Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2600
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2601
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 12:15 Boskovice - Kyjov 2:1 (2:1)
    So 11.08. 13:15 Břeclav B - Šardice B 1:0
    So 11.08. 16:30 M. Krumlov - Sparta Brno B 3:2 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Svratka - FK Hodonín 0:1
    So 11.08. 16:30 Ivančice - Znojmo B 0:6 (0:3)
    So 11.08. 16:30 Vyškov B - Blansko 0:1
    Ne 12.08. 12:15 Bohunice - Slatina 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 12:15 Boskovice - M. Krumlov 5:0 (3:0)
    So 18.08. 16:30 Kyjov - Blansko 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 12:30 Znojmo B - Vyškov B 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 12:30 Šardice B - Ivančice 6:0 (9:0)
    Ne 19.08. 13:15 Slatina - Břeclav B 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 FK Hodonín - Bohunice 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Sparta Brno B - Svratka 4:3 (2:1)

    3.kolo

    So 25.08. 12:30 Vyškov B - Šardice B 3:1 (0:0)
    So 25.08. 16:30 M. Krumlov - Kyjov 1:1 (1:1)
    So 25.08. 16:30 Svratka - Boskovice 5:4 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Ivančice - Slatina 2:3 (1:3)
    Ne 26.08. 12:15 Bohunice - Sparta Brno B 1:3 (0:0)
    Ne 26.08. 14:15 Blansko - Znojmo B 4:2 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Břeclav B - FK Hodonín 2:0 (0:0)

    4.kolo

    31.08. 17:00 Kyjov - Znojmo B 1:3 (0:2)
    So 01.09. 12:15 Boskovice - Bohunice 1:2 (1:1)
    So 01.09. 12:30 Slatina - Vyškov B 3:2 (0:1)
    So 01.09. 13:15 Šardice B - Blansko 1:1
    So 01.09. 16:30 M. Krumlov - Svratka 4:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 FK Hodonín - Ivančice 1:2
    Ne 02.09. 16:30 Sparta Brno B - Břeclav B 3:1

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Svratka - Kyjov 3:2
    So 08.09. 16:30 Ivančice - Sparta Brno B 1:6 (0:3)
    Ne 09.09. 12:15 Bohunice - M. Krumlov 2:1
    Ne 09.09. 12:30 Vyškov B - FK Hodonín 1:3
    Ne 09.09. 12:30 Znojmo B - Šardice B 1:2
    Ne 09.09. 14:15 Blansko - Slatina 5:1
    Ne 09.09. 16:30 Břeclav B - Boskovice 0:4 (0:1)

    6.kolo

    So 15.09. 12:30 Kyjov - Šardice B 1:2 (1:0)
    So 15.09. 12:30 Slatina - Znojmo B 0:1 (0:1)
    So 15.09. 16:00 M. Krumlov - Břeclav B 4:1 (3:1)
    So 15.09. 16:00 Svratka - Bohunice 4:2 (3:0)
    Ne 16.09. 12:15 Boskovice - Ivančice 6:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 FK Hodonín - Blansko 1:4
    Ne 16.09. 16:00 Sparta Brno B - Vyškov B 4:1

    7.kolo

    So 22.09. 12:30 Vyškov B - Boskovice 0:1
    So 22.09. 13:15 Šardice B - Slatina 2:2
    So 22.09. 16:00 Ivančice - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 12:15 Bohunice - Kyjov 2:4 (0:2)
    Ne 23.09. 12:30 Znojmo B - FK Hodonín 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 13:45 Blansko - Sparta Brno B 2:1 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Břeclav B - Svratka 0:2

    8.kolo

    So 29.09. 12:15 Boskovice - Blansko 4:0 (3:0)
    So 29.09. 16:00 Kyjov - Slatina 2:2 (0:2)
    So 29.09. 16:00 M. Krumlov - Vyškov B 1:4 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Svratka - Ivančice 6:0
    Ne 30.09. 12:15 Bohunice - Břeclav B 5:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:00 FK Hodonín - Šardice B 1:3
    Ne 30.09. 16:00 Sparta Brno B - Znojmo B 2:1 (2:1)

    9.kolo

    So 06.10. 12:30 Vyškov B - Svratka 3:1
    So 06.10. 12:30 Znojmo B - Boskovice 2:1 (1:0)
    So 06.10. 13:15 Blansko - M. Krumlov 2:1 (1:0)
    So 06.10. 15:30 Ivančice - Bohunice 0:5 (0:0)
    Ne 07.10. 13:15 Šardice B - Sparta Brno B 2:2
    Ne 07.10. 13:30 Slatina - FK Hodonín 3:2 (1:2)
    Ne 07.10. 15:30 Břeclav B - Kyjov 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Kyjov - FK Hodonín 2:0
    So 13.10. 15:30 M. Krumlov - Znojmo B 1:5
    So 13.10. 15:30 Svratka - Blansko 2:1
    So 13.10. 15:30 Břeclav B - Ivančice 3:0
    Ne 14.10. 12:15 Boskovice - Šardice B 1:1
    Ne 14.10. 12:15 Bohunice - Vyškov B 1:3 (0:2)
    Ne 14.10. 15:30 Sparta Brno B - Slatina 9:3 (7:0)

    11.kolo

    So 20.10. 12:30 Vyškov B - Břeclav B 0:0 (0:0)
    So 20.10. 12:30 Slatina - Boskovice 2:2 (2:0)
    So 20.10. 12:45 Blansko - Bohunice 1:1 (1:0)
    So 20.10. 13:15 Šardice B - M. Krumlov 2:2 (1:2)
    So 20.10. 15:00 Ivančice - Kyjov 1:1
    Ne 21.10. 12:30 Znojmo B - Svratka 4:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 FK Hodonín - Sparta Brno B 2:4

    12.kolo

    So 27.10. 14:00 Kyjov - Sparta Brno B 7:3
    So 27.10. 14:00 M. Krumlov - Slatina 2:1 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Svratka - Šardice B 3:1 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Ivančice - Vyškov B 2:4
    Ne 28.10. 10:00 Bohunice - Znojmo B 1:2 (1:0)
    Ne 28.10. 12:15 Boskovice - FK Hodonín 2:1
    Ne 28.10. 14:00 Břeclav B - Blansko 5:0 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 11:15 Blansko - Ivančice 6:0
    Ne 04.11. 12:30 Vyškov B - Kyjov 6:2 (5:1)
    Ne 04.11. 12:30 Znojmo B - Břeclav B 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 12:30 Šardice B - Bohunice 2:1 (1:1)
    Ne 04.11. 13:30 Slatina - Svratka 5:3
    Ne 04.11. 13:30 FK Hodonín - M. Krumlov 2:1 (0:1)
    Ne 04.11. 13:30 Sparta Brno B - Boskovice 8:0

    15.kolo

    So 22.03. 12:15 Bohunice - FK Hodonín 7:1
    So 22.03. 12:30 Vyškov B - Znojmo B 3:1 (3:0)
    So 22.03. 15:00 Břeclav B - Slatina 3:1 (2:1)
    So 22.03. 15:00 M. Krumlov - Boskovice 3:0
    Ne 23.03. 15:00 Blansko - Kyjov 3:1
    Čt 01.05. 11:45 Svratka - Sparta Brno B 2:6
    Čt 01.05. 16:30 Ivančice - Šardice B 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 29.03. 11:15 Sparta Brno B - Bohunice 4:2 (1:1)
    So 29.03. 12:15 Boskovice - Svratka 1:1 (0:1)
    So 29.03. 12:30 Znojmo B - Blansko 1:0 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Kyjov - M. Krumlov 3:1 (1:1)
    So 29.03. 15:00 Slatina - Ivančice 1:1 (1:0)
    Ne 30.03. 12:30 FK Hodonín - Břeclav B 0:0 (0:0)
    Ne 30.03. 12:30 Šardice B - Vyškov B 2:2 (2:2)

    17.kolo

    So 05.04. 12:15 Bohunice - Boskovice 6:1
    So 05.04. 12:30 Znojmo B - Kyjov 3:1 (1:1)
    So 05.04. 12:30 Vyškov B - Slatina 3:0
    So 05.04. 15:30 Ivančice - FK Hodonín 0:2 (0:0)
    So 05.04. 15:30 Svratka - M. Krumlov 1:1 (0:1)
    Ne 06.04. 13:15 Blansko - Šardice B 0:2 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Břeclav B - Sparta Brno B 0:1

    18.kolo

    So 12.04. 12:15 Boskovice - Břeclav B 4:4 (2:1)
    So 12.04. 12:45 Slatina - Blansko 1:0 (1:0)
    So 12.04. 15:30 Kyjov - Svratka 0:2
    So 12.04. 15:30 M. Krumlov - Bohunice 1:4 (1:2)
    Ne 13.04. 12:30 FK Hodonín - Vyškov B 1:6
    Ne 13.04. 15:30 Sparta Brno B - Ivančice 7:0
    Ne 13.04. 15:30 Šardice B - Znojmo B 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 19.04. 12:15 Bohunice - Svratka 4:1 (2:0)
    So 19.04. 12:30 Šardice B - Kyjov 4:0 (2:0)
    So 19.04. 12:30 Znojmo B - Slatina 2:0 (0:0)
    So 19.04. 15:30 Břeclav B - M. Krumlov 0:2 (0:1)
    So 19.04. 16:00 Ivančice - Boskovice 2:2
    Ne 20.04. 12:30 Vyškov B - Sparta Brno B 3:4
    Ne 20.04. 14:15 Blansko - FK Hodonín 2:2

    20.kolo

    So 26.04. 12:15 Boskovice - Vyškov B 0:2 (0:2)
    So 26.04. 12:30 Slatina - Šardice B 0:4 (0:0)
    So 26.04. 16:00 Svratka - Břeclav B 1:1
    So 26.04. 16:00 M. Krumlov - Ivančice 11:0 (6:0)
    Ne 27.04. 12:30 FK Hodonín - Znojmo B 1:3 (1:1)
    Ne 27.04. 16:00 Kyjov - Bohunice 1:1
    Ne 27.04. 16:00 Sparta Brno B - Blansko 4:0 (2:0)

    21.kolo

    So 03.05. 12:30 Vyškov B - M. Krumlov 4:1 (3:0)
    So 03.05. 13:15 Slatina - Kyjov 3:0 (1:0)
    So 03.05. 14:15 Blansko - Boskovice 5:2 (2:1)
    So 03.05. 14:30 Šardice B - FK Hodonín 2:0 (0:0)
    So 03.05. 15:30 Břeclav B - Bohunice 0:1 (0:0)
    So 03.05. 16:30 Ivančice - Svratka 0:1
    Ne 04.05. 12:30 Znojmo B - Sparta Brno B 2:0 (2:0)

    22.kolo

    Út 29.04. 18:15 Boskovice - Znojmo B 0:5 (0:3)
    So 10.05. 12:15 Bohunice - Ivančice 12:0 (5:0)
    So 10.05. 16:30 Kyjov - Břeclav B 2:1
    So 10.05. 16:30 Svratka - Vyškov B 0:2
    So 10.05. 16:30 M. Krumlov - Blansko 2:1 (1:1)
    So 10.05. 16:30 FK Hodonín - Slatina 1:2 (0:1)
    Ne 11.05. 16:30 Sparta Brno B - Šardice B 4:0

    23.kolo

    So 17.05. 12:30 Slatina - Sparta Brno B 1:5 (0:3)
    So 17.05. 12:30 Znojmo B - M. Krumlov 0:2 (0:1)
    So 17.05. 12:30 Vyškov B - Bohunice 5:2
    So 17.05. 16:30 Ivančice - Břeclav B 1:4 (1:3)
    Ne 18.05. 14:15 Blansko - Svratka 1:2 (1:1)
    Ne 18.05. 15:30 Šardice B - Boskovice 3:0
    Ne 18.05. 16:30 FK Hodonín - Kyjov 1:2

    24.kolo

    So 24.05. 12:15 Bohunice - Blansko 4:2 (1:1)
    So 24.05. 12:15 Boskovice - Slatina 3:2 (0:2)
    So 24.05. 16:30 Kyjov - Ivančice 5:1 (3:0)
    So 24.05. 16:30 Svratka - Znojmo B 0:3 (0:2)
    So 24.05. 16:30 M. Krumlov - Šardice B 0:2 (0:1)
    Ne 25.05. 15:30 Břeclav B - Vyškov B 0:3 (0:2)
    Ne 25.05. 16:30 Sparta Brno B - FK Hodonín 5:1

    25.kolo

    So 31.05. 12:30 Slatina - M. Krumlov 6:1 (4:1)
    So 31.05. 12:30 Šardice B - Svratka 2:1 (1:0)
    So 31.05. 12:30 Znojmo B - Bohunice 4:0 (3:0)
    So 31.05. 14:15 Blansko - Břeclav B 1:0
    Ne 01.06. 12:30 FK Hodonín - Boskovice 3:1 (3:1)
    Ne 01.06. 12:30 Vyškov B - Ivančice 3:0
    Ne 01.06. 16:30 Sparta Brno B - Kyjov 5:2

    26.kolo

    So 07.06. 12:15 Boskovice - Sparta Brno B 0:6
    So 07.06. 14:30 Kyjov - Vyškov B 1:3
    So 07.06. 14:30 Ivančice - Blansko 0:4 (0:1)
    So 07.06. 14:30 Svratka - Slatina 3:1
    So 07.06. 14:30 M. Krumlov - FK Hodonín 5:2 (3:2)
    Ne 08.06. 12:15 Bohunice - Šardice B 4:3 (2:2)
    Ne 08.06. 15:30 Břeclav B - Znojmo B 1:5

    14.kolo

    So 14.06. 12:15 Slatina - Bohunice 1:6 (0:2)
    So 14.06. 12:30 Šardice B - Břeclav B 1:1
    So 14.06. 14:15 Blansko - Vyškov B 4:1 (1:1)
    So 14.06. 16:30 Kyjov - Boskovice 3:0 (1:0)
    Ne 15.06. 12:30 FK Hodonín - Svratka 3:1
    Ne 15.06. 16:30 Sparta Brno B - M. Krumlov 4:0
    Ne 15.06. 16:30 Znojmo B - Ivančice 5:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 1 4 106:40 64
    2. 26 16 3 7 67:36 51
    3. 26 13 8 5 52:31 47
    4. 26 14 2 10 77:47 44
    5. 26 9 4 13 47:55 31
    6. 26 7 2 17 34:63 23
    7. 26 1 3 22 15:113 6
    8. 26 22 2 2 120:24 68
    9. 26 19 3 4 94:33 60
    10. 26 19 1 6 98:42 58
    11. 26 10 5 11 62:52 35
    12. 26 9 8 9 43:43 35
    13. 26 9 4 13 47:50 31
    14. 26 3 2 21 23:119 11

    Nejčtenější ze sportu