Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3357
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11772
    Týden:
    25
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 17:00 Petřvald n.M. - Albrechtice 0:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Brušperk - Raškovice 3:2 (3:1)
    So 20.08. 17:00 Staré Město - Veřovice 1:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Stonava - Smilovice 2:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Šenov - Bystřice 4:1 (3:0)
    So 20.08. 17:00 Horní Suchá - Čeladná 1:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Frýdek-Místek B - Stará Bělá 7:1 (2:0)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Čeladná - Frýdek-Místek B 3:1 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Veřovice - Stonava 0:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Brušperk - Petřvald n.M. 3:3 (2:3)
    Ne 28.08. 17:00 Raškovice - Stará Bělá 0:6 (0:4)
    Ne 28.08. 17:00 Albrechtice - Staré Město 1:3 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Bystřice - Horní Suchá 1:3 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Smilovice - Šenov 5:3 (1:2)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Petřvald n.M. - Raškovice 3:1 (2:0)
    So 03.09. 16:30 Stonava - Albrechtice 3:2 (0:1)
    So 03.09. 16:30 Staré Město - Brušperk 1:1 (1:1)
    So 03.09. 16:30 Šenov - Veřovice 6:4 (1:0)
    So 03.09. 16:30 Horní Suchá - Smilovice 2:2 (2:0)
    So 03.09. 16:30 Frýdek-Místek B - Bystřice 4:1 (1:1)
    St 07.09. 16:30 Stará Bělá - Čeladná 2:2 (0:2)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Veřovice - Horní Suchá 0:2 (0:1)
    So 10.09. 16:00 Brušperk - Stonava 1:1 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Petřvald n.M. - Staré Město 4:0 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Albrechtice - Šenov 2:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Raškovice - Čeladná 2:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Bystřice - Stará Bělá 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Smilovice - Frýdek-Místek B 2:5 (2:1)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 Horní Suchá - Albrechtice 0:2 (0:1)
    So 17.09. 16:00 Staré Město - Raškovice 2:1 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Stonava - Petřvald n.M. 3:1 (1:1)
    So 17.09. 16:00 Šenov - Brušperk 0:3 (0:1)
    So 17.09. 16:00 Frýdek-Místek B - Veřovice 1:3 (0:2)
    So 17.09. 16:00 Stará Bělá - Smilovice 2:0 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Čeladná - Bystřice 2:4 (2:4)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Veřovice - Stará Bělá 1:2 (1:1)
    So 24.09. 16:00 Brušperk - Horní Suchá 3:0 (3:0)
    So 24.09. 16:00 Petřvald n.M. - Šenov 2:1 (1:1)
    So 24.09. 16:00 Staré Město - Stonava 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Albrechtice - Frýdek-Místek B 1:3 (1:2)
    Ne 25.09. 16:00 Raškovice - Bystřice 2:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Smilovice - Čeladná 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Stará Bělá - Albrechtice 5:4 (0:2)
    So 01.10. 15:30 Stonava - Raškovice 3:0 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Šenov - Staré Město 3:0 (2:0)
    So 01.10. 15:30 Horní Suchá - Petřvald n.M. 2:2 (1:1)
    So 01.10. 15:30 Frýdek-Místek B - Brušperk 5:3 (2:2)
    So 01.10. 15:30 Čeladná - Veřovice 4:2
    Ne 02.10. 15:30 Bystřice - Smilovice 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Veřovice - Bystřice 3:2 (1:1)
    So 08.10. 15:00 Brušperk - Stará Bělá 0:2 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Petřvald n.M. - Frýdek-Místek B 1:1 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Staré Město - Horní Suchá 1:4 (0:3)
    So 08.10. 15:00 Stonava - Šenov 1:2 (0:2)
    Ne 09.10. 15:00 Albrechtice - Čeladná 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Raškovice - Smilovice 1:1 (1:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Šenov - Raškovice 3:2 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Horní Suchá - Stonava 0:2 (0:1)
    So 15.10. 15:00 Frýdek-Místek B - Staré Město 4:0 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Stará Bělá - Petřvald n.M. 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Čeladná - Brušperk 4:0 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Bystřice - Albrechtice 1:2 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Smilovice - Veřovice 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Brušperk - Bystřice 3:1 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Petřvald n.M. - Čeladná 0:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Staré Město - Stará Bělá 1:1 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Stonava - Frýdek-Místek B 1:2 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Šenov - Horní Suchá 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Albrechtice - Smilovice 2:2 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Raškovice - Veřovice 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Horní Suchá - Raškovice 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Veřovice - Albrechtice 1:1 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Frýdek-Místek B - Šenov 1:0 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Stará Bělá - Stonava 0:4
    So 29.10. 14:00 Čeladná - Staré Město 4:1 (2:1)
    Ne 30.10. 14:00 Bystřice - Petřvald n.M. 2:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Smilovice - Brušperk 5:0 (1:0)

    2.kolo

    So 05.11. 14:00 Stará Bělá - Horní Suchá 5:2 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Čeladná - Šenov 3:2 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Veřovice - Petřvald n.M. 1:4 (0:4)
    Ne 06.11. 14:00 Raškovice - Frýdek-Místek B 2:2 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Albrechtice - Brušperk 3:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Bystřice - Stonava 4:1
    Ne 06.11. 14:00 Smilovice - Staré Město 2:1 (0:0)

    1.kolo

    So 12.11. 13:30 Albrechtice - Raškovice 4:1 (1:1)
    So 12.11. 13:30 Brušperk - Veřovice 2:0 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Petřvald n.M. - Smilovice 3:1 (1:1)
    So 12.11. 13:30 Staré Město - Bystřice 3:1 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Stonava - Čeladná 0:2 (0:1)
    So 12.11. 13:30 Šenov - Stará Bělá 2:3 (1:1)
    So 12.11. 13:30 Horní Suchá - Frýdek-Místek B 2:2 (1:1)

    15.kolo

    So 24.03. 00:00 Frýdek-Místek B - Raškovice 8:0 (4:0)
    So 24.03. 00:00 Brušperk - Albrechtice 2:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Horní Suchá - Stará Bělá 0:2 (0:1)
    So 24.03. 00:00 Šenov - Čeladná 2:1 (1:1)
    So 24.03. 00:00 Stonava - Bystřice 1:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Staré Město - Smilovice 1:2 (0:1)
    So 24.03. 00:00 Petřvald n.M. - Veřovice 3:0 (2:0)

    16.kolo

    So 31.03. 00:00 Albrechtice - Petřvald n.M. 1:2
    So 31.03. 00:00 Raškovice - Brušperk 1:1 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Veřovice - Staré Město 2:1 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Smilovice - Stonava 1:0 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Bystřice - Šenov 6:3 (3:2)
    So 31.03. 00:00 Čeladná - Horní Suchá 2:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Stará Bělá - Frýdek-Místek B 2:4 (1:1)

    17.kolo

    So 07.04. 15:30 Stará Bělá - Raškovice 2:0 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Staré Město - Albrechtice 1:1 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Frýdek-Místek B - Čeladná 2:1 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Horní Suchá - Bystřice 1:3 (1:1)
    So 07.04. 15:30 Šenov - Smilovice 3:1 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Stonava - Veřovice 1:2 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Petřvald n.M. - Brušperk 3:1 (1:0)

    18.kolo

    So 14.04. 15:30 Raškovice - Petřvald n.M. 0:4 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Albrechtice - Stonava 2:2 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Brušperk - Staré Město 3:4 (1:2)
    So 14.04. 15:30 Veřovice - Šenov 2:0 (1:0)
    So 14.04. 15:30 Čeladná - Stará Bělá 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Smilovice - Horní Suchá 3:1 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Bystřice - Frýdek-Místek B 0:3 (0:1)

    19.kolo

    So 21.04. 16:00 Šenov - Albrechtice 3:1 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Čeladná - Raškovice 0:1 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Stará Bělá - Bystřice 1:1 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Frýdek-Místek B - Smilovice 3:3 (2:2)
    So 21.04. 16:00 Horní Suchá - Veřovice 0:1 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Stonava - Brušperk 4:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Staré Město - Petřvald n.M. 2:1 (1:1)

    20.kolo

    So 28.04. 16:00 Petřvald n.M. - Stonava 4:0 (1:0)
    So 28.04. 16:00 Brušperk - Šenov 2:2 (2:1)
    So 28.04. 16:00 Veřovice - Frýdek-Místek B 3:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Albrechtice - Horní Suchá 3:3 (1:2)
    Ne 29.04. 16:00 Raškovice - Staré Město 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Smilovice - Stará Bělá 3:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Bystřice - Čeladná 6:1

    21.kolo

    So 05.05. 16:30 Frýdek-Místek B - Albrechtice 4:0 (2:0)
    So 05.05. 16:30 Čeladná - Smilovice 4:0 (3:0)
    So 05.05. 16:30 Stará Bělá - Veřovice 0:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Horní Suchá - Brušperk 2:3 (2:1)
    So 05.05. 16:30 Šenov - Petřvald n.M. 2:3 (1:2)
    So 05.05. 16:30 Stonava - Staré Město 4:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Bystřice - Raškovice odloženo

    22.kolo

    So 12.05. 16:30 Staré Město - Šenov 1:3 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Petřvald n.M. - Horní Suchá 3:3 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Brušperk - Frýdek-Místek B 0:7 (0:4)
    So 12.05. 16:30 Veřovice - Čeladná 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Albrechtice - Stará Bělá 4:0 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Raškovice - Stonava 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Smilovice - Bystřice 2:2 (1:0)

    23.kolo

    So 19.05. 17:00 Čeladná - Albrechtice 1:1 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Stará Bělá - Brušperk 2:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Frýdek-Místek B - Petřvald n.M. 8:1 (4:0)
    So 19.05. 17:00 Horní Suchá - Staré Město 4:1 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Šenov - Stonava 2:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Smilovice - Raškovice 1:2 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Bystřice - Veřovice 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 26.05. 17:00 Stonava - Horní Suchá 1:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Staré Město - Frýdek-Místek B 1:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Petřvald n.M. - Stará Bělá 3:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Brušperk - Čeladná 5:3 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Veřovice - Smilovice 0:2 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Raškovice - Šenov 4:2 (3:1)
    Ne 27.05. 17:00 Albrechtice - Bystřice 2:2 (0:2)

    25.kolo

    So 02.06. 17:00 Veřovice - Raškovice 1:2 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Bystřice - Brušperk 3:0 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Čeladná - Petřvald n.M. 1:3 (0:2)
    So 02.06. 17:00 Stará Bělá - Staré Město 1:2 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Frýdek-Místek B - Stonava 2:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Horní Suchá - Šenov 0:1 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Smilovice - Albrechtice 2:2 (1:1)

    26.kolo

    So 09.06. 17:00 Šenov - Frýdek-Místek B 4:2 (1:1)
    So 09.06. 17:00 Stonava - Stará Bělá 6:1 (4:1)
    So 09.06. 17:00 Staré Město - Čeladná 1:0 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Petřvald n.M. - Bystřice 2:1 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Brušperk - Smilovice 5:0 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Raškovice - Horní Suchá 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Albrechtice - Veřovice 2:1 (2:0)

    14.kolo

    St 13.06. 17:30 Čeladná - Stonava 1:3 (1:2)
    So 16.06. 14:30 Smilovice - Petřvald n.M. 4:3 (1:2)
    So 16.06. 17:00 Veřovice - Brušperk 2:0 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Stará Bělá - Šenov 4:7 (1:2)
    So 16.06. 17:00 Frýdek-Místek B - Horní Suchá 7:1 (4:1)
    Ne 17.06. 17:00 Raškovice - Albrechtice 0:1 (0:1)
    Ne 17.06. 17:00 Bystřice - Staré Město 4:2 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 4 5 88:37 55
    2. 26 14 6 6 59:39 48
    3. 26 14 1 11 64:55 43
    4. 26 12 6 8 52:49 42
    5. 26 12 4 10 46:32 40
    6. 26 11 4 11 46:56 37
    7. 26 9 9 8 46:45 36
    8. 26 10 4 12 50:48 34
    9. 26 9 5 12 43:44 32
    10. 26 9 5 12 46:60 32
    11. 26 9 5 12 31:51 32
    12. 26 9 4 13 32:53 31
    13. 26 9 2 15 30:45 29
    14. 26 5 7 14 37:56 22

    Nejčtenější ze sportu