Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 3840
  • Návštěvy: 90/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7002
    Týden:
    90
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 10:15 Písek - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    So 09.08. 10:15 Mladá Boleslav B - Hlavice 1:1 (1:1)
    So 09.08. 10:15 Jablonec B - Sparta Krč 1:4 (0:3)
    So 09.08. 10:15 České Budějovice B - Viktoria Žižkov B 0:0 (0:0)
    So 09.08. 17:00 Vlašim - Viktoria Plzeň B 1:0 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Náchod - Táborsko 1:0 (0:0)
    So 09.08. 17:00 Letohrad - Vyšehrad 1:1 (0:0)
    Ne 10.08. 10:15 Slovan Liberec B - Varnsdorf 2:1 (1:0)
    Ne 10.08. 10:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Sparta Krč - Vlašim 0:3 (0:1)
    So 16.08. 17:00 Táborsko - Karlovy Vary 1:2 (0:0)
    So 16.08. 17:00 Hlavice - Jablonec B 3:0 (2:0)
    Ne 17.08. 10:15 Vyšehrad - České Budějovice B 2:3 (1:2)
    Ne 17.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Náchod 3:1 (3:1)
    Ne 17.08. 10:15 Slavia Praha B - Mladá Boleslav B 1:0 (1:0)
    Ne 17.08. 10:15 Slovan Liberec B - Písek 3:3 (2:3)
    Ne 17.08. 17:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov B 1:1 (1:0)
    Ne 17.08. 17:00 Králův Dvůr - Letohrad 1:4 (1:1)

    3.kolo

    So 23.08. 10:15 Písek - Varnsdorf 2:1 (1:1)
    So 23.08. 10:15 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec B 1:1 (1:1)
    So 23.08. 10:15 Jablonec B - Slavia Praha B 0:1 (0:1)
    So 23.08. 10:15 České Budějovice B - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    So 23.08. 17:00 Vlašim - Hlavice 4:1 (2:0)
    So 23.08. 17:00 Náchod - Sparta Krč 1:3 (1:2)
    So 23.08. 17:00 Letohrad - Táborsko 1:2 (0:2)
    Ne 24.08. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B 1:1 (1:1)
    Ne 24.08. 10:30 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 30.08. 10:15 Sparta Krč - Karlovy Vary 2:1 (2:1)
    So 30.08. 10:15 Písek - Mladá Boleslav B 3:1 (1:1)
    So 30.08. 17:00 Táborsko - České Budějovice B 1:0 (0:0)
    So 30.08. 17:00 Hlavice - Náchod 2:1 (0:0)
    Ne 31.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Letohrad 3:1 (3:0)
    Ne 31.08. 10:15 Slavia Praha B - Vlašim 1:1 (1:0)
    Ne 31.08. 10:15 Slovan Liberec B - Jablonec B 0:4 (0:2)
    Ne 31.08. 17:00 Varnsdorf - Vyšehrad 1:1 (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Králův Dvůr - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 06.09. 10:15 Mladá Boleslav B - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 06.09. 10:15 Jablonec B - Písek 0:1 (0:0)
    So 06.09. 10:15 České Budějovice B - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Vlašim - Slovan Liberec B 2:2 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Náchod - Slavia Praha B 0:3 (0:1)
    Ne 07.09. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    Ne 07.09. 10:30 Karlovy Vary - Hlavice 1:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 Letohrad - Sparta Krč 1:1 (1:0)
    Ne 07.09. 17:00 Viktoria Žižkov B - Táborsko 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 13.09. 10:15 Sparta Krč - České Budějovice B 1:1 (0:1)
    So 13.09. 10:15 Písek - Vlašim 0:1 (0:1)
    So 13.09. 10:15 Mladá Boleslav B - Jablonec B 2:0 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Táborsko - Vyšehrad 3:2 (0:2)
    So 13.09. 17:00 Hlavice - Letohrad 1:0 (0:0)
    Ne 14.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov B 0:2 (0:0)
    Ne 14.09. 10:15 Slavia Praha B - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    Ne 14.09. 10:15 Slovan Liberec B - Náchod 3:0 (2:0)
    Ne 14.09. 17:00 Varnsdorf - Králův Dvůr 1:0 (0:0)

    17.kolo

    St 17.09. 16:30 České Budějovice B - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    St 17.09. 16:30 Viktoria Žižkov B - Letohrad 1:0 (1:0)
    St 17.09. 16:30 Vyšehrad - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    St 17.09. 16:30 Králův Dvůr - Náchod 5:1 (1:0)
    St 17.09. 16:30 Táborsko - Vlašim 2:1 (0:1)
    St 17.09. 16:30 Viktoria Plzeň B - Jablonec B 2:0 (1:0)
    St 17.09. 16:30 Sparta Krč - Mladá Boleslav B 1:1 (1:1)
    St 17.09. 16:30 Hlavice - Písek 1:0 (0:0)
    St 17.09. 16:30 Slavia Praha B - Slovan Liberec B 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:15 Jablonec B - Varnsdorf 1:3 (0:2)
    So 20.09. 10:15 České Budějovice B - Hlavice 2:3 (1:2)
    So 20.09. 16:30 Vlašim - Mladá Boleslav B 2:0 (2:0)
    So 20.09. 16:30 Náchod - Písek 0:2 (0:1)
    So 20.09. 16:30 Letohrad - Slavia Praha B 0:1 (0:1)
    Ne 21.09. 10:15 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)
    Ne 21.09. 10:30 Karlovy Vary - Slovan Liberec B 2:1 (1:1)
    Ne 21.09. 16:30 Viktoria Žižkov B - Sparta Krč 0:0 (0:0)
    Ne 21.09. 16:30 Králův Dvůr - Táborsko 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 27.09. 10:15 Sparta Krč - Vyšehrad 0:0 (0:0)
    So 27.09. 10:15 Slovan Liberec B - Letohrad 2:2 (1:0)
    So 27.09. 10:15 Písek - Karlovy Vary 1:1 (0:1)
    So 27.09. 10:15 Mladá Boleslav B - Náchod 2:1 (0:1)
    So 27.09. 10:15 Jablonec B - Vlašim 0:4 (0:3)
    So 27.09. 16:30 Hlavice - Viktoria Žižkov B 0:2 (0:1)
    Ne 28.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 5:1 (3:1)
    Ne 28.09. 10:15 Slavia Praha B - České Budějovice B 0:0 (0:0)
    Ne 28.09. 16:30 Varnsdorf - Táborsko 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 04.10. 10:15 České Budějovice B - Slovan Liberec B 3:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Vlašim - Varnsdorf 2:0 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Náchod - Jablonec B 0:3 (0:2)
    So 04.10. 16:00 Letohrad - Písek 1:2 (1:1)
    So 04.10. 16:00 Táborsko - Viktoria Plzeň B 0:3 (0:1)
    Ne 05.10. 10:15 Vyšehrad - Hlavice 0:0 (0:0)
    Ne 05.10. 10:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Viktoria Žižkov B - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Králův Dvůr - Sparta Krč 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 10:15 Sparta Krč - Táborsko 2:0 (2:0)
    So 11.10. 10:15 Písek - České Budějovice B 0:3 (0:1)
    So 11.10. 10:15 Mladá Boleslav B - Letohrad 5:0 (2:0)
    So 11.10. 10:15 Jablonec B - Karlovy Vary 2:2 (1:1)
    So 11.10. 16:00 Hlavice - Králův Dvůr 2:1 (0:0)
    So 11.10. 16:00 Vlašim - Náchod 3:1 (2:0)
    Ne 12.10. 10:15 Slovan Liberec B - Viktoria Žižkov B 2:0 (1:0)
    Ne 12.10. 16:00 Varnsdorf - Viktoria Plzeň B 1:1 (0:1)
    Po 13.10. 16:00 Slavia Praha B - Vyšehrad 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 18.10. 10:15 České Budějovice B - Mladá Boleslav B 2:1 (2:0)
    So 18.10. 15:30 Náchod - Varnsdorf 2:1 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Letohrad - Jablonec B 2:2 (0:2)
    So 18.10. 15:30 Táborsko - Hlavice 0:1 (0:0)
    Ne 19.10. 10:15 Vyšehrad - Slovan Liberec B 2:0 (1:0)
    Ne 19.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Sparta Krč 0:2 (0:1)
    Ne 19.10. 10:30 Karlovy Vary - Vlašim 1:1 (1:1)
    Ne 19.10. 15:30 Viktoria Žižkov B - Písek 2:0 (0:0)
    Ne 19.10. 15:30 Králův Dvůr - Slavia Praha B 1:1 (1:1)

    12.kolo

    So 25.10. 10:15 Písek - Vyšehrad 3:1 (1:1)
    So 25.10. 10:15 Mladá Boleslav B - Viktoria Žižkov B 1:1 (0:1)
    So 25.10. 10:15 Jablonec B - České Budějovice B 1:0 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Hlavice - Viktoria Plzeň B 1:2 (1:2)
    So 25.10. 14:30 Vlašim - Letohrad 2:1 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Náchod - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    Ne 26.10. 10:15 Slavia Praha B - Táborsko 2:0 (0:0)
    Ne 26.10. 10:15 Slovan Liberec B - Králův Dvůr 2:2 (1:1)
    Ne 26.10. 14:30 Varnsdorf - Sparta Krč 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 01.11. 10:15 České Budějovice B - Vlašim 2:0 (0:0)
    So 01.11. 10:15 Sparta Krč - Hlavice 3:0 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Letohrad - Náchod 0:2 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Táborsko - Slovan Liberec B 2:1 (1:0)
    Ne 02.11. 10:15 Vyšehrad - Mladá Boleslav B 4:2 (1:1)
    Ne 02.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 02.11. 10:30 Karlovy Vary - Varnsdorf 2:1 (1:1)
    Ne 02.11. 14:00 Viktoria Žižkov B - Jablonec B 2:0 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Králův Dvůr - Písek 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 08.11. 10:15 Písek - Táborsko 1:1 (0:0)
    So 08.11. 10:15 Mladá Boleslav B - Králův Dvůr 5:2 (0:0)
    So 08.11. 10:15 Jablonec B - Vyšehrad 1:1 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Vlašim - Viktoria Žižkov B 1:0 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Náchod - České Budějovice B 2:2 (1:1)
    Ne 09.11. 10:15 Slavia Praha B - Sparta Krč 0:0 (0:0)
    Ne 09.11. 10:15 Slovan Liberec B - Viktoria Plzeň B 1:2 (0:0)
    Ne 09.11. 10:30 Karlovy Vary - Letohrad 1:1 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Varnsdorf - Hlavice 3:3 (1:0)

    15.kolo

    So 15.11. 10:15 České Budějovice B - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    So 15.11. 10:15 Sparta Krč - Slovan Liberec B 2:0 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Letohrad - Varnsdorf 1:1 (0:1)
    So 15.11. 13:30 Táborsko - Mladá Boleslav B 3:0 (2:0)
    So 15.11. 13:30 Hlavice - Slavia Praha B 0:1 (0:1)
    Ne 16.11. 10:15 Vyšehrad - Vlašim 0:3 (0:1)
    Ne 16.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Písek 0:1 (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 Viktoria Žižkov B - Náchod 3:4 (1:4)
    Ne 16.11. 13:30 Králův Dvůr - Jablonec B 2:4 (0:2)

    16.kolo

    So 22.11. 10:15 Písek - Sparta Krč 1:1 (0:1)
    So 22.11. 10:15 Mladá Boleslav B - Viktoria Plzeň B 3:1 (2:1)
    So 22.11. 10:15 Jablonec B - Táborsko 2:0 (1:0)
    So 22.11. 13:30 Vlašim - Králův Dvůr 6:0 (2:0)
    So 22.11. 13:30 Náchod - Vyšehrad 3:2 (1:1)
    So 22.11. 13:30 Letohrad - České Budějovice B 1:1 (1:0)
    Ne 23.11. 10:15 Slovan Liberec B - Hlavice 0:2 (0:0)
    Ne 23.11. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:1)
    Ne 30.11. 13:30 Varnsdorf - Slavia Praha B 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 14.03. 10:15 Sparta Krč - Jablonec B 2:0 (0:0)
    So 14.03. 14:30 Varnsdorf - Slovan Liberec B 2:0 (1:0)
    So 14.03. 14:30 Hlavice - Mladá Boleslav B 1:1 (0:0)
    So 14.03. 14:30 Táborsko - Náchod 2:2 (1:0)
    Ne 15.03. 10:15 Slavia Praha B - Písek 1:2 (1:1)
    Ne 15.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Vlašim 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 10:15 Vyšehrad - Letohrad 4:2 (3:2)
    Ne 15.03. 14:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary 3:1 (1:0)
    Ne 15.03. 14:30 Viktoria Žižkov B - České Budějovice B 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 21.03. 10:15 Jablonec B - Hlavice 1:1 (1:1)
    So 21.03. 10:15 Mladá Boleslav B - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    So 21.03. 10:15 Písek - Slovan Liberec B 2:1 (0:1)
    So 21.03. 15:00 České Budějovice B - Vyšehrad 0:0 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Letohrad - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Náchod - Viktoria Plzeň B 1:1 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Vlašim - Sparta Krč 3:0 (0:0)
    Ne 22.03. 10:30 Karlovy Vary - Táborsko 5:1 (2:0)
    Ne 22.03. 15:00 Viktoria Žižkov B - Varnsdorf 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 28.03. 10:15 Sparta Krč - Náchod 0:1 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Hlavice - Vlašim 0:1 (0:1)
    So 28.03. 15:00 Táborsko - Letohrad 2:1 (0:1)
    Ne 29.03. 10:15 Slovan Liberec B - Mladá Boleslav B 0:4 (0:2)
    Ne 29.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Karlovy Vary 3:0 (1:0)
    Ne 29.03. 10:15 Vyšehrad - Viktoria Žižkov B 2:1 (0:0)
    Ne 29.03. 14:30 Slavia Praha B - Jablonec B 1:2 (0:2)
    Ne 29.03. 15:00 Varnsdorf - Písek 0:1 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Králův Dvůr - České Budějovice B 2:2 (1:1)

    21.kolo

    So 04.04. 10:15 České Budějovice B - Táborsko 4:2 (3:0)
    So 04.04. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 1:0 (0:0)
    So 04.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Písek 1:3 (0:1)
    So 04.04. 16:30 Letohrad - Viktoria Plzeň B 3:0 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Náchod - Hlavice 2:1 (1:1)
    So 04.04. 16:30 Vlašim - Slavia Praha B 2:0 (2:0)
    Ne 05.04. 10:15 Vyšehrad - Varnsdorf 1:1 (0:0)
    Ne 05.04. 10:30 Karlovy Vary - Sparta Krč 4:0 (2:0)
    Ne 05.04. 16:30 Viktoria Žižkov B - Králův Dvůr 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 11.04. 10:15 Písek - Jablonec B 4:1 (1:0)
    So 11.04. 10:15 Sparta Krč - Letohrad 1:1 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Hlavice - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Táborsko - Viktoria Žižkov B 2:0 (2:0)
    Ne 12.04. 10:15 Slovan Liberec B - Vlašim 0:1 (0:1)
    Ne 12.04. 10:15 Slavia Praha B - Náchod 2:0 (1:0)
    Ne 12.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - České Budějovice B 2:1 (0:1)
    Ne 12.04. 16:30 Varnsdorf - Mladá Boleslav B 2:0 (0:0)
    Ne 12.04. 16:30 Králův Dvůr - Vyšehrad 2:1 (1:1)

    23.kolo

    17.04. 17:00 Jablonec B - Mladá Boleslav B 0:2 (0:1)
    So 18.04. 10:15 České Budějovice B - Sparta Krč 0:1 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Letohrad - Hlavice 2:1 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Náchod - Slovan Liberec B 3:0 (3:0)
    So 18.04. 17:00 Vlašim - Písek 0:1 (0:1)
    Ne 19.04. 10:15 Vyšehrad - Táborsko 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 10:30 Karlovy Vary - Slavia Praha B 1:3 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Králův Dvůr - Varnsdorf 1:1 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Viktoria Žižkov B - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:1)

    33.kolo

    St 22.04. 11:15 Viktoria Plzeň B - Mladá Boleslav B 0:3 (0:1)
    St 22.04. 17:00 Slavia Praha B - Varnsdorf 3:1 (2:0)
    St 22.04. 17:00 Hlavice - Slovan Liberec B 1:4 (1:2)
    St 22.04. 17:00 Sparta Krč - Písek 3:1 (1:1)
    St 22.04. 17:00 Táborsko - Jablonec B 0:0 (0:0)
    St 22.04. 17:00 Králův Dvůr - Vlašim 1:2 (0:0)
    St 22.04. 17:00 Vyšehrad - Náchod 1:0 (1:0)
    St 22.04. 17:00 Viktoria Žižkov B - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    St 22.04. 17:00 České Budějovice B - Letohrad 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 25.04. 10:15 Písek - Náchod 2:1 (1:0)
    So 25.04. 10:15 Sparta Krč - Viktoria Žižkov B 1:1 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Hlavice - České Budějovice B 2:1 (0:1)
    So 25.04. 17:00 Táborsko - Králův Dvůr 2:3 (0:2)
    Ne 26.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Vlašim 0:1 (0:1)
    Ne 26.04. 10:15 Slovan Liberec B - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    Ne 26.04. 10:15 Slavia Praha B - Letohrad 1:2 (0:2)
    Ne 26.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 2:2 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Varnsdorf - Jablonec B 1:1 (0:0)

    25.kolo

    So 02.05. 10:15 České Budějovice B - Slavia Praha B 1:2 (0:2)
    So 02.05. 17:00 Táborsko - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    So 02.05. 17:00 Letohrad - Slovan Liberec B 2:1 (2:0)
    So 02.05. 17:00 Náchod - Mladá Boleslav B 2:2 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Vlašim - Jablonec B 2:0 (2:0)
    Ne 03.05. 10:15 Vyšehrad - Sparta Krč 1:1 (1:0)
    Ne 03.05. 10:30 Karlovy Vary - Písek 0:1 (0:1)
    Ne 03.05. 17:00 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Hlavice 3:0 (0:0)

    26.kolo

    08.05. 10:15 Sparta Krč - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
    So 09.05. 10:15 Jablonec B - Náchod 5:2 (3:2)
    So 09.05. 10:15 Mladá Boleslav B - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    So 09.05. 10:15 Písek - Letohrad 0:0 (0:0)
    So 09.05. 17:00 Hlavice - Vyšehrad 2:1 (2:0)
    Ne 10.05. 10:15 Slovan Liberec B - České Budějovice B 3:2 (1:1)
    Ne 10.05. 10:15 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:0)
    Ne 10.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Táborsko 2:0 (1:0)
    Ne 10.05. 17:00 Varnsdorf - Vlašim 0:1 (0:1)

    27.kolo

    So 16.05. 10:15 České Budějovice B - Písek 1:1 (0:1)
    So 16.05. 17:00 Táborsko - Sparta Krč 1:0 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Letohrad - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Náchod - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 17.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Varnsdorf 0:3 (0:0)
    Ne 17.05. 10:15 Vyšehrad - Slavia Praha B 3:0 (2:0)
    Ne 17.05. 10:30 Karlovy Vary - Jablonec B 1:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Králův Dvůr - Hlavice 5:1 (3:1)
    Ne 17.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Slovan Liberec B 0:2 (0:2)

    34.kolo

    St 20.05. 17:00 Varnsdorf - České Budějovice B 2:2 (1:1)
    St 20.05. 17:00 Letohrad - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:1)
    St 20.05. 17:00 Karlovy Vary - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    St 20.05. 17:00 Náchod - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    St 20.05. 17:00 Vlašim - Táborsko 1:1 (1:0)
    St 20.05. 17:00 Jablonec B - Viktoria Plzeň B 2:0 (0:0)
    St 20.05. 17:00 Mladá Boleslav B - Sparta Krč 0:0 (0:0)
    St 20.05. 17:00 Písek - Hlavice 3:0 (2:0)
    St 20.05. 17:00 Slovan Liberec B - Slavia Praha B 2:1 (1:1)

    28.kolo

    So 23.05. 10:15 Jablonec B - Letohrad 1:2 (1:2)
    So 23.05. 10:15 Písek - Viktoria Žižkov B 5:3 (3:1)
    So 23.05. 10:15 Sparta Krč - Viktoria Plzeň B 2:1 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Vlašim - Karlovy Vary 3:0 (2:0)
    So 23.05. 17:00 Hlavice - Táborsko 0:1 (0:1)
    Ne 24.05. 10:15 Mladá Boleslav B - České Budějovice B 4:0 (1:0)
    Ne 24.05. 10:15 Slovan Liberec B - Vyšehrad 4:0 (1:0)
    Ne 24.05. 17:00 Varnsdorf - Náchod 1:2 (0:2)
    Po 25.05. 17:00 Slavia Praha B - Králův Dvůr 2:0 (1:0)

    29.kolo

    29.05. 17:30 Táborsko - Slavia Praha B 3:0 (0:0)
    So 30.05. 10:15 Sparta Krč - Varnsdorf 1:3 (1:1)
    So 30.05. 10:15 České Budějovice B - Jablonec B 3:0 (2:0)
    So 30.05. 17:00 Letohrad - Vlašim 0:4 (0:1)
    Ne 31.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hlavice 1:2 (0:2)
    Ne 31.05. 10:15 Vyšehrad - Písek 0:0 (0:0)
    Ne 31.05. 10:30 Karlovy Vary - Náchod 4:0 (2:0)
    Ne 31.05. 17:00 Králův Dvůr - Slovan Liberec B 2:1 (1:1)
    Ne 31.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Mladá Boleslav B 6:2 (1:2)

    30.kolo

    So 06.06. 10:15 Jablonec B - Viktoria Žižkov B 4:1 (2:1)
    So 06.06. 10:15 Mladá Boleslav B - Vyšehrad 4:1 (3:1)
    So 06.06. 10:15 Písek - Králův Dvůr 1:3 (1:2)
    So 06.06. 17:00 Náchod - Letohrad 0:0 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Vlašim - České Budějovice B 3:0 (1:0)
    So 06.06. 17:00 Hlavice - Sparta Krč 2:3 (1:1)
    Ne 07.06. 10:15 Slovan Liberec B - Táborsko 3:2 (0:1)
    Ne 07.06. 10:15 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:0)
    Ne 07.06. 17:00 Varnsdorf - Karlovy Vary 1:0 (1:0)

    31.kolo

    St 10.06. 17:00 České Budějovice B - Náchod 6:0 (3:0)
    So 13.06. 10:15 Sparta Krč - Slavia Praha B 0:1 (0:0)
    So 13.06. 17:00 Hlavice - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 13.06. 17:00 Táborsko - Písek 0:3 (0:1)
    So 13.06. 17:00 Letohrad - Karlovy Vary 2:0 (2:0)
    Ne 14.06. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slovan Liberec B 0:3 (0:1)
    Ne 14.06. 10:15 Vyšehrad - Jablonec B 2:1 (0:1)
    Ne 14.06. 17:00 Králův Dvůr - Mladá Boleslav B 3:2 (1:0)
    Ne 14.06. 17:00 Viktoria Žižkov B - Vlašim 2:4 (1:2)

    32.kolo

    St 03.06. 17:00 Karlovy Vary - České Budějovice B 6:1 (0:0)
    St 10.06. 17:00 Slavia Praha B - Hlavice 1:1 (1:1)
    St 10.06. 17:30 Mladá Boleslav B - Táborsko 0:2 (0:1)
    St 17.06. 17:00 Písek - Viktoria Plzeň B 1:0 (1:0)
    Čt 18.06. 17:00 Slovan Liberec B - Sparta Krč 1:2 (1:1)
    So 20.06. 17:00 Varnsdorf - Letohrad 3:0 (1:0)
    So 20.06. 17:00 Náchod - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:1)
    So 20.06. 17:00 Vlašim - Vyšehrad 4:0 (1:0)
    So 20.06. 17:00 Jablonec B - Králův Dvůr 4:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 26 5 3 70:16 83
    2. 34 21 7 6 54:32 70
    3. 34 15 12 7 45:33 57
    4. 34 16 8 10 35:26 56
    5. 34 13 7 14 44:43 46
    6. 34 11 12 11 42:36 45
    7. 34 13 6 15 43:40 45
    8. 34 13 5 16 39:48 44
    9. 34 11 10 13 48:46 43
    10. 34 12 7 15 40:42 43
    11. 34 12 7 15 38:51 43
    12. 34 11 9 14 51:46 42
    13. 34 11 7 16 45:64 40
    14. 34 11 6 17 44:53 39
    15. 34 11 6 17 46:55 39
    16. 34 8 14 12 39:50 38
    17. 34 10 7 17 38:66 37
    18. 34 8 11 15 35:49 35