Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2191
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4592
    Týden:
    45
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 19.08. 00:00 Vejprnice - Č. Budějovice B 2:1
    So 19.08. 00:00 Sedlčany - Viktoria Plzeň B 2:0
    So 19.08. 00:00 Petřín Plzeň - Český Krumlov 0:3
    So 19.08. 00:00 Hořovicko - Viktoria Žižkov 3:1
    So 19.08. 00:00 Tábor - Rokycany 6:1
    So 19.08. 00:00 Slavia Praha B - Čtyři Dvory 3:3 (3:2)
    So 19.08. 00:00 Klatovy - Strakonice 2:1

    4.kolo

    So 26.08. 00:00 Č. Budějovice B - Strakonice 2:0
    So 26.08. 00:00 Čtyři Dvory - Klatovy 2:1
    So 26.08. 00:00 Rokycany - Slavia Praha B 4:7 (0:4)
    So 26.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Tábor 2:0
    So 26.08. 00:00 Český Krumlov - Hořovicko 2:2
    So 26.08. 00:00 Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň 5:1
    So 26.08. 00:00 Vejprnice - Sedlčany 2:2

    5.kolo

    So 02.09. 00:00 Sedlčany - Č. Budějovice B 7:0
    So 02.09. 00:00 Petřín Plzeň - Vejprnice 0:3
    So 02.09. 00:00 Hořovicko - Viktoria Plzeň B 3:0
    So 02.09. 00:00 Tábor - Český Krumlov 2:0
    So 02.09. 00:00 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    So 02.09. 00:00 Klatovy - Rokycany 1:1
    So 02.09. 00:00 Strakonice - Čtyři Dvory 0:6

    6.kolo

    So 09.09. 00:00 Č. Budějovice B - Čtyři Dvory 4:0
    So 09.09. 00:00 Rokycany - Strakonice 8:3
    So 09.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Klatovy 5:0
    So 09.09. 00:00 Český Krumlov - Slavia Praha B 1:2 (1:0)
    So 09.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Tábor 3:3
    So 09.09. 00:00 Vejprnice - Hořovicko 0:4
    So 09.09. 00:00 Sedlčany - Petřín Plzeň 4:0

    7.kolo

    So 16.09. 00:00 Petřín Plzeň - Č. Budějovice B 0:2 (0:2)
    So 16.09. 00:00 Hořovicko - Sedlčany 2:1 (2:0)
    So 16.09. 00:00 Tábor - Vejprnice 4:1
    So 16.09. 00:00 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Klatovy - Český Krumlov 2:0
    So 16.09. 00:00 Strakonice - Viktoria Žižkov 1:2
    So 16.09. 00:00 Čtyři Dvory - Rokycany 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 23.09. 00:00 Č. Budějovice B - Rokycany 1:3 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Čtyři Dvory 3:0
    So 23.09. 00:00 Český Krumlov - Strakonice 4:1
    So 23.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Klatovy 2:0
    So 23.09. 00:00 Vejprnice - Slavia Praha B 0:5
    So 23.09. 00:00 Sedlčany - Tábor 2:1 (0:1)
    So 23.09. 00:00 Petřín Plzeň - Hořovicko 0:6

    1.kolo

    St 13.09. 00:00 Hořovicko - Čtyři Dvory 2:2 (0:1)
    St 27.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Č. Budějovice B 3:0 (1:0)
    St 27.09. 00:00 Vejprnice - Český Krumlov 2:2 (0:1)
    St 27.09. 00:00 Sedlčany - Viktoria Žižkov 2:1
    St 27.09. 00:00 Petřín Plzeň - Rokycany 1:8
    St 27.09. 00:00 Tábor - Strakonice 2:1
    St 27.09. 00:00 Slavia Praha B - Klatovy 5:0 (2:0)

    9.kolo

    So 30.09. 00:00 Hořovicko - Č. Budějovice B 5:1 (1:1)
    So 30.09. 00:00 Tábor - Petřín Plzeň 3:1 (2:0)
    So 30.09. 00:00 Slavia Praha B - Sedlčany 4:0 (2:0)
    So 30.09. 00:00 Klatovy - Vejprnice 0:3 (0:1)
    So 30.09. 00:00 Strakonice - Viktoria Plzeň B 1:1 (1:1)
    So 30.09. 00:00 Čtyři Dvory - Český Krumlov 0:1 (0:1)
    So 30.09. 00:00 Rokycany - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 00:00 Č. Budějovice B - Viktoria Žižkov 2:3 (2:0)
    So 07.10. 00:00 Český Krumlov - Rokycany 1:0 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Čtyři Dvory 1:0
    So 07.10. 00:00 Vejprnice - Strakonice 3:1
    So 07.10. 00:00 Sedlčany - Klatovy 5:0
    So 07.10. 00:00 Petřín Plzeň - Slavia Praha B 2:3 (2:0)
    So 07.10. 00:00 Hořovicko - Tábor 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 14.10. 00:00 Tábor - Č. Budějovice B 3:3 (2:1)
    So 14.10. 00:00 Slavia Praha B - Hořovicko 3:4 (2:2)
    So 14.10. 00:00 Klatovy - Petřín Plzeň 0:1 (0:0)
    So 14.10. 00:00 Strakonice - Sedlčany 0:6
    So 14.10. 00:00 Čtyři Dvory - Vejprnice 2:0 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Rokycany - Viktoria Plzeň B 3:2 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Český Krumlov 3:1 (0:1)

    12.kolo

    So 21.10. 00:00 Č. Budějovice B - Český Krumlov 0:4 (0:1)
    So 21.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    So 21.10. 00:00 Vejprnice - Rokycany 1:1 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Sedlčany - Čtyři Dvory 5:0
    So 21.10. 00:00 Petřín Plzeň - Strakonice 4:0
    So 21.10. 00:00 Hořovicko - Klatovy 5:0
    So 21.10. 00:00 Tábor - Slavia Praha B 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 28.10. 00:00 Slavia Praha B - Č. Budějovice B 2:1 (0:1)
    So 28.10. 00:00 Klatovy - Tábor 1:0 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Strakonice - Hořovicko 1:6
    So 28.10. 00:00 Čtyři Dvory - Petřín Plzeň 0:2 (0:1)
    So 28.10. 00:00 Rokycany - Sedlčany 2:3
    So 28.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Vejprnice 3:0 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Český Krumlov - Viktoria Plzeň B 1:2

    2.kolo

    So 04.11. 00:00 Č. Budějovice B - Klatovy 3:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Strakonice - Slavia Praha B 1:3
    So 04.11. 00:00 Čtyři Dvory - Tábor 3:2
    So 04.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Petřín Plzeň 7:0
    So 04.11. 00:00 Český Krumlov - Sedlčany 0:4 (0:1)
    Ne 05.11. 00:00 Rokycany - Hořovicko 1:8 (1:5)
    Ne 05.11. 00:00 Viktoria Plzeň B - Vejprnice 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 24.03. 00:00 Č. Budějovice B - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Český Krumlov - Vejprnice 2:3 (0:2)
    So 24.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Sedlčany 3:1 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Rokycany - Petřín Plzeň 1:2
    So 24.03. 00:00 Čtyři Dvory - Hořovicko 0:3 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Strakonice - Tábor 1:1 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Klatovy - Slavia Praha B 5:2

    15.kolo

    So 31.03. 00:00 Klatovy - Č. Budějovice B 0:2
    So 31.03. 00:00 Slavia Praha B - Strakonice 4:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Tábor - Čtyři Dvory 3:2
    So 31.03. 00:00 Hořovicko - Rokycany 7:0
    So 31.03. 00:00 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 1:2
    So 31.03. 00:00 Sedlčany - Český Krumlov 3:0
    So 31.03. 00:00 Vejprnice - Viktoria Plzeň B 1:0 (1:0)

    16.kolo

    Čt 05.04. 00:00 Čtyři Dvory - Slavia Praha B 2:2
    So 07.04. 00:00 Č. Budějovice B - Vejprnice 3:2 (1:2)
    So 07.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Sedlčany 5:2
    So 07.04. 00:00 Český Krumlov - Petřín Plzeň 0:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Hořovicko 2:1 (1:1)
    So 07.04. 00:00 Rokycany - Tábor 1:0 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Strakonice - Klatovy 3:4 (1:1)

    17.kolo

    So 14.04. 00:00 Strakonice - Č. Budějovice B 0:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Klatovy - Čtyři Dvory 0:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Slavia Praha B - Rokycany 8:0 (4:0)
    So 14.04. 00:00 Tábor - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Hořovicko - Český Krumlov 3:0
    So 14.04. 00:00 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 1:0
    So 14.04. 00:00 Sedlčany - Vejprnice 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 21.04. 00:00 Č. Budějovice B - Sedlčany 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Vejprnice - Petřín Plzeň 1:1 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Hořovicko 2:7 (0:4)
    So 21.04. 00:00 Český Krumlov - Tábor 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 2:5
    So 21.04. 00:00 Rokycany - Klatovy 1:4 (0:2)
    So 21.04. 00:00 Čtyři Dvory - Strakonice 4:1

    19.kolo

    So 28.04. 00:00 Čtyři Dvory - Č. Budějovice B 2:0 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Strakonice - Rokycany 0:1 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Klatovy - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Slavia Praha B - Český Krumlov 5:0
    So 28.04. 00:00 Tábor - Viktoria Plzeň B 2:2 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Hořovicko - Vejprnice 5:0
    So 28.04. 00:00 Petřín Plzeň - Sedlčany 1:5 (0:4)

    20.kolo

    So 05.05. 00:00 Č. Budějovice B - Petřín Plzeň 3:0
    So 05.05. 00:00 Sedlčany - Hořovicko 0:2 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Vejprnice - Tábor 3:0
    So 05.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 0:2
    So 05.05. 00:00 Český Krumlov - Klatovy 1:1 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Strakonice 4:1
    So 05.05. 00:00 Rokycany - Čtyři Dvory 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 12.05. 00:00 Rokycany - Č. Budějovice B 2:1 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Čtyři Dvory - Viktoria Žižkov 1:2
    So 12.05. 00:00 Strakonice - Český Krumlov 2:2
    So 12.05. 00:00 Klatovy - Viktoria Plzeň B 2:4
    So 12.05. 00:00 Slavia Praha B - Vejprnice 1:3 (0:2)
    So 12.05. 00:00 Tábor - Sedlčany 1:2 (1:1)
    So 12.05. 00:00 Hořovicko - Petřín Plzeň 5:0

    22.kolo

    So 19.05. 00:00 Č. Budějovice B - Hořovicko 0:3 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Petřín Plzeň - Tábor 1:4 (0:2)
    So 19.05. 00:00 Sedlčany - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Vejprnice - Klatovy 2:1 (1:1)
    So 19.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Strakonice 1:1 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Český Krumlov - Čtyři Dvory 2:3 (1:1)
    So 19.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Rokycany 4:0 (3:0)

    23.kolo

    Út 22.05. 00:00 Slavia Praha B - Petřín Plzeň 7:0 (3:0)
    So 26.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Č. Budějovice B 2:1
    So 26.05. 00:00 Rokycany - Český Krumlov 2:0 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Čtyři Dvory - Viktoria Plzeň B 2:1
    So 26.05. 00:00 Strakonice - Vejprnice 1:2 (0:2)
    So 26.05. 00:00 Klatovy - Sedlčany 3:2 (2:1)
    So 26.05. 00:00 Tábor - Hořovicko 1:1

    24.kolo

    So 02.06. 00:00 Č. Budějovice B - Tábor 3:2 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Hořovicko - Slavia Praha B 1:4
    So 02.06. 00:00 Petřín Plzeň - Klatovy 0:4 (0:3)
    So 02.06. 00:00 Sedlčany - Strakonice 6:1
    So 02.06. 00:00 Vejprnice - Čtyři Dvory 2:2 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Rokycany 2:1 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Český Krumlov - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

    25.kolo

    St 06.06. 00:00 Slavia Praha B - Tábor 2:0 (1:0)
    So 09.06. 00:00 Český Krumlov - Č. Budějovice B 1:4 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 5:0 (2:0)
    So 09.06. 00:00 Rokycany - Vejprnice 1:3 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Čtyři Dvory - Sedlčany 3:1 (2:0)
    So 09.06. 00:00 Strakonice - Petřín Plzeň 2:2
    So 09.06. 00:00 Klatovy - Hořovicko 3:3 (3:0)

    26.kolo

    So 16.06. 00:00 Č. Budějovice B - Slavia Praha B 1:3 (0:1)
    So 16.06. 00:00 Tábor - Klatovy 2:1 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Hořovicko - Strakonice 7:1 (2:1)
    So 16.06. 00:00 Petřín Plzeň - Čtyři Dvory 2:4 (2:1)
    So 16.06. 00:00 Sedlčany - Rokycany 2:0 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Vejprnice - Viktoria Žižkov 3:2 (1:1)
    So 16.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Český Krumlov 7:1 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 102:26 64
    2. 26 17 4 5 83:34 55
    3. 26 18 0 8 64:30 54
    4. 26 16 3 7 71:31 51
    5. 26 12 5 9 47:43 41
    6. 26 12 5 9 42:50 41
    7. 26 11 4 11 46:44 37
    8. 26 9 7 10 46:42 34
    9. 26 10 3 13 39:49 33
    10. 26 9 4 13 37:56 31
    11. 26 9 2 15 44:72 29
    12. 26 6 6 14 30:53 24
    13. 26 5 3 18 23:82 18
    14. 26 0 6 20 25:87 6

    Nejčtenější ze sportu