Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1762
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4620
    Týden:
    31
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 14:30 Chlumec - Trmice 1:1 (1:0)
    So 05.08. 17:00 Přestanov - Lovosice 3:1 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Velké Březno - Pokratice 3:0 (1:0)
    So 05.08. 17:00 Milešov - Rumburk 2:1 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Č. Kamenice - Bílina 2:3 (1:2)
    So 05.08. 17:00 Bezděkov - Modlany 3:1 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Šluknov - Jílové 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 12.08. 10:30 Trmice - Jílové 1:3 (1:1)
    So 12.08. 14:00 Lovosice - Velké Březno 1:1 (0:0)
    So 12.08. 14:30 Chlumec - Přestanov 1:1 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Modlany - Šluknov 1:4 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Bílina - Bezděkov 3:2 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Rumburk - Č. Kamenice 1:2 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Pokratice - Milešov 0:2 (0:2)

    3.kolo

    So 19.08. 17:00 Přestanov - Trmice 2:2 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Velké Březno - Chlumec 3:1 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Milešov - Lovosice 2:3 (0:2)
    So 19.08. 17:00 Č. Kamenice - Pokratice 3:1 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Bezděkov - Rumburk 2:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Šluknov - Bílina 3:0 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Jílové - Modlany 5:0 (1:0)

    4.kolo

    So 26.08. 10:30 Trmice - Modlany 2:1 (0:1)
    So 26.08. 10:45 Lovosice - Č. Kamenice 2:0 (1:0)
    So 26.08. 14:30 Chlumec - Milešov 3:3 (1:1)
    So 26.08. 17:00 Bílina - Jílové 5:0 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Rumburk - Šluknov 3:2 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Pokratice - Bezděkov 1:4 (1:2)
    So 26.08. 17:00 Přestanov - Velké Březno 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 02.09. 14:00 Milešov - Přestanov 2:2 (1:1)
    So 02.09. 17:00 Velké Březno - Trmice 2:2 (2:1)
    So 02.09. 17:00 Č. Kamenice - Chlumec 1:1 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Bezděkov - Lovosice 1:1 (1:1)
    So 02.09. 17:00 Šluknov - Pokratice 2:1 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Jílové - Rumburk 3:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Modlany - Bílina 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 10:30 Trmice - Bílina 0:1 (0:1)
    So 09.09. 10:45 Lovosice - Šluknov 4:0 (1:0)
    So 09.09. 14:30 Chlumec - Bezděkov 4:2 (2:2)
    So 09.09. 17:00 Rumburk - Modlany 2:2 (2:1)
    So 09.09. 17:00 Pokratice - Jílové 1:7 (0:3)
    So 09.09. 17:00 Přestanov - Č. Kamenice 0:1 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Velké Březno - Milešov 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 16.09. 16:30 Milešov - Trmice 4:0 (2:0)
    So 16.09. 16:30 Č. Kamenice - Velké Březno 2:1 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Bezděkov - Přestanov 4:1 (3:0)
    So 16.09. 16:30 Šluknov - Chlumec 0:2 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Jílové - Lovosice 1:2 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Modlany - Pokratice 7:1 (3:0)
    So 16.09. 16:30 Bílina - Rumburk 3:4 (2:1)

    8.kolo

    So 23.09. 10:30 Trmice - Rumburk 1:0 (0:0)
    So 23.09. 10:45 Lovosice - Modlany 4:0 (2:0)
    So 23.09. 14:30 Chlumec - Jílové 2:1 (1:0)
    So 23.09. 16:30 Pokratice - Bílina 0:3 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Přestanov - Šluknov 0:2 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Velké Březno - Bezděkov 2:2 (0:2)
    So 23.09. 16:30 Milešov - Č. Kamenice 3:1 (1:1)

    9.kolo

    So 30.09. 16:00 Č. Kamenice - Trmice 2:1 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Bezděkov - Milešov 1:1 (0:1)
    So 30.09. 16:00 Šluknov - Velké Březno 1:3 (0:3)
    So 30.09. 16:00 Jílové - Přestanov 0:0 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Modlany - Chlumec 0:0 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Bílina - Lovosice 1:0 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Rumburk - Pokratice 6:0 (4:0)

    10.kolo

    So 07.10. 10:30 Trmice - Pokratice 1:2 (0:2)
    So 07.10. 10:45 Lovosice - Rumburk 3:2 (2:1)
    So 07.10. 14:30 Chlumec - Bílina 2:3 (1:1)
    So 07.10. 16:00 Přestanov - Modlany 4:2 (2:1)
    So 07.10. 16:00 Velké Březno - Jílové 0:2 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Milešov - Šluknov 1:0 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Č. Kamenice - Bezděkov 2:2 (0:0)

    11.kolo

    So 14.10. 16:00 Bezděkov - Trmice 2:1 (1:1)
    So 14.10. 16:00 Šluknov - Č. Kamenice 0:0 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Jílové - Milešov 2:0 (1:0)
    So 14.10. 16:00 Modlany - Velké Březno 1:1 (1:1)
    So 14.10. 16:00 Bílina - Přestanov 1:1 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Rumburk - Chlumec 5:3 (1:1)
    So 14.10. 16:00 Pokratice - Lovosice 1:5 (1:0)

    12.kolo

    So 21.10. 10:30 Trmice - Lovosice 1:1 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Chlumec - Pokratice 4:3 (1:2)
    So 21.10. 15:30 Přestanov - Rumburk 3:3 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Velké Březno - Bílina 1:0 (1:0)
    So 21.10. 15:30 Milešov - Modlany 5:1 (3:1)
    So 21.10. 15:30 Č. Kamenice - Jílové 2:3 (1:3)
    So 21.10. 15:30 Bezděkov - Šluknov 4:1 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 10:45 Lovosice - Chlumec 7:2 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Šluknov - Trmice 4:0 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Jílové - Bezděkov 2:2 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Modlany - Č. Kamenice 3:1 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Bílina - Milešov 4:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Rumburk - Velké Březno 0:1 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Pokratice - Přestanov 3:3 (1:1)

    14.kolo

    So 04.11. 10:30 Trmice - Chlumec 1:1 (0:0)
    So 04.11. 10:45 Lovosice - Přestanov 1:3 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Pokratice - Velké Březno 2:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Rumburk - Milešov 3:3 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Bílina - Č. Kamenice 3:0 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Modlany - Bezděkov 1:1 (1:0)
    So 11.11. 13:30 Jílové - Šluknov 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 24.03. 10:30 Trmice - Přestanov 0:1 (0:0)
    So 24.03. 14:00 Lovosice - Milešov 2:2 (0:2)
    So 24.03. 15:00 Pokratice - Č. Kamenice 1:4 (0:2)
    So 24.03. 15:00 Rumburk - Bezděkov 1:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Bílina - Šluknov 3:0 (3:0)
    So 24.03. 15:00 Modlany - Jílové 1:1 (1:1)
    Út 10.04. 16:30 Chlumec - Velké Březno 2:1 (2:1)

    17.kolo

    So 31.03. 16:00 Modlany - Trmice 3:0 (2:0)
    So 31.03. 16:00 Jílové - Bílina 1:1 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Šluknov - Rumburk 4:4
    So 31.03. 16:00 Bezděkov - Pokratice 2:2 (2:0)
    So 31.03. 16:00 Č. Kamenice - Lovosice 0:0 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Milešov - Chlumec 4:0 (3:0)
    So 31.03. 16:00 Velké Březno - Přestanov 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 07.04. 00:00 Trmice - Velké Březno 1:1 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Přestanov - Milešov 3:2
    So 07.04. 00:00 Chlumec - Č. Kamenice 1:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Lovosice - Bezděkov 0:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Pokratice - Šluknov 1:2 (0:2)
    So 07.04. 00:00 Rumburk - Jílové 0:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Bílina - Modlany 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 14.04. 00:00 Bílina - Trmice 4:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Modlany - Rumburk 3:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Jílové - Pokratice 13:1 (6:0)
    So 14.04. 00:00 Šluknov - Lovosice 2:1 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Bezděkov - Chlumec 2:2 (1:2)
    So 14.04. 00:00 Č. Kamenice - Přestanov 1:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Milešov - Velké Březno 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 21.04. 00:00 Trmice - Milešov 1:2 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Velké Březno - Č. Kamenice 0:2
    So 21.04. 00:00 Přestanov - Bezděkov 2:5 (1:1)
    So 21.04. 00:00 Chlumec - Šluknov 1:2 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Lovosice - Jílové 1:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Pokratice - Modlany 2:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Rumburk - Bílina 0:3 (0:0)

    21.kolo

    So 28.04. 00:00 Rumburk - Trmice 2:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Bílina - Pokratice 9:1 (3:0)
    So 28.04. 00:00 Modlany - Lovosice 1:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Jílové - Chlumec 3:2 (2:0)
    So 28.04. 00:00 Šluknov - Přestanov 0:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Bezděkov - Velké Březno 0:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Č. Kamenice - Milešov 3:5 (0:3)

    22.kolo

    So 05.05. 00:00 Milešov - Bezděkov 4:3 (2:1)
    So 05.05. 00:00 Chlumec - Modlany 0:3 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Lovosice - Bílina 0:0 (0:0)
    So 05.05. 10:30 Trmice - Č. Kamenice 1:3 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Velké Březno - Šluknov 0:1 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Přestanov - Jílové 0:2 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Pokratice - Rumburk 1:6 (1:3)

    23.kolo

    So 12.05. 00:00 Pokratice - Trmice 2:1 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Rumburk - Lovosice 0:1 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Bílina - Chlumec 6:0 (3:0)
    So 12.05. 00:00 Modlany - Přestanov 3:0 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Jílové - Velké Březno 4:0 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Šluknov - Milešov 0:3 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Bezděkov - Č. Kamenice 3:1 (0:1)

    24.kolo

    So 19.05. 00:00 Trmice - Bezděkov 7:4 (3:2)
    So 19.05. 00:00 Č. Kamenice - Šluknov 7:0 (4:0)
    So 19.05. 00:00 Milešov - Jílové 3:1 (2:1)
    So 19.05. 00:00 Velké Březno - Modlany 0:3 (0:1)
    So 19.05. 00:00 Přestanov - Bílina 1:2 (1:2)
    So 19.05. 00:00 Chlumec - Rumburk 0:4 (0:1)
    So 19.05. 00:00 Lovosice - Pokratice 5:0 (3:0)

    25.kolo

    So 26.05. 00:00 Lovosice - Trmice 2:1 (2:0)
    So 26.05. 00:00 Pokratice - Chlumec 2:7 (1:2)
    So 26.05. 00:00 Rumburk - Přestanov 2:1 (1:1)
    So 26.05. 00:00 Bílina - Velké Březno 6:1 (3:0)
    So 26.05. 00:00 Modlany - Milešov 2:2 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Jílové - Č. Kamenice 2:2 (2:1)
    So 26.05. 00:00 Šluknov - Bezděkov 1:3 (0:2)

    26.kolo

    So 02.06. 00:00 Trmice - Šluknov 1:1 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Bezděkov - Jílové 2:1 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Č. Kamenice - Modlany 0:0 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Milešov - Bílina 1:1 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Velké Březno - Rumburk 2:4 (0:2)
    So 02.06. 00:00 Přestanov - Pokratice 6:2 (3:2)
    So 02.06. 00:00 Chlumec - Lovosice 3:2 (0:1)

    15.kolo

    So 09.06. 00:00 Jílové - Trmice 4:1 (3:0)
    So 09.06. 00:00 Šluknov - Modlany 1:0 (0:0)
    So 09.06. 00:00 Bezděkov - Bílina 2:4 (2:1)
    So 09.06. 00:00 Č. Kamenice - Rumburk 2:2 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Milešov - Pokratice 8:1 (5:0)
    So 09.06. 00:00 Velké Březno - Lovosice 1:1 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Přestanov - Chlumec 3:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 71:22 61
    2. 26 14 7 5 65:40 49
    3. 26 12 9 5 51:28 45
    4. 26 12 7 7 62:32 43
    5. 26 10 10 6 59:47 40
    6. 26 11 4 11 36:45 37
    7. 26 9 9 8 45:40 36
    8. 26 9 8 9 43:44 35
    9. 26 9 7 10 55:49 34
    10. 26 8 6 12 30:40 30
    11. 26 7 8 11 39:42 29
    12. 26 7 8 11 45:64 29
    13. 26 3 7 16 29:55 16
    14. 26 4 2 20 32:114 14

    Nejčtenější ze sportu