Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 373
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3859
    Týden:
    25
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 00:00 Blšany B - A. Lustenau 2:1
    So 14.08. 00:00 Ústí n/L - Chomutov 1:4 (1:2)
    So 14.08. 00:00 Teplice B - SK Rakovník 3:1
    So 14.08. 00:00 Junior Děčín - SK Kladno B 1:0 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Libuš - Česká Lípa 5:1 (2:1)
    So 14.08. 00:00 Sokolov - Viktoria Žižkov 0:1
    Ne 15.08. 12:30 Doubravka - Karlovy Vary 0:0

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Blšany B 4:1 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Česká Lípa - Sokolov 3:5
    So 21.08. 00:00 SK Kladno B - Libuš 0:3
    So 21.08. 00:00 SK Rakovník - Junior Děčín 2:1 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Chomutov - Teplice B 1:1 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 1:1 (0:0)
    So 21.08. 00:00 A. Lustenau - Doubravka 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Blšany B - Doubravka 2:1
    So 28.08. 00:00 Ústí n/L - A. Lustenau 5:0 (3:0)
    So 28.08. 00:00 Teplice B - Karlovy Vary 3:1
    So 28.08. 00:00 Junior Děčín - Chomutov 0:5 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Libuš - SK Rakovník 7:2 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Sokolov - SK Kladno B 2:2
    So 28.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Česká Lípa 6:0

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Česká Lípa - Blšany B 4:1 (2:1)
    So 04.09. 00:00 SK Kladno B - Viktoria Žižkov 1:2
    So 04.09. 00:00 SK Rakovník - Sokolov 0:4
    So 04.09. 00:00 Chomutov - Libuš 3:1 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Karlovy Vary - Junior Děčín 4:1
    So 04.09. 00:00 A. Lustenau - Teplice B 0:7
    So 04.09. 00:00 Doubravka - Ústí n/L 4:1

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 Blšany B - Ústí n/L 1:1
    So 11.09. 00:00 Teplice B - Doubravka 3:1
    So 11.09. 00:00 Junior Děčín - A. Lustenau 1:3 (0:2)
    So 11.09. 00:00 Libuš - Karlovy Vary 1:1
    So 11.09. 00:00 Sokolov - Chomutov 0:3 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Viktoria Žižkov - SK Rakovník 7:0
    So 11.09. 00:00 Česká Lípa - SK Kladno B 1:1

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 SK Kladno B - Blšany B 1:0 (0:0)
    So 18.09. 00:00 SK Rakovník - Česká Lípa 1:0 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Chomutov - Viktoria Žižkov 3:0 (3:0)
    So 18.09. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov 1:3 (0:1)
    So 18.09. 00:00 A. Lustenau - Libuš 1:1
    So 18.09. 00:00 Doubravka - Junior Děčín 2:0 (0:0)
    So 18.09. 00:00 Ústí n/L - Teplice B 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 Blšany B - Teplice B 2:1 (1:1)
    So 25.09. 00:00 Junior Děčín - Ústí n/L 0:4
    So 25.09. 00:00 Libuš - Doubravka 2:1 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Sokolov - A. Lustenau 5:0
    So 25.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Karlovy Vary 2:2
    So 25.09. 00:00 Česká Lípa - Chomutov 2:2 (2:1)
    So 25.09. 00:00 SK Kladno B - SK Rakovník 4:0 (0:0)

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 SK Rakovník - Blšany B 1:5 (1:3)
    So 02.10. 00:00 Chomutov - SK Kladno B 2:0 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Karlovy Vary - Česká Lípa 2:2 (0:0)
    So 02.10. 00:00 A. Lustenau - Viktoria Žižkov 0:1
    So 02.10. 00:00 Doubravka - Sokolov 2:2 (1:1)
    So 02.10. 00:00 Ústí n/L - Libuš 1:3
    So 02.10. 00:00 Teplice B - Junior Děčín 8:0

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Blšany B - Junior Děčín 4:1
    So 09.10. 00:00 Libuš - Teplice B 1:1 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Sokolov - Ústí n/L 4:0
    So 09.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Doubravka 4:2
    So 09.10. 00:00 Česká Lípa - A. Lustenau 1:1 (1:0)
    So 09.10. 00:00 SK Kladno B - Karlovy Vary 0:1
    So 09.10. 00:00 SK Rakovník - Chomutov 0:3

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Chomutov - Blšany B 5:1 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Karlovy Vary - SK Rakovník 4:0
    So 16.10. 00:00 A. Lustenau - SK Kladno B 5:2 (3:0)
    So 16.10. 00:00 Doubravka - Česká Lípa 2:1
    So 16.10. 00:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 2:1
    So 16.10. 00:00 Teplice B - Sokolov 3:0
    So 16.10. 00:00 Junior Děčín - Libuš 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 Blšany B - Libuš 1:0 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Sokolov - Junior Děčín 1:4 (0:4)
    So 23.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Teplice B 0:2
    So 23.10. 00:00 Česká Lípa - Ústí n/L 4:0 (2:0)
    So 23.10. 00:00 SK Kladno B - Doubravka 0:2
    So 23.10. 00:00 SK Rakovník - A. Lustenau 0:1 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Chomutov - Karlovy Vary 2:1 (2:1)

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 Karlovy Vary - Blšany B 1:3 (1:1)
    So 30.10. 00:00 A. Lustenau - Chomutov 1:3 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Doubravka - SK Rakovník 4:3 (2:2)
    So 30.10. 00:00 Ústí n/L - SK Kladno B 0:2
    So 30.10. 00:00 Teplice B - Česká Lípa 4:1
    So 30.10. 00:00 Junior Děčín - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    So 30.10. 00:00 Libuš - Sokolov 1:2 (1:2)

    1.kolo

    So 06.11. 00:00 Sokolov - Blšany B 9:2 (6:1)
    So 06.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Libuš 2:1 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Česká Lípa - Junior Děčín 0:0
    So 06.11. 00:00 SK Kladno B - Teplice B 1:1
    So 06.11. 00:00 SK Rakovník - Ústí n/L 2:1 (2:0)
    So 06.11. 00:00 Chomutov - Doubravka 3:0 (0:0)
    So 06.11. 00:00 Karlovy Vary - A. Lustenau 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 26.03. 00:00 Blšany B - Sokolov 3:4 (2:2)
    So 26.03. 00:00 Libuš - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Junior Děčín - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Teplice B - SK Kladno B 0:3 (0:2)
    So 26.03. 00:00 Ústí n/L - SK Rakovník 4:0 (2:0)
    So 26.03. 00:00 Doubravka - Chomutov 1:2 (0:2)
    So 26.03. 00:00 A. Lustenau - Karlovy Vary 1:4

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 A. Lustenau - Blšany B 1:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Karlovy Vary - Doubravka 4:1 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Chomutov - Ústí n/L 4:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 SK Rakovník - Teplice B 0:2 (0:1)
    So 02.04. 00:00 SK Kladno B - Junior Děčín 0:1
    So 02.04. 00:00 Česká Lípa - Libuš 0:2
    So 02.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Sokolov 2:0

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Blšany B - SK Kladno B 0:5
    So 07.05. 00:00 Česká Lípa - SK Rakovník 2:0 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Chomutov 0:1
    So 07.05. 00:00 Sokolov - Karlovy Vary 3:3
    So 07.05. 00:00 Libuš - A. Lustenau 1:0
    So 07.05. 00:00 Junior Děčín - Doubravka 3:1 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Teplice B - Ústí n/L 7:0 (3:0)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Blšany B - Viktoria Žižkov 1:3
    So 09.04. 00:00 Sokolov - Česká Lípa 2:1
    So 09.04. 00:00 Libuš - SK Kladno B 2:0
    So 09.04. 00:00 Junior Děčín - SK Rakovník 2:1 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Teplice B - Chomutov 2:0 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 2:0
    So 09.04. 00:00 Doubravka - A. Lustenau 2:2

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Doubravka - Blšany B 1:4
    So 16.04. 00:00 A. Lustenau - Ústí n/L 3:1
    So 16.04. 00:00 Karlovy Vary - Teplice B 0:1
    So 16.04. 00:00 Chomutov - Junior Děčín 3:2 (2:1)
    So 16.04. 00:00 SK Rakovník - Libuš 0:2
    So 16.04. 00:00 SK Kladno B - Sokolov 3:0
    So 16.04. 00:00 Česká Lípa - Viktoria Žižkov 0:1

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Blšany B - Česká Lípa 3:1
    So 23.04. 00:00 Viktoria Žižkov - SK Kladno B 0:0
    So 23.04. 00:00 Sokolov - SK Rakovník 4:3
    So 23.04. 00:00 Libuš - Chomutov 1:1 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Junior Děčín - Karlovy Vary 3:1 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Teplice B - A. Lustenau 6:0
    So 23.04. 00:00 Ústí n/L - Doubravka 4:2

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Ústí n/L - Blšany B 5:3
    So 30.04. 00:00 Doubravka - Teplice B 0:5
    So 30.04. 00:00 A. Lustenau - Junior Děčín 0:5 (0:3)
    So 30.04. 00:00 Karlovy Vary - Libuš 1:3 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Chomutov - Sokolov 4:0
    So 30.04. 00:00 SK Rakovník - Viktoria Žižkov 1:4
    So 30.04. 00:00 SK Kladno B - Česká Lípa 7:3

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Teplice B - Blšany B 2:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Ústí n/L - Junior Děčín 2:2 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Doubravka - Libuš 0:4 (0:3)
    So 14.05. 00:00 A. Lustenau - Sokolov 1:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Karlovy Vary - Viktoria Žižkov 1:4 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Chomutov - Česká Lípa 7:1 (4:1)
    So 14.05. 00:00 SK Rakovník - SK Kladno B 0:3 (0:0)

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Blšany B - SK Rakovník 7:1 (2:1)
    So 21.05. 00:00 SK Kladno B - Chomutov 0:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Česká Lípa - Karlovy Vary 1:6 (0:2)
    So 21.05. 00:00 Viktoria Žižkov - A. Lustenau 3:0
    So 21.05. 00:00 Sokolov - Doubravka 2:5
    So 21.05. 00:00 Libuš - Ústí n/L 4:2 (2:1)
    So 21.05. 00:00 Junior Děčín - Teplice B 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Junior Děčín - Blšany B 7:2 (3:1)
    So 28.05. 00:00 Teplice B - Libuš 6:0 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Ústí n/L - Sokolov 6:1 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Doubravka - Viktoria Žižkov 3:1 (2:0)
    So 28.05. 00:00 A. Lustenau - Česká Lípa 0:2
    So 28.05. 00:00 Karlovy Vary - SK Kladno B 3:1 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Chomutov - SK Rakovník 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Blšany B - Chomutov 1:4 (1:1)
    So 04.06. 00:00 SK Rakovník - Karlovy Vary 0:3
    So 04.06. 00:00 SK Kladno B - A. Lustenau 5:0 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Česká Lípa - Doubravka 2:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 5:3 (3:3)
    So 04.06. 00:00 Sokolov - Teplice B 2:5
    So 04.06. 00:00 Libuš - Junior Děčín 0:1

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Libuš - Blšany B 2:2 (2:0)
    So 11.06. 00:00 Junior Děčín - Sokolov 2:3
    So 11.06. 00:00 Teplice B - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Ústí n/L - Česká Lípa 3:1 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Doubravka - SK Kladno B 2:1
    So 11.06. 00:00 A. Lustenau - SK Rakovník 8:1 (3:0)
    So 11.06. 00:00 Karlovy Vary - Chomutov 2:3 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Blšany B - Karlovy Vary 1:1 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Chomutov - A. Lustenau 5:0 (2:0)
    So 18.06. 00:00 SK Rakovník - Doubravka 2:9 (1:3)
    So 18.06. 00:00 SK Kladno B - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Česká Lípa - Teplice B 0:5 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Junior Děčín 1:3 (0:1)
    So 18.06. 00:00 Sokolov - Libuš 0:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 3 1 77:18 69
    2. 26 21 3 2 83:14 66
    3. 26 17 2 7 57:28 53
    4. 26 12 6 8 47:31 42
    5. 26 11 4 11 58:60 37
    6. 26 11 3 12 41:51 36
    7. 26 10 4 12 44:32 34
    8. 26 10 4 12 53:67 34
    9. 26 8 7 11 48:43 31
    10. 26 9 4 13 50:58 31
    11. 26 9 3 14 49:62 30
    12. 26 7 5 14 31:65 26
    13. 26 5 6 15 34:67 21
    14. 26 3 0 23 21:97 9

    Nejčtenější ze sportu