Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2460
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3724
    Týden:
    7
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 19:00 Gaziantep - Kasimpasaspor 0:0 (0:0)
    So 14.08. 19:00 Sivasspor - Galatasaray 2:1 (1:1)
    So 14.08. 21:00 Bucaspor - Beşiktaş 0:1 (0:0)
    So 14.08. 21:00 Eskisehirspor - Gençlerbirligi 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 18:30 Ankaragücü - Trabzonspor 0:2 (0:0)
    Ne 15.08. 20:00 Karabükspor - Manisaspor 2:1 (0:0)
    Ne 15.08. 20:45 Fenerbahçe - Antalyaspor 4:0 (4:0)
    Po 16.08. 20:00 Başakşehir - Kayserispor 0:2 (0:0)
    Po 16.08. 20:00 Bursaspor - Konyaspor 1:0 (1:0)

    2.kolo

    20.08. 20:00 Konyaspor - Eskisehirspor 2:1 (1:0)
    20.08. 20:00 Kayserispor - Karabükspor 1:0 (1:0)
    So 21.08. 20:00 Antalyaspor - Sivasspor 1:1 (1:1)
    So 21.08. 20:00 Beşiktaş - Başakşehir 0:2 (0:0)
    Ne 22.08. 19:00 Gençlerbirligi - Gaziantep 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 20:00 Galatasaray - Bursaspor 0:2 (0:1)
    Ne 22.08. 21:00 Manisaspor - Ankaragücü 0:3 (0:1)
    Po 23.08. 20:00 Kasimpasaspor - Bucaspor 0:0 (0:0)
    Po 23.08. 20:00 Trabzonspor - Fenerbahçe 3:2 (3:2)

    3.kolo

    27.08. 19:00 Ankaragücü - Kayserispor 1:1 (0:1)
    27.08. 20:00 Gaziantep - Konyaspor 2:2 (1:1)
    27.08. 20:00 Sivasspor - Bursaspor 0:2 (0:0)
    27.08. 21:00 Bucaspor - Gençlerbirligi 3:1 (1:0)
    So 28.08. 19:00 Başakşehir - Kasimpasaspor 3:1 (1:0)
    Ne 29.08. 19:00 Fenerbahçe - Manisaspor 4:2 (1:0)
    Ne 29.08. 19:00 Karabükspor - Beşiktaş 1:4 (1:2)
    Ne 29.08. 21:00 Eskisehirspor - Galatasaray 1:3 (1:1)
    Po 30.08. 20:00 Antalyaspor - Trabzonspor 0:0 (0:0)

    4.kolo

    10.09. 19:00 Bursaspor - Eskisehirspor 2:1 (0:1)
    So 11.09. 18:00 Kayserispor - Fenerbahçe 2:0 (0:0)
    So 11.09. 18:00 Konyaspor - Bucaspor 1:1 (0:1)
    So 11.09. 20:30 Beşiktaş - Ankaragücü 4:0 (1:0)
    So 11.09. 20:30 Manisaspor - Antalyaspor 1:2 (1:0)
    Po 13.09. 18:00 Kasimpasaspor - Karabükspor 1:2 (0:1)
    Po 13.09. 18:00 Trabzonspor - Sivasspor 6:1 (3:0)
    Po 13.09. 20:30 Gençlerbirligi - Başakşehir 2:1 (1:1)
    Po 13.09. 20:30 Galatasaray - Gaziantep 1:0 (0:0)

    5.kolo

    17.09. 19:00 Trabzonspor - Manisaspor 1:3 (1:2)
    So 18.09. 17:00 Sivasspor - Eskisehirspor 1:1 (1:0)
    So 18.09. 17:00 Ankaragücü - Kasimpasaspor 3:0 (1:0)
    So 18.09. 19:30 Antalyaspor - Kayserispor 2:1 (1:1)
    So 18.09. 19:30 Bucaspor - Galatasaray 0:1 (0:0)
    Ne 19.09. 17:00 Karabükspor - Gençlerbirligi 3:0 (1:0)
    Ne 19.09. 19:00 Fenerbahçe - Beşiktaş 1:1 (1:0)
    Ne 19.09. 19:30 Başakşehir - Konyaspor 1:0 (0:0)
    Po 20.09. 19:00 Gaziantep - Bursaspor 0:0k

    6.kolo

    24.09. 19:00 Bursaspor - Bucaspor 1:0 (1:0)
    So 25.09. 14:30 Gençlerbirligi - Ankaragücü 1:0 (1:0)
    So 25.09. 18:00 Beşiktaş - Antalyaspor 2:1 (0:0)
    So 25.09. 18:00 Eskisehirspor - Gaziantep 0:1 (0:1)
    Ne 26.09. 14:30 Kayserispor - Trabzonspor 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 14:30 Konyaspor - Karabükspor 2:2 (1:1)
    Ne 26.09. 18:00 Manisaspor - Sivasspor 3:0 (1:0)
    Ne 26.09. 18:00 Galatasaray - Başakşehir 3:1 (3:0)
    Po 27.09. 19:00 Kasimpasaspor - Fenerbahçe 2:6 (2:3)

    7.kolo

    01.10. 19:00 Karabükspor - Galatasaray 2:1 (2:0)
    01.10. 19:00 Bucaspor - Eskisehirspor 0:0 (0:0)
    So 02.10. 14:30 Manisaspor - Kayserispor 0:2 (0:1)
    So 02.10. 18:00 Fenerbahçe - Gençlerbirligi 3:0 (2:0)
    So 02.10. 18:00 Ankaragücü - Konyaspor 4:1 (1:1)
    Ne 03.10. 14:30 Başakşehir - Bursaspor 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 14:30 Sivasspor - Gaziantep 1:1 (0:1)
    Ne 03.10. 18:00 Trabzonspor - Beşiktaş 1:0 (0:0)
    Ne 03.10. 18:00 Antalyaspor - Kasimpasaspor 3:1 (1:1)

    8.kolo

    15.10. 19:00 Bursaspor - Karabükspor 2:2 (2:2)
    So 16.10. 14:30 Eskisehirspor - Başakşehir 1:0 (1:0)
    So 16.10. 16:30 Gaziantep - Bucaspor 2:0 (2:0)
    So 16.10. 18:00 Beşiktaş - Manisaspor 2:3 (1:1)
    Ne 17.10. 14:30 Kasimpasaspor - Trabzonspor 0:7 (0:3)
    Ne 17.10. 14:30 Gençlerbirligi - Antalyaspor 2:3 (1:1)
    Ne 17.10. 16:30 Kayserispor - Sivasspor 4:1 (1:1)
    Ne 17.10. 18:00 Galatasaray - Ankaragücü 2:4 (0:1)
    Po 18.10. 19:00 Konyaspor - Fenerbahçe 1:4 (1:3)

    9.kolo

    22.10. 19:00 Karabükspor - Eskisehirspor 1:2 (0:2)
    22.10. 19:00 Sivasspor - Bucaspor 1:1 (0:1)
    So 23.10. 14:30 Başakşehir - Gaziantep 1:0 (1:0)
    So 23.10. 18:00 Antalyaspor - Konyaspor 1:0 (1:0)
    So 23.10. 18:00 Trabzonspor - Gençlerbirligi 3:1 (0:1)
    Ne 24.10. 13:30 Ankaragücü - Bursaspor 1:5 (1:5)
    Ne 24.10. 14:30 Manisaspor - Kasimpasaspor 2:1 (2:1)
    Ne 24.10. 18:00 Fenerbahçe - Galatasaray 0:0 (0:0)
    Po 25.10. 19:00 Kayserispor - Beşiktaş 1:0 (0:0)

    10.kolo

    29.10. 19:00 Bursaspor - Fenerbahçe 1:1 (0:1)
    So 30.10. 14:30 Eskisehirspor - Ankaragücü 0:0 (0:0)
    So 30.10. 16:30 Gaziantep - Karabükspor 0:0 (0:0)
    So 30.10. 18:00 Galatasaray - Antalyaspor 2:1 (2:0)
    Ne 31.10. 14:30 Gençlerbirligi - Manisaspor 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Kasimpasaspor - Kayserispor 1:2 (1:2)
    Ne 31.10. 16:30 Bucaspor - Başakşehir 0:2 (0:0)
    Ne 31.10. 18:00 Beşiktaş - Sivasspor 2:1 (2:0)
    Po 01.11. 19:00 Konyaspor - Trabzonspor 1:2 (1:1)

    11.kolo

    05.11. 19:00 Kayserispor - Gençlerbirligi 1:1 (0:1)
    So 06.11. 13:30 Karabükspor - Bucaspor 3:0 (2:0)
    So 06.11. 15:00 Antalyaspor - Bursaspor 2:2 (2:0)
    So 06.11. 16:00 Ankaragücü - Gaziantep 0:2 (0:0)
    So 06.11. 18:00 Fenerbahçe - Eskisehirspor 4:2 (3:1)
    Ne 07.11. 13:30 Sivasspor - Başakşehir 0:4 (0:4)
    Ne 07.11. 16:00 Manisaspor - Konyaspor 0:1 (0:0)
    Ne 07.11. 18:00 Trabzonspor - Galatasaray 2:0 (0:0)
    Po 08.11. 19:00 Beşiktaş - Kasimpasaspor 1:1 (0:0)

    12.kolo

    12.11. 19:00 Konyaspor - Kayserispor 0:1 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Bucaspor - Ankaragücü 0:0 (0:0)
    So 13.11. 15:00 Bursaspor - Trabzonspor 0:2 (0:2)
    So 13.11. 18:00 Eskisehirspor - Antalyaspor 0:0 (0:0)
    So 13.11. 18:00 Gaziantep - Fenerbahçe 2:1 (0:1)
    Ne 14.11. 13:30 Kasimpasaspor - Sivasspor 2:0 (0:0)
    Ne 14.11. 15:00 Gençlerbirligi - Beşiktaş 0:2 (0:1)
    Ne 14.11. 16:00 Başakşehir - Karabükspor 2:1 (0:0)
    Ne 14.11. 18:00 Galatasaray - Manisaspor 0:2 (0:1)

    13.kolo

    So 20.11. 13:30 Kasimpasaspor - Gençlerbirligi 1:1 (1:0)
    So 20.11. 15:00 Manisaspor - Bursaspor 0:2 (0:2)
    So 20.11. 16:00 Sivasspor - Karabükspor 5:1 (2:1)
    So 20.11. 18:00 Beşiktaş - Konyaspor 2:2 (0:0)
    Ne 21.11. 13:30 Antalyaspor - Gaziantep 0:1 (0:1)
    Ne 21.11. 15:00 Trabzonspor - Eskisehirspor 0:0 (0:0)
    Ne 21.11. 16:00 Ankaragücü - Başakşehir 2:2 (0:0)
    Ne 21.11. 18:00 Kayserispor - Galatasaray 0:0 (0:0)
    Po 22.11. 19:00 Fenerbahçe - Bucaspor 5:2 (3:0)

    14.kolo

    26.11. 19:00 Eskisehirspor - Manisaspor 2:1 (0:1)
    So 27.11. 13:30 Konyaspor - Kasimpasaspor 2:2 (0:2)
    So 27.11. 15:00 Gaziantep - Trabzonspor 1:3 (1:2)
    So 27.11. 16:00 Gençlerbirligi - Sivasspor 1:1 (1:1)
    So 27.11. 18:00 Başakşehir - Fenerbahçe 0:1 (0:1)
    Ne 28.11. 12:30 Karabükspor - Ankaragücü 5:1 (1:0)
    Ne 28.11. 16:00 Bucaspor - Antalyaspor 1:0 (0:0)
    Ne 28.11. 18:00 Galatasaray - Beşiktaş 1:2 (0:1)
    Po 29.11. 19:00 Bursaspor - Kayserispor 2:0 (0:0)

    15.kolo

    03.12. 19:00 Trabzonspor - Bucaspor 2:0 (1:0)
    So 04.12. 13:00 Manisaspor - Gaziantep 2:0 (2:0)
    So 04.12. 16:00 Ankaragücü - Sivasspor 1:1 (1:0)
    So 04.12. 18:00 Kasimpasaspor - Galatasaray 0:3 (0:2)
    Ne 05.12. 13:00 Beşiktaş - Bursaspor 1:0 (0:0)
    Ne 05.12. 15:00 Konyaspor - Gençlerbirligi 1:1 (1:1)
    Ne 05.12. 18:00 Fenerbahçe - Karabükspor 2:1 (2:0)
    Ne 05.12. 18:00 Antalyaspor - Başakşehir 1:0 (1:0)
    Po 06.12. 19:00 Kayserispor - Eskisehirspor 2:2 (1:1)

    16.kolo

    10.12. 19:00 Eskisehirspor - Beşiktaş 2:0 (0:0)
    So 11.12. 12:30 Karabükspor - Antalyaspor 2:0 (0:0)
    So 11.12. 16:00 Bucaspor - Manisaspor 1:1 (0:0)
    So 11.12. 18:00 Galatasaray - Gençlerbirligi 0:2 (0:2)
    Ne 12.12. 13:00 Sivasspor - Konyaspor 1:0 (0:0)
    Ne 12.12. 15:00 Başakşehir - Trabzonspor 1:3 (1:1)
    Ne 12.12. 16:00 Gaziantep - Kayserispor 2:0 (0:0)
    Ne 12.12. 18:00 Ankaragücü - Fenerbahçe 2:1 (0:0)
    Po 13.12. 19:00 Bursaspor - Kasimpasaspor 2:1 (1:1)

    17.kolo

    17.12. 19:00 Trabzonspor - Karabükspor 3:0 (0:0)
    So 18.12. 13:00 Kayserispor - Bucaspor 2:0 (0:0)
    So 18.12. 15:00 Gençlerbirligi - Bursaspor 1:5 (1:3)
    So 18.12. 16:00 Antalyaspor - Ankaragücü 2:2 (1:0)
    So 18.12. 18:00 Fenerbahçe - Sivasspor 1:0 (0:0)
    Ne 19.12. 13:00 Manisaspor - Başakşehir 1:0 (0:0)
    Ne 19.12. 15:00 Konyaspor - Galatasaray 0:1 (0:0)
    Ne 19.12. 16:00 Kasimpasaspor - Eskisehirspor 0:2 (0:1)
    Ne 19.12. 18:00 Beşiktaş - Gaziantep 1:1 (0:0)

    18.kolo

    21.01. 19:00 Beşiktaş - Bucaspor 5:1 (3:0)
    So 22.01. 13:00 Manisaspor - Karabükspor 4:2 (1:1)
    So 22.01. 15:00 Trabzonspor - Ankaragücü 1:1 (1:0)
    So 22.01. 16:00 Gençlerbirligi - Eskisehirspor 0:1 (0:0)
    So 22.01. 18:00 Antalyaspor - Fenerbahçe 0:1 (0:1)
    Ne 23.01. 13:00 Kasimpasaspor - Gaziantep 0:1 (0:1)
    Ne 23.01. 15:00 Konyaspor - Bursaspor 0:0 (0:0)
    Ne 23.01. 18:00 Galatasaray - Sivasspor 1:0 (0:0)
    Po 24.01. 19:00 Kayserispor - Başakşehir 3:2 (2:0)

    19.kolo

    So 29.01. 12:30 Karabükspor - Kayserispor 0:0 (0:0)
    So 29.01. 13:30 Sivasspor - Antalyaspor 1:1 (1:1)
    So 29.01. 16:00 Bucaspor - Kasimpasaspor 4:0 (3:0)
    So 29.01. 18:00 Bursaspor - Galatasaray 2:0 (2:0)
    Ne 30.01. 13:00 Ankaragücü - Manisaspor 1:3 (1:1)
    Ne 30.01. 14:00 Başakşehir - Beşiktaş 2:1 (1:0)
    Ne 30.01. 16:00 Gaziantep - Gençlerbirligi 1:1 (1:0)
    Ne 30.01. 18:00 Fenerbahçe - Trabzonspor 2:0 (2:0)
    Po 31.01. 19:00 Eskisehirspor - Konyaspor 1:0 (0:0)

    20.kolo

    04.02. 19:00 Bursaspor - Sivasspor 2:1 (1:0)
    So 05.02. 13:00 Kasimpasaspor - Başakşehir 1:3 (1:1)
    So 05.02. 15:00 Beşiktaş - Karabükspor 1:1 (0:0)
    So 05.02. 16:00 Kayserispor - Ankaragücü 2:1 (0:1)
    So 05.02. 18:00 Manisaspor - Fenerbahçe 1:3 (0:0)
    Ne 06.02. 13:00 Konyaspor - Gaziantep 0:2 (0:0)
    Ne 06.02. 15:00 Trabzonspor - Antalyaspor 0:0 (0:0)
    Ne 06.02. 16:00 Gençlerbirligi - Bucaspor 1:0 (0:0)
    Ne 06.02. 18:00 Galatasaray - Eskisehirspor 4:2 (2:0)

    21.kolo

    So 12.02. 13:00 Bucaspor - Konyaspor 3:2 (1:0)
    So 12.02. 15:00 Sivasspor - Trabzonspor 2:3 (0:1)
    So 12.02. 16:00 Başakşehir - Gençlerbirligi 0:1 (0:0)
    So 12.02. 18:00 Gaziantep - Galatasaray 1:0 (1:0)
    Ne 13.02. 12:30 Karabükspor - Kasimpasaspor 1:3 (1:2)
    Ne 13.02. 15:00 Eskisehirspor - Bursaspor 1:1 (0:1)
    Ne 13.02. 16:00 Antalyaspor - Manisaspor 1:4 (1:3)
    Ne 13.02. 18:00 Ankaragücü - Beşiktaş 1:0 (1:0)
    Po 14.02. 19:00 Fenerbahçe - Kayserispor 2:0 (1:0)

    22.kolo

    18.02. 19:00 Eskisehirspor - Sivasspor 2:1 (1:0)
    So 19.02. 13:00 Kasimpasaspor - Ankaragücü 2:1 (0:0)
    So 19.02. 15:00 Bursaspor - Gaziantep 1:4 (1:2)
    So 19.02. 16:00 Gençlerbirligi - Karabükspor 2:3 (1:1)
    So 19.02. 18:00 Galatasaray - Bucaspor 1:0 (0:0)
    Ne 20.02. 13:00 Kayserispor - Antalyaspor 2:0 (0:0)
    Ne 20.02. 16:00 Konyaspor - Başakşehir 0:0 (0:0)
    Ne 20.02. 18:00 Beşiktaş - Fenerbahçe 2:4 (1:1)
    Po 21.02. 19:00 Manisaspor - Trabzonspor 1:2 (1:0)

    23.kolo

    25.02. 19:00 Bucaspor - Bursaspor 0:2 (0:0)
    So 26.02. 13:00 Ankaragücü - Gençlerbirligi 2:4 (0:0)
    So 26.02. 15:00 Başakşehir - Galatasaray 3:1 (0:1)
    So 26.02. 16:00 Gaziantep - Eskisehirspor 2:1 (1:0)
    So 26.02. 18:00 Fenerbahçe - Kasimpasaspor 2:0 (1:0)
    Ne 27.02. 13:00 Karabükspor - Konyaspor 2:1 (2:1)
    Ne 27.02. 16:00 Sivasspor - Manisaspor 4:2 (1:0)
    Ne 27.02. 18:00 Trabzonspor - Kayserispor 3:3 (1:1)
    Po 28.02. 19:00 Antalyaspor - Beşiktaş 0:2 (0:0)

    24.kolo

    04.03. 19:00 Kayserispor - Manisaspor 1:2 (0:1)
    So 05.03. 13:00 Konyaspor - Ankaragücü 0:2 (0:2)
    So 05.03. 15:00 Gaziantep - Sivasspor 3:1 (2:1)
    So 05.03. 18:00 Galatasaray - Karabükspor 0:0 (0:0)
    Ne 06.03. 13:00 Kasimpasaspor - Antalyaspor 2:3 (0:0)
    Ne 06.03. 15:00 Bursaspor - Başakşehir 1:1 (1:0)
    Ne 06.03. 16:00 Eskisehirspor - Bucaspor 1:0 (0:0)
    Ne 06.03. 18:00 Beşiktaş - Trabzonspor 1:2 (0:0)
    Po 07.03. 19:00 Gençlerbirligi - Fenerbahçe 2:4 (2:2)

    25.kolo

    11.03. 19:00 Manisaspor - Beşiktaş 0:0 (0:0)
    So 12.03. 13:00 Karabükspor - Bursaspor 1:1 (0:1)
    So 12.03. 15:00 Başakşehir - Eskisehirspor 0:2 (0:2)
    So 12.03. 18:00 Trabzonspor - Kasimpasaspor 1:0 (1:0)
    Ne 13.03. 12:30 Antalyaspor - Gençlerbirligi 0:0 (0:0)
    Ne 13.03. 14:00 Ankaragücü - Galatasaray 3:2 (0:1)
    Ne 13.03. 14:30 Bucaspor - Gaziantep 2:1 (2:1)
    Ne 13.03. 16:30 Sivasspor - Kayserispor 1:0 (1:0)
    Ne 13.03. 18:00 Fenerbahçe - Konyaspor 2:0 (1:0)

    26.kolo

    18.03. 20:00 Galatasaray - Fenerbahçe 1:2 (1:0)
    So 19.03. 13:00 Kasimpasaspor - Manisaspor 1:0 (0:0)
    So 19.03. 14:00 Gaziantep - Başakşehir 4:1 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Konyaspor - Antalyaspor 0:0 (0:0)
    So 19.03. 18:00 Beşiktaş - Kayserispor 4:2 (0:1)
    Ne 20.03. 13:00 Eskisehirspor - Karabükspor 1:0 (1:0)
    Ne 20.03. 18:00 Bucaspor - Sivasspor 0:4 (0:1)
    Ne 20.03. 18:00 Gençlerbirligi - Trabzonspor 1:2 (1:0)
    Po 21.03. 19:00 Bursaspor - Ankaragücü 0:0 (0:0)

    27.kolo

    So 02.04. 13:00 Karabükspor - Gaziantep 3:2 (1:1)
    So 02.04. 15:00 Sivasspor - Beşiktaş 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Ankaragücü - Eskisehirspor 2:2 (1:1)
    So 02.04. 18:00 Trabzonspor - Konyaspor 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 13:00 Manisaspor - Gençlerbirligi 0:3 (0:1)
    Ne 03.04. 15:00 Kayserispor - Kasimpasaspor 1:3 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Başakşehir - Bucaspor 2:1 (0:0)
    Ne 03.04. 18:00 Fenerbahçe - Bursaspor 0:0 (0:0)
    Po 04.04. 19:00 Antalyaspor - Galatasaray 3:0 (1:0)

    28.kolo

    08.04. 19:00 Bursaspor - Antalyaspor 2:3 (1:0)
    So 09.04. 13:00 Bucaspor - Karabükspor 2:1 (2:1)
    So 09.04. 15:00 Konyaspor - Manisaspor 0:0 (0:0)
    So 09.04. 18:00 Eskisehirspor - Fenerbahçe 1:3 (1:1)
    Ne 10.04. 13:00 Gaziantep - Ankaragücü 3:2 (0:0)
    Ne 10.04. 13:00 Başakşehir - Sivasspor 1:2 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Gençlerbirligi - Kayserispor 4:1 (1:0)
    Ne 10.04. 18:00 Galatasaray - Trabzonspor 0:1 (0:0)
    Po 11.04. 19:00 Kasimpasaspor - Beşiktaş 0:1 (0:1)

    29.kolo

    15.04. 19:00 Beşiktaş - Gençlerbirligi 2:2 (1:0)
    So 16.04. 13:00 Ankaragücü - Bucaspor 5:3 (1:2)
    So 16.04. 15:00 Karabükspor - Başakşehir 0:2 (0:1)
    So 16.04. 18:00 Fenerbahçe - Gaziantep 1:0 (0:0)
    Ne 17.04. 13:00 Sivasspor - Kasimpasaspor 1:1 (0:0)
    Ne 17.04. 14:00 Kayserispor - Konyaspor 1:3 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Antalyaspor - Eskisehirspor 2:2 (1:1)
    Ne 17.04. 18:00 Trabzonspor - Bursaspor 1:0 (1:0)
    Po 18.04. 19:00 Manisaspor - Galatasaray 2:3 (0:2)

    30.kolo

    22.04. 19:00 Eskisehirspor - Trabzonspor 0:0 (0:0)
    So 23.04. 13:00 Karabükspor - Sivasspor 2:1 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Bursaspor - Manisaspor 2:1 (2:1)
    So 23.04. 19:00 Galatasaray - Kayserispor 1:1 (1:1)
    Ne 24.04. 13:00 Gençlerbirligi - Kasimpasaspor 1:1 (0:1)
    Ne 24.04. 15:00 Gaziantep - Antalyaspor 2:1 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Başakşehir - Ankaragücü 1:4 (0:2)
    Ne 24.04. 18:00 Bucaspor - Fenerbahçe 3:5 (2:1)
    Po 25.04. 19:00 Konyaspor - Beşiktaş 1:1 (1:0)

    31.kolo

    29.04. 19:00 Sivasspor - Gençlerbirligi 1:1 (1:0)
    So 30.04. 14:00 Kasimpasaspor - Konyaspor 2:2 (1:0)
    So 30.04. 14:00 Antalyaspor - Bucaspor 3:3 (1:1)
    So 30.04. 18:00 Beşiktaş - Galatasaray 2:0 (0:0)
    Ne 01.05. 14:00 Manisaspor - Eskisehirspor 3:1 (0:0)
    Ne 01.05. 18:00 Trabzonspor - Gaziantep 3:0 (3:0)
    Ne 01.05. 18:00 Fenerbahçe - Başakşehir 2:0 (2:0)
    Ne 01.05. 18:00 Kayserispor - Bursaspor 1:0 (0:0)
    Po 02.05. 19:00 Ankaragücü - Karabükspor 0:0 (0:0)

    32.kolo

    Út 00.00. 00:00 Bursaspor - Beşiktaş 0:3
    06.05. 19:00 Eskisehirspor - Kayserispor 1:2 (1:1)
    So 07.05. 14:00 Başakşehir - Antalyaspor 1:1 (0:1)
    So 07.05. 19:00 Gaziantep - Manisaspor 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 15:00 Gençlerbirligi - Konyaspor 2:1 (1:0)
    Ne 08.05. 19:00 Bucaspor - Trabzonspor 1:2 (0:1)
    Ne 08.05. 19:00 Sivasspor - Ankaragücü 1:1 (0:0)
    Ne 08.05. 19:00 Karabükspor - Fenerbahçe 0:1 (0:0)
    Po 09.05. 19:00 Galatasaray - Kasimpasaspor 3:1 (1:0)

    33.kolo

    13.05. 19:00 Antalyaspor - Karabükspor 1:2 (1:0)
    So 14.05. 15:00 Manisaspor - Bucaspor 4:2 (1:1)
    So 14.05. 15:00 Konyaspor - Sivasspor 1:1 (0:0)
    So 14.05. 19:00 Gençlerbirligi - Galatasaray 2:3 (1:1)
    Ne 15.05. 15:00 Kayserispor - Gaziantep 1:2 (0:0)
    Ne 15.05. 15:00 Kasimpasaspor - Bursaspor 0:3 (0:1)
    Ne 15.05. 19:00 Trabzonspor - Başakşehir 3:1 (3:0)
    Ne 15.05. 19:00 Fenerbahçe - Ankaragücü 6:0 (2:0)
    Po 16.05. 19:00 Beşiktaş - Eskisehirspor 3:1 (1:1)

    34.kolo

    20.05. 19:00 Başakşehir - Manisaspor 0:0 (0:0)
    20.05. 19:00 Galatasaray - Konyaspor 2:0 (2:0)
    So 21.05. 15:00 Bucaspor - Kayserispor 3:3 (1:2)
    So 21.05. 15:00 Ankaragücü - Antalyaspor 2:3 (0:3)
    Ne 22.05. 15:00 Karabükspor - Trabzonspor 0:4 (0:1)
    Ne 22.05. 15:00 Bursaspor - Gençlerbirligi 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 15:00 Sivasspor - Fenerbahçe 3:4 (1:2)
    Ne 22.05. 15:00 Eskisehirspor - Kasimpasaspor 4:0 (1:0)
    Ne 22.05. 15:00 Gaziantep - Beşiktaş 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 26 4 4 84:34 82
    2. 34 25 7 2 69:23 82
    3. 34 17 10 7 50:29 61
    4. 34 17 8 9 44:33 59
    5. 34 15 9 10 53:36 54
    6. 34 14 9 11 46:44 51
    7. 34 12 11 11 41:40 47
    8. 34 14 4 16 41:46 46
    9. 34 12 8 14 46:53 44
    10. 34 13 4 17 49:52 43
    11. 34 12 6 16 40:45 42
    12. 34 10 12 12 41:48 42
    13. 34 10 11 13 43:50 41
    14. 34 10 11 13 52:62 41
    15. 34 8 11 15 43:57 35
    16. 34 6 8 20 37:65 26
    17. 34 5 8 21 31:71 23
    18. 34 3 13 18 27:49 22

    Nejčtenější ze sportu