Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1734
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3162
    Týden:
    4
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 28.08. 09:00 Pardubičky - Holice 0:1 (0:0)
    So 28.08. 09:30 Sezemice - Miřetice 6:0 (3:0)
    So 28.08. 09:30 Třemošnice - Stolany 6:2 (4:1)
    Ne 29.08. 09:30 H. Městec - Chrudim C 0:8 (0:5)
    Ne 29.08. 13:45 Zaječice - Krouna 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 04.09. 09:30 Holice - Třemošnice 1:2 (1:2)
    So 04.09. 09:30 Chrudim C - Pardubičky 6:0 (2:0)
    So 04.09. 09:30 Miřetice - H. Městec 1:5 (1:4)
    Ne 05.09. 09:30 Krouna - Sezemice 2:1 (1:1)
    Ne 05.09. 09:30 Stolany - Zaječice 1:2 (0:1)

    4.kolo

    So 11.09. 09:30 Sezemice - H. Městec 4:1 (2:1)
    So 11.09. 09:30 Pardubičky - Miřetice 9:1 (5:1)
    So 11.09. 09:30 Třemošnice - Chrudim C 4:1 (1:0)
    Ne 12.09. 09:30 Krouna - Stolany 0:7 (0:5)
    Ne 12.09. 13:45 Zaječice - Holice 2:2 (0:1)

    5.kolo

    So 18.09. 09:30 Holice - Krouna 2:4 (0:3)
    So 18.09. 09:30 Chrudim C - Zaječice 13:0 (7:0)
    So 18.09. 09:30 Miřetice - Třemošnice 1:11 (0:4)
    Ne 19.09. 09:30 Stolany - Sezemice 3:1 (1:0)
    Ne 19.09. 09:30 H. Městec - Pardubičky 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 25.09. 09:30 Sezemice - Pardubičky 3:0 (0:0)
    So 25.09. 13:15 Zaječice - Miřetice 2:1 (2:1)
    Ne 26.09. 09:30 Krouna - Chrudim C 2:1
    Ne 26.09. 09:30 Stolany - Holice 2:4 (2:2)
    St 06.10. 14:45 Třemošnice - H. Městec 10:0 (6:0)

    7.kolo

    So 02.10. 09:00 Pardubičky - Třemošnice 2:8 (1:4)
    So 02.10. 09:30 Holice - Sezemice 4:1 (3:1)
    So 02.10. 09:30 Chrudim C - Stolany 0:2 (0:1)
    So 02.10. 09:30 Miřetice - Krouna 2:6 (1:2)
    Ne 03.10. 09:30 H. Městec - Zaječice 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 09.10. 09:30 Sezemice - Třemošnice 0:6 (0:5)
    So 09.10. 09:30 Holice - Chrudim C 3:0 (1:0)
    Ne 10.10. 09:30 Krouna - H. Městec 1:1 (0:1)
    Ne 10.10. 09:30 Stolany - Miřetice 13:1 (8:0)
    Ne 10.10. 13:45 Zaječice - Pardubičky 2:4 (1:1)

    9.kolo

    So 16.10. 09:00 Pardubičky - Krouna 0:3
    Ne 17.10. 09:30 Chrudim C - Sezemice 3:1 (1:0)
    Ne 17.10. 09:30 Miřetice - Holice 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 09:30 H. Městec - Stolany 1:1 (1:1)
    Ne 17.10. 09:30 Třemošnice - Zaječice 7:0 (3:0)

    1.kolo

    So 02.10. 09:30 Stolany - Pardubičky 5:0 (2:0)
    So 23.10. 09:30 Holice - H. Městec 3:1 (1:0)
    So 23.10. 09:30 Chrudim C - Miřetice 11:0 (7:0)
    Ne 24.10. 09:30 Krouna - Třemošnice 0:3 (0:1)
    Ne 24.10. 13:45 Zaječice - Sezemice 2:4 (1:2)

    10.kolo

    So 09.04. 09:00 Pardubičky - Stolany 1:1
    So 09.04. 09:30 Sezemice - Zaječice 8:0 (3:0)
    So 09.04. 09:30 Třemošnice - Krouna 9:2 (6:0)
    So 09.04. 09:30 Miřetice - Chrudim C 1:8 (1:3)
    Ne 10.04. 09:30 H. Městec - Holice 1:2 (1:0)

    11.kolo

    So 16.04. 09:30 Holice - Pardubičky 3:3 (0:3)
    Ne 17.04. 09:30 Miřetice - Sezemice 1:3 (0:1)
    Ne 17.04. 09:30 Chrudim C - H. Městec 3:1 (1:1)
    Ne 17.04. 09:30 Stolany - Třemošnice 1:5 (0:4)
    Ne 17.04. 09:30 Krouna - Zaječice 3:0

    12.kolo

    So 23.04. 09:30 Sezemice - Krouna 0:2 (0:0)
    So 23.04. 09:30 Třemošnice - Holice 2:0 (1:0)
    So 23.04. 09:30 Pardubičky - Chrudim C 8:2
    Ne 24.04. 09:30 H. Městec - Miřetice 7:1 (3:1)
    Ne 24.04. 13:45 Zaječice - Stolany 0:5 (0:1)

    13.kolo

    Út 00.00. 00:00 Miřetice - Pardubičky 1:2 (0:2)
    So 30.04. 09:30 Chrudim C - Třemošnice 0:8 (0:2)
    So 30.04. 09:30 Holice - Zaječice 5:1 (4:1)
    Ne 01.05. 09:30 H. Městec - Sezemice 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 09:30 Stolany - Krouna 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 07.05. 09:00 Pardubičky - H. Městec 4:0 (2:0)
    So 07.05. 09:30 Sezemice - Stolany 2:1 (0:0)
    Ne 08.05. 09:30 Krouna - Holice 1:2 (0:1)
    Ne 08.05. 09:30 Třemošnice - Miřetice 13:0 (3:0)
    Ne 08.05. 13:45 Zaječice - Chrudim C 1:2

    15.kolo

    So 14.05. 09:00 Pardubičky - Sezemice 2:4 (1:1)
    So 14.05. 09:30 Miřetice - Zaječice 5:3 (4:0)
    So 14.05. 09:30 Chrudim C - Krouna 0:0
    So 14.05. 09:30 Holice - Stolany 3:2 (0:2)
    Ne 15.05. 09:30 H. Městec - Třemošnice 0:5 (0:3)

    16.kolo

    So 21.05. 09:30 Sezemice - Holice 1:2 (0:1)
    Ne 22.05. 09:30 Stolany - Chrudim C 4:1
    Ne 22.05. 09:30 Krouna - Miřetice 5:0
    Ne 22.05. 09:30 Třemošnice - Pardubičky 5:0 (4:0)
    Ne 22.05. 13:45 Zaječice - H. Městec 4:1

    17.kolo

    So 28.05. 09:00 Pardubičky - Zaječice 4:1 (3:0)
    So 28.05. 09:30 Miřetice - Stolany 1:4 (1:3)
    Ne 29.05. 09:30 Třemošnice - Sezemice 8:2 (5:1)
    Ne 29.05. 09:30 H. Městec - Krouna 0:3 (0:1)
    Ne 29.05. 09:30 Chrudim C - Holice 3:5 (2:4)

    18.kolo

    Út 00.00. 00:00 Holice - Miřetice 12:1 (5:0)
    Út 00.00. 00:00 Stolany - H. Městec 4:1 (3:0)
    Út 00.00. 00:00 Krouna - Pardubičky 8:0 (3:0)
    Út 00.00. 00:00 Zaječice - Třemošnice 0:5 (0:5)
    09.06. 09:30 Sezemice - Chrudim C 1:5 (1:2)
    Správce soutěže: Pavel Kolbaba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 18 0 0 117:12 54
    2. 18 13 2 3 55:27 41
    3. 18 10 2 6 60:30 32
    4. 18 10 2 6 44:32 32
    5. 18 9 1 8 67:41 28
    6. 18 9 0 9 43:42 27
    7. 18 6 2 10 40:56 20
    8. 18 5 1 12 25:71 16
    9. 18 3 2 13 22:59 11
    10. 18 1 0 17 18:121 3

    Nejčtenější ze sportu