Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2547
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5881
    Týden:
    23
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 10:15 Chrudim - Předměřice 5:0 (3:0)
    So 04.08. 17:00 Holice - Velim 1:0 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Dobrovice - H. Králové B 0:2 (0:1)
    So 04.08. 17:00 Ovčáry - Čelákovice 5:1 (3:0)
    So 04.08. 17:00 Choceň - Pardubice 0:2 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Trutnov - Převýšov 1:3 (1:2)
    Ne 05.08. 17:00 Týniště n.O. - Turnov 2:1 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Dvůr Králové - Hlavice 0:3 (0:0)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Předměřice - Týniště n.O. 1:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Pardubice - Chrudim 0:5 (0:3)
    So 11.08. 17:00 Čelákovice - Choceň 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 10:15 Převýšov - Hlavice 0:2 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 H. Králové B - Ovčáry 2:1 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Turnov - Dvůr Králové 2:3 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Velim - Dobrovice 0:2 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Trutnov - Holice 1:5 (1:1)

    3.kolo

    So 18.08. 10:15 Chrudim - Čelákovice 2:0 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Holice - Převýšov 0:4 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Dobrovice - Trutnov 4:0 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Ovčáry - Velim 1:3 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Choceň - H. Králové B 0:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Hlavice - Turnov 4:0 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Týniště n.O. - Pardubice 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Dvůr Králové - Předměřice 3:0 (3:0)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Předměřice - Hlavice 0:4 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Pardubice - Dvůr Králové 0:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Čelákovice - Týniště n.O. 1:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Holice - Dobrovice 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 10:15 Převýšov - Turnov 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 10:15 H. Králové B - Chrudim 3:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Velim - Choceň 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Trutnov - Ovčáry 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 10:15 Chrudim - Velim 1:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Dobrovice - Převýšov 1:1 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Ovčáry - Holice 3:1 (3:1)
    So 01.09. 17:00 Choceň - Trutnov 1:1 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Hlavice - Pardubice 3:2 (2:2)
    Ne 02.09. 17:00 Týniště n.O. - H. Králové B 1:2 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Dvůr Králové - Čelákovice 5:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Turnov - Předměřice 3:1 (2:1)

    6.kolo

    So 08.09. 17:00 Pardubice - Turnov 1:4 (0:3)
    So 08.09. 17:00 Čelákovice - Hlavice 2:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Holice - Choceň 0:2 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Dobrovice - Ovčáry 1:1 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 Převýšov - Předměřice 2:1 (2:0)
    Ne 09.09. 10:15 H. Králové B - Dvůr Králové 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Velim - Týniště n.O. 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Trutnov - Chrudim 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:15 Chrudim - Holice 3:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Ovčáry - Převýšov 2:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Choceň - Dobrovice 1:1 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Hlavice - H. Králové B 1:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Předměřice - Pardubice 1:5 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Týniště n.O. - Trutnov 3:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Dvůr Králové - Velim 5:1 (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Turnov - Čelákovice 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 16:30 Čelákovice - Předměřice 5:0 (5:0)
    So 22.09. 16:30 Holice - Týniště n.O. 2:2 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Dobrovice - Chrudim 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Ovčáry - Choceň 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 10:15 Převýšov - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 H. Králové B - Turnov 1:3 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Velim - Hlavice 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Trutnov - Dvůr Králové 3:2 (1:1)

    9.kolo

    So 29.09. 10:15 Chrudim - Ovčáry 1:3 (1:2)
    So 29.09. 16:30 Choceň - Převýšov 3:0 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Hlavice - Trutnov 4:0 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Předměřice - H. Králové B 0:5 (0:4)
    So 29.09. 16:30 Pardubice - Čelákovice 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Týniště n.O. - Dobrovice 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Dvůr Králové - Holice 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Turnov - Velim 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 06.10. 16:00 Holice - Hlavice 0:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Dobrovice - Dvůr Králové 2:2 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Ovčáry - Týniště n.O. 3:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Choceň - Chrudim 1:4 (0:2)
    Ne 07.10. 10:15 Převýšov - Čelákovice 1:1 (1:1)
    Ne 07.10. 10:15 H. Králové B - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Velim - Předměřice 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Trutnov - Turnov 2:2 (1:1)

    11.kolo

    So 13.10. 10:15 Chrudim - Převýšov 0:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Hlavice - Dobrovice 1:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Předměřice - Trutnov 0:3 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Čelákovice - H. Králové B 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:30 Pardubice - Velim 1:1 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Týniště n.O. - Choceň 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Dvůr Králové - Ovčáry 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Turnov - Holice 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 10:15 Chrudim - Týniště n.O. 3:5 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Holice - Předměřice 2:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Dobrovice - Turnov 1:2 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Ovčáry - Hlavice 1:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Choceň - Dvůr Králové 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Převýšov - H. Králové B 1:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Velim - Čelákovice 4:1 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Trutnov - Pardubice 2:5 (1:3)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Hlavice - Choceň 3:0 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Předměřice - Dobrovice 0:4 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Pardubice - Holice 5:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Čelákovice - Trutnov 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:15 H. Králové B - Velim 0:3 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Týniště n.O. - Převýšov 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Dvůr Králové - Chrudim 2:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Turnov - Ovčáry 1:1 (1:1)

    14.kolo

    So 03.11. 10:15 Chrudim - Hlavice 0:2 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Holice - Čelákovice 1:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Dobrovice - Pardubice 2:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Ovčáry - Předměřice 5:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Choceň - Turnov 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:15 Převýšov - Velim 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Trutnov - H. Králové B 1:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Týniště n.O. - Dvůr Králové 1:1 (1:1)

    15.kolo

    Čt 08.03. 14:30 Hlavice - Týniště n.O. 3:1
    09.03. 14:30 Turnov - Chrudim 1:2 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Předměřice - Choceň 1:2 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Pardubice - Ovčáry 1:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Čelákovice - Dobrovice 1:0 (0:0)
    So 17.11. 10:15 H. Králové B - Holice 3:0 (2:0)
    So 17.11. 14:30 Dvůr Králové - Převýšov 3:1 (3:0)
    Ne 18.11. 10:30 Velim - Trutnov 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 15.03. 14:30 Čelákovice - Ovčáry 0:0 (0:0)
    So 15.03. 14:30 Pardubice - Choceň 3:0 (1:0)
    So 15.03. 14:30 Předměřice - Chrudim 0:6 (0:4)
    So 15.03. 14:30 Hlavice - Dvůr Králové 2:1 (1:0)
    Ne 16.03. 10:15 Převýšov - Trutnov 1:1 (0:0)
    Ne 16.03. 10:15 H. Králové B - Dobrovice 1:2 (1:2)
    Ne 16.03. 14:30 Velim - Holice 2:1 (1:0)
    Ne 16.03. 14:30 Turnov - Týniště n.O. 4:2 (0:1)

    17.kolo

    So 22.03. 15:00 Choceň - Čelákovice 3:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Ovčáry - H. Králové B 1:1 (0:1)
    So 22.03. 15:00 Dobrovice - Velim 0:2 (0:2)
    So 22.03. 15:00 Holice - Trutnov 1:1 (0:0)
    Ne 23.03. 15:00 Dvůr Králové - Turnov 1:0 (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Týniště n.O. - Předměřice 2:0 (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Chrudim - Pardubice 1:2 (0:0)
    St 09.04. 16:30 Hlavice - Převýšov 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 29.03. 15:00 Čelákovice - Chrudim 0:1 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Pardubice - Týniště n.O. 4:0 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Předměřice - Dvůr Králové 0:6 (0:3)
    Ne 30.03. 10:15 Převýšov - Holice 0:1 (0:0)
    Ne 30.03. 10:15 H. Králové B - Choceň 5:1 (3:0)
    Ne 30.03. 15:00 Trutnov - Dobrovice 1:2 (0:2)
    Ne 30.03. 15:00 Velim - Ovčáry 1:3 (1:0)
    Ne 30.03. 15:00 Turnov - Hlavice 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 05.04. 16:30 Hlavice - Předměřice 4:0 (1:0)
    So 05.04. 16:30 Choceň - Velim 1:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Ovčáry - Trutnov 1:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Dobrovice - Holice 1:3 (1:2)
    Ne 06.04. 16:30 Turnov - Převýšov 1:1 (1:1)
    Ne 06.04. 16:30 Dvůr Králové - Pardubice 1:5 (1:4)
    Ne 06.04. 16:30 Týniště n.O. - Čelákovice 1:2 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Chrudim - H. Králové B 4:0 (3:0)

    20.kolo

    So 12.04. 16:30 Holice - Ovčáry 0:2 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Čelákovice - Dvůr Králové 1:2 (0:1)
    So 12.04. 16:30 Pardubice - Hlavice 0:0 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Předměřice - Turnov 1:2 (1:1)
    Ne 13.04. 10:15 Převýšov - Dobrovice 3:1
    Ne 13.04. 10:15 H. Králové B - Týniště n.O. 1:0 (1:0)
    Ne 13.04. 16:30 Trutnov - Choceň 1:1 (0:1)
    Ne 13.04. 16:30 Velim - Chrudim 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 19.04. 17:00 Předměřice - Převýšov 0:1 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Hlavice - Čelákovice 3:0 (2:0)
    So 19.04. 17:00 Choceň - Holice 0:0 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Ovčáry - Dobrovice 3:4 (1:2)
    Ne 20.04. 17:00 Turnov - Pardubice 0:2 (0:1)
    Ne 20.04. 17:00 Dvůr Králové - H. Králové B 2:2 (2:0)
    Ne 20.04. 17:00 Týniště n.O. - Velim 2:0 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Chrudim - Trutnov 3:3 (2:0)

    22.kolo

    So 26.04. 17:00 Dobrovice - Choceň 0:1 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Holice - Chrudim 3:1 (0:1)
    So 26.04. 17:00 Čelákovice - Turnov 1:0 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Pardubice - Předměřice 5:0 (2:0)
    Ne 27.04. 10:15 Převýšov - Ovčáry 0:3 (0:2)
    Ne 27.04. 10:15 H. Králové B - Hlavice 3:1 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Trutnov - Týniště n.O. 4:1 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Velim - Dvůr Králové 1:1 (0:1)

    23.kolo

    So 03.05. 17:00 Pardubice - Převýšov 0:0 (0:0)
    So 03.05. 17:00 Předměřice - Čelákovice 2:1 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Hlavice - Velim 3:2 (1:1)
    So 03.05. 17:00 Choceň - Ovčáry 1:2 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Turnov - H. Králové B 1:0 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Dvůr Králové - Trutnov 2:1 (2:0)
    Ne 04.05. 17:00 Týniště n.O. - Holice 2:0 (2:0)
    Ne 04.05. 17:00 Chrudim - Dobrovice 3:1 (1:1)

    24.kolo

    So 10.05. 17:00 Ovčáry - Chrudim 2:0 (2:0)
    So 10.05. 17:00 Dobrovice - Týniště n.O. 4:1 (2:0)
    So 10.05. 17:00 Holice - Dvůr Králové 3:2 (2:0)
    So 10.05. 17:00 Čelákovice - Pardubice 0:2 (0:1)
    Ne 11.05. 10:15 Převýšov - Choceň 3:1 (1:1)
    Ne 11.05. 10:15 H. Králové B - Předměřice 9:0 (6:0)
    Ne 11.05. 17:00 Trutnov - Hlavice 1:0 (1:0)
    Ne 11.05. 17:00 Velim - Turnov 1:2 (0:1)

    25.kolo

    So 17.05. 17:00 Čelákovice - Převýšov 1:3 (1:2)
    So 17.05. 17:00 Pardubice - H. Králové B 0:1 (0:1)
    So 17.05. 17:00 Předměřice - Velim 0:8 (0:3)
    So 17.05. 17:00 Hlavice - Holice 6:1 (4:0)
    Ne 18.05. 17:00 Turnov - Trutnov 1:0 (0:0)
    Ne 18.05. 17:00 Dvůr Králové - Dobrovice 3:1 (2:0)
    Ne 18.05. 17:00 Týniště n.O. - Ovčáry 1:0 (1:0)
    Ne 18.05. 17:00 Chrudim - Choceň 4:2 (2:1)

    26.kolo

    So 24.05. 17:00 Choceň - Týniště n.O. 5:1 (2:0)
    So 24.05. 17:00 Ovčáry - Dvůr Králové 0:2 (0:0)
    So 24.05. 17:00 Dobrovice - Hlavice 0:3 (0:1)
    So 24.05. 17:00 Holice - Turnov 3:2 (0:1)
    Ne 25.05. 10:15 Převýšov - Chrudim 2:1 (2:0)
    Ne 25.05. 10:15 H. Králové B - Čelákovice 1:3 (1:0)
    Ne 25.05. 17:00 Trutnov - Předměřice 5:0 (3:0)
    Ne 25.05. 17:00 Velim - Pardubice 2:0 (2:0)

    27.kolo

    So 31.05. 17:00 Čelákovice - Velim 1:2 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Předměřice - Holice 0:2 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Hlavice - Ovčáry 1:1 (1:0)
    Ne 01.06. 10:15 H. Králové B - Převýšov 0:2 (0:2)
    Ne 01.06. 10:15 Pardubice - Trutnov 4:0 (3:0)
    Ne 01.06. 17:00 Turnov - Dobrovice 3:2 (3:2)
    Ne 01.06. 17:00 Dvůr Králové - Choceň 2:0 (0:0)
    Ne 01.06. 17:00 Týniště n.O. - Chrudim 2:0 (2:0)

    28.kolo

    06.06. 17:00 Chrudim - Dvůr Králové 5:0 (3:0)
    06.06. 17:30 Choceň - Hlavice 1:3 (1:2)
    So 07.06. 10:15 Ovčáry - Turnov 1:3 (0:1)
    So 07.06. 13:30 Dobrovice - Předměřice 10:0 (5:0)
    So 07.06. 14:00 Holice - Pardubice 1:0 (1:0)
    Ne 08.06. 10:15 Převýšov - Týniště n.O. 2:1 (1:1)
    Ne 08.06. 17:00 Trutnov - Čelákovice 2:0 (0:0)
    Ne 08.06. 17:00 Velim - H. Králové B 3:1 (0:0)

    29.kolo

    So 14.06. 17:00 Čelákovice - Holice 4:0 (4:0)
    So 14.06. 17:00 Pardubice - Dobrovice 2:2 (2:0)
    So 14.06. 17:00 Předměřice - Ovčáry 0:5 (0:3)
    So 14.06. 17:00 Hlavice - Chrudim 1:2 (0:1)
    Ne 15.06. 10:15 H. Králové B - Trutnov 6:2 (2:0)
    Ne 15.06. 17:00 Velim - Převýšov 2:0 (0:0)
    Ne 15.06. 17:00 Turnov - Choceň 4:0 (0:0)
    Ne 15.06. 17:00 Dvůr Králové - Týniště n.O. 1:1 (1:1)

    30.kolo

    Út 10.06. 17:00 Chrudim - Turnov 1:0 (0:0)
    20.06. 17:30 Týniště n.O. - Hlavice 3:2 (2:2)
    So 21.06. 10:15 Převýšov - Dvůr Králové 0:1 (0:0)
    So 21.06. 17:00 Choceň - Předměřice 5:1 (2:1)
    So 21.06. 17:00 Ovčáry - Pardubice 3:3 (1:1)
    So 21.06. 17:00 Holice - H. Králové B 0:3 (0:1)
    Ne 22.06. 17:00 Dobrovice - Čelákovice 3:0 (2:0)
    Ne 22.06. 17:00 Trutnov - Velim 3:1 (3:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 3 6 65:21 66
    2. 30 16 8 6 57:28 56
    3. 30 15 9 6 55:38 54
    4. 30 13 11 6 60:31 50
    5. 30 15 4 11 50:35 49
    6. 30 14 6 10 56:37 48
    7. 30 14 5 11 48:39 47
    8. 30 14 3 13 61:41 45
    9. 30 11 9 10 33:33 42
    10. 30 11 7 12 40:48 40
    11. 30 11 4 15 32:56 37
    12. 30 11 3 16 35:51 36
    13. 30 9 7 14 51:44 34
    14. 30 9 7 14 43:58 34
    15. 30 8 6 16 33:48 30
    16. 30 2 0 28 9:120 6

    Nejčtenější ze sportu