Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2543
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7344
    Týden:
    65
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 10:15 Č. Budějovice B - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 04.08. 10:15 Jablonec B - 1.FK Příbram B 3:2 (1:1)
    So 04.08. 10:15 Ml. Boleslav B - Letohrad 1:0 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Kolín - Sparta Praha B 0:1 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Náchod - Táborsko 5:1 (1:1)
    Ne 05.08. 10:15 Slovan Liberec B - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 05.08. 10:15 Vyšehrad - Hvězda Cheb 1:0 (0:0)
    Ne 05.08. 10:30 Blšany - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:1)
    Ne 05.08. 10:30 Karlovy Vary - Vlašim 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 11.08. 10:15 Č. Budějovice B - Slovan Liberec B 4:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Táborsko - Ml. Boleslav B 2:0 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Vlašim - Náchod 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Karlovy Vary 5:1 (3:0)
    Ne 12.08. 10:15 1.FK Příbram B - Vyšehrad 3:1 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 Slavia Praha B - Jablonec B 2:2 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Varnsdorf - Letohrad 5:0 (4:0)
    Ne 12.08. 17:00 Sparta Praha B - Blšany 7:0 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Hvězda Cheb - Kolín 1:1 (1:1)

    3.kolo

    So 18.08. 10:15 Jablonec B - Č. Budějovice B 0:0 (0:0)
    So 18.08. 10:15 Ml. Boleslav B - Vlašim 2:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Kolín - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Náchod - Viktoria Plzeň B 1:1 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Letohrad - Táborsko 2:2 (1:1)
    Ne 19.08. 10:15 Slovan Liberec B - Varnsdorf 1:1 (1:0)
    Ne 19.08. 10:15 Vyšehrad - Slavia Praha B 0:1 (0:0)
    Ne 19.08. 10:30 Blšany - Hvězda Cheb 0:3 (0:1)
    Ne 19.08. 10:30 Karlovy Vary - Sparta Praha B 3:2 (1:2)

    4.kolo

    So 25.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Ml. Boleslav B 3:1 (0:0)
    So 25.08. 10:15 1.FK Příbram B - Blšany 5:1 (3:0)
    So 25.08. 10:15 Č. Budějovice B - Vyšehrad 3:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Vlašim - Letohrad 2:2 (1:0)
    Ne 26.08. 10:15 Slavia Praha B - Kolín 2:2 (1:1)
    Ne 26.08. 10:15 Slovan Liberec B - Jablonec B 4:3 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Varnsdorf - Táborsko 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Sparta Praha B - Náchod 3:2 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Hvězda Cheb - Karlovy Vary 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 10:15 Jablonec B - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Ml. Boleslav B - Sparta Praha B 3:1 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Kolín - Č. Budějovice B 0:3 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Náchod - Hvězda Cheb 0:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Letohrad - Viktoria Plzeň B 2:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Táborsko - Vlašim 3:0 (2:0)
    Ne 02.09. 10:15 Vyšehrad - Slovan Liberec B 1:1 (0:0)
    Ne 02.09. 10:30 Blšany - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 10:30 Karlovy Vary - 1.FK Příbram B 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 08.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Táborsko 2:2 (1:1)
    So 08.09. 10:15 1.FK Příbram B - Náchod 2:0 (1:0)
    So 08.09. 10:15 Č. Budějovice B - Blšany 3:0 (1:0)
    So 08.09. 10:15 Jablonec B - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 10:15 Slavia Praha B - Karlovy Vary 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 10:15 Slovan Liberec B - Kolín 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Varnsdorf - Vlašim 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Sparta Praha B - Letohrad 2:0 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Hvězda Cheb - Ml. Boleslav B 1:1 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 10:15 Ml. Boleslav B - 1.FK Příbram B 2:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Kolín - Jablonec B 1:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Náchod - Slavia Praha B 3:1 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Letohrad - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Táborsko - Sparta Praha B 1:2 (0:2)
    So 15.09. 16:30 Vlašim - Viktoria Plzeň B 3:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:15 Vyšehrad - Varnsdorf 4:1 (1:0)
    Ne 16.09. 10:30 Blšany - Slovan Liberec B 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 10:30 Karlovy Vary - Č. Budějovice B 1:1 (0:0)

    17.kolo

    St 19.09. 16:30 Ml. Boleslav B - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    St 19.09. 16:30 Letohrad - Náchod 2:0 (1:0)
    St 19.09. 16:30 Táborsko - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    St 19.09. 16:30 Vlašim - Blšany 10:1 (4:1)
    St 19.09. 16:30 Viktoria Plzeň B - Kolín 0:0 (0:0)
    St 19.09. 16:30 Sparta Praha B - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    St 19.09. 16:30 Hvězda Cheb - Jablonec B 0:1 (0:1)
    St 19.09. 16:30 1.FK Příbram B - Slovan Liberec B 3:2 (1:0)
    St 19.09. 16:30 Slavia Praha B - Č. Budějovice B 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 10:15 Jablonec B - Blšany 4:0 (4:0)
    So 22.09. 16:30 Č. Budějovice B - Náchod 1:1 (1:0)
    Ne 23.09. 10:15 1.FK Příbram B - Letohrad 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 10:15 Slavia Praha B - Ml. Boleslav B 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 Slovan Liberec B - Karlovy Vary 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 10:15 Vyšehrad - Kolín 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Varnsdorf - Viktoria Plzeň B 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Sparta Praha B - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Hvězda Cheb - Táborsko 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 10:15 Ml. Boleslav B - Č. Budějovice B 1:0 (1:0)
    So 29.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B 0:1 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Náchod - Slovan Liberec B 5:3 (4:1)
    So 29.09. 16:30 Letohrad - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Táborsko - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Vlašim - Hvězda Cheb 4:1 (1:1)
    Ne 30.09. 10:30 Blšany - Vyšehrad 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 10:30 Karlovy Vary - Jablonec B 1:6 (0:3)
    Ne 30.09. 16:30 Kolín - Varnsdorf 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 06.10. 10:00 1.FK Příbram B - Vlašim 0:4 (0:1)
    So 06.10. 10:15 Č. Budějovice B - Letohrad 2:0 (0:0)
    So 06.10. 10:15 Jablonec B - Náchod 3:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Kolín - Blšany 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 10:15 Slavia Praha B - Táborsko 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 10:15 Slovan Liberec B - Ml. Boleslav B 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 10:15 Vyšehrad - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Varnsdorf - Sparta Praha B 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Hvězda Cheb - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:15 Ml. Boleslav B - Jablonec B 0:2 (0:0)
    So 13.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram B 0:2 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Náchod - Vyšehrad 1:0 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Letohrad - Slovan Liberec B 1:1 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Táborsko - Č. Budějovice B 1:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Vlašim - Slavia Praha B 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 10:30 Blšany - Varnsdorf 0:7 (0:2)
    Ne 14.10. 10:30 Karlovy Vary - Kolín 0:2 (0:2)
    Ne 14.10. 16:00 Sparta Praha B - Hvězda Cheb 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 10:15 Č. Budějovice B - Vlašim 3:2 (0:1)
    So 20.10. 10:15 Jablonec B - Letohrad 0:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Kolín - Náchod 2:2 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 1.FK Příbram B - Sparta Praha B 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 2:2 (0:0)
    Ne 21.10. 10:15 Slovan Liberec B - Táborsko 1:2 (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Vyšehrad - Ml. Boleslav B 2:4 (1:3)
    Ne 21.10. 10:30 Blšany - Karlovy Vary 0:2 (0:2)
    Ne 21.10. 15:30 Varnsdorf - Hvězda Cheb 3:2 (2:1)

    13.kolo

    St 24.10. 15:30 Viktoria Plzeň B - Č. Budějovice B 1:1 (0:1)
    So 27.10. 10:15 Ml. Boleslav B - Kolín 0:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Náchod - Blšany 1:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Letohrad - Vyšehrad 2:2 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Táborsko - Jablonec B 3:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Vlašim - Slovan Liberec B 3:2 (2:1)
    Ne 28.10. 10:30 Karlovy Vary - Varnsdorf 2:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Sparta Praha B - Slavia Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Hvězda Cheb - 1.FK Příbram B 1:1 (1:1)

    14.kolo

    So 03.11. 10:15 Č. Budějovice B - Sparta Praha B 0:1 (0:0)
    So 03.11. 10:15 Jablonec B - Vlašim 3:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Kolín - Letohrad 2:2 (2:2)
    Ne 04.11. 10:15 Slavia Praha B - Hvězda Cheb 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 10:15 Slovan Liberec B - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:15 Vyšehrad - Táborsko 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 10:30 Blšany - Ml. Boleslav B 0:3 (0:0)
    Ne 04.11. 10:30 Karlovy Vary - Náchod 3:1 (2:1)
    Ne 04.11. 14:00 Varnsdorf - 1.FK Příbram B 2:1 (1:0)

    15.kolo

    So 10.11. 10:00 1.FK Příbram B - Slavia Praha B 1:1 (1:0)
    So 10.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Jablonec B 2:1 (1:0)
    So 10.11. 10:15 Sparta Praha B - Slovan Liberec B 3:1 (2:0)
    So 10.11. 11:00 Ml. Boleslav B - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Náchod - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Letohrad - Blšany 2:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Vlašim - Vyšehrad 2:1 (0:1)
    So 24.11. 13:30 Táborsko - Kolín 2:0 (1:0)
    Ne 25.11. 13:30 Hvězda Cheb - Č. Budějovice B 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 17.11. 10:15 Č. Budějovice B - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)
    So 17.11. 10:15 Jablonec B - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Kolín - Vlašim 2:4 (0:0)
    Ne 18.11. 10:15 Slovan Liberec B - Hvězda Cheb 2:1 (1:0)
    Ne 18.11. 10:15 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 3:2 (1:2)
    Ne 18.11. 10:30 Blšany - Táborsko 0:3 (0:1)
    Ne 18.11. 10:30 Karlovy Vary - Letohrad 1:1 (1:1)
    Ne 18.11. 13:30 Varnsdorf - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    So 24.11. 13:30 Náchod - Ml. Boleslav B 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 15.03. 10:15 1.FK Příbram B - Jablonec B 4:2 (4:1)
    So 15.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Blšany 2:0 (0:0)
    So 15.03. 14:30 Vlašim - Karlovy Vary 3:0 (3:0)
    So 15.03. 14:30 Táborsko - Náchod 2:1 (1:1)
    So 15.03. 14:30 Letohrad - Ml. Boleslav B 2:1 (0:1)
    Ne 16.03. 10:15 Slavia Praha B - Slovan Liberec B 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Varnsdorf - Č. Budějovice B 0:1 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Hvězda Cheb - Vyšehrad 0:1 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Sparta Praha B - Kolín 3:0 (1:0)

    19.kolo

    St 19.03. 15:00 Ml. Boleslav B - Táborsko 2:0 (1:0)
    So 22.03. 10:15 Jablonec B - Slavia Praha B 3:2 (2:1)
    So 22.03. 15:00 Letohrad - Varnsdorf 1:1 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Kolín - Hvězda Cheb 3:0 (2:0)
    Ne 23.03. 10:15 Vyšehrad - 1.FK Příbram B 2:1 (1:1)
    Ne 23.03. 10:15 Slovan Liberec B - Č. Budějovice B 6:0 (2:0)
    Ne 23.03. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)
    Ne 23.03. 10:30 Blšany - Sparta Praha B 1:3 (1:1)
    St 02.04. 16:30 Náchod - Vlašim 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 29.03. 10:15 Č. Budějovice B - Jablonec B 0:2 (0:0)
    So 29.03. 10:15 1.FK Příbram B - Kolín 1:2 (0:1)
    So 29.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Náchod 0:3 (0:1)
    So 29.03. 15:00 Vlašim - Ml. Boleslav B 2:0 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Táborsko - Letohrad 3:2 (1:0)
    Ne 30.03. 10:15 Slavia Praha B - Vyšehrad 1:1 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Varnsdorf - Slovan Liberec B 2:0 (1:0)
    Ne 30.03. 15:00 Hvězda Cheb - Blšany 0:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Sparta Praha B - Karlovy Vary 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 05.04. 10:15 Ml. Boleslav B - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)
    So 05.04. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 3:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Táborsko - Varnsdorf 2:1 (0:1)
    So 05.04. 16:30 Letohrad - Vlašim 2:1 (0:1)
    So 05.04. 16:30 Náchod - Sparta Praha B 0:2 (0:1)
    So 05.04. 16:30 Kolín - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 10:15 Vyšehrad - Č. Budějovice B 3:0 (2:0)
    Ne 06.04. 10:30 Karlovy Vary - Hvězda Cheb 3:0 (2:0)
    Ne 06.04. 10:30 Blšany - 1.FK Příbram B 1:2 (1:0)

    22.kolo

    So 12.04. 10:15 Č. Budějovice B - Kolín 4:0 (2:0)
    So 12.04. 10:15 1.FK Příbram B - Karlovy Vary 0:2 (0:2)
    So 12.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Letohrad 2:1 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Vlašim - Táborsko 3:0 (1:0)
    Ne 13.04. 10:15 Slovan Liberec B - Vyšehrad 3:0 (1:0)
    Ne 13.04. 10:15 Slavia Praha B - Blšany 3:0 (3:0)
    Ne 13.04. 14:00 Varnsdorf - Jablonec B 1:0 (1:0)
    Ne 13.04. 16:30 Hvězda Cheb - Náchod 1:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Sparta Praha B - Ml. Boleslav B 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 19.04. 10:15 Ml. Boleslav B - Hvězda Cheb 0:3 (0:2)
    So 19.04. 17:00 Vlašim - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    So 19.04. 17:00 Táborsko - Viktoria Plzeň B 2:0 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Letohrad - Sparta Praha B 1:4 (0:1)
    So 19.04. 17:00 Náchod - 1.FK Příbram B 2:0 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Kolín - Slovan Liberec B 0:1 (0:1)
    Ne 20.04. 10:15 Vyšehrad - Jablonec B 5:1 (3:0)
    Ne 20.04. 10:30 Karlovy Vary - Slavia Praha B 3:1 (2:0)
    Ne 20.04. 10:30 Blšany - Č. Budějovice B 3:1 (1:0)

    33.kolo

    St 23.04. 17:00 Slavia Praha B - Varnsdorf 1:1 (1:0)
    St 23.04. 17:00 1.FK Příbram B - Č. Budějovice B 1:1 (0:1)
    St 23.04. 17:00 Hvězda Cheb - Slovan Liberec B 1:2 (1:0)
    St 23.04. 17:00 Sparta Praha B - Jablonec B 1:0 (0:0)
    St 23.04. 17:00 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 0:1 (0:0)
    St 23.04. 17:00 Vlašim - Kolín 1:1 (0:0)
    St 23.04. 17:00 Táborsko - Blšany 1:0 (0:0)
    St 23.04. 17:00 Letohrad - Karlovy Vary 1:1 (1:0)
    St 23.04. 17:00 Ml. Boleslav B - Náchod 5:0 (3:0)

    24.kolo

    So 26.04. 10:15 Jablonec B - Kolín 3:1 (1:0)
    So 26.04. 10:15 Č. Budějovice B - Karlovy Vary 0:3 (0:2)
    So 26.04. 10:15 1.FK Příbram B - Ml. Boleslav B 2:3 (0:1)
    So 26.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Vlašim 3:1 (1:0)
    Ne 27.04. 10:15 Slovan Liberec B - Blšany 4:2 (1:0)
    Ne 27.04. 10:15 Slavia Praha B - Náchod 4:2 (2:1)
    Ne 27.04. 17:00 Varnsdorf - Vyšehrad 1:0 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Hvězda Cheb - Letohrad 0:1 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Sparta Praha B - Táborsko 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 03.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Varnsdorf 2:2 (1:1)
    So 03.05. 10:15 Ml. Boleslav B - Slavia Praha B 2:1 (1:1)
    So 03.05. 17:00 Vlašim - Sparta Praha B 0:2 (0:0)
    So 03.05. 17:00 Táborsko - Hvězda Cheb 0:5 (0:2)
    So 03.05. 17:00 Letohrad - 1.FK Příbram B 0:2 (0:1)
    So 03.05. 17:00 Náchod - Č. Budějovice B 1:0 (0:0)
    So 03.05. 17:00 Kolín - Vyšehrad 1:2 (1:1)
    Ne 04.05. 10:30 Karlovy Vary - Slovan Liberec B 4:1 (1:0)
    Ne 04.05. 10:30 Blšany - Jablonec B 3:4 (1:3)

    26.kolo

    So 10.05. 10:15 Jablonec B - Karlovy Vary 1:2 (0:0)
    So 10.05. 10:15 1.FK Příbram B - Táborsko 2:3 (1:1)
    Ne 11.05. 10:15 Vyšehrad - Blšany 6:0 (3:0)
    Ne 11.05. 10:15 Slovan Liberec B - Náchod 6:0 (2:0)
    Ne 11.05. 10:15 Slavia Praha B - Letohrad 3:1 (2:0)
    Ne 11.05. 11:00 Č. Budějovice B - Ml. Boleslav B 1:0 (1:0)
    Ne 11.05. 17:00 Varnsdorf - Kolín 2:1 (1:0)
    Ne 11.05. 17:00 Hvězda Cheb - Vlašim 2:1 (0:1)
    Ne 11.05. 17:00 Sparta Praha B - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)

    27.kolo

    So 17.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    So 17.05. 10:15 Ml. Boleslav B - Slovan Liberec B 3:1 (2:1)
    So 17.05. 17:00 Vlašim - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)
    So 17.05. 17:00 Táborsko - Slavia Praha B 1:1 (0:0)
    So 17.05. 17:00 Letohrad - Č. Budějovice B 3:1 (1:0)
    So 17.05. 17:00 Náchod - Jablonec B 4:1 (2:0)
    Ne 18.05. 10:30 Karlovy Vary - Vyšehrad 3:1 (1:0)
    Ne 18.05. 10:30 Blšany - Kolín 2:3 (1:1)
    Ne 18.05. 17:00 Sparta Praha B - Varnsdorf 2:0 (0:0)

    34.kolo

    St 21.05. 15:00 Slovan Liberec B - 1.FK Příbram B 2:0 (2:0)
    St 21.05. 17:00 Varnsdorf - Ml. Boleslav B 1:3 (1:0)
    St 21.05. 17:00 Náchod - Letohrad 0:0 (0:0)
    St 21.05. 17:00 Karlovy Vary - Táborsko 0:2 (0:2)
    St 21.05. 17:00 Blšany - Vlašim 1:2 (1:1)
    St 21.05. 17:00 Kolín - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:2)
    St 21.05. 17:00 Vyšehrad - Sparta Praha B 1:1 (0:1)
    St 21.05. 17:00 Jablonec B - Hvězda Cheb 3:0 (1:0)
    St 21.05. 17:00 Č. Budějovice B - Slavia Praha B 1:0 (0:0)

    28.kolo

    So 24.05. 10:15 Č. Budějovice B - Táborsko 6:2 (2:0)
    So 24.05. 10:15 1.FK Příbram B - Viktoria Plzeň B 0:3 (0:1)
    So 24.05. 17:00 Kolín - Karlovy Vary 1:1 (0:1)
    Ne 25.05. 10:15 Vyšehrad - Náchod 0:0 (0:0)
    Ne 25.05. 10:15 Slovan Liberec B - Letohrad 4:2 (2:2)
    Ne 25.05. 10:15 Slavia Praha B - Vlašim 3:0 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Varnsdorf - Blšany 2:0 (2:0)
    Ne 25.05. 17:00 Hvězda Cheb - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    Út 27.05. 17:00 Jablonec B - Ml. Boleslav B 1:2 (1:2)

    29.kolo

    So 31.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 2:0 (1:0)
    So 31.05. 10:15 Ml. Boleslav B - Vyšehrad 3:1 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Vlašim - Č. Budějovice B 1:0 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Táborsko - Slovan Liberec B 3:0 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Letohrad - Jablonec B 1:2 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Náchod - Kolín 2:0 (0:0)
    Ne 01.06. 10:30 Karlovy Vary - Blšany 3:2 (1:0)
    Ne 01.06. 17:00 Hvězda Cheb - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    Ne 01.06. 17:00 Sparta Praha B - 1.FK Příbram B 4:1 (2:0)

    30.kolo

    So 07.06. 10:15 Jablonec B - Táborsko 1:3 (0:2)
    So 07.06. 10:15 Č. Budějovice B - Viktoria Plzeň B 2:2 (1:0)
    So 07.06. 10:15 1.FK Příbram B - Hvězda Cheb 0:2 (0:2)
    Ne 08.06. 10:15 Kolín - Ml. Boleslav B 1:0 (1:0)
    Ne 08.06. 10:15 Vyšehrad - Letohrad 0:1 (0:0)
    Ne 08.06. 10:15 Slovan Liberec B - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 08.06. 10:15 Slavia Praha B - Sparta Praha B 1:1 (1:1)
    Ne 08.06. 10:30 Blšany - Náchod 1:3 (0:2)
    Ne 08.06. 17:00 Varnsdorf - Karlovy Vary 0:5 (0:2)

    31.kolo

    St 28.05. 17:00 Sparta Praha B - Č. Budějovice B 0:1 (0:1)
    Čt 12.06. 17:00 Ml. Boleslav B - Blšany 3:2 (1:1)
    So 14.06. 10:15 1.FK Příbram B - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    So 14.06. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slovan Liberec B 3:1 (0:0)
    So 14.06. 10:30 Náchod - Karlovy Vary 2:1 (2:0)
    So 14.06. 17:00 Vlašim - Jablonec B 5:0 (3:0)
    So 14.06. 17:00 Táborsko - Vyšehrad 2:1 (0:1)
    So 14.06. 17:00 Letohrad - Kolín 2:1 (2:1)
    Ne 15.06. 17:00 Hvězda Cheb - Slavia Praha B 0:2 (0:1)

    32.kolo

    St 04.06. 17:00 Karlovy Vary - Ml. Boleslav B 2:1 (2:0)
    St 04.06. 17:00 Slovan Liberec B - Sparta Praha B 1:1 (1:1)
    St 11.06. 10:15 Jablonec B - Viktoria Plzeň B 3:2 (3:0)
    Út 17.06. 17:00 Blšany - Letohrad 1:0 (0:0)
    St 18.06. 16:00 Varnsdorf - Náchod 2:2 (0:2)
    St 18.06. 17:30 Vyšehrad - Vlašim 0:2 (0:1)
    So 21.06. 10:15 Č. Budějovice B - Hvězda Cheb 5:0 (1:0)
    So 21.06. 17:00 Kolín - Táborsko 0:1 (0:0)
    So 21.06. 17:00 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 4:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 22 6 6 61:22 72
    2. 34 21 4 9 54:45 67
    3. 34 21 3 10 69:40 66
    4. 34 17 7 10 47:33 58
    5. 34 16 9 9 55:41 57
    6. 34 16 8 10 46:35 56
    7. 34 14 8 12 46:37 50
    8. 34 14 6 14 59:56 48
    9. 34 11 12 11 45:41 45
    10. 34 12 8 14 55:55 44
    11. 34 12 7 15 47:53 43
    12. 34 12 6 16 43:45 42
    13. 34 10 12 12 39:48 42
    14. 34 9 14 11 41:36 41
    15. 34 11 8 15 32:40 41
    16. 34 9 9 16 31:47 36
    17. 34 8 3 23 37:63 27
    18. 34 4 4 26 25:95 16

    Nejčtenější ze sportu