Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 1709
  • Návštěvy: 91/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6887
    Týden:
    91
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 10.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 2:1 (0:0)
    So 10.08. 00:00 Drnovice - Karviná 4:0 (1:0)
    So 10.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Teplice 1:1 (0:0)
    So 10.08. 00:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 1:1 (1:1)
    So 10.08. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)
    So 10.08. 00:00 Slavia Praha - Opava 1:1 (1:0)
    So 10.08. 00:00 Jablonec - Hradec Králové 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 17.08. 00:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 5:1 (3:0)
    So 17.08. 00:00 Opava - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 17.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 2:2 (0:1)
    So 17.08. 00:00 České Budějovice - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
    So 17.08. 00:00 Teplice - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 17.08. 00:00 Karviná - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    So 17.08. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 2:2 (0:1)
    So 17.08. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)

    3.kolo

    So 24.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 24.08. 00:00 Drnovice - Slovan Liberec 1:3 (0:0)
    So 24.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 24.08. 00:00 Bohemians 1905 - Karviná 0:2 (0:1)
    So 24.08. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 3:1 (3:0)
    So 24.08. 00:00 Slavia Praha - České Budějovice 3:0 (0:0)
    So 24.08. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)
    So 24.08. 00:00 Hradec Králové - Opava 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 00:00 Sigma Olomouc - Opava 1:1 (0:1)
    So 31.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    So 31.08. 00:00 České Budějovice - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 31.08. 00:00 Teplice - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 31.08. 00:00 Karviná - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    So 31.08. 00:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 3:4 (2:0)
    So 31.08. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 31.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 4:1 (2:1)

    5.kolo

    So 07.09. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Slavia Praha - Karviná 5:1 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Jablonec - Teplice 0:0 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Hradec Králové - České Budějovice 1:1 (0:1)
    So 07.09. 00:00 Opava - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 21.09. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 3:1 (0:0)
    So 21.09. 00:00 České Budějovice - Opava 0:1 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Teplice - Hradec Králové 2:1 (2:0)
    So 21.09. 00:00 Karviná - Jablonec 2:1 (1:0)
    So 21.09. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 21.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 3:1 (3:1)
    So 21.09. 00:00 Drnovice - Viktoria Plzeň 4:1 (1:1)

    7.kolo

    So 28.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 28.09. 00:00 Bohemians 1905 - Drnovice 2:5 (1:2)
    So 28.09. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 28.09. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:2 (0:0)
    So 28.09. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 28.09. 00:00 Hradec Králové - Karviná 3:1 (3:1)
    So 28.09. 00:00 Opava - Teplice 3:1 (1:0)
    So 28.09. 00:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice 1:0 (0:0)

    8.kolo

    St 02.10. 00:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 1:1 (1:1)
    St 02.10. 00:00 Teplice - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    St 02.10. 00:00 Karviná - Opava 1:1 (0:1)
    St 02.10. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    St 02.10. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 1:0 (1:0)
    St 02.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    St 02.10. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 5:2 (2:2)
    St 02.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 12.10. 00:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 1:3 (1:0)
    So 12.10. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    So 12.10. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 3:0 (1:0)
    So 12.10. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 4:1 (2:1)
    So 12.10. 00:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 12.10. 00:00 Opava - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 12.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Karviná 1:0 (0:0)
    So 12.10. 00:00 České Budějovice - Teplice 5:4 (1:2)

    10.kolo

    So 19.10. 00:00 Sigma Olomouc - Teplice 1:1 (1:1)
    So 19.10. 00:00 Karviná - České Budějovice 1:2 (1:1)
    So 19.10. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 19.10. 00:00 Slovan Liberec - Opava 2:2 (1:2)
    So 19.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    So 19.10. 00:00 Drnovice - Jablonec 2:1 (1:1)
    So 19.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 19.10. 00:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:1 (0:0)

    11.kolo

    So 26.10. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 26.10. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 4:2 (0:1)
    So 26.10. 00:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    So 26.10. 00:00 Hradec Králové - Drnovice 2:2 (0:2)
    So 26.10. 00:00 Opava - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 26.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 1:2 (1:2)
    So 26.10. 00:00 České Budějovice - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 26.10. 00:00 Teplice - Karviná 0:2 (0:1)

    12.kolo

    So 02.11. 00:00 Sigma Olomouc - Karviná 3:0 (3:0)
    So 02.11. 00:00 Sparta Praha - Teplice 4:2 (2:1)
    So 02.11. 00:00 Slovan Liberec - České Budějovice 0:2 (0:2)
    So 02.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    So 02.11. 00:00 Drnovice - Opava 2:1 (0:1)
    So 02.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 02.11. 00:00 Bohemians 1905 - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 02.11. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 16.11. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)
    So 16.11. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 3:3 (3:1)
    So 16.11. 00:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 16.11. 00:00 Opava - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
    So 16.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Drnovice 0:1 (0:0)
    So 16.11. 00:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 2:1 (2:1)
    So 16.11. 00:00 Teplice - Slovan Liberec 1:2 (0:0)
    So 16.11. 00:00 Karviná - Sparta Praha 1:2 (0:2)

    14.kolo

    So 23.11. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 23.11. 00:00 Slovan Liberec - Karviná 1:0 (0:0)
    So 23.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Teplice 0:0 (0:0)
    So 23.11. 00:00 Drnovice - České Budějovice 0:3 (0:1)
    So 23.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    So 23.11. 00:00 Bohemians 1905 - Opava 1:2 (0:2)
    So 23.11. 00:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 23.11. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 2:1 (1:0)

    15.kolo

    So 30.11. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
    So 30.11. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:2 (0:2)
    So 30.11. 00:00 Opava - Baník Ostrava 3:0 (2:0)
    So 30.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 0:2 (0:2)
    So 30.11. 00:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 2:2 (0:1)
    So 30.11. 00:00 Teplice - Drnovice 1:3 (0:3)
    So 30.11. 00:00 Karviná - Zbrojovka Brno 1:3 (1:2)
    So 30.11. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 22.02. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 22.02. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 5:0 (4:0)
    So 22.02. 00:00 Karviná - Drnovice 1:1 (1:0)
    So 22.02. 00:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    So 22.02. 00:00 České Budějovice - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    So 22.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 22.02. 00:00 Opava - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 22.02. 00:00 Hradec Králové - Jablonec 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 01.03. 00:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 01.03. 00:00 Jablonec - Opava 2:1 (1:1)
    So 01.03. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    So 01.03. 00:00 Baník Ostrava - České Budějovice 3:2 (2:1)
    So 01.03. 00:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:1 (0:0)
    So 01.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Karviná 3:0 (0:0)
    So 01.03. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 01.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 08.03. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 08.03. 00:00 Slovan Liberec - Drnovice 1:0 (1:0)
    So 08.03. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:0 (2:0)
    So 08.03. 00:00 Karviná - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 08.03. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 08.03. 00:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    So 08.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 08.03. 00:00 Opava - Hradec Králové 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 15.03. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    So 15.03. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 15.03. 00:00 Jablonec - České Budějovice 2:0 (1:0)
    So 15.03. 00:00 Slavia Praha - Teplice 3:0 (1:0)
    So 15.03. 00:00 Baník Ostrava - Karviná 3:1 (0:0)
    So 15.03. 00:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 15.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:3 (2:1)
    So 15.03. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 22.03. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 2:1 (1:1)
    So 22.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 22.03. 00:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    So 22.03. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 22.03. 00:00 Karviná - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 22.03. 00:00 Teplice - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 22.03. 00:00 České Budějovice - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    So 22.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Opava 1:1 (1:1)

    21.kolo

    St 26.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    St 26.03. 00:00 Opava - České Budějovice 1:1 (0:0)
    St 26.03. 00:00 Hradec Králové - Teplice 1:0 (0:0)
    St 26.03. 00:00 Jablonec - Karviná 1:0 (0:0)
    St 26.03. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    St 26.03. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    St 26.03. 00:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    St 26.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Drnovice 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 05.04. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    So 05.04. 00:00 Drnovice - Bohemians 1905 6:0 (2:0)
    So 05.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:2 (1:1)
    So 05.04. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 2:3 (1:1)
    So 05.04. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 6:0 (3:0)
    So 05.04. 00:00 Karviná - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 05.04. 00:00 Teplice - Opava 1:0 (0:0)
    So 05.04. 00:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)

    23.kolo

    So 12.04. 00:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 3:1 (2:0)
    So 12.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Teplice 0:0 (0:0)
    So 12.04. 00:00 Opava - Karviná 1:0 (1:0)
    So 12.04. 00:00 Hradec Králové - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    So 12.04. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 12.04. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (1:0)
    So 12.04. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 1:1 (0:1)
    So 12.04. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 2:2 (0:0)

    24.kolo

    So 19.04. 00:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 1:4 (1:3)
    So 19.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 3:0 (2:0)
    So 19.04. 00:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 4:1 (2:1)
    So 19.04. 00:00 Sparta Praha - Opava 5:1 (1:1)
    So 19.04. 00:00 Karviná - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Teplice - České Budějovice 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 26.04. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 26.04. 00:00 České Budějovice - Karviná 2:0 (1:0)
    So 26.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 26.04. 00:00 Opava - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Jablonec - Drnovice 1:1 (0:1)
    So 26.04. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    So 26.04. 00:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:1 (1:0)

    26.kolo

    So 03.05. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 03.05. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:2 (0:2)
    So 03.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 0:1 (0:1)
    So 03.05. 00:00 Drnovice - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    So 03.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Opava 2:0 (1:0)
    So 03.05. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 03.05. 00:00 Sparta Praha - České Budějovice 5:0 (2:0)
    So 03.05. 00:00 Karviná - Teplice 2:0 (2:0)

    27.kolo

    So 10.05. 00:00 Karviná - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 10.05. 00:00 Teplice - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 10.05. 00:00 České Budějovice - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    So 10.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    So 10.05. 00:00 Opava - Drnovice 2:0 (1:0)
    So 10.05. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 10.05. 00:00 Jablonec - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
    So 10.05. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:0 (1:0)

    28.kolo

    So 24.05. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 0:1 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:2 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Opava 5:1 (3:0)
    So 24.05. 00:00 Drnovice - Viktoria Žižkov 4:0 (2:0)
    So 24.05. 00:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 2:1 (2:0)
    So 24.05. 00:00 Slovan Liberec - Teplice 0:0 (0:0)
    So 24.05. 00:00 Sparta Praha - Karviná 2:2 (0:2)

    29.kolo

    Ne 01.06. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:1 (0:1)
    Ne 01.06. 00:00 Karviná - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    Ne 01.06. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)
    Ne 01.06. 00:00 České Budějovice - Drnovice 2:1 (1:0)
    Ne 01.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)
    Ne 01.06. 00:00 Opava - Bohemians 1905 4:0 (2:0)
    Ne 01.06. 00:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    Ne 01.06. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 1:0 (0:0)

    30.kolo

    St 11.06. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 4:2 (2:1)
    St 11.06. 00:00 Slavia Praha - Hradec Králové 4:1 (2:1)
    St 11.06. 00:00 Baník Ostrava - Opava 1:0 (0:0)
    St 11.06. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    St 11.06. 00:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 4:0 (0:0)
    St 11.06. 00:00 Drnovice - Teplice 1:0 (0:0)
    St 11.06. 00:00 Zbrojovka Brno - Karviná 5:1 (3:1)
    St 11.06. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 8 3 61:20 65
    2. 30 18 7 5 59:24 61
    3. 30 17 5 8 40:29 56
    4. 30 14 10 6 44:35 52
    5. 30 12 10 8 33:30 46
    6. 30 11 11 8 38:40 44
    7. 30 12 7 11 53:44 43
    8. 30 10 10 10 36:30 40
    9. 30 10 10 10 34:35 40
    10. 30 8 13 9 33:35 37
    11. 30 7 11 12 33:37 32
    12. 30 6 11 13 17:33 29
    13. 30 6 10 14 21:37 28
    14. 30 5 13 12 22:39 28
    15. 30 6 7 17 25:50 25
    16. 30 4 7 19 22:53 19