Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2361
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Karlovarský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2984
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 28.08. 13:00 Sokolov B - Ostrov 7:0 (3:0)
    Ne 29.08. 10:00 Žlutice - Karlovy Vary B 2:2 (1:1)
    Ne 29.08. 10:00 Hvězda Cheb - Fr. Lázně 0:3 (0:1)
    Ne 29.08. 10:30 FC Cheb - Jiskra Aš 2:8 (1:3)
    Ne 29.08. 11:45 Chodov - Sedlec 12:0 (6:0)

    1.kolo

    Út 31.08. 16:15 Mar. Lázně - Hvězda Cheb 5:2 (3:2)
    Út 31.08. 16:15 Sedlec - Žlutice 1:1 (1:0)
    Út 31.08. 16:15 Karlovy Vary B - FC Cheb 14:0 (5:0)
    Út 31.08. 16:15 Jiskra Aš - Ostrov 8:3 (4:1)
    Út 31.08. 18:00 Fr. Lázně - Chodov 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 04.09. 10:00 Mar. Lázně - Sokolov B 0:7 (0:2)
    So 04.09. 10:00 Jiskra Aš - Žlutice 3:4 (2:2)
    Ne 05.09. 10:00 Karlovy Vary B - Chodov 0:4 (0:2)
    Ne 05.09. 11:45 Sedlec - Hvězda Cheb 2:3 (0:1)
    Ne 05.09. 11:45 Ostrov - FC Cheb 8:5 (4:4)

    4.kolo

    So 11.09. 11:45 Mar. Lázně - Fr. Lázně 0:1 (0:1)
    So 11.09. 14:45 Sokolov B - FC Cheb 16:0 (6:0)
    Ne 12.09. 10:00 Hvězda Cheb - Karlovy Vary B 0:2 (0:1)
    Ne 12.09. 11:45 Žlutice - Ostrov 1:1 (1:1)
    Ne 12.09. 11:45 Chodov - Jiskra Aš 2:0 (2:0)

    5.kolo

    So 18.09. 10:00 Fr. Lázně - Sokolov B 0:2 (0:1)
    So 18.09. 11:45 Jiskra Aš - Hvězda Cheb 8:0 (3:0)
    Ne 19.09. 09:00 FC Cheb - Žlutice 2:5 (1:3)
    Ne 19.09. 10:00 Ostrov - Chodov 0:2 (0:0)
    Ne 19.09. 11:45 Sedlec - Mar. Lázně 1:2 (0:2)

    6.kolo

    So 25.09. 10:00 Fr. Lázně - Sedlec 8:1 (3:0)
    So 25.09. 11:45 Mar. Lázně - Karlovy Vary B 1:3 (0:3)
    So 25.09. 14:45 Sokolov B - Žlutice 4:0 (2:0)
    Ne 26.09. 10:00 Hvězda Cheb - Ostrov 0:3 (0:1)
    Ne 26.09. 11:45 Chodov - FC Cheb 9:0 (2:0)

    7.kolo

    So 02.10. 11:45 Jiskra Aš - Mar. Lázně 4:1 (4:0)
    Ne 03.10. 00:00 Karlovy Vary B - Fr. Lázně 3:3 (2:2)
    Ne 03.10. 09:00 FC Cheb - Hvězda Cheb 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 11:45 Sedlec - Sokolov B 0:11 (0:7)
    Ne 03.10. 11:45 Žlutice - Chodov 2:4 (0:2)

    8.kolo

    So 09.10. 10:00 Hvězda Cheb - Žlutice 1:1 (0:1)
    So 09.10. 10:00 Fr. Lázně - Jiskra Aš 6:2 (3:0)
    So 09.10. 11:45 Mar. Lázně - Ostrov 0:3 (0:2)
    So 09.10. 14:45 Sokolov B - Chodov 2:0 (1:0)
    Ne 10.10. 11:45 Sedlec - Karlovy Vary B 2:1 (0:1)

    9.kolo

    So 16.10. 11:45 Jiskra Aš - Sedlec 15:2 (8:0)
    Ne 17.10. 00:00 Karlovy Vary B - Sokolov B 2:6 (2:2)
    Ne 17.10. 09:00 FC Cheb - Mar. Lázně 0:3 (0:2)
    Ne 17.10. 10:00 Ostrov - Fr. Lázně 4:4 (3:2)
    Ne 17.10. 11:45 Chodov - Hvězda Cheb 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 23.10. 10:00 Fr. Lázně - FC Cheb 11:0 (6:0)
    So 23.10. 11:45 Mar. Lázně - Žlutice 1:0 (0:0)
    So 23.10. 14:45 Sokolov B - Hvězda Cheb 7:0 (3:0)
    Ne 24.10. 00:00 Karlovy Vary B - Jiskra Aš 7:9 (4:4)
    Ne 24.10. 11:45 Sedlec - Ostrov 0:5 (0:3)

    11.kolo

    So 30.10. 11:45 Jiskra Aš - Sokolov B 1:6 (1:2)
    Ne 31.10. 09:00 FC Cheb - Sedlec 4:2 (1:1)
    Ne 31.10. 10:00 Ostrov - Karlovy Vary B 10:0 (5:0)
    Ne 31.10. 11:45 Žlutice - Fr. Lázně 4:5 (2:3)
    Ne 31.10. 11:45 Chodov - Mar. Lázně 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 02.04. 00:00 Karlovy Vary B - Žlutice 5:3 (3:2)
    So 02.04. 00:00 Jiskra Aš - FC Cheb 7:2 (2:1)
    So 02.04. 00:00 Ostrov - Sokolov B 0:6 (0:3)
    So 02.04. 11:45 Fr. Lázně - Hvězda Cheb 7:0
    St 20.04. 16:00 Sedlec - Chodov 0:3 (0:1)

    14.kolo

    Ne 10.04. 00:00 FC Cheb - Ostrov 3:6 (2:3)
    Ne 10.04. 00:00 Žlutice - Jiskra Aš 0:2 (0:2)
    Ne 10.04. 00:00 Chodov - Karlovy Vary B 5:1 (1:1)
    Ne 10.04. 00:00 Sokolov B - Mar. Lázně 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 10:00 Hvězda Cheb - Sedlec 2:1 (2:1)

    15.kolo

    So 16.04. 10:00 Jiskra Aš - Chodov 1:7 (1:6)
    So 16.04. 10:30 FC Cheb - Sokolov B 0:5 (0:4)
    So 16.04. 11:45 Fr. Lázně - Mar. Lázně 9:2 (5:1)
    Ne 17.04. 13:30 Karlovy Vary B - Hvězda Cheb 10:0
    Ne 17.04. 13:45 Ostrov - Žlutice 6:3 (3:1)

    16.kolo

    So 23.04. 11:45 Mar. Lázně - Sedlec 3:3 (1:2)
    So 23.04. 13:00 Sokolov B - Fr. Lázně 3:2 (3:1)
    Ne 24.04. 10:00 Žlutice - FC Cheb 5:4 (3:4)
    Ne 24.04. 10:00 Chodov - Ostrov 4:2 (4:0)
    Ne 24.04. 10:00 Hvězda Cheb - Jiskra Aš 1:14 (1:9)

    17.kolo

    Ne 01.05. 00:00 Sedlec - Fr. Lázně 4:4 (0:2)
    Ne 01.05. 00:00 Karlovy Vary B - Mar. Lázně 7:3 (3:0)
    Ne 01.05. 00:00 FC Cheb - Chodov 1:5 (1:1)
    Ne 01.05. 00:00 Žlutice - Sokolov B 0:6 (0:3)
    Ne 01.05. 11:45 Ostrov - Hvězda Cheb 18:1 (8:0)

    19.kolo

    So 14.05. 10:00 Jiskra Aš - Fr. Lázně 2:3 (2:1)
    Ne 15.05. 10:00 Žlutice - Hvězda Cheb 0:1 (0:0)
    Ne 15.05. 10:00 Chodov - Sokolov B 2:0 (0:0)
    Ne 15.05. 11:45 Ostrov - Mar. Lázně 2:2 (2:0)
    Ne 15.05. 13:30 Karlovy Vary B - Sedlec 1:0 (1:0)

    18.kolo

    Ne 08.05. 00:00 Mar. Lázně - Jiskra Aš 3:2 (2:0)
    Ne 08.05. 00:00 Fr. Lázně - Karlovy Vary B 6:2 (5:0)
    Ne 08.05. 00:00 Sokolov B - Sedlec 10:0 (4:0)
    Ne 08.05. 10:00 Hvězda Cheb - FC Cheb 1:3 (0:1)
    Út 17.05. 16:00 Chodov - Žlutice 4:1

    20.kolo

    Ne 22.05. 00:00 Mar. Lázně - FC Cheb 2:1 (1:0)
    Ne 22.05. 00:00 Fr. Lázně - Ostrov 5:0 (1:0)
    Ne 22.05. 00:00 Sedlec - Jiskra Aš 1:9 (0:5)
    Ne 22.05. 00:00 Sokolov B - Karlovy Vary B 4:1 (2:0)
    Ne 22.05. 10:00 Hvězda Cheb - Chodov 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 28.05. 00:00 Jiskra Aš - Karlovy Vary B 4:4 (2:4)
    So 28.05. 00:00 FC Cheb - Fr. Lázně 2:7 (2:5)
    Ne 29.05. 00:00 Ostrov - Sedlec 9:1 (5:1)
    Ne 29.05. 00:00 Žlutice - Mar. Lázně 0:2 (0:0)
    Ne 29.05. 10:00 Hvězda Cheb - Sokolov B 0:3 (0:2)

    22.kolo

    So 04.06. 00:00 Mar. Lázně - Chodov 0:2 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Fr. Lázně - Žlutice 12:0 (7:0)
    So 04.06. 00:00 Sedlec - FC Cheb 3:4 (3:1)
    So 04.06. 00:00 Karlovy Vary B - Ostrov 1:2 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Sokolov B - Jiskra Aš 25:0 (10:0)

    12.kolo

    Ne 12.06. 00:00 Ostrov - Jiskra Aš 2:5 (1:3)
    Ne 12.06. 00:00 FC Cheb - Karlovy Vary B 2:6 (2:1)
    Ne 12.06. 00:00 Žlutice - Sedlec 2:3 (0:2)
    Ne 12.06. 00:00 Chodov - Fr. Lázně 3:2 (2:1)
    Ne 12.06. 10:00 Hvězda Cheb - Mar. Lázně 2:2 (2:1)
    Správce soutěže: Zdeněk Volf

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 19 0 1 132:8 57
    2. 20 19 0 1 75:14 57
    3. 20 13 3 4 99:36 42
    4. 20 11 1 8 104:81 34
    5. 20 10 3 7 84:58 33
    6. 20 8 3 9 72:66 27
    7. 20 7 3 10 32:52 24
    8. 20 4 2 14 17:93 14
    9. 20 3 4 13 34:69 13
    10. 20 2 3 15 27:109 9
    11. 20 3 0 17 35:125 9

    Nejčtenější ze sportu