Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2373
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1821
    Týden:
    14
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 29.08. 10:00 Mostecký FK - LoKo Chomutov 2:11
    Ne 29.08. 10:30 Ústí n/L - Řezuz Děčín 9:2
    Po 30.08. 17:30 - Blšany výsledek
    Po 30.08. 17:30 Litoměřice - Junior Teplice 12:2
    Po 30.08. 17:30 Defensor - Litvínov 13:1

    2.kolo

    Po 06.09. 17:00 - Junior Teplice výsledek
    Po 06.09. 17:00 Řezuz Děčín - Litoměřice 4:12
    Po 06.09. 17:00 LoKo Chomutov - Ústí n/L 1:5
    Po 06.09. 17:00 Litvínov - Mostecký FK 5:7
    10.09. 17:00 Blšany - Defensor 4:1

    3.kolo

    Ne 12.09. 10:00 Mostecký FK - Blšany 1:6
    Ne 12.09. 16:00 Ústí n/L - Litvínov 9:1
    Ne 12.09. 17:00 Junior Teplice - Řezuz Děčín 2:1
    Po 13.09. 00:00 Defensor - výsledek
    24.09. 17:00 Litoměřice - LoKo Chomutov 5:4

    4.kolo

    So 18.09. 13:00 Junior Teplice - LoKo Chomutov 2:6
    Po 20.09. 17:00 - Řezuz Děčín výsledek
    Po 20.09. 17:00 Litvínov - Litoměřice 1:9
    St 22.09. 17:00 Defensor - Mostecký FK 8:6
    24.09. 17:00 Blšany - Ústí n/L 6:6

    5.kolo

    So 25.09. 11:00 Litoměřice - Blšany 12:6
    So 25.09. 16:30 Mostecký FK - výsledek
    Ne 26.09. 10:00 Ústí n/L - Defensor 12:1
    So 09.10. 16:30 Junior Teplice - Litvínov 8:3
    So 09.10. 16:30 Řezuz Děčín - LoKo Chomutov 4:8

    6.kolo

    Ne 03.10. 10:00 Mostecký FK - Ústí n/L 0:5
    Po 04.10. 16:30 LoKo Chomutov - výsledek
    Po 04.10. 16:30 Litvínov - Řezuz Děčín 4:9
    Po 04.10. 16:30 Defensor - Litoměřice 7:16
    08.10. 16:30 Blšany - Junior Teplice 7:4

    7.kolo

    Po 11.10. 16:30 Řezuz Děčín - Blšany 15:4
    Po 11.10. 16:30 Junior Teplice - Defensor 7:4
    Po 11.10. 16:30 Litoměřice - Mostecký FK 13:4
    Po 11.10. 16:30 Ústí n/L - výsledek
    Út 29.03. 16:30 LoKo Chomutov - Litvínov 20:4

    8.kolo

    So 16.10. 13:30 Litvínov - výsledek
    So 16.10. 13:30 Ústí n/L - Litoměřice 4:8
    Ne 17.10. 10:00 Mostecký FK - Junior Teplice 7:10
    Po 18.10. 16:30 Defensor - Řezuz Děčín 4:7
    22.10. 17:30 Blšany - LoKo Chomutov 1:12

    9.kolo

    So 23.10. 16:00 Litvínov - Blšany 5:5
    Ne 24.10. 11:00 LoKo Chomutov - Defensor 15:1
    Po 25.10. 00:00 - výsledek
    Po 25.10. 00:00 Litoměřice - výsledek
    Po 25.10. 00:00 Junior Teplice - Ústí n/L 1:3
    Po 25.10. 00:00 Řezuz Děčín - Mostecký FK 7:9

    10.kolo

    So 09.04. 14:00 LoKo Chomutov - Mostecký FK 7:8
    Po 11.04. 16:30 Litvínov - Defensor 2:1 (0:1)
    Po 11.04. 16:30 Řezuz Děčín - Ústí n/L 4:7
    Po 11.04. 16:30 Junior Teplice - Litoměřice 3:5

    11.kolo

    So 16.04. 10:00 Mostecký FK - Litvínov 7:6
    Po 18.04. 16:30 Litoměřice - Řezuz Děčín 8:4
    Po 18.04. 16:30 Ústí n/L - LoKo Chomutov 3:10
    Po 18.04. 16:30 Defensor - Blšany 3:0
    Po 18.04. 16:30 Junior Teplice - výsledek

    12.kolo

    22.04. 16:30 Blšany - Mostecký FK 7:5
    22.04. 16:30 Litvínov - Ústí n/L 1:6
    22.04. 16:30 LoKo Chomutov - Litoměřice 2:14
    22.04. 16:30 Defensor - výsledek
    St 27.04. 17:00 Řezuz Děčín - Junior Teplice 2:3

    13.kolo

    So 30.04. 10:00 Mostecký FK - Defensor 16:1
    So 30.04. 13:00 LoKo Chomutov - Junior Teplice 1:17
    Po 02.05. 17:00 Litoměřice - Litvínov 17:4
    Po 02.05. 17:00 Ústí n/L - Blšany 8:8
    Po 02.05. 17:00 Řezuz Děčín - výsledek

    14.kolo

    Ne 08.05. 14:00 Litvínov - Junior Teplice 7:9
    Po 09.05. 17:00 LoKo Chomutov - Řezuz Děčín 3:6
    Po 09.05. 17:00 Defensor - Ústí n/L 1:13
    Po 09.05. 17:00 Mostecký FK - výsledek
    13.05. 17:00 Blšany - Litoměřice 4:12

    15.kolo

    Po 16.05. 17:00 Řezuz Děčín - Litvínov 7:11
    Po 16.05. 17:00 Junior Teplice - Blšany 13:4
    Po 16.05. 17:00 Litoměřice - Defensor 23:1
    Po 16.05. 17:00 Ústí n/L - Mostecký FK 4:3
    Po 16.05. 17:00 LoKo Chomutov - výsledek

    16.kolo

    So 21.05. 10:00 Mostecký FK - Litoměřice 1:15
    Ne 22.05. 14:00 Litvínov - LoKo Chomutov 8:5
    Po 23.05. 17:00 Defensor - Junior Teplice 2:0
    Po 23.05. 17:00 Ústí n/L - výsledek
    27.05. 17:00 Blšany - Řezuz Děčín 4:3

    17.kolo

    27.05. 17:00 Junior Teplice - Mostecký FK 9:1
    Po 30.05. 17:00 LoKo Chomutov - Blšany 10:4
    Po 30.05. 17:00 Řezuz Děčín - Defensor 11:2
    Po 30.05. 17:00 Litoměřice - Ústí n/L 6:3
    Po 30.05. 17:00 Litvínov - výsledek

    18.kolo

    Po 06.06. 17:00 Ústí n/L - Junior Teplice 5:9
    Po 06.06. 17:00 Mostecký FK - Řezuz Děčín 6:13
    Po 06.06. 17:00 Defensor - LoKo Chomutov 8:10
    Po 06.06. 17:00 Blšany - Litvínov 6:12
    Po 06.06. 17:00 Litoměřice - výsledek
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 16 0 0 187:54 48
    2. 16 10 2 4 102:62 32
    3. 16 10 0 6 99:70 30
    4. 16 9 0 7 125:92 27
    5. 16 6 0 10 99:96 18
    6. 16 5 3 8 76:122 18
    7. 16 5 0 11 83:127 15
    8. 16 4 1 11 75:138 13
    9. 16 4 0 12 58:143 12

    Nejčtenější ze sportu