Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2120
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6309
    Týden:
    29
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 00:00 SK Kladno - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Meteor - Slavia Praha B 2:1
    So 12.08. 00:00 Jablonec - Č. Budějovice B 1:0
    So 12.08. 00:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň B 1:1
    So 12.08. 00:00 1.FK Příbram B - Čáslav 0:2
    So 12.08. 00:00 H. Králové B - Ml. Boleslav 1:0
    So 12.08. 00:00 Sparta Praha B - Teplice B 2:1
    So 12.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha 1:0

    3.kolo

    So 19.08. 00:00 Motorlet Praha - SK Kladno 3:1
    So 19.08. 00:00 Teplice B - Viktoria Žižkov 2:0
    So 19.08. 00:00 Ml. Boleslav - Sparta Praha B 1:2
    So 19.08. 00:00 Čáslav - H. Králové B 0:2
    So 19.08. 00:00 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram B 3:1
    So 19.08. 00:00 Č. Budějovice B - Mostecký FK 0:1
    So 19.08. 00:00 Slavia Praha B - Jablonec 3:2
    So 19.08. 00:00 Slovan Liberec - Meteor 2:1

    1.kolo

    St 23.08. 00:00 Viktoria Žižkov - SK Kladno 0:2 (0:0)
    St 23.08. 00:00 Motorlet Praha - Sparta Praha B 3:2 (2:0)
    St 23.08. 00:00 Teplice B - H. Králové B 1:3 (1:1)
    St 23.08. 00:00 Čáslav - Mostecký FK 2:2
    St 23.08. 00:00 Viktoria Plzeň B - Jablonec 2:0 (2:0)
    St 23.08. 00:00 Č. Budějovice B - Meteor 2:3 (2:1)
    St 23.08. 00:00 Slavia Praha B - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    St 30.08. 00:00 Ml. Boleslav - 1.FK Příbram B 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 26.08. 00:00 SK Kladno - Meteor 1:1
    So 26.08. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Mostecký FK - Slavia Praha B 2:1 (1:0)
    So 26.08. 00:00 1.FK Příbram B - Č. Budějovice B 1:5
    So 26.08. 00:00 H. Králové B - Viktoria Plzeň B 5:0 (2:0)
    So 26.08. 00:00 Sparta Praha B - Čáslav 3:1
    So 26.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Ml. Boleslav 0:1
    So 26.08. 00:00 Motorlet Praha - Teplice B 2:2

    5.kolo

    So 02.09. 00:00 Teplice B - SK Kladno 3:0
    So 02.09. 00:00 Ml. Boleslav - Motorlet Praha 2:1 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Čáslav - Viktoria Žižkov 4:2 (3:0)
    So 02.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B 1:3
    So 02.09. 00:00 Č. Budějovice B - H. Králové B 0:0 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 4:0
    So 02.09. 00:00 Slovan Liberec - Mostecký FK 2:1 (2:0)
    So 02.09. 00:00 Meteor - Jablonec 5:0 (1:0)

    6.kolo

    So 09.09. 00:00 SK Kladno - Jablonec 2:1 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Mostecký FK - Meteor 3:1 (2:0)
    So 09.09. 00:00 1.FK Příbram B - Slovan Liberec 0:2 (0:2)
    So 09.09. 00:00 H. Králové B - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Sparta Praha B - Č. Budějovice B 1:2
    So 09.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 2:3
    So 09.09. 00:00 Motorlet Praha - Čáslav 0:1
    So 09.09. 00:00 Teplice B - Ml. Boleslav 0:2

    7.kolo

    So 16.09. 00:00 Ml. Boleslav - SK Kladno 1:1
    So 16.09. 00:00 Čáslav - Teplice B 0:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 0:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Č. Budějovice B - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    So 16.09. 00:00 Slavia Praha B - Sparta Praha B 2:5
    So 16.09. 00:00 Slovan Liberec - H. Králové B 1:2 (0:2)
    So 16.09. 00:00 Meteor - 1.FK Příbram B 3:0 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Jablonec - Mostecký FK 0:2 (0:0)

    8.kolo

    So 23.09. 00:00 SK Kladno - Mostecký FK 3:2 (0:1)
    So 23.09. 00:00 1.FK Příbram B - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 H. Králové B - Meteor 2:1 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Sparta Praha B - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 0:6 (0:5)
    So 23.09. 00:00 Motorlet Praha - Č. Budějovice B 1:1 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Teplice B - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Ml. Boleslav - Čáslav 1:2 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 00:00 Čáslav - SK Kladno 1:0
    So 30.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Ml. Boleslav 2:4
    So 30.09. 00:00 Č. Budějovice B - Teplice B 0:2
    So 30.09. 00:00 Slavia Praha B - Motorlet Praha 0:4
    So 30.09. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 3:0
    So 30.09. 00:00 Meteor - Sparta Praha B 4:0 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Jablonec - H. Králové B 0:3 (0:2)
    So 30.09. 00:00 Mostecký FK - 1.FK Příbram B 3:2 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 00:00 SK Kladno - 1.FK Příbram B 2:0
    So 07.10. 00:00 H. Králové B - Mostecký FK 2:1
    So 07.10. 00:00 Sparta Praha B - Jablonec 6:1 (3:0)
    So 07.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Meteor 1:3 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Motorlet Praha - Slovan Liberec 2:2 (2:0)
    So 07.10. 00:00 Teplice B - Slavia Praha B 2:2
    So 07.10. 00:00 Ml. Boleslav - Č. Budějovice B 3:0 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Čáslav - Viktoria Plzeň B 3:1 (1:1)

    11.kolo

    So 14.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - SK Kladno 0:2
    So 14.10. 00:00 Č. Budějovice B - Čáslav 0:2
    So 14.10. 00:00 Slavia Praha B - Ml. Boleslav 1:2
    So 14.10. 00:00 Slovan Liberec - Teplice B 1:2
    So 14.10. 00:00 Meteor - Motorlet Praha 1:2 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 5:0 (3:0)
    So 14.10. 00:00 Mostecký FK - Sparta Praha B 0:4 (0:1)
    So 14.10. 00:00 1.FK Příbram B - H. Králové B 1:1 (0:0)

    12.kolo

    20.10. 00:00 SK Kladno - H. Králové B 2:1
    20.10. 00:00 Sparta Praha B - 1.FK Příbram B 4:1 (0:1)
    20.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 1:5
    20.10. 00:00 Motorlet Praha - Jablonec 1:1 (1:1)
    20.10. 00:00 Teplice B - Meteor 2:1 (0:0)
    20.10. 00:00 Ml. Boleslav - Slovan Liberec 3:1 (2:1)
    20.10. 00:00 Čáslav - Slavia Praha B 1:2 (0:2)
    20.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Č. Budějovice B 0:1

    13.kolo

    27.10. 00:00 Č. Budějovice B - SK Kladno 0:2
    27.10. 00:00 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 3:3
    27.10. 00:00 Slovan Liberec - Čáslav 3:1 (0:1)
    27.10. 00:00 Meteor - Ml. Boleslav 3:1 (1:1)
    27.10. 00:00 Jablonec - Teplice B 1:0 (1:0)
    27.10. 00:00 Mostecký FK - Motorlet Praha 4:0
    27.10. 00:00 1.FK Příbram B - Viktoria Žižkov 0:1
    27.10. 00:00 H. Králové B - Sparta Praha B 4:1 (3:1)

    14.kolo

    03.11. 00:00 SK Kladno - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    03.11. 00:00 Viktoria Žižkov - H. Králové B 0:1 (0:0)
    03.11. 00:00 Motorlet Praha - 1.FK Příbram B 1:0
    03.11. 00:00 Teplice B - Mostecký FK 5:2
    03.11. 00:00 Ml. Boleslav - Jablonec 4:1 (3:0)
    03.11. 00:00 Čáslav - Meteor 0:0 (0:0)
    03.11. 00:00 Viktoria Plzeň B - Slovan Liberec 1:3
    03.11. 00:00 Č. Budějovice B - Slavia Praha B 0:2

    15.kolo

    So 11.11. 00:00 Slavia Praha B - SK Kladno 0:1
    So 11.11. 00:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice B 4:0 (1:0)
    So 11.11. 00:00 Meteor - Viktoria Plzeň B 3:3 (1:1)
    So 11.11. 00:00 Jablonec - Čáslav 3:2 (1:1)
    So 11.11. 00:00 Mostecký FK - Ml. Boleslav 0:2 (0:0)
    So 11.11. 00:00 1.FK Příbram B - Teplice B 0:4 (0:2)
    So 11.11. 00:00 H. Králové B - Motorlet Praha 4:2 (1:1)
    So 11.11. 00:00 Sparta Praha B - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 10.03. 00:00 SK Kladno - Viktoria Žižkov 2:1 (2:0)
    So 10.03. 00:00 Sparta Praha B - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    So 10.03. 00:00 H. Králové B - Teplice B 3:0 (0:0)
    So 10.03. 00:00 1.FK Příbram B - Ml. Boleslav 0:9 (0:4)
    So 10.03. 00:00 Mostecký FK - Čáslav 1:1
    So 10.03. 00:00 Jablonec - Viktoria Plzeň B 1:3
    So 10.03. 00:00 Meteor - Č. Budějovice B 1:1 (0:1)
    So 10.03. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha B 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 17.03. 00:00 Slovan Liberec - SK Kladno 2:0 (0:0)
    So 17.03. 00:00 Slavia Praha B - Meteor 0:1
    So 17.03. 00:00 Č. Budějovice B - Jablonec 2:0
    So 17.03. 00:00 Viktoria Plzeň B - Mostecký FK 1:3
    So 17.03. 00:00 Čáslav - 1.FK Příbram B 1:2 (1:0)
    So 17.03. 00:00 Ml. Boleslav - H. Králové B 1:0
    So 17.03. 00:00 Teplice B - Sparta Praha B 6:0
    So 17.03. 00:00 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 24.03. 00:00 SK Kladno - Motorlet Praha 2:3 (1:2)
    So 24.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Teplice B 0:1 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Sparta Praha B - Ml. Boleslav 0:2 (0:0)
    So 24.03. 00:00 H. Králové B - Čáslav 2:2 (0:0)
    So 24.03. 00:00 1.FK Příbram B - Viktoria Plzeň B 0:1
    So 24.03. 00:00 Mostecký FK - Č. Budějovice B 2:1 (1:1)
    So 24.03. 00:00 Jablonec - Slavia Praha B 2:3 (1:2)
    So 24.03. 00:00 Meteor - Slovan Liberec 0:3 (0:2)

    19.kolo

    So 31.03. 00:00 Meteor - SK Kladno 0:1 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Slavia Praha B - Mostecký FK 5:0 (3:0)
    So 31.03. 00:00 Č. Budějovice B - 1.FK Příbram B 1:0 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Viktoria Plzeň B - H. Králové B 2:4 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Čáslav - Sparta Praha B 1:2
    So 31.03. 00:00 Ml. Boleslav - Viktoria Žižkov 5:2 (2:1)
    So 31.03. 00:00 Teplice B - Motorlet Praha 4:0 (2:0)

    20.kolo

    So 07.04. 00:00 SK Kladno - Teplice B 2:4 (0:2)
    So 07.04. 00:00 Motorlet Praha - Ml. Boleslav 1:1
    So 07.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Čáslav 0:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Sparta Praha B - Viktoria Plzeň B 0:2
    So 07.04. 00:00 H. Králové B - Č. Budějovice B 3:1 (1:1)
    So 07.04. 00:00 1.FK Příbram B - Slavia Praha B 0:4
    So 07.04. 00:00 Mostecký FK - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Jablonec - Meteor 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 14.04. 00:00 Jablonec - SK Kladno 4:0
    So 14.04. 00:00 Meteor - Mostecký FK 1:1
    So 14.04. 00:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram B 2:1 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Slavia Praha B - H. Králové B 0:2 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Č. Budějovice B - Sparta Praha B 2:0
    So 14.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Čáslav - Motorlet Praha 1:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Ml. Boleslav - Teplice B 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 21.04. 00:00 SK Kladno - Ml. Boleslav 1:1 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Teplice B - Čáslav 1:0
    So 21.04. 00:00 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B 1:1
    So 21.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Č. Budějovice B 0:2
    So 21.04. 00:00 Sparta Praha B - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 H. Králové B - Slovan Liberec 3:4 (1:2)
    So 21.04. 00:00 1.FK Příbram B - Meteor 0:1 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Mostecký FK - Jablonec 4:3 (3:3)

    23.kolo

    So 28.04. 00:00 Mostecký FK - SK Kladno 0:3 (0:2)
    So 28.04. 00:00 Jablonec - 1.FK Příbram B 4:1 (2:0)
    So 28.04. 00:00 Meteor - H. Králové B 1:5 (0:2)
    So 28.04. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha B 4:0 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov 3:0
    So 28.04. 00:00 Č. Budějovice B - Motorlet Praha 4:1
    So 28.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Teplice B 2:2
    So 28.04. 00:00 Čáslav - Ml. Boleslav 3:0

    24.kolo

    So 05.05. 00:00 SK Kladno - Čáslav 2:3
    So 05.05. 00:00 Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň B 6:1 (3:1)
    So 05.05. 00:00 Teplice B - Č. Budějovice B 3:0
    So 05.05. 00:00 Motorlet Praha - Slavia Praha B 0:3 (0:2)
    So 05.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Sparta Praha B - Meteor 1:0 (1:0)
    So 05.05. 00:00 H. Králové B - Jablonec 2:3 (1:1)
    So 05.05. 00:00 1.FK Příbram B - Mostecký FK 5:2

    25.kolo

    So 12.05. 00:00 1.FK Příbram B - SK Kladno 0:4 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Mostecký FK - H. Králové B 0:1 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Jablonec - Sparta Praha B 5:1
    So 12.05. 00:00 Meteor - Viktoria Žižkov 4:1 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Slovan Liberec - Motorlet Praha 3:0 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Slavia Praha B - Teplice B 3:1 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Č. Budějovice B - Ml. Boleslav 2:0
    So 12.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Čáslav 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 19.05. 00:00 SK Kladno - Viktoria Plzeň B 0:2
    So 19.05. 00:00 Čáslav - Č. Budějovice B 2:1 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Ml. Boleslav - Slavia Praha B 1:6
    So 19.05. 00:00 Teplice B - Slovan Liberec 0:2
    So 19.05. 00:00 Motorlet Praha - Meteor 1:8
    So 19.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Sparta Praha B - Mostecký FK 0:3
    So 19.05. 00:00 H. Králové B - 1.FK Příbram B 7:1 (2:1)

    27.kolo

    St 23.05. 00:00 H. Králové B - SK Kladno 5:0 (2:0)
    St 23.05. 00:00 1.FK Příbram B - Sparta Praha B 3:2 (2:1)
    St 23.05. 00:00 Slovan Liberec - Ml. Boleslav 3:2
    St 23.05. 00:00 Č. Budějovice B - Viktoria Plzeň B 4:0 (3:0)
    Čt 24.05. 00:00 Slavia Praha B - Čáslav 2:1
    25.05. 00:00 Jablonec - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 1:2 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Meteor - Teplice B 1:4

    28.kolo

    So 02.06. 00:00 SK Kladno - Č. Budějovice B 1:2
    So 02.06. 00:00 Čáslav - Slovan Liberec 0:1
    So 02.06. 00:00 Motorlet Praha - Mostecký FK 0:1 (0:1)
    So 02.06. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram B 1:1
    Ne 03.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 2:3 (2:2)
    Ne 03.06. 00:00 Ml. Boleslav - Meteor 6:4 (1:1)
    Ne 03.06. 00:00 Teplice B - Jablonec 2:1 (1:0)
    Ne 03.06. 00:00 Sparta Praha B - H. Králové B 2:3 (1:0)

    29.kolo

    So 09.06. 00:00 Sparta Praha B - SK Kladno 1:0
    So 09.06. 00:00 H. Králové B - Viktoria Žižkov 4:0 (1:0)
    So 09.06. 00:00 1.FK Příbram B - Motorlet Praha 5:1 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Mostecký FK - Teplice B 2:3 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Jablonec - Ml. Boleslav 0:3 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Meteor - Čáslav 1:3
    So 09.06. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň B 3:0 (1:0)
    So 09.06. 00:00 Slavia Praha B - Č. Budějovice B 3:1

    30.kolo

    So 16.06. 00:00 SK Kladno - Slavia Praha B 1:2
    So 16.06. 00:00 Č. Budějovice B - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Meteor 1:2 (0:1)
    So 16.06. 00:00 Čáslav - Jablonec 1:3 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Ml. Boleslav - Mostecký FK 1:1 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Teplice B - 1.FK Příbram B 3:1 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Motorlet Praha - H. Králové B 1:0 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha B 2:5 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 4 5 75:28 67
    2. 30 19 7 4 57:25 64
    3. 30 18 4 8 63:35 58
    4. 30 18 4 8 69:41 58
    5. 30 17 4 9 67:38 55
    6. 30 14 3 13 51:56 45
    7. 30 12 6 12 58:49 42
    8. 30 12 6 12 51:54 42
    9. 30 12 5 13 38:43 41
    10. 30 11 7 12 41:40 40
    11. 30 11 5 14 45:53 38
    12. 30 11 3 16 35:42 36
    13. 30 8 8 14 33:57 32
    14. 30 8 7 15 40:62 31
    15. 30 4 5 21 21:67 17
    16. 30 4 2 24 27:81 14

    Nejčtenější ze sportu