Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2105
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4239
    Týden:
    33
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.08. 10:00 Vejprty - Litvínov 0:1 (0:0)
    So 19.08. 10:00 Slovan Jirkov - Žatec 0:4 (0:2)
    So 19.08. 11:15 Ervěnice - Bílina 0:12 (0:5)
    Ne 20.08. 10:30 Kopisty - Klášterec 5:1 (3:1)
    Ne 20.08. 14:00 Meziboří - Souš B 1:3 (0:2)
    Ne 20.08. 15:30 FŠ Most B - Postoloprty 1:1 (0:1)
    Po 21.08. 17:00 Chomutov B - Krásný Dvůr 7:2 (2:1)

    2.kolo

    So 26.08. 10:00 Vejprty - Slovan Jirkov 1:4 (0:0)
    So 26.08. 10:30 Žatec - FŠ Most B 2:0 (2:0)
    So 26.08. 10:30 Litvínov - Klášterec 7:1 (2:1)
    So 26.08. 12:30 Souš B - Chomutov B 3:0 (1:0)
    So 26.08. 14:45 Krásný Dvůr - Ervěnice 4:0 (1:0)
    So 26.08. 14:45 Bílina - Kopisty 2:2 (1:1)
    Ne 27.08. 11:30 Postoloprty - Meziboří 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 02.09. 10:00 Slovan Jirkov - Litvínov 0:0 (0:0)
    So 02.09. 10:30 Kopisty - Krásný Dvůr 0:3 (0:1)
    So 02.09. 11:15 Ervěnice - Souš B 0:5 (0:2)
    Ne 03.09. 14:00 Chomutov B - Postoloprty 1:0 (1:0)
    Ne 03.09. 14:00 Meziboří - Žatec 0:5 (0:3)
    Ne 03.09. 14:45 Klášterec - Bílina 1:4 (0:1)
    Ne 03.09. 15:30 FŠ Most B - Vejprty 10:0 (3:0)

    4.kolo

    So 09.09. 10:00 Slovan Jirkov - FŠ Most B 2:3 (1:2)
    So 09.09. 10:00 Vejprty - Meziboří 1:3 (1:2)
    So 09.09. 10:30 Žatec - Chomutov B 5:0 (2:0)
    So 09.09. 10:30 Litvínov - Bílina 0:6 (0:2)
    So 09.09. 12:30 Souš B - Kopisty 1:1 (1:1)
    So 09.09. 14:45 Krásný Dvůr - Klášterec 3:4 (0:2)
    Ne 10.09. 11:30 Postoloprty - Ervěnice 4:1 (4:1)

    5.kolo

    So 16.09. 11:15 Ervěnice - Žatec 1:4 (0:3)
    So 16.09. 14:15 Bílina - Krásný Dvůr 10:1 (5:0)
    Ne 17.09. 10:30 Kopisty - Postoloprty 5:1 (1:1)
    Ne 17.09. 12:00 FŠ Most B - Litvínov 2:1 (0:0)
    Ne 17.09. 14:00 Chomutov B - Vejprty 4:1 (2:0)
    Ne 17.09. 14:00 Meziboří - Slovan Jirkov 1:0 (1:0)
    Ne 17.09. 14:15 Klášterec - Souš B 1:0 (0:0)

    13.kolo

    St 20.09. 16:30 Kopisty - Litvínov 2:3 (0:2)
    St 20.09. 16:30 Klášterec - Ervěnice 7:3 (4:2)
    St 20.09. 16:30 Bílina - Chomutov B 6:3 (3:2)
    St 20.09. 16:30 Krásný Dvůr - Meziboří 2:2 (2:0)
    St 20.09. 16:30 Souš B - FŠ Most B 1:7 (0:1)
    St 20.09. 16:30 Postoloprty - Slovan Jirkov 2:1 (1:0)
    St 20.09. 16:30 Žatec - Vejprty 7:0 (3:0)

    6.kolo

    So 23.09. 10:00 Slovan Jirkov - Chomutov B 3:2 (1:1)
    So 23.09. 10:00 Vejprty - Ervěnice 5:2 (2:2)
    So 23.09. 10:30 Žatec - Kopisty 0:1 (0:1)
    So 23.09. 10:30 Litvínov - Krásný Dvůr 0:1 (0:1)
    Ne 24.09. 11:30 Postoloprty - Klášterec 4:3 (2:2)
    Ne 24.09. 12:00 FŠ Most B - Meziboří 1:2 (0:0)
    Ne 24.09. 14:15 Souš B - Bílina 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 30.09. 10:30 Kopisty - Vejprty 6:1 (4:0)
    So 30.09. 11:15 Ervěnice - Slovan Jirkov 2:5 (1:1)
    So 30.09. 13:45 Klášterec - Žatec 0:4 (0:3)
    So 30.09. 13:45 Krásný Dvůr - Souš B 4:0 (2:0)
    So 30.09. 13:45 Bílina - Postoloprty 1:1 (1:1)
    So 30.09. 14:00 Chomutov B - FŠ Most B 2:2 (1:1)
    St 11.10. 16:30 Meziboří - Litvínov 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 07.10. 10:00 Slovan Jirkov - Kopisty 3:2 (1:0)
    So 07.10. 10:00 Vejprty - Klášterec 2:4 (2:1)
    So 07.10. 10:30 Žatec - Bílina 1:3 (1:2)
    So 07.10. 10:30 Litvínov - Souš B 1:0 (0:0)
    Ne 08.10. 11:30 Postoloprty - Krásný Dvůr 2:1 (1:0)
    Ne 08.10. 12:00 FŠ Most B - Ervěnice 4:1 (1:1)
    Ne 08.10. 14:00 Meziboří - Chomutov B 2:4 (2:1)

    9.kolo

    So 14.10. 11:15 Ervěnice - Meziboří 5:2 (1:1)
    So 14.10. 12:30 Souš B - Postoloprty 1:1 (1:0)
    So 14.10. 13:45 Bílina - Vejprty 13:0 (7:0)
    So 14.10. 13:45 Krásný Dvůr - Žatec 0:7 (0:5)
    Ne 15.10. 10:30 Kopisty - FŠ Most B 2:1 (0:1)
    Ne 15.10. 13:45 Klášterec - Slovan Jirkov 1:2 (0:2)
    Ne 15.10. 14:00 Chomutov B - Litvínov 0:5 (0:1)

    10.kolo

    So 21.10. 10:00 Vejprty - Krásný Dvůr 0:3 (0:1)
    So 21.10. 10:00 Slovan Jirkov - Bílina 2:2 (1:1)
    So 21.10. 10:30 Litvínov - Postoloprty 0:0 (0:0)
    So 21.10. 10:30 Žatec - Souš B 7:1 (3:0)
    Ne 22.10. 12:00 FŠ Most B - Klášterec 4:3 (3:0)
    Ne 22.10. 14:00 Meziboří - Kopisty 0:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:00 Chomutov B - Ervěnice 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 28.10. 10:30 Kopisty - Chomutov B 4:1 (3:0)
    So 28.10. 11:15 Ervěnice - Litvínov 2:5 (2:3)
    So 28.10. 12:15 Bílina - FŠ Most B 3:0 (1:0)
    So 28.10. 12:15 Krásný Dvůr - Slovan Jirkov 1:0 (1:0)
    So 28.10. 12:30 Souš B - Vejprty 5:0 (2:0)
    Ne 29.10. 11:30 Postoloprty - Žatec 0:4 (0:3)
    Ne 29.10. 12:30 Klášterec - Meziboří 5:2 (1:0)

    12.kolo

    So 04.11. 10:00 Vejprty - Postoloprty 1:4 (1:1)
    So 04.11. 10:00 Slovan Jirkov - Souš B 1:0 (0:0)
    So 04.11. 10:30 Litvínov - Žatec 1:0 (1:0)
    So 04.11. 11:15 Ervěnice - Kopisty 0:8 (0:3)
    Ne 05.11. 12:00 FŠ Most B - Krásný Dvůr 1:1 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Meziboří - Bílina 1:3 (0:1)
    Ne 19.11. 14:00 Chomutov B - Klášterec 1:5 (1:1)

    14.kolo

    So 24.03. 10:30 Litvínov - Vejprty 5:0 (1:0)
    So 24.03. 10:30 Žatec - Slovan Jirkov 2:1 (0:0)
    So 24.03. 12:30 Souš B - Meziboří 4:0 (3:0)
    So 24.03. 12:45 Bílina - Ervěnice 8:0 (4:0)
    So 24.03. 12:45 Krásný Dvůr - Chomutov B 3:4 (1:0)
    Ne 25.03. 11:30 Postoloprty - FŠ Most B 2:0 (0:0)
    Ne 25.03. 12:45 Klášterec - Kopisty 4:1 (1:0)

    15.kolo

    So 31.03. 10:00 Slovan Jirkov - Vejprty 2:2 (2:1)
    So 31.03. 11:15 Ervěnice - Krásný Dvůr 1:13 (1:7)
    So 31.03. 14:00 FŠ Most B - Žatec 3:1 (2:1)
    Ne 01.04. 10:30 Kopisty - Bílina 1:6 (0:3)
    Ne 01.04. 14:00 Chomutov B - Souš B 6:1 (3:1)
    Ne 01.04. 14:00 Meziboří - Postoloprty 2:1 (1:1)
    Ne 01.04. 14:15 Klášterec - Litvínov 1:1 (1:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:00 Vejprty - FŠ Most B 3:4 (2:0)
    So 07.04. 10:30 Litvínov - Slovan Jirkov 3:0 (2:0)
    So 07.04. 10:30 Žatec - Meziboří 7:1 (5:0)
    So 07.04. 12:30 Souš B - Ervěnice 4:1 (3:0)
    So 07.04. 14:15 Krásný Dvůr - Kopisty 3:2 (3:0)
    So 07.04. 14:15 Bílina - Klášterec 3:2 (1:0)
    Ne 08.04. 11:30 Postoloprty - Chomutov B 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 14.04. 11:15 Ervěnice - Postoloprty 1:5 (0:3)
    So 14.04. 14:15 Bílina - Litvínov 2:1 (0:0)
    Ne 15.04. 10:30 Kopisty - Souš B 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 12:00 FŠ Most B - Slovan Jirkov 1:1 (0:1)
    Ne 15.04. 14:00 Meziboří - Vejprty 4:0 (3:0)
    Ne 15.04. 14:00 Chomutov B - Žatec 2:5 (0:3)
    Ne 15.04. 14:15 Klášterec - Krásný Dvůr 1:5 (1:1)

    18.kolo

    So 21.04. 10:00 Slovan Jirkov - Meziboří 2:0 (1:0)
    So 21.04. 10:00 Vejprty - Chomutov B 1:3 (0:2)
    So 21.04. 10:30 Žatec - Ervěnice 11:0 (7:0)
    So 21.04. 10:30 Litvínov - FŠ Most B 0:3 (0:1)
    So 21.04. 11:30 Postoloprty - Kopisty 2:1 (1:1)
    So 21.04. 12:30 Souš B - Klášterec 3:0 (1:0)
    So 21.04. 14:45 Krásný Dvůr - Bílina 1:1 (1:0)

    19.kolo

    27.04. 11:15 Ervěnice - Vejprty 4:3 (2:0)
    27.04. 14:45 Krásný Dvůr - Litvínov 0:3 (0:2)
    27.04. 14:45 Bílina - Souš B 7:0 (2:0)
    So 28.04. 10:30 Kopisty - Žatec 2:0 (1:0)
    So 28.04. 14:00 Chomutov B - Slovan Jirkov 4:1 (4:1)
    So 28.04. 14:00 Meziboří - FŠ Most B 0:6 (0:1)
    So 28.04. 14:45 Klášterec - Postoloprty 6:3 (2:2)

    26.kolo

    Út 01.05. 10:00 Litvínov - Kopisty 4:0 (1:0)
    Út 01.05. 10:00 Ervěnice - Klášterec 0:6 (0:1)
    Út 01.05. 10:00 Chomutov B - Bílina 1:7 (1:2)
    Út 01.05. 10:00 Meziboří - Krásný Dvůr 2:1 (2:0)
    Út 01.05. 10:00 FŠ Most B - Souš B 1:5 (1:3)
    Út 01.05. 10:00 Slovan Jirkov - Postoloprty 1:3 (0:2)
    Út 01.05. 10:00 Vejprty - Žatec 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 10:00 Slovan Jirkov - Ervěnice 2:2 (1:1)
    So 05.05. 10:00 Vejprty - Kopisty 0:3 (0:2)
    So 05.05. 10:30 Žatec - Klášterec 9:0 (6:0)
    So 05.05. 10:30 Litvínov - Meziboří 3:1 (2:0)
    So 05.05. 12:30 Souš B - Krásný Dvůr 2:2 (2:1)
    Ne 06.05. 11:30 Postoloprty - Bílina 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 12:00 FŠ Most B - Chomutov B 3:1 (1:0)

    21.kolo

    So 12.05. 11:15 Ervěnice - FŠ Most B 3:9 (1:5)
    So 12.05. 12:30 Souš B - Litvínov 4:3 (0:1)
    So 12.05. 14:45 Bílina - Žatec 4:0 (2:0)
    So 12.05. 14:45 Krásný Dvůr - Postoloprty 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 10:30 Kopisty - Slovan Jirkov 2:2 (2:0)
    Ne 13.05. 14:00 Chomutov B - Meziboří 7:1 (3:0)
    Ne 13.05. 14:45 Klášterec - Vejprty 10:0 (6:0)

    22.kolo

    So 19.05. 10:00 Vejprty - Bílina 0:8 (0:3)
    So 19.05. 10:00 Slovan Jirkov - Klášterec 0:2 (0:0)
    So 19.05. 10:30 Žatec - Krásný Dvůr 9:1 (4:1)
    So 19.05. 10:30 Litvínov - Chomutov B 1:2 (0:0)
    Ne 20.05. 11:30 Postoloprty - Souš B 5:0 (3:0)
    Ne 20.05. 12:00 FŠ Most B - Kopisty 2:3 (1:2)
    Ne 20.05. 14:00 Meziboří - Ervěnice 6:0 (1:0)

    23.kolo

    Út 08.05. 10:30 Bílina - Slovan Jirkov 10:0 (4:0)
    So 26.05. 11:15 Ervěnice - Chomutov B 0:8 (0:2)
    So 26.05. 12:30 Souš B - Žatec 1:0 (0:0)
    So 26.05. 14:45 Krásný Dvůr - Vejprty 2:1 (0:0)
    Ne 27.05. 10:30 Kopisty - Meziboří 0:3 (0:2)
    Ne 27.05. 11:30 Postoloprty - Litvínov 0:0 (0:0)
    Ne 27.05. 14:45 Klášterec - FŠ Most B 9:1 (2:1)

    24.kolo

    So 02.06. 10:00 Slovan Jirkov - Krásný Dvůr 2:1 (1:1)
    So 02.06. 10:00 Vejprty - Souš B 0:3 (0:1)
    So 02.06. 10:30 Litvínov - Ervěnice 9:0 (8:0)
    So 02.06. 10:30 Žatec - Postoloprty 3:1 (0:0)
    Ne 03.06. 12:00 FŠ Most B - Bílina 1:4 (1:2)
    Ne 03.06. 14:00 Chomutov B - Kopisty 5:0 (1:0)
    Ne 03.06. 14:00 Meziboří - Klášterec 5:0 (3:0)

    25.kolo

    So 09.06. 10:30 Žatec - Litvínov 0:3 (0:2)
    So 09.06. 11:30 Postoloprty - Vejprty 6:2
    So 09.06. 12:30 Souš B - Slovan Jirkov 2:1 (0:0)
    So 09.06. 14:45 Krásný Dvůr - FŠ Most B 3:3 (3:3)
    So 09.06. 14:45 Bílina - Meziboří 5:1 (2:0)
    So 09.06. 14:45 Klášterec - Chomutov B 0:8 (0:3)
    Ne 10.06. 10:30 Kopisty - Ervěnice 12:0 (7:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 4 0 133:20 70
    2. 26 18 0 8 99:26 54
    3. 26 14 4 8 60:29 46
    4. 26 13 5 8 52:38 44
    5. 26 14 1 11 79:62 43
    6. 26 12 5 9 73:56 41
    7. 26 12 4 10 66:48 40
    8. 26 12 3 11 49:53 39
    9. 26 11 5 10 62:64 38
    10. 26 12 1 13 77:80 37
    11. 26 10 2 14 44:68 32
    12. 26 8 6 12 38:55 30
    13. 26 2 1 23 29:164 7
    14. 26 1 1 24 24:122 4

    Nejčtenější ze sportu