Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1681
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4689
    Týden:
    19
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    01.09. 16:00 Union Vršovice - Háje SOS 5:1 (3:0)
    01.09. 17:00 Motorlet Praha C - Střešovice 1911 5:1 (3:1)
    So 02.09. 15:15 ABC Braník B - Bohemians 1905 B 2:1 (0:1)
    Ne 03.09. 13:45 Hostivař - Podolí 3:9 (2:4)

    2.kolo

    08.09. 16:00 Union Vršovice - ABC Braník B 1:1 (0:0)
    So 09.09. 08:30 Háje SOS - Střešovice 1911 0:6 (0:3)
    So 09.09. 09:00 Troja - Hostivař 2:5 (0:1)
    Ne 10.09. 15:30 Podolí - Točná 13:0

    3.kolo

    15.09. 16:30 Hostivař - Bohemians 1905 B 6:0 (4:0)
    15.09. 16:30 Motorlet Praha C - Podolí 2:2 (2:0)
    So 16.09. 08:15 Točná - Troja 2:6
    So 16.09. 13:15 ABC Braník B - Háje SOS 8:1 (3:1)

    4.kolo

    22.09. 16:00 Union Vršovice - Hostivař 1:4 (1:1)
    Ne 24.09. 09:30 Bohemians 1905 B - Točná 1:2 (0:1)
    Ne 24.09. 14:45 Troja - Motorlet Praha C 0:14 (0:5)
    Ne 24.09. 15:00 Podolí - Střešovice 1911 3:2 (2:1)

    5.kolo

    St 27.09. 16:00 Motorlet Praha C - Bohemians 1905 B 11:1 (7:1)
    So 30.09. 08:15 Točná - Union Vršovice 0:6 (0:3)
    So 30.09. 13:15 Střešovice 1911 - Troja 3:0
    Ne 01.10. 12:30 Hostivař - ABC Braník B 4:5 (3:4)

    6.kolo

    06.10. 16:00 Union Vršovice - Motorlet Praha C 0:5 (0:1)
    So 07.10. 08:30 Háje SOS - Podolí 1:9 (0:5)
    So 07.10. 14:30 ABC Braník B - Točná 3:2 (1:2)
    Ne 08.10. 09:30 Bohemians 1905 B - Střešovice 1911 0:0 (0:0)

    7.kolo

    13.10. 15:30 Motorlet Praha C - ABC Braník B 5:0 (2:0)
    So 14.10. 08:00 Střešovice 1911 - Union Vršovice 3:0 (1:0)
    So 14.10. 08:00 Podolí - Troja 4:2 (2:1)
    So 14.10. 08:45 Hostivař - Háje SOS 5:4 (4:2)

    8.kolo

    So 21.10. 08:30 Háje SOS - Troja 1:4 (0:2)
    So 21.10. 08:45 Hostivař - Točná 7:0 (3:0)
    So 21.10. 14:00 ABC Braník B - Střešovice 1911 0:1 (0:1)
    Ne 22.10. 09:30 Bohemians 1905 B - Podolí 0:4 (0:2)

    9.kolo

    St 25.10. 15:00 Motorlet Praha C - Hostivař 6:0
    So 28.10. 08:00 Podolí - Union Vršovice 4:0 (1:0)
    So 28.10. 08:15 Točná - Háje SOS 1:2
    So 28.10. 09:00 Troja - Bohemians 1905 B 5:3 (2:1)

    10.kolo

    Út 24.10. 15:30 ABC Braník B - Podolí 0:3 (0:1)
    So 04.11. 08:15 Točná - Motorlet Praha C 2:7 (1:4)
    So 04.11. 08:30 Háje SOS - Bohemians 1905 B 1:0 (1:0)
    So 04.11. 08:45 Union Vršovice - Troja 5:2 (2:1)
    Ne 05.11. 10:00 Hostivař - Střešovice 1911 2:1 (0:0)

    11.kolo

    So 11.11. 08:45 Střešovice 1911 - Točná 0:0 (0:0)
    So 11.11. 09:00 Motorlet Praha C - Háje SOS 4:0 (2:0)
    Ne 12.11. 09:30 Bohemians 1905 B - Union Vršovice 0:3 (0:0)
    Ne 12.11. 12:15 Troja - ABC Braník B 3:2 (2:0)

    12.kolo

    So 31.03. 16:30 Střešovice 1911 - Motorlet Praha C 3:5 (1:3)
    St 04.04. 15:30 Háje SOS - Union Vršovice 0:5 (0:3)
    Čt 05.04. 10:00 Bohemians 1905 B - ABC Braník B 1:2 (0:2)
    Po 09.04. 15:00 Podolí - Hostivař 3:2 (3:2)

    13.kolo

    So 14.04. 08:15 Točná - Podolí 1:3
    So 14.04. 16:30 ABC Braník B - Union Vršovice 1:2 (1:1)
    Ne 15.04. 11:00 Střešovice 1911 - Háje SOS 9:1 (5:1)
    Ne 15.04. 13:00 Hostivař - Troja 14:1 (5:0)

    14.kolo

    So 21.04. 08:30 Háje SOS - ABC Braník B 4:5 (3:1)
    Ne 22.04. 09:30 Bohemians 1905 B - Hostivař 4:2 (3:2)
    Ne 22.04. 15:30 Podolí - Motorlet Praha C 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 15:30 Troja - Točná 1:1 (1:0)

    15.kolo

    27.04. 17:00 Motorlet Praha C - Troja 6:1
    So 28.04. 08:15 Točná - Bohemians 1905 B 0:8 (0:3)
    Ne 29.04. 11:30 Střešovice 1911 - Podolí 4:3 (1:0)
    Ne 29.04. 15:00 Hostivař - Union Vršovice 4:2 (2:2)

    16.kolo

    St 02.05. 15:30 Bohemians 1905 B - Motorlet Praha C 8:1 (4:0)
    04.05. 16:00 Union Vršovice - Točná 5:0 (3:0)
    So 05.05. 12:45 Troja - Střešovice 1911 1:6 (1:2)
    So 05.05. 13:45 ABC Braník B - Hostivař 3:5 (0:4)

    17.kolo

    11.05. 17:00 Motorlet Praha C - Union Vršovice 2:0 (0:0)
    So 12.05. 08:15 Točná - ABC Braník B 1:1 (1:0)
    Ne 13.05. 11:30 Střešovice 1911 - Bohemians 1905 B 2:1
    Ne 13.05. 15:30 Podolí - Háje SOS 7:0 (4:0)

    18.kolo

    18.05. 16:00 Union Vršovice - Střešovice 1911 3:0 (2:0)
    So 19.05. 08:30 Háje SOS - Hostivař 1:10 (0:4)
    So 19.05. 15:30 ABC Braník B - Motorlet Praha C 3:4 (1:3)
    Ne 20.05. 17:45 Troja - Podolí 1:11

    19.kolo

    So 26.05. 08:15 Točná - Hostivař 1:1 (1:1)
    So 26.05. 09:00 Troja - Háje SOS 2:2 (0:1)
    Ne 27.05. 11:30 Střešovice 1911 - ABC Braník B 5:4 (3:2)
    Ne 27.05. 14:00 Podolí - Bohemians 1905 B 3:2 (2:2)

    20.kolo

    01.06. 16:00 Union Vršovice - Podolí 4:0 (2:0)
    01.06. 17:00 Hostivař - Motorlet Praha C 1:2 (0:2)
    So 02.06. 08:30 Háje SOS - Točná 4:0
    Ne 03.06. 09:30 Bohemians 1905 B - Troja 7:0 (4:0)

    21.kolo

    Čt 07.06. 16:30 Podolí - ABC Braník B 5:0 (2:0)
    So 09.06. 09:00 Motorlet Praha C - Točná 19:0 (9:0)
    Ne 10.06. 09:30 Bohemians 1905 B - Háje SOS 3:0 (1:0)
    Ne 10.06. 11:30 Střešovice 1911 - Hostivař 3:1 (2:0)
    Ne 10.06. 15:15 Troja - Union Vršovice 4:5 (2:1)

    22.kolo

    15.06. 16:00 Union Vršovice - Bohemians 1905 B 3:2 (1:2)
    So 16.06. 08:30 Háje SOS - Motorlet Praha C 0:10
    So 16.06. 13:45 ABC Braník B - Troja 3:0
    Ne 17.06. 11:30 Točná - Střešovice 1911 1:5
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 16 1 1 109:22 49
    2. 18 14 1 3 86:25 43
    3. 18 11 2 5 54:30 35
    4. 18 11 1 6 50:33 34
    5. 18 10 1 7 76:48 31
    6. 18 7 2 9 43:48 23
    7. 18 5 1 12 42:47 16
    8. 18 4 2 12 35:94 14
    9. 18 3 1 14 23:93 10
    10. 18 1 4 13 14:92 7

    Nejčtenější ze sportu