Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 217
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2762
    Týden:
    11
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 00:00 FC Dubany - Lukavec B 1:0
    So 14.08. 00:00 Travčice B - Podsedice 1:1 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Úpohlavy - Třebenice 3:0
    So 14.08. 00:00 Třebívlice - Sulejovice 1:3

    2.kolo

    So 21.08. 00:00 Lukavec B - Sulejovice 3:0
    So 21.08. 00:00 Třebenice - Ceara SC 8:0
    So 21.08. 00:00 Podsedice - Úpohlavy 1:1
    So 21.08. 00:00 FC Dubany - Travčice B 4:1 (4:0)

    4.kolo

    So 04.09. 00:00 Třebenice - Sulejovice 1:0 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Podsedice - Třebívlice 2:2 (0:2)
    So 04.09. 00:00 FC Dubany - Ceara SC 3:0
    So 04.09. 00:00 Travčice B - Úpohlavy 3:2 (2:0)

    5.kolo

    So 11.09. 00:00 Úpohlavy - Lukavec B 7:2 (3:0)
    So 11.09. 00:00 Ceara SC - Travčice B 1:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Třebívlice - FC Dubany 2:2 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Sulejovice - Podsedice 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 18.09. 00:00 Lukavec B - Třebenice 1:3 (0:0)
    So 18.09. 00:00 FC Dubany - Sulejovice 4:2 (2:1)
    So 18.09. 00:00 Travčice B - Třebívlice 2:2 (2:1)
    So 18.09. 00:00 Úpohlavy - Ceara SC 6:1 (2:0)

    7.kolo

    So 25.09. 00:00 Ceara SC - Lukavec B 0:1 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Třebívlice - Úpohlavy 1:4 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Sulejovice - Travčice B 3:2 (2:1)
    So 25.09. 00:00 Třebenice - Podsedice 1:5 (0:3)

    8.kolo

    So 02.10. 00:00 Lukavec B - Podsedice 2:3
    So 02.10. 00:00 FC Dubany - Třebenice 5:3 (3:0)
    So 02.10. 00:00 Úpohlavy - Sulejovice 3:0 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Ceara SC - Třebívlice 0:4 (0:2)

    10.kolo

    So 16.04. 00:00 Lukavec B - FC Dubany 3:2 (2:0)
    So 16.04. 00:00 Podsedice - Travčice B 1:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Třebenice - Úpohlavy 1:5 (0:2)
    So 16.04. 00:00 Sulejovice - Třebívlice 1:2 (1:2)

    11.kolo

    So 23.04. 00:00 Sulejovice - Lukavec B 0:3 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Ceara SC - Třebenice 1:2 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Úpohlavy - Podsedice 1:2 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Travčice B - FC Dubany 2:1 (0:1)

    12.kolo

    So 30.04. 00:00 Lukavec B - Travčice B 0:1 (0:0)
    So 30.04. 00:00 FC Dubany - Úpohlavy 1:1 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Podsedice - Ceara SC 0:0
    So 30.04. 00:00 Třebenice - Třebívlice 0:0

    3.kolo

    So 28.08. 00:00 Travčice B - Lukavec B 2:2 (0:1)
    So 28.08. 00:00 Úpohlavy - FC Dubany 3:3
    So 28.08. 00:00 Ceara SC - Podsedice 0:2
    So 28.08. 00:00 Třebívlice - Třebenice 2:0

    9.kolo

    So 09.10. 00:00 Třebívlice - Lukavec B 0:1 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Sulejovice - Ceara SC 2:1 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Třebenice - Travčice B 2:1 (1:1)
    So 09.10. 00:00 Podsedice - FC Dubany 2:4 (0:2)

    13.kolo

    So 07.05. 00:00 Sulejovice - Třebenice 3:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Třebívlice - Podsedice 2:2 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Ceara SC - FC Dubany 0:5 (0:2)
    So 07.05. 00:00 Úpohlavy - Travčice B 3:1 (1:0)

    14.kolo

    So 14.05. 00:00 Lukavec B - Úpohlavy 3:5 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Travčice B - Ceara SC 4:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 FC Dubany - Třebívlice 1:1 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Podsedice - Sulejovice 5:1 (2:1)

    15.kolo

    So 21.05. 00:00 Třebenice - Lukavec B 1:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Sulejovice - FC Dubany 3:4 (0:3)
    So 21.05. 00:00 Třebívlice - Travčice B 1:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Ceara SC - Úpohlavy 0:3 (0:0)

    16.kolo

    So 28.05. 00:00 Lukavec B - Ceara SC 6:0 (3:0)
    So 28.05. 00:00 Úpohlavy - Třebívlice 6:1 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Travčice B - Sulejovice 5:0 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Podsedice - Třebenice 1:4 (0:2)

    17.kolo

    So 04.06. 00:00 Podsedice - Lukavec B 2:4 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Třebenice - FC Dubany 5:2 (2:1)
    So 04.06. 00:00 Sulejovice - Úpohlavy 1:5 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Třebívlice - Ceara SC 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 11.06. 00:00 Lukavec B - Třebívlice 1:0 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Ceara SC - Sulejovice 3:1 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Travčice B - Třebenice 0:1 (0:0)
    So 11.06. 00:00 FC Dubany - Podsedice 3:2 (3:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 11 3 2 58:21 36
    2. 16 9 4 3 45:30 31
    3. 16 9 1 6 32:29 28
    4. 16 8 1 7 32:27 25
    5. 16 5 7 4 32:28 22
    6. 16 5 5 6 27:24 20
    7. 16 3 7 6 21:28 16
    8. 16 4 1 11 21:43 13
    9. 16 3 1 12 9:47 10

    Nejčtenější ze sportu