Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 2808
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7683
    Týden:
    56
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 28.07. 00:00 Jablonec - Hradec Králové 5:1 (1:0)
    So 28.07. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 4:3 (2:1)
    So 28.07. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    So 28.07. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 28.07. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    So 28.07. 00:00 Bohemians 1905 - Opava 2:0 (0:0)
    So 28.07. 00:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 28.07. 00:00 Blšany - Sparta Praha 3:0 (3:0)

    2.kolo

    So 04.08. 00:00 Hradec Králové - Sparta Praha 0:5 (0:1)
    So 04.08. 00:00 Slovan Liberec - Blšany 2:0 (1:0)
    So 04.08. 00:00 Opava - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)
    So 04.08. 00:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 1:5 (0:3)
    So 04.08. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 04.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Teplice 3:0 (1:0)
    So 04.08. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 1:2 (1:0)
    So 04.08. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 11.08. 00:00 Slavia Praha - Hradec Králové 4:0 (3:0)
    So 11.08. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 3:0 (3:0)
    So 11.08. 00:00 Teplice - Drnovice 0:2 (0:0)
    So 11.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 1:3 (1:2)
    So 11.08. 00:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)
    So 11.08. 00:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    So 11.08. 00:00 Blšany - Opava 4:2 (3:0)
    So 11.08. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:2 (0:1)

    4.kolo

    So 18.08. 00:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    So 18.08. 00:00 Opava - Sparta Praha 1:2 (1:2)
    So 18.08. 00:00 1.FK Příbram - Blšany 3:1 (0:1)
    So 18.08. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Jablonec - Teplice 0:0 (0:0)
    So 18.08. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 3:2 (1:0)

    5.kolo

    So 25.08. 00:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 25.08. 00:00 Teplice - Slavia Praha 1:2 (1:0)
    So 25.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 25.08. 00:00 Bohemians 1905 - Drnovice 1:0 (0:0)
    So 25.08. 00:00 1.FC Slovácko - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    So 25.08. 00:00 Blšany - Sigma Olomouc 3:1 (1:1)
    So 25.08. 00:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 25.08. 00:00 Slovan Liberec - Opava 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 00:00 Hradec Králové - Opava 2:0 (1:0)
    So 08.09. 00:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:1 (1:1)
    So 08.09. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 08.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Blšany 2:2 (0:0)
    So 08.09. 00:00 Drnovice - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    So 08.09. 00:00 Jablonec - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 08.09. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 08.09. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 0:2 (0:2)

    7.kolo

    So 15.09. 00:00 Teplice - Hradec Králové 4:3 (3:2)
    So 15.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 15.09. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 15.09. 00:00 1.FC Slovácko - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 15.09. 00:00 Blšany - Drnovice 1:3 (1:1)
    So 15.09. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    So 15.09. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 3:3 (2:1)
    So 15.09. 00:00 Opava - 1.FK Příbram 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 00:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Sigma Olomouc - Opava 3:1 (3:0)
    So 22.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 2:0 (2:0)
    So 22.09. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Jablonec - Blšany 1:0 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 2:2 (0:1)

    9.kolo

    So 29.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Bohemians 1905 - Teplice 1:0 (0:0)
    So 29.09. 00:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:4 (0:3)
    So 29.09. 00:00 Blšany - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    So 29.09. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 29.09. 00:00 Slovan Liberec - Drnovice 1:1 (1:1)
    So 29.09. 00:00 Opava - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 29.09. 00:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)

    10.kolo

    So 13.10. 00:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Drnovice - Opava 3:0 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
    So 13.10. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 13.10. 00:00 Baník Ostrava - Blšany 3:1 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Teplice - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    So 13.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 0:3 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 00:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 2:2 (1:1)
    So 20.10. 00:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Blšany - Teplice 1:3 (0:2)
    So 20.10. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 4:0 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Opava - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 20.10. 00:00 1.FK Příbram - Drnovice 1:0 (0:0)
    So 20.10. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 1:2 (1:0)
    So 27.10. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 27.10. 00:00 Jablonec - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 27.10. 00:00 Slavia Praha - Opava 5:2 (2:1)
    So 27.10. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 27.10. 00:00 Teplice - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Blšany 2:1 (1:0)
    So 27.10. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 03.11. 00:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Blšany - Bohemians 1905 0:2 (0:2)
    So 03.11. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 6:0 (4:0)
    So 03.11. 00:00 Slovan Liberec - Teplice 4:1 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Opava - Baník Ostrava 0:2 (0:2)
    So 03.11. 00:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 2:3 (2:2)
    So 03.11. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Drnovice 3:2 (0:1)

    14.kolo

    So 17.11. 00:00 Hradec Králové - Drnovice 1:0 (1:0)
    So 17.11. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 17.11. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 17.11. 00:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 17.11. 00:00 Teplice - Opava 1:0 (0:0)
    So 17.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
    So 17.11. 00:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 2:1 (0:1)
    So 17.11. 00:00 1.FC Slovácko - Blšany 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 24.11. 00:00 Blšany - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    So 24.11. 00:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 3:1 (1:0)
    So 24.11. 00:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 3:2 (1:0)
    So 24.11. 00:00 Opava - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 24.11. 00:00 1.FK Příbram - Teplice 1:0 (1:0)
    So 24.11. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:1 (2:1)
    So 24.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 24.11. 00:00 Drnovice - Jablonec 1:1 (0:0)

    16.kolo

    So 01.12. 00:00 Sparta Praha - Blšany 4:0 (1:0)
    So 01.12. 00:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 4:1 (2:1)
    So 01.12. 00:00 Opava - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 01.12. 00:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    So 01.12. 00:00 Sigma Olomouc - Teplice 0:2 (0:0)
    So 01.12. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 01.12. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 2:2 (0:0)
    So 01.12. 00:00 Hradec Králové - Jablonec 2:2 (1:1)

    17.kolo

    So 09.02. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 2:0 (2:0)
    So 09.02. 00:00 Blšany - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    So 09.02. 00:00 1.FC Slovácko - Opava 1:0 (1:0)
    So 09.02. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 09.02. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 09.02. 00:00 Teplice - Viktoria Žižkov 1:3 (1:2)
    So 09.02. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 1:0 (0:0)
    So 09.02. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 2:2 (1:1)

    18.kolo

    So 16.02. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 16.02. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:2 (1:0)
    So 16.02. 00:00 Drnovice - Teplice 1:1 (0:0)
    So 16.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 16.02. 00:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 16.02. 00:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    So 16.02. 00:00 Opava - Blšany 0:2 (0:2)
    So 16.02. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 23.02. 00:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 2:0 (2:0)
    So 23.02. 00:00 Sparta Praha - Opava 4:1 (2:0)
    So 23.02. 00:00 Blšany - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 23.02. 00:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 2:1 (2:0)
    So 23.02. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)
    So 23.02. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 2:1 (0:1)
    So 23.02. 00:00 Teplice - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 23.02. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 02.03. 00:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:3 (0:2)
    So 02.03. 00:00 Slavia Praha - Teplice 3:0 (1:0)
    So 02.03. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    So 02.03. 00:00 Drnovice - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    So 02.03. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    So 02.03. 00:00 Sigma Olomouc - Blšany 3:1 (2:1)
    So 02.03. 00:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 02.03. 00:00 Opava - Slovan Liberec 1:2 (1:0)

    21.kolo

    So 09.03. 00:00 Opava - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 09.03. 00:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 09.03. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 09.03. 00:00 Blšany - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 09.03. 00:00 1.FC Slovácko - Drnovice 3:1 (1:1)
    So 09.03. 00:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:2 (1:0)
    So 09.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 09.03. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 4:0 (3:0)

    22.kolo

    So 16.03. 00:00 Hradec Králové - Teplice 3:0 (2:0)
    So 16.03. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 16.03. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:2 (1:2)
    So 16.03. 00:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 1:2 (0:0)
    So 16.03. 00:00 Drnovice - Blšany 2:0 (2:0)
    So 16.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    So 16.03. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 16.03. 00:00 1.FK Příbram - Opava 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 23.03. 00:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 23.03. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    So 23.03. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 23.03. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 3:0 (1:0)
    So 23.03. 00:00 Blšany - Jablonec 1:1 (1:0)
    So 23.03. 00:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    So 23.03. 00:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:4 (0:1)
    So 23.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 30.03. 00:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 30.03. 00:00 Teplice - Bohemians 1905 3:2 (1:1)
    So 30.03. 00:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 30.03. 00:00 Slavia Praha - Blšany 3:1 (1:1)
    So 30.03. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 2:0 (2:0)
    So 30.03. 00:00 Drnovice - Slovan Liberec 1:3 (0:2)
    So 30.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Opava 2:0 (1:0)
    So 30.03. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 1:2 (0:1)

    25.kolo

    So 06.04. 00:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 3:0 (2:0)
    So 06.04. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    So 06.04. 00:00 Opava - Drnovice 3:1 (1:0)
    So 06.04. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 3:0 (2:0)
    So 06.04. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 06.04. 00:00 Blšany - Baník Ostrava 3:1 (2:0)
    So 06.04. 00:00 1.FC Slovácko - Teplice 2:0 (0:0)
    So 06.04. 00:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 13.04. 00:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
    So 13.04. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Teplice - Blšany 2:1 (0:1)
    So 13.04. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:3 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Jablonec - Opava 5:0 (4:0)
    So 13.04. 00:00 Drnovice - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 13.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 20.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 20.04. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 3:0 (2:0)
    So 20.04. 00:00 1.FK Příbram - Jablonec 2:3 (0:1)
    So 20.04. 00:00 Opava - Slavia Praha 1:2 (0:2)
    So 20.04. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 20.04. 00:00 Sparta Praha - Teplice 2:3 (2:2)
    So 20.04. 00:00 Blšany - Zbrojovka Brno 2:2 (0:2)
    So 20.04. 00:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 3:1 (2:0)

    28.kolo

    So 27.04. 00:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
    So 27.04. 00:00 Bohemians 1905 - Blšany 0:1 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Teplice - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Baník Ostrava - Opava 1:2 (1:1)
    So 27.04. 00:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 27.04. 00:00 Drnovice - Viktoria Žižkov 1:2 (1:2)

    29.kolo

    03.05. 00:00 Drnovice - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    03.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 2:1 (0:1)
    03.05. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    03.05. 00:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 2:5 (1:3)
    03.05. 00:00 Opava - Teplice 0:2 (0:0)
    03.05. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 3:3 (1:2)
    03.05. 00:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    03.05. 00:00 Blšany - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)

    30.kolo

    10.05. 00:00 Hradec Králové - Blšany 1:1 (0:0)
    10.05. 00:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    10.05. 00:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:1 (2:1)
    10.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Opava 1:2 (1:1)
    10.05. 00:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    10.05. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    10.05. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    10.05. 00:00 Jablonec - Drnovice 2:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 7 4 55:26 64
    2. 30 20 3 7 55:19 63
    3. 30 19 6 5 42:20 63
    4. 30 14 6 10 40:35 48
    5. 30 12 11 7 45:34 47
    6. 30 12 8 10 43:36 44
    7. 30 12 5 13 37:41 41
    8. 30 10 10 10 35:33 40
    9. 30 10 10 10 34:42 40
    10. 30 9 10 11 29:31 37
    11. 30 10 6 14 31:38 36
    12. 30 9 8 13 28:42 35
    13. 30 9 7 14 27:39 34
    14. 30 8 5 17 35:51 29
    15. 30 7 5 18 31:45 26
    16. 30 5 3 22 23:58 18