Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2854
  • Návštěvy: 77/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10542
    Týden:
    77
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    15.07. 20:00 Slovan Bratislava - Trenčín 3:1 (3:1)
    So 16.07. 17:30 Banská Bystrica - Nitra 1:2 (1:1)
    So 16.07. 19:30 Senica - Prešov 3:0 (1:0)
    So 16.07. 19:30 Zlaté Moravce - Ružomberok 1:0 (0:0)
    Ne 17.07. 19:30 Žilina - Košice 1:1 (1:1)
    Ne 17.07. 19:30 Trnava - Dunajská Streda 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 23.07. 17:30 Trenčín - Ružomberok 1:1 (0:0)
    So 23.07. 19:30 Nitra - Zlaté Moravce 0:1 (0:0)
    So 23.07. 20:00 Slovan Bratislava - Senica 3:2 (1:1)
    Ne 24.07. 17:30 Dunajská Streda - Banská Bystrica 1:3 (1:1)
    Ne 24.07. 17:30 Košice - Trnava 1:1 (1:0)
    Ne 24.07. 17:30 Prešov - Žilina 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 30.07. 17:30 Banská Bystrica - Košice 4:0 (2:0)
    So 30.07. 19:30 Žilina - Slovan Bratislava 2:1 (2:1)
    So 30.07. 19:30 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 2:1 (2:0)
    So 30.07. 19:30 Ružomberok - Nitra 0:0 (0:0)
    Ne 31.07. 19:30 Senica - Trenčín 4:0 (0:0)
    Ne 31.07. 19:30 Trnava - Prešov 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 06.08. 17:30 Trenčín - Nitra 0:0 (0:0)
    So 06.08. 17:30 Košice - Zlaté Moravce 1:1 (1:0)
    So 06.08. 17:30 Prešov - Banská Bystrica 0:1 (0:0)
    So 06.08. 19:30 Dunajská Streda - Ružomberok 0:2 (0:1)
    Ne 07.08. 18:00 Slovan Bratislava - Trnava 2:1 (1:0)
    Ne 07.08. 19:30 Senica - Žilina 1:2 (0:1)

    5.kolo

    12.08. 19:30 Zlaté Moravce - Prešov 1:2 (0:1)
    So 13.08. 17:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 1:2 (0:1)
    So 13.08. 19:30 Žilina - Trenčín 0:0 (0:0)
    So 13.08. 19:30 Trnava - Senica 1:1 (1:0)
    So 13.08. 19:30 Ružomberok - Košice 1:1 (0:1)
    So 13.08. 19:30 Nitra - Dunajská Streda 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 20.08. 17:30 Trenčín - Dunajská Streda 1:0 (0:0)
    So 20.08. 17:30 Košice - Nitra 0:2 (0:1)
    So 20.08. 17:30 Prešov - Ružomberok 1:1 (1:1)
    So 20.08. 19:30 Senica - Banská Bystrica 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 19:00 Žilina - Trnava 0:1 (0:0)
    Ne 21.08. 19:30 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 27.08. 17:30 Banská Bystrica - Žilina 1:3 (1:0)
    So 27.08. 17:30 Zlaté Moravce - Senica 0:0 (0:0)
    So 27.08. 19:30 Trnava - Trenčín 1:0 (1:0)
    So 27.08. 19:30 Ružomberok - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
    So 27.08. 19:30 Nitra - Prešov 2:2 (1:0)
    So 27.08. 19:30 Dunajská Streda - Košice 0:1 (0:0)

    8.kolo

    09.09. 19:30 Senica - Ružomberok 2:1 (1:0)
    So 10.09. 17:30 Trenčín - Košice 4:1 (1:0)
    So 10.09. 17:30 Prešov - Dunajská Streda 0:2 (0:1)
    So 10.09. 19:30 Slovan Bratislava - Nitra 0:0 (0:0)
    So 10.09. 19:30 Žilina - Zlaté Moravce 2:2 (1:1)
    So 10.09. 19:30 Trnava - Banská Bystrica 3:1 (2:1)

    9.kolo

    So 17.09. 17:30 Banská Bystrica - Trenčín 2:0 (2:0)
    So 17.09. 17:30 Zlaté Moravce - Trnava 0:1 (0:0)
    So 17.09. 17:30 Ružomberok - Žilina 1:2 (0:2)
    So 17.09. 17:30 Nitra - Senica 0:0 (0:0)
    So 17.09. 17:30 Košice - Prešov 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 19:30 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)

    10.kolo

    23.09. 17:30 Banská Bystrica - Zlaté Moravce 0:1 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Slovan Bratislava - Košice 2:1 (0:1)
    So 24.09. 17:30 Trenčín - Prešov 4:0 (4:0)
    So 24.09. 17:30 Senica - Dunajská Streda 3:0 (1:0)
    So 24.09. 17:30 Trnava - Ružomberok 0:2 (0:1)
    So 24.09. 19:30 Žilina - Nitra 2:0 (2:0)

    11.kolo

    30.09. 17:00 Nitra - Trnava 1:3 (0:1)
    So 01.10. 14:30 Košice - Senica 0:1 (0:0)
    So 01.10. 17:30 Zlaté Moravce - Trenčín 3:0 (2:0)
    So 01.10. 17:30 Ružomberok - Banská Bystrica 2:0 (1:0)
    So 01.10. 19:30 Dunajská Streda - Žilina 2:1 (0:0)
    Ne 02.10. 17:30 Prešov - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

    12.kolo

    14.10. 17:30 Nitra - Banská Bystrica 2:2 (1:2)
    So 15.10. 14:30 Prešov - Senica 0:1 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Košice - Žilina 1:2 (1:1)
    So 15.10. 14:30 Ružomberok - Zlaté Moravce 4:0 (3:0)
    So 15.10. 17:30 Trenčín - Slovan Bratislava 2:2 (2:0)
    So 15.10. 17:30 Dunajská Streda - Trnava 0:1 (0:1)

    13.kolo

    So 22.10. 14:30 Ružomberok - Trenčín 1:1 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Banská Bystrica - Dunajská Streda 1:0 (0:0)
    So 22.10. 17:30 Zlaté Moravce - Nitra 1:1 (1:0)
    So 22.10. 17:30 Trnava - Košice 1:0 (1:0)
    So 22.10. 17:30 Žilina - Prešov 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 19:00 Senica - Slovan Bratislava 2:2 (0:0)

    14.kolo

    So 29.10. 14:30 Prešov - Trnava 2:0 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Košice - Banská Bystrica 3:1 (0:1)
    So 29.10. 17:30 Trenčín - Senica 0:1 (0:0)
    So 29.10. 17:30 Slovan Bratislava - Žilina 2:1 (1:1)
    So 29.10. 17:30 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 0:2 (0:1)
    So 29.10. 17:30 Nitra - Ružomberok 2:3 (1:1)

    15.kolo

    So 05.11. 14:30 Nitra - Trenčín 0:0 (0:0)
    So 05.11. 14:30 Ružomberok - Dunajská Streda 3:1 (1:1)
    So 05.11. 14:30 Zlaté Moravce - Košice 3:2 (2:1)
    So 05.11. 14:30 Banská Bystrica - Prešov 2:0 (1:0)
    So 05.11. 17:30 Žilina - Senica 3:1 (3:1)
    Ne 06.11. 14:30 Trnava - Slovan Bratislava 2:0 (0:0)

    16.kolo

    St 09.11. 14:30 Prešov - Zlaté Moravce 0:1 (0:0)
    St 09.11. 14:30 Košice - Ružomberok 1:1 (1:0)
    St 09.11. 17:30 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 3:2 (0:1)
    St 09.11. 17:30 Dunajská Streda - Nitra 0:2 (0:1)
    St 23.11. 17:30 Trenčín - Žilina 3:3 (2:0)
    St 23.11. 17:30 Senica - Trnava 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 19.11. 14:30 Nitra - Košice 1:1 (1:0)
    So 19.11. 14:30 Ružomberok - Prešov 1:1 (1:0)
    So 19.11. 14:30 Banská Bystrica - Senica 1:1 (0:1)
    So 19.11. 14:30 Trnava - Žilina 1:1 (0:0)
    So 19.11. 17:30 Dunajská Streda - Trenčín 2:0 (0:0)
    Ne 20.11. 14:30 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 26.11. 14:00 Trenčín - Trnava 4:2 (1:0)
    So 26.11. 14:30 Senica - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    So 26.11. 14:30 Prešov - Nitra 1:1 (0:0)
    So 26.11. 14:30 Košice - Dunajská Streda 3:0 (0:0)
    So 26.11. 17:30 Žilina - Banská Bystrica 3:1 (1:1)
    So 26.11. 17:30 Slovan Bratislava - Ružomberok 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 03.03. 14:30 Senica - Nitra 3:1 (1:0)
    So 03.03. 14:30 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 3:1 (1:1)
    So 03.03. 14:30 Prešov - Košice 0:1 (0:1)
    So 03.03. 17:30 Trnava - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    So 03.03. 17:30 Žilina - Ružomberok 2:1 (0:1)
    Ne 04.03. 15:05 Trenčín - Banská Bystrica 2:2 (1:2)

    21.kolo

    09.03. 17:30 Nitra - Žilina 0:2 (0:2)
    So 10.03. 14:30 Prešov - Trenčín 1:0 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Ružomberok - Trnava 0:0 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Zlaté Moravce - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    So 10.03. 17:30 Dunajská Streda - Senica 0:1 (0:0)
    Ne 11.03. 14:30 Košice - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

    22.kolo

    16.03. 17:30 Senica - Košice 0:1 (0:1)
    So 17.03. 14:30 Banská Bystrica - Ružomberok 2:0 (1:0)
    So 17.03. 14:30 Slovan Bratislava - Prešov 2:0 (1:0)
    So 17.03. 17:30 Trenčín - Zlaté Moravce 3:1 (1:0)
    So 17.03. 17:30 Trnava - Nitra 1:2 (0:2)
    So 17.03. 17:30 Žilina - Dunajská Streda 2:0 (1:0)

    23.kolo

    23.03. 17:30 Trnava - Dunajská Streda 3:0 (3:0)
    So 24.03. 14:30 Slovan Bratislava - Trenčín 2:2 (1:1)
    So 24.03. 14:30 Banská Bystrica - Nitra 1:1 (0:0)
    So 24.03. 17:30 Senica - Prešov 0:0 (0:0)
    So 24.03. 17:30 Žilina - Košice 1:0 (1:0)
    So 24.03. 17:30 Zlaté Moravce - Ružomberok 3:5 (1:2)

    19.kolo

    Út 27.03. 17:30 Košice - Trenčín 1:2 (1:1)
    Út 27.03. 17:30 Dunajská Streda - Prešov 0:0 (0:0)
    Út 27.03. 17:30 Nitra - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    Út 27.03. 17:30 Ružomberok - Senica 0:1 (0:0)
    Út 27.03. 17:30 Zlaté Moravce - Žilina 1:1 (0:1)
    Út 27.03. 17:30 Banská Bystrica - Trnava 0:3 (0:2)

    24.kolo

    30.03. 17:30 Slovan Bratislava - Senica 2:2 (1:2)
    So 31.03. 01:00 Prešov - Žilina 1:1 (1:0)
    So 31.03. 14:30 Košice - Trnava 0:1 (0:1)
    So 31.03. 17:30 Trenčín - Ružomberok 2:1 (1:1)
    So 31.03. 17:30 Nitra - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    So 31.03. 17:30 Dunajská Streda - Banská Bystrica 1:2 (1:2)

    25.kolo

    Út 03.04. 17:30 Senica - Trenčín 4:0 (2:0)
    Út 03.04. 17:30 Žilina - Slovan Bratislava 3:0 (0:0)
    Út 03.04. 17:30 Trnava - Prešov 1:0 (0:0)
    Út 03.04. 17:30 Banská Bystrica - Košice 0:0 (0:0)
    Út 03.04. 17:30 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 3:2 (2:1)
    Út 03.04. 17:30 Ružomberok - Nitra 1:1 (0:1)

    26.kolo

    So 07.04. 14:30 Košice - Zlaté Moravce 0:1 (0:0)
    So 07.04. 17:30 Trenčín - Nitra 5:2 (0:1)
    So 07.04. 17:30 Dunajská Streda - Ružomberok 0:1 (0:1)
    So 07.04. 17:30 Prešov - Banská Bystrica 2:2 (0:0)
    So 07.04. 17:30 Senica - Žilina 1:1 (1:1)
    Ne 08.04. 19:00 Slovan Bratislava - Trnava 0:0 (0:0)

    27.kolo

    13.04. 17:30 Trnava - Senica 1:0 (0:0)
    So 14.04. 14:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 1:1 (0:0)
    So 14.04. 17:30 Žilina - Trenčín 2:2 (2:1)
    So 14.04. 17:30 Zlaté Moravce - Prešov 1:2 (1:0)
    So 14.04. 17:30 Ružomberok - Košice 2:0 (1:0)
    So 14.04. 17:30 Nitra - Dunajská Streda 3:0 (1:0)

    28.kolo

    20.04. 17:30 Žilina - Trnava 1:0 (1:0)
    So 21.04. 14:30 Košice - Nitra 1:2 (0:1)
    So 21.04. 17:30 Trenčín - Dunajská Streda 2:1 (1:1)
    So 21.04. 17:30 Prešov - Ružomberok 1:1 (1:1)
    So 21.04. 17:30 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 3:0 (2:0)
    So 21.04. 17:30 Senica - Banská Bystrica 0:0 (0:0)

    29.kolo

    27.04. 17:30 Dunajská Streda - Košice 2:0 (2:0)
    So 28.04. 17:30 Trnava - Trenčín 2:2 (0:1)
    So 28.04. 17:30 Banská Bystrica - Žilina 2:1 (2:1)
    So 28.04. 17:30 Zlaté Moravce - Senica 1:3 (0:2)
    So 28.04. 17:30 Ružomberok - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    So 28.04. 17:30 Nitra - Prešov 0:1 (0:0)

    30.kolo

    04.05. 17:30 Senica - Ružomberok 2:0 (2:0)
    04.05. 17:30 Žilina - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    So 05.05. 17:30 Trenčín - Košice 1:1 (0:0)
    So 05.05. 17:30 Prešov - Dunajská Streda 4:0 (3:0)
    So 05.05. 17:30 Slovan Bratislava - Nitra 2:1 (1:0)
    So 05.05. 19:30 Trnava - Banská Bystrica 2:0 (1:0)

    31.kolo

    So 12.05. 17:30 Banská Bystrica - Trenčín 1:2 (1:0)
    So 12.05. 17:30 Zlaté Moravce - Trnava 0:2 (0:0)
    So 12.05. 17:30 Ružomberok - Žilina 0:1 (0:1)
    So 12.05. 17:30 Nitra - Senica 1:0 (1:0)
    So 12.05. 17:30 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 2:3 (0:0)
    So 12.05. 17:30 Košice - Prešov 0:0 (0:0)

    32.kolo

    St 16.05. 17:30 Trenčín - Prešov 2:0 (2:0)
    St 16.05. 17:30 Slovan Bratislava - Košice 1:1 (0:0)
    St 16.05. 17:30 Senica - Dunajská Streda 5:1 (3:1)
    St 16.05. 17:30 Žilina - Nitra 2:0 (2:0)
    St 16.05. 17:30 Trnava - Ružomberok 3:0 (2:0)
    St 16.05. 17:30 Banská Bystrica - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)

    33.kolo

    Ne 20.05. 17:30 Zlaté Moravce - Trenčín 2:3 (2:0)
    Ne 20.05. 17:30 Ružomberok - Banská Bystrica 2:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:30 Nitra - Trnava 0:2 (0:1)
    Ne 20.05. 17:30 Dunajská Streda - Žilina 0:2 (0:0)
    Ne 20.05. 17:30 Košice - Senica 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:30 Prešov - Slovan Bratislava 2:1 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 19 10 4 52:27 67
    2. 33 19 8 6 44:22 65
    3. 33 16 11 6 48:35 59
    4. 33 15 12 6 47:23 57
    5. 33 12 12 9 51:49 48
    6. 33 11 11 11 39:34 44
    7. 33 11 8 14 34:43 41
    8. 33 9 12 12 33:39 39
    9. 33 9 10 14 37:44 37
    10. 33 7 12 14 23:35 33
    11. 33 6 11 16 25:40 29
    12. 33 5 1 27 21:63 16

    Nejčtenější ze sportu