Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3192
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2973
    Týden:
    17
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.08. 00:00 Dubí - Mostecký FK C 1:8 (0:5)
    So 18.08. 00:00 Rumburk - Blšany B 1:0 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Ústí n/L B - Litvínov 0:0 (0:0)
    So 18.08. 00:00 Chomutov - Bílina 2:3 (0:1)
    So 18.08. 00:00 Neštěmice - Louny 3:1 (2:0)
    So 18.08. 00:00 Varnsdorf - Trnovany 5:1 (2:0)
    So 18.08. 00:00 Štětí - Kadaň 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 25.08. 00:00 Mostecký FK C - Kadaň 4:1 (3:1)
    So 25.08. 00:00 Trnovany - Štětí 0:2 (0:1)
    So 25.08. 00:00 Louny - Varnsdorf 3:2 (1:1)
    So 25.08. 00:00 Bílina - Neštěmice 0:2 (0:1)
    So 25.08. 00:00 Litvínov - Chomutov 3:3 (1:1)
    So 25.08. 00:00 Blšany B - Ústí n/L B 1:2 (1:2)
    So 25.08. 00:00 Dubí - Rumburk 0:5 (0:2)

    3.kolo

    So 01.09. 00:00 Rumburk - Mostecký FK C 2:2 (1:1)
    So 01.09. 00:00 Ústí n/L B - Dubí 8:1 (5:0)
    So 01.09. 00:00 Chomutov - Blšany B 0:3 (0:0)
    So 01.09. 00:00 Neštěmice - Litvínov 2:5 (1:4)
    So 01.09. 00:00 Varnsdorf - Bílina 7:0 (2:0)
    So 01.09. 00:00 Štětí - Louny 1:0 (1:0)
    So 01.09. 00:00 Kadaň - Trnovany 7:0 (3:0)

    4.kolo

    So 08.09. 00:00 Mostecký FK C - Trnovany 9:0 (5:0)
    So 08.09. 00:00 Louny - Kadaň 7:3 (4:1)
    So 08.09. 00:00 Bílina - Štětí 0:8 (0:4)
    So 08.09. 00:00 Litvínov - Varnsdorf 1:1 (0:0)
    So 08.09. 00:00 Blšany B - Neštěmice 8:1 (1:1)
    So 08.09. 00:00 Dubí - Chomutov 0:2 (0:1)
    So 08.09. 00:00 Rumburk - Ústí n/L B 6:0 (1:0)

    5.kolo

    So 15.09. 00:00 Ústí n/L B - Mostecký FK C 4:1 (0:1)
    So 15.09. 00:00 Chomutov - Rumburk 3:1 (0:0)
    So 15.09. 00:00 Neštěmice - Dubí 4:1 (1:0)
    So 15.09. 00:00 Varnsdorf - Blšany B 5:2 (3:1)
    So 15.09. 00:00 Štětí - Litvínov 1:2 (1:0)
    So 15.09. 00:00 Kadaň - Bílina 5:0 (0:0)
    So 15.09. 00:00 Trnovany - Louny 0:4 (0:4)

    6.kolo

    So 22.09. 00:00 Mostecký FK C - Louny 1:1 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Bílina - Trnovany 3:0 (3:0)
    So 22.09. 00:00 Litvínov - Kadaň 2:0 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Blšany B - Štětí 2:3 (0:2)
    So 22.09. 00:00 Dubí - Varnsdorf 2:6 (1:1)
    So 22.09. 00:00 Rumburk - Neštěmice 1:1 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Ústí n/L B - Chomutov 3:2 (2:1)

    7.kolo

    So 29.09. 00:00 Chomutov - Mostecký FK C 0:2 (0:0)
    So 29.09. 00:00 Neštěmice - Ústí n/L B 2:2 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Varnsdorf - Rumburk 0:2 (0:2)
    So 29.09. 00:00 Štětí - Dubí 1:0 (0:0)
    So 29.09. 00:00 Kadaň - Blšany B 2:1 (1:1)
    So 29.09. 00:00 Trnovany - Litvínov 0:2 (0:1)
    So 29.09. 00:00 Louny - Bílina 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 06.10. 00:00 Mostecký FK C - Bílina 3:2 (1:1)
    So 06.10. 00:00 Litvínov - Louny 4:2 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Blšany B - Trnovany 8:2 (4:0)
    So 06.10. 00:00 Dubí - Kadaň 2:1 (2:1)
    So 06.10. 00:00 Rumburk - Štětí 4:1 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Ústí n/L B - Varnsdorf 1:10 (1:6)
    So 06.10. 00:00 Chomutov - Neštěmice 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 13.10. 00:00 Neštěmice - Mostecký FK C 3:3 (1:2)
    So 13.10. 00:00 Varnsdorf - Chomutov 5:3 (3:0)
    So 13.10. 00:00 Štětí - Ústí n/L B 3:4 (2:4)
    So 13.10. 00:00 Kadaň - Rumburk 1:0 (0:0)
    So 13.10. 00:00 Trnovany - Dubí 0:6 (0:3)
    So 13.10. 00:00 Louny - Blšany B 2:0 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Bílina - Litvínov 2:2 (1:2)

    10.kolo

    So 20.10. 00:00 Mostecký FK C - Litvínov 1:2 (1:2)
    So 20.10. 00:00 Blšany B - Bílina 7:1 (4:0)
    So 20.10. 00:00 Dubí - Louny 3:3 (1:1)
    So 20.10. 00:00 Rumburk - Trnovany 6:0 (2:0)
    So 20.10. 00:00 Ústí n/L B - Kadaň 2:0 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Chomutov - Štětí 1:0 (0:0)
    So 20.10. 00:00 Neštěmice - Varnsdorf 1:3 (0:2)

    11.kolo

    So 27.10. 00:00 Varnsdorf - Mostecký FK C 3:2 (2:1)
    So 27.10. 00:00 Štětí - Neštěmice 0:1 (0:0)
    So 27.10. 00:00 Kadaň - Chomutov 1:1 (0:0)
    So 27.10. 00:00 Trnovany - Ústí n/L B 0:4 (0:2)
    So 27.10. 00:00 Louny - Rumburk 4:0 (3:0)
    So 27.10. 00:00 Bílina - Dubí 6:1 (1:0)
    So 27.10. 00:00 Litvínov - Blšany B 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 03.11. 00:00 Mostecký FK C - Blšany B 0:3 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Dubí - Litvínov 4:2 (2:1)
    So 03.11. 00:00 Rumburk - Bílina 6:0 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Ústí n/L B - Louny 3:5 (1:3)
    So 03.11. 00:00 Chomutov - Trnovany 2:0 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Neštěmice - Kadaň 0:1 (0:1)
    So 03.11. 00:00 Varnsdorf - Štětí 3:0 (3:0)

    13.kolo

    So 10.11. 00:00 Štětí - Mostecký FK C 6:2 (3:1)
    So 10.11. 00:00 Kadaň - Varnsdorf 0:4 (0:0)
    So 10.11. 00:00 Trnovany - Neštěmice 0:7 (0:2)
    So 10.11. 00:00 Louny - Chomutov 2:1 (2:0)
    So 10.11. 00:00 Bílina - Ústí n/L B 5:0 (3:0)
    So 10.11. 00:00 Litvínov - Rumburk 2:0 (1:0)
    So 10.11. 00:00 Blšany B - Dubí 6:2 (2:0)

    14.kolo

    So 29.03. 10:15 Litvínov - Ústí n/L B 1:1 (0:1)
    So 29.03. 10:15 Trnovany - Varnsdorf 0:6 (0:4)
    So 29.03. 12:30 Louny - Neštěmice 2:1 (0:0)
    Ne 30.03. 10:00 Bílina - Chomutov 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 10:15 Mostecký FK C - Dubí 3:0 (1:0)
    Ne 30.03. 10:15 Kadaň - Štětí 2:0 (2:0)
    Ne 30.03. 13:00 Blšany B - Rumburk 7:3 (3:2)

    15.kolo

    So 05.04. 10:00 Chomutov - Litvínov 2:1 (1:0)
    So 05.04. 10:00 Ústí n/L B - Blšany B 2:3 (1:0)
    So 05.04. 10:15 Štětí - Trnovany 4:0 (1:0)
    So 05.04. 10:15 Varnsdorf - Louny 3:1 (1:1)
    So 05.04. 10:15 Neštěmice - Bílina 1:0 (1:0)
    So 05.04. 13:15 Kadaň - Mostecký FK C 0:2 (0:1)
    Ne 06.04. 12:30 Rumburk - Dubí 4:0 (3:0)

    16.kolo

    So 12.04. 10:15 Litvínov - Neštěmice 2:1 (0:0)
    So 12.04. 10:15 Louny - Štětí 1:1 (0:0)
    So 12.04. 10:15 Trnovany - Kadaň 1:3 (1:2)
    Ne 13.04. 10:00 Bílina - Varnsdorf 2:5 (0:3)
    Ne 13.04. 10:15 Mostecký FK C - Rumburk 4:1 (2:0)
    Ne 13.04. 10:15 Dubí - Ústí n/L B 3:2 (1:0)
    Ne 13.04. 14:00 Blšany B - Chomutov 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 19.04. 10:00 Chomutov - Dubí 1:2 (0:1)
    So 19.04. 10:15 Trnovany - Mostecký FK C 0:3 (0:2)
    So 19.04. 10:15 Štětí - Bílina 5:0 (1:0)
    So 19.04. 10:15 Varnsdorf - Litvínov 5:1 (3:0)
    So 19.04. 13:15 Kadaň - Louny 4:0 (1:0)
    Ne 20.04. 10:00 Ústí n/L B - Rumburk 5:0 (3:0)
    Ne 20.04. 10:15 Neštěmice - Blšany B 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 26.04. 10:15 Blšany B - Varnsdorf 7:3 (2:1)
    So 26.04. 10:15 Litvínov - Štětí 2:0 (1:0)
    So 26.04. 10:15 Louny - Trnovany 4:0 (1:0)
    Ne 27.04. 10:00 Bílina - Kadaň 4:0 (2:0)
    Ne 27.04. 10:15 Mostecký FK C - Ústí n/L B 8:2 (2:1)
    Ne 27.04. 10:15 Rumburk - Chomutov 2:1 (2:0)
    Ne 27.04. 10:15 Dubí - Neštěmice 5:1 (2:0)

    19.kolo

    So 03.05. 10:00 Chomutov - Ústí n/L B 6:1 (3:0)
    So 03.05. 10:15 Louny - Mostecký FK C 1:0 (0:0)
    So 03.05. 10:15 Trnovany - Bílina 2:2 (2:1)
    So 03.05. 10:15 Štětí - Blšany B 4:2 (3:1)
    So 03.05. 10:15 Varnsdorf - Dubí 4:0 (1:0)
    So 03.05. 13:15 Kadaň - Litvínov 3:2 (3:2)
    Ne 04.05. 10:15 Neštěmice - Rumburk 4:1 (2:1)

    20.kolo

    So 10.05. 10:15 Litvínov - Trnovany 4:0 (2:0)
    So 10.05. 14:45 Ústí n/L B - Neštěmice 1:4 (1:2)
    Ne 11.05. 10:00 Bílina - Louny 2:0 (1:0)
    Ne 11.05. 10:15 Mostecký FK C - Chomutov 0:1 (0:0)
    Ne 11.05. 10:15 Rumburk - Varnsdorf 1:2 (0:0)
    Ne 11.05. 10:15 Dubí - Štětí 4:5 (1:4)
    Ne 11.05. 15:00 Blšany B - Kadaň 4:1 (2:0)

    21.kolo

    So 17.05. 10:15 Louny - Litvínov 2:3 (1:0)
    So 17.05. 10:15 Trnovany - Blšany B 2:6
    So 17.05. 10:15 Štětí - Rumburk 1:0 (1:0)
    So 17.05. 10:15 Varnsdorf - Ústí n/L B 7:0 (1:0)
    So 17.05. 13:15 Kadaň - Dubí 2:3 (1:1)
    Ne 18.05. 10:00 Bílina - Mostecký FK C 2:2 (1:1)
    Ne 18.05. 12:30 Neštěmice - Chomutov 3:2 (1:2)

    22.kolo

    So 24.05. 10:00 Chomutov - Varnsdorf 0:2 (0:1)
    So 24.05. 10:15 Blšany B - Louny 5:2 (2:0)
    So 24.05. 10:15 Litvínov - Bílina 10:0 (3:0)
    So 24.05. 14:00 Ústí n/L B - Štětí 3:1 (2:1)
    Ne 25.05. 10:15 Mostecký FK C - Neštěmice 0:6 (0:1)
    Ne 25.05. 10:15 Rumburk - Kadaň 3:1 (2:0)
    Ne 25.05. 10:15 Dubí - Trnovany 8:1 (1:1)

    23.kolo

    So 31.05. 10:15 Litvínov - Mostecký FK C 3:1 (2:0)
    So 31.05. 10:15 Louny - Dubí 2:3 (1:2)
    So 31.05. 10:15 Trnovany - Rumburk 0:9 (0:4)
    So 31.05. 10:15 Štětí - Chomutov 4:1 (1:0)
    So 31.05. 10:15 Varnsdorf - Neštěmice 5:0 (2:0)
    So 31.05. 13:15 Kadaň - Ústí n/L B 2:2 (0:2)
    Ne 01.06. 10:00 Bílina - Blšany B 0:8 (0:2)

    24.kolo

    So 07.06. 10:00 Chomutov - Kadaň 2:0
    So 07.06. 10:15 Neštěmice - Štětí 1:3 (0:2)
    So 07.06. 10:15 Blšany B - Litvínov 0:1 (0:0)
    Ne 08.06. 10:00 Ústí n/L B - Trnovany 5:1
    Ne 08.06. 10:15 Mostecký FK C - Varnsdorf 1:4 (1:2)
    Ne 08.06. 10:15 Dubí - Bílina 2:0 (0:0)
    Ne 08.06. 12:30 Rumburk - Louny 3:1 (1:0)

    25.kolo

    So 14.06. 10:15 Blšany B - Mostecký FK C 3:4 (1:0)
    So 14.06. 10:15 Litvínov - Dubí 4:2 (0:1)
    So 14.06. 10:15 Louny - Ústí n/L B 3:5 (3:3)
    So 14.06. 10:15 Trnovany - Chomutov 0:3 (0:0)
    So 14.06. 10:15 Štětí - Varnsdorf 4:1 (1:0)
    So 14.06. 13:15 Kadaň - Neštěmice 3:3
    Ne 15.06. 10:00 Bílina - Rumburk 3:9 (1:5)

    26.kolo

    So 21.06. 10:15 Varnsdorf - Kadaň 6:0 (2:0)
    So 21.06. 10:15 Neštěmice - Trnovany 6:2 (3:0)
    So 21.06. 10:15 Chomutov - Louny 6:0 (3:0)
    Ne 22.06. 10:00 Ústí n/L B - Bílina 8:3
    Ne 22.06. 10:15 Mostecký FK C - Štětí 4:1 (2:0)
    Ne 22.06. 10:15 Rumburk - Litvínov 3:5 (1:4)
    Ne 22.06. 10:15 Dubí - Blšany B 1:3 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 1 4 107:35 64
    2. 26 17 5 4 70:36 56
    3. 26 15 1 10 92:49 46
    4. 26 15 1 10 61:41 46
    5. 26 13 2 11 73:48 41
    6. 26 12 4 10 70:52 40
    7. 26 12 4 10 70:78 40
    8. 26 11 5 10 59:53 38
    9. 26 11 3 12 56:57 36
    10. 26 11 2 13 46:41 35
    11. 26 10 1 15 56:84 31
    12. 26 9 3 14 44:57 30
    13. 26 7 3 16 41:98 24
    14. 26 0 1 25 12:128 1

    Nejčtenější ze sportu