Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3842
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7929
    Týden:
    44
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 10:15 Mostecký FK B - Nový Bor 2:1 (1:1)
    So 09.08. 10:15 Teplice B - Čelákovice 3:1 (3:0)
    So 09.08. 17:00 Český Brod - Litvínov 1:0 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Česká Lípa - Řezuz Děčín 2:1 (1:0)
    Ne 10.08. 10:30 Blšany - Chomutov 0:2 (0:2)
    Ne 10.08. 17:00 Toužim - Chodov 1:1 (0:1)
    Ne 10.08. 17:00 Brozany - SK Kladno B 2:0 (1:0)
    Ne 10.08. 17:00 SK Rakovník - Jirny 1:1 (1:1)

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Chomutov - Jirny 3:1 (0:1)
    So 16.08. 10:15 SK Kladno B - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    So 16.08. 10:15 Litvínov - Brozany 4:1 (1:1)
    So 16.08. 10:15 Čelákovice - Český Brod 1:1 (0:0)
    So 16.08. 10:30 Nový Bor - Toužim 1:3 (1:2)
    So 16.08. 17:00 Chodov - Teplice B 1:1 (0:0)
    Ne 17.08. 10:30 Blšany - Mostecký FK B 0:4 (0:2)
    Ne 17.08. 17:00 Řezuz Děčín - SK Rakovník 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 23.08. 10:15 Mostecký FK B - Chomutov 1:0 (1:0)
    So 23.08. 10:15 Teplice B - Nový Bor 5:2 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Český Brod - Chodov 2:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Česká Lípa - Litvínov 4:0 (3:0)
    So 23.08. 17:00 Jirny - Řezuz Děčín 3:1 (2:0)
    Ne 24.08. 17:00 Toužim - Blšany 4:0 (3:0)
    Ne 24.08. 17:00 Brozany - Čelákovice 2:4 (1:1)
    Ne 24.08. 17:00 SK Rakovník - SK Kladno B 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 30.08. 10:15 Chomutov - Řezuz Děčín 2:1 (1:0)
    So 30.08. 10:15 SK Kladno B - Jirny 0:0 (0:0)
    So 30.08. 10:15 Litvínov - SK Rakovník 5:0 (1:0)
    So 30.08. 10:15 Čelákovice - Česká Lípa 0:1 (0:1)
    So 30.08. 10:15 Mostecký FK B - Toužim 1:1 (1:1)
    So 30.08. 10:30 Nový Bor - Český Brod 0:0 (0:0)
    So 30.08. 17:00 Chodov - Brozany 1:0 (0:0)
    Ne 31.08. 10:30 Blšany - Teplice B 1:9 (1:5)

    5.kolo

    So 06.09. 10:15 Teplice B - Mostecký FK B 2:0 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Český Brod - Blšany 4:1 (2:0)
    So 06.09. 17:00 Česká Lípa - Chodov 2:0 (1:0)
    Ne 07.09. 17:00 Toužim - Chomutov 1:5 (0:4)
    Ne 07.09. 17:00 Brozany - Nový Bor 1:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 SK Rakovník - Čelákovice 3:0 (1:0)
    Ne 07.09. 17:00 Jirny - Litvínov 3:2 (2:1)
    Ne 07.09. 17:00 Řezuz Děčín - SK Kladno B 4:2 (1:2)

    6.kolo

    So 13.09. 10:15 Chomutov - SK Kladno B 2:0 (1:0)
    So 13.09. 10:15 Litvínov - Řezuz Děčín 1:1 (1:0)
    So 13.09. 10:15 Čelákovice - Jirny 3:1 (2:1)
    So 13.09. 10:15 Mostecký FK B - Český Brod 1:1 (1:1)
    So 13.09. 10:30 Nový Bor - Česká Lípa 1:1 (0:1)
    So 13.09. 17:00 Chodov - SK Rakovník 2:1 (0:0)
    Ne 14.09. 10:30 Blšany - Brozany 2:1 (1:1)
    Ne 14.09. 17:00 Toužim - Teplice B 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 20.09. 10:15 Teplice B - Chomutov 1:3 (1:2)
    So 20.09. 10:15 SK Kladno B - Litvínov 4:1 (3:0)
    So 20.09. 16:30 Český Brod - Toužim 2:0 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Česká Lípa - Blšany 2:1 (1:1)
    So 20.09. 16:30 Jirny - Chodov 2:0 (0:0)
    Ne 21.09. 16:30 Brozany - Mostecký FK B 2:3 (2:1)
    Ne 21.09. 16:30 SK Rakovník - Nový Bor 1:2 (0:1)
    Ne 21.09. 16:30 Řezuz Děčín - Čelákovice 0:1 (0:1)

    8.kolo

    So 27.09. 10:15 Chomutov - Litvínov 3:1 (1:0)
    So 27.09. 10:15 Čelákovice - SK Kladno B 1:0 (1:0)
    So 27.09. 10:15 Mostecký FK B - Česká Lípa 0:1 (0:0)
    So 27.09. 10:15 Teplice B - Český Brod 3:1 (1:1)
    So 27.09. 10:30 Nový Bor - Jirny 8:1 (2:1)
    So 27.09. 16:30 Chodov - Řezuz Děčín 2:4 (1:1)
    Ne 28.09. 10:30 Blšany - SK Rakovník 1:1 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Toužim - Brozany 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 04.10. 10:15 SK Kladno B - Chodov 2:0 (1:0)
    So 04.10. 10:15 Litvínov - Čelákovice 1:0 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Český Brod - Chomutov 2:2 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Česká Lípa - Toužim 3:1 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Jirny - Blšany 3:1 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Brozany - Teplice B 1:4 (0:3)
    Ne 05.10. 16:00 SK Rakovník - Mostecký FK B 4:3 (2:1)
    Ne 05.10. 16:00 Řezuz Děčín - Nový Bor 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 10:15 Chomutov - Čelákovice 0:0 (0:0)
    So 11.10. 10:15 Mostecký FK B - Jirny 1:4 (0:2)
    So 11.10. 10:15 Teplice B - Česká Lípa 0:1 (0:0)
    So 11.10. 10:30 Nový Bor - SK Kladno B 0:2 (0:1)
    So 11.10. 16:00 Chodov - Litvínov 1:0 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Český Brod - Brozany 1:0 (0:0)
    Ne 12.10. 10:30 Blšany - Řezuz Děčín 0:4 (0:2)
    Ne 12.10. 16:00 Toužim - SK Rakovník 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 18.10. 10:15 SK Kladno B - Blšany 0:2 (0:2)
    So 18.10. 10:15 Litvínov - Nový Bor 1:1 (0:0)
    So 18.10. 10:15 Čelákovice - Chodov 2:1 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Česká Lípa - Český Brod 0:3 (0:1)
    Ne 19.10. 15:30 Brozany - Chomutov 1:2 (1:1)
    Ne 19.10. 15:30 SK Rakovník - Teplice B 2:0 (1:0)
    Ne 19.10. 15:30 Jirny - Toužim 7:1 (5:0)
    Ne 19.10. 15:30 Řezuz Děčín - Mostecký FK B 3:2 (0:1)

    12.kolo

    So 25.10. 10:15 Chomutov - Chodov 1:1 (0:1)
    So 25.10. 10:15 Mostecký FK B - SK Kladno B 0:1 (0:1)
    So 25.10. 10:15 Teplice B - Jirny 1:2 (1:0)
    So 25.10. 10:30 Nový Bor - Čelákovice 0:2 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Český Brod - SK Rakovník 2:1 (1:1)
    Ne 26.10. 10:30 Blšany - Litvínov 2:3 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 Toužim - Řezuz Děčín 1:2 (1:2)
    Ne 26.10. 14:30 Brozany - Česká Lípa 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 01.11. 10:15 SK Kladno B - Toužim 2:2 (0:2)
    So 01.11. 10:15 Čelákovice - Blšany 5:0 (3:0)
    So 01.11. 14:00 Česká Lípa - Chomutov 2:1 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Chodov - Nový Bor 3:1 (0:1)
    Ne 02.11. 14:00 SK Rakovník - Brozany 2:0 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Jirny - Český Brod 2:0 (2:0)
    Ne 02.11. 14:00 Řezuz Děčín - Teplice B 3:2 (0:2)
    Ne 02.11. 14:00 Litvínov - Mostecký FK B 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 08.11. 10:15 Chomutov - Nový Bor 5:1 (5:0)
    So 08.11. 10:15 Mostecký FK B - Čelákovice 3:1 (2:0)
    So 08.11. 10:15 Teplice B - SK Kladno B 2:2 (0:1)
    So 08.11. 14:00 Český Brod - Řezuz Děčín 1:3 (1:2)
    So 08.11. 14:00 Česká Lípa - SK Rakovník 4:1 (2:1)
    Ne 09.11. 10:30 Blšany - Chodov 5:2 (2:1)
    Ne 09.11. 14:00 Toužim - Litvínov 0:3 (0:1)
    Ne 09.11. 14:00 Brozany - Jirny 0:3 (0:0)

    15.kolo

    So 15.11. 10:15 SK Kladno B - Český Brod 0:1 (0:0)
    So 15.11. 10:15 Čelákovice - Toužim 10:0 (4:0)
    So 15.11. 10:30 Nový Bor - Blšany 5:1 (4:1)
    So 15.11. 13:30 Jirny - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Řezuz Děčín - Brozany 2:1 (0:1)
    So 15.11. 13:30 Chodov - Mostecký FK B 1:0 (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 SK Rakovník - Chomutov 0:2 (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 Litvínov - Teplice B 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 14.03. 10:15 Chomutov - Blšany 1:0 (1:0)
    So 14.03. 10:15 Čelákovice - Teplice B 1:2 (1:1)
    So 14.03. 10:15 SK Kladno B - Brozany 4:1 (2:1)
    So 14.03. 10:30 Nový Bor - Mostecký FK B 0:3 (0:0)
    So 14.03. 14:30 Chodov - Toužim 2:1 (0:1)
    Ne 15.03. 13:00 Jirny - SK Rakovník 6:1 (1:1)
    Ne 15.03. 14:30 Řezuz Děčín - Česká Lípa 1:3 (0:2)
    St 01.04. 15:30 Litvínov - Český Brod 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 21.03. 10:15 Teplice B - Chodov 3:0 (2:0)
    So 21.03. 10:15 Mostecký FK B - Blšany 0:3 (0:1)
    So 21.03. 15:00 Česká Lípa - SK Kladno B 5:0 (3:0)
    Ne 22.03. 15:00 SK Rakovník - Řezuz Děčín 1:2 (1:2)
    Ne 22.03. 15:00 Brozany - Litvínov 2:0 (1:0)
    Ne 22.03. 15:00 Toužim - Nový Bor 1:0 (0:0)
    St 01.04. 16:00 Jirny - Chomutov 5:4 (1:2)
    St 15.04. 17:00 Český Brod - Čelákovice 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 28.03. 10:15 Chomutov - Mostecký FK B 6:0 (4:0)
    So 28.03. 10:15 Čelákovice - Brozany 0:3 (0:2)
    So 28.03. 10:15 SK Kladno B - SK Rakovník 0:0 (0:0)
    So 28.03. 10:30 Nový Bor - Teplice B 1:5 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Chodov - Český Brod 1:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Litvínov - Česká Lípa 1:2 (1:0)
    Ne 29.03. 10:30 Blšany - Toužim 3:0 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Řezuz Děčín - Jirny 3:1 (3:0)

    19.kolo

    So 04.04. 10:15 Teplice B - Blšany 1:0 (1:0)
    So 04.04. 16:00 Jirny - SK Kladno B 5:0 (4:0)
    So 04.04. 16:30 Česká Lípa - Čelákovice 2:2 (0:1)
    So 04.04. 16:30 Český Brod - Nový Bor 2:1 (2:0)
    Ne 05.04. 16:30 Řezuz Děčín - Chomutov 1:2 (1:0)
    Ne 05.04. 16:30 SK Rakovník - Litvínov 3:1 (2:0)
    Ne 05.04. 16:30 Brozany - Chodov 2:0 (2:0)
    Ne 05.04. 16:30 Toužim - Mostecký FK B 0:3 (0:2)

    20.kolo

    So 11.04. 10:15 Chomutov - Toužim 7:0 (4:0)
    So 11.04. 10:15 Mostecký FK B - Teplice B 1:1 (0:1)
    So 11.04. 10:15 Čelákovice - SK Rakovník 4:0 (1:0)
    So 11.04. 10:15 SK Kladno B - Řezuz Děčín 2:2 (2:0)
    So 11.04. 10:30 Nový Bor - Brozany 0:4 (0:2)
    So 11.04. 16:30 Chodov - Česká Lípa 1:2 (1:1)
    So 11.04. 16:30 Litvínov - Jirny 1:2 (1:0)
    Ne 12.04. 10:30 Blšany - Český Brod 3:1 (3:1)

    21.kolo

    So 18.04. 10:15 SK Kladno B - Chomutov 0:0 (0:0)
    So 18.04. 10:15 Teplice B - Toužim 2:0 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Jirny - Čelákovice 4:2 (3:0)
    So 18.04. 17:00 Český Brod - Mostecký FK B 1:1 (1:0)
    Ne 19.04. 14:30 Řezuz Děčín - Litvínov 2:3 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 SK Rakovník - Chodov 3:1 (0:1)
    Ne 19.04. 17:00 Česká Lípa - Nový Bor 2:1 (2:1)
    Ne 19.04. 17:00 Brozany - Blšany 1:3 (0:2)

    22.kolo

    24.04. 19:00 Blšany - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    So 25.04. 10:15 Chomutov - Teplice B 1:1 (1:1)
    So 25.04. 10:15 Mostecký FK B - Brozany 0:1 (0:0)
    So 25.04. 10:15 Čelákovice - Řezuz Děčín 2:0 (1:0)
    So 25.04. 10:30 Nový Bor - SK Rakovník 0:1 (0:1)
    So 25.04. 17:00 Chodov - Jirny 0:2 (0:1)
    Ne 26.04. 10:15 Litvínov - SK Kladno B 2:1 (2:0)
    Ne 26.04. 17:00 Toužim - Český Brod 1:1 (0:0)

    23.kolo

    So 02.05. 10:15 SK Kladno B - Čelákovice 2:0 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Litvínov - Chomutov 1:2 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Česká Lípa - Mostecký FK B 2:1 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Český Brod - Teplice B 4:0 (4:0)
    Ne 03.05. 17:00 Řezuz Děčín - Chodov 4:1 (2:0)
    Ne 03.05. 17:00 Jirny - Nový Bor 2:0 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 SK Rakovník - Blšany 3:2 (1:1)
    Ne 03.05. 17:00 Brozany - Toužim 5:0 (3:0)

    24.kolo

    08.05. 10:15 Chomutov - Český Brod 2:3 (1:0)
    08.05. 17:00 Blšany - Jirny 1:2 (1:0)
    So 09.05. 10:15 Teplice B - Brozany 1:2 (1:1)
    So 09.05. 10:15 Mostecký FK B - SK Rakovník 6:2 (3:0)
    So 09.05. 10:15 Čelákovice - Litvínov 1:2 (0:1)
    So 09.05. 10:30 Nový Bor - Řezuz Děčín 2:3 (1:1)
    So 09.05. 17:00 Chodov - SK Kladno B 0:0 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Toužim - Česká Lípa 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 16.05. 10:15 Čelákovice - Chomutov 0:1 (0:0)
    So 16.05. 10:15 SK Kladno B - Nový Bor 3:0 (3:0)
    So 16.05. 17:00 Litvínov - Chodov 1:2 (0:1)
    So 16.05. 17:00 Jirny - Mostecký FK B 1:0 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Česká Lípa - Teplice B 3:2 (0:2)
    Ne 17.05. 17:00 SK Rakovník - Toužim 3:2 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Brozany - Český Brod 3:1 (2:1)
    St 27.05. 17:30 Řezuz Děčín - Blšany 1:1 (1:0)

    26.kolo

    22.05. 19:00 Blšany - SK Kladno B 3:1 (2:0)
    So 23.05. 10:15 Chomutov - Brozany 1:2 (0:1)
    So 23.05. 10:15 Teplice B - SK Rakovník 3:0 (0:0)
    So 23.05. 10:15 Mostecký FK B - Řezuz Děčín 4:0 (4:0)
    So 23.05. 10:30 Nový Bor - Litvínov 1:2 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Český Brod - Česká Lípa 0:2 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Chodov - Čelákovice 1:1 (1:0)
    Ne 24.05. 17:00 Toužim - Jirny 2:9 (1:3)

    27.kolo

    So 30.05. 10:15 Čelákovice - Nový Bor 2:0 (0:0)
    So 30.05. 10:15 SK Kladno B - Mostecký FK B 1:3 (0:2)
    So 30.05. 17:00 Chodov - Chomutov 1:0 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Litvínov - Blšany 0:2 (0:1)
    So 30.05. 17:00 Česká Lípa - Brozany 2:1 (1:1)
    Ne 31.05. 17:00 Řezuz Děčín - Toužim 1:1 (1:0)
    Ne 31.05. 17:00 Jirny - Teplice B 3:1 (2:0)
    Ne 31.05. 17:00 SK Rakovník - Český Brod 3:1 (1:1)

    28.kolo

    05.06. 19:00 Blšany - Čelákovice 1:3 (0:0)
    So 06.06. 10:15 Chomutov - Česká Lípa 0:2 (0:1)
    So 06.06. 10:15 Teplice B - Řezuz Děčín 4:1 (0:1)
    So 06.06. 10:15 Mostecký FK B - Litvínov 5:0 (4:0)
    So 06.06. 10:30 Nový Bor - Chodov 2:0 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Český Brod - Jirny 1:1 (1:0)
    Ne 07.06. 17:00 Brozany - SK Rakovník 3:0 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Toužim - SK Kladno B 2:4 (0:0)

    29.kolo

    So 13.06. 10:15 Čelákovice - Mostecký FK B 2:0 (1:0)
    So 13.06. 10:15 SK Kladno B - Teplice B 0:2 (0:0)
    So 13.06. 10:30 Nový Bor - Chomutov 2:1 (1:0)
    So 13.06. 17:00 Chodov - Blšany 3:3 (1:1)
    So 13.06. 17:00 Litvínov - Toužim 2:1 (1:1)
    Ne 14.06. 17:00 Řezuz Děčín - Český Brod 2:0 (0:0)
    Ne 14.06. 17:00 Jirny - Brozany 2:0 (2:0)
    Ne 14.06. 17:00 SK Rakovník - Česká Lípa 0:1 (0:0)

    30.kolo

    Út 16.06. 17:00 Teplice B - Litvínov 1:1 (1:0)
    St 17.06. 17:30 Chomutov - SK Rakovník 3:3 (1:0)
    St 17.06. 17:30 Brozany - Řezuz Děčín 2:2 (1:1)
    St 17.06. 17:30 Mostecký FK B - Chodov 0:0 (0:0)
    19.06. 19:00 Blšany - Nový Bor 1:0 (1:0)
    So 20.06. 10:15 Český Brod - SK Kladno B 0:2 (0:2)
    So 20.06. 17:00 Česká Lípa - Jirny 2:2 (1:1)
    So 20.06. 17:00 Toužim - Čelákovice 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 4 3 55:24 73
    2. 30 22 4 4 82:40 70
    3. 30 16 6 8 64:34 54
    4. 30 15 5 10 65:40 50
    5. 30 14 6 10 56:50 48
    6. 30 13 5 12 52:36 44
    7. 30 11 9 10 38:37 42
    8. 30 13 1 16 47:45 40
    9. 30 12 4 14 43:49 40
    10. 30 11 5 14 49:44 38
    11. 30 10 7 13 36:43 37
    12. 30 11 4 15 42:62 37
    13. 30 9 7 14 29:48 34
    14. 30 10 4 16 43:66 34
    15. 30 5 5 20 30:86 20
    16. 30 5 4 21 33:60 19

    Nejčtenější ze sportu