pardubice - Týniště n.O. 2:1 (0:1)
    Ne 31.05. 17:00 Velim - Bohemians 1905 B 4:0 (2:0)
    Ne 31.05. 17:00 Dvůr Králové - Ovčáry 2:0 (0:0)

    28.kolo

    So 06.06. 10:15 Bohemians 1905 B - Převýšov 1:0 (1:0)
    So 06.06. 17:00 Kolín - Pardubice 4:1 (2:1)
    So 06.06. 17:00 Ovčáry - H. Králové B 1:0 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Holice - Velim 0:4 (0:3)
    Ne 07.06. 17:00 Hor. Měcholupy - Chrudim 0:1 (0:1)
    Ne 07.06. 17:00 RMSK Cidlina - Kunice 3:2 (1:2)
    Ne 07.06. 17:00 Týniště n.O. - Živanice 1:0 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Turnov - Dvůr Králové 1:2 (1:1)

    29.kolo

    St 10.06. 17:30 Bohemians 1905 B - Hor. Měcholupy 2:1 (1:0)
    So 13.06. 10:15 Pardubice - RMSK Cidlina 0:2 (0:1)
    So 13.06. 17:00 Živanice - Kolín 0:3 (0:0)
    So 13.06. 17:00 Kunice - Chrudim 0:1 (0:1)
    Ne 14.06. 10:15 Převýšov - Holice 3:0 (1:0)
    Ne 14.06. 10:15 H. Králové B - Turnov 2:1 (1:1)
    Ne 14.06. 17:00 Velim - Ovčáry 3:1 (3:0)
    Ne 14.06. 17:00 Dvůr Králové - Týniště n.O. 3:1 (1:0)

    30.kolo

    St 03.06. 17:00 Holice - Bohemians 1905 B 0:2 (0:0)
    St 17.06. 17:00 Kolín - Dvůr Králové 5:3 (3:2)
    St 17.06. 17:30 Hor. Měcholupy - Kunice 1:0 (0:0)
    St 17.06. 17:30 Týniště n.O. - H. Králové B 0:1 (0:0)
    So 20.06. 15:00 Ovčáry - Převýšov 6:0 (3:0)
    So 20.06. 17:00 Chrudim - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 21.06. 17:00 RMSK Cidlina - Živanice 1:1 (0:1)
    Ne 21.06. 17:00 Turnov - Velim 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 6 6 57:24 60
    2. 30 15 7 8 45:34 52
    3. 30 15 5 10 46:41 50
    4. 30 14 7 9 37:30 49
    5. 30 14 5 11 46:51 47
    6. 30 13 7 10 40:39 46
    7. 30 13 5 12 54:38 44
    8. 30 12 8 10 51:47 44
    9. 30 10 13 7 36:32 43
    10. 30 12 7 11 38:34 43
    11. 30 11 8 11 37:31 41
    12. 30 11 8 11 35:29 41
    13. 30 11 3 16 41:47 36
    14. 30 10 6 14 30:44 36
    15. 30 8 4 18 28:41 28
    16. 30 2 3 25 22:81 9

    Nejčtenější ze sportu