Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1677
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3902
    Týden:
    16
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.09. 00:00 Bohemians - Zbraslav 2:8
    So 02.09. 00:00 Zličín - Motorlet Praha D 4:4 (3:1)
    So 02.09. 00:00 Př. Kopanina - Řepy 2:1 (1:1)
    So 02.09. 00:00 Stodůlky - Aritma Praha B 4:0 (4:0)
    So 02.09. 00:00 Čechie Smíchov - Bílá Hora 0:23
    So 02.09. 00:00 Dukla Praha B - Střešovice 1911 B 9:0 (2:0)

    2.kolo

    So 09.09. 00:00 Zbraslav - Střešovice 1911 B 16:0
    So 09.09. 00:00 Bílá Hora - Dukla Praha B 5:0
    So 09.09. 00:00 Aritma Praha B - Čechie Smíchov 3:0
    So 09.09. 00:00 Řepy - Stodůlky 2:1
    So 09.09. 00:00 Motorlet Praha D - Př. Kopanina 1:1 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Bohemians - Zličín 2:2

    3.kolo

    So 16.09. 00:00 Zličín - Zbraslav 4:0 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Př. Kopanina - Bohemians 1:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Stodůlky - Motorlet Praha D 1:3 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Čechie Smíchov - Řepy 3:4 (0:1)
    So 16.09. 00:00 Dukla Praha B - Aritma Praha B 2:4
    So 16.09. 00:00 Střešovice 1911 B - Bílá Hora 0:15

    4.kolo

    So 23.09. 00:00 Zbraslav - Bílá Hora 1:3
    So 23.09. 00:00 Aritma Praha B - Střešovice 1911 B 3:0 (2:0)
    So 23.09. 00:00 Řepy - Dukla Praha B 1:5 (0:4)
    So 23.09. 00:00 Motorlet Praha D - Čechie Smíchov 4:3 (3:1)
    So 23.09. 00:00 Bohemians - Stodůlky 0:5
    So 23.09. 00:00 Zličín - Př. Kopanina 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 30.09. 00:00 Př. Kopanina - Zbraslav 0:1
    So 30.09. 00:00 Stodůlky - Zličín 0:4
    So 30.09. 00:00 Čechie Smíchov - Bohemians 4:8
    So 30.09. 00:00 Dukla Praha B - Motorlet Praha D 3:4 (1:2)
    So 30.09. 00:00 Střešovice 1911 B - Řepy 3:7 (2:2)
    So 30.09. 00:00 Bílá Hora - Aritma Praha B 3:2

    6.kolo

    So 07.10. 00:00 Zbraslav - Aritma Praha B 4:0
    So 07.10. 00:00 Řepy - Bílá Hora 0:1 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Motorlet Praha D - Střešovice 1911 B 17:1 (6:1)
    So 07.10. 00:00 Bohemians - Dukla Praha B 3:2
    So 07.10. 00:00 Zličín - Čechie Smíchov 3:0 (2:0)
    So 07.10. 00:00 Př. Kopanina - Stodůlky 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 14.10. 00:00 Stodůlky - Zbraslav 2:4
    So 14.10. 00:00 Čechie Smíchov - Př. Kopanina 0:13 (0:5)
    So 14.10. 00:00 Dukla Praha B - Zličín 1:2
    So 14.10. 00:00 Střešovice 1911 B - Bohemians 2:4
    So 14.10. 00:00 Bílá Hora - Motorlet Praha D 3:0 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Aritma Praha B - Řepy 5:5 (1:4)

    8.kolo

    So 21.10. 00:00 Zbraslav - Řepy 7:2
    So 21.10. 00:00 Motorlet Praha D - Aritma Praha B 5:0 (2:0)
    So 21.10. 00:00 Bohemians - Bílá Hora 2:3
    So 21.10. 00:00 Zličín - Střešovice 1911 B 2:1 (2:0)
    So 21.10. 00:00 Př. Kopanina - Dukla Praha B 4:0 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Stodůlky - Čechie Smíchov 8:0 (4:0)

    9.kolo

    So 28.10. 00:00 Čechie Smíchov - Zbraslav 2:8 (0:5)
    So 28.10. 00:00 Dukla Praha B - Stodůlky 2:2
    So 28.10. 00:00 Střešovice 1911 B - Př. Kopanina 2:3 (1:2)
    So 28.10. 00:00 Bílá Hora - Zličín 1:3
    So 28.10. 00:00 Aritma Praha B - Bohemians 0:6 (0:4)
    So 28.10. 00:00 Řepy - Motorlet Praha D 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 04.11. 00:00 Zbraslav - Motorlet Praha D 1:3 (0:1)
    So 04.11. 00:00 Bohemians - Řepy 7:1
    So 04.11. 00:00 Zličín - Aritma Praha B 2:1 (2:0)
    So 04.11. 00:00 Př. Kopanina - Bílá Hora 1:1 (0:1)
    So 04.11. 00:00 Stodůlky - Střešovice 1911 B 2:0
    So 04.11. 00:00 Čechie Smíchov - Dukla Praha B 2:8

    11.kolo

    So 11.11. 00:00 Dukla Praha B - Zbraslav 3:3 (2:1)
    So 11.11. 00:00 Střešovice 1911 B - Čechie Smíchov 4:4 (3:1)
    So 11.11. 00:00 Bílá Hora - Stodůlky 6:0 (4:0)
    So 11.11. 00:00 Aritma Praha B - Př. Kopanina 2:1 (2:0)
    So 11.11. 00:00 Řepy - Zličín 0:1 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Motorlet Praha D - Bohemians 2:7 (1:4)

    12.kolo

    So 07.04. 00:00 Zbraslav - Bohemians 5:5 (1:5)
    So 07.04. 00:00 Motorlet Praha D - Zličín 3:1 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Řepy - Př. Kopanina 0:2 (0:2)
    So 07.04. 00:00 Aritma Praha B - Stodůlky 3:0
    So 07.04. 00:00 Bílá Hora - Čechie Smíchov 16:0
    So 07.04. 00:00 Střešovice 1911 B - Dukla Praha B 0:7

    13.kolo

    So 14.04. 00:00 Střešovice 1911 B - Zbraslav 1:3 (1:1)
    So 14.04. 00:00 Dukla Praha B - Bílá Hora 1:4 (0:3)
    So 14.04. 00:00 Čechie Smíchov - Aritma Praha B 0:5
    So 14.04. 00:00 Stodůlky - Řepy 0:6 (0:3)
    So 14.04. 00:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha D 1:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Zličín - Bohemians 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 21.04. 00:00 Zbraslav - Zličín 4:3
    So 21.04. 00:00 Bohemians - Př. Kopanina 1:3 (1:1)
    So 21.04. 00:00 Motorlet Praha D - Stodůlky 1:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Řepy - Čechie Smíchov 7:0 (3:0)
    So 21.04. 00:00 Aritma Praha B - Dukla Praha B 0:8
    So 21.04. 00:00 Bílá Hora - Střešovice 1911 B 8:1 (2:0)

    15.kolo

    So 28.04. 00:00 Bílá Hora - Zbraslav 4:0 (3:0)
    So 28.04. 00:00 Střešovice 1911 B - Aritma Praha B 2:5 (2:2)
    So 28.04. 00:00 Dukla Praha B - Řepy 1:1
    So 28.04. 00:00 Čechie Smíchov - Motorlet Praha D 1:9
    So 28.04. 00:00 Stodůlky - Bohemians 0:4
    So 28.04. 00:00 Př. Kopanina - Zličín 5:1 (1:0)

    16.kolo

    So 05.05. 00:00 Zbraslav - Př. Kopanina 1:6 (0:2)
    So 05.05. 00:00 Zličín - Stodůlky 12:1
    So 05.05. 00:00 Bohemians - Čechie Smíchov 16:0
    So 05.05. 00:00 Motorlet Praha D - Dukla Praha B 3:5
    So 05.05. 00:00 Řepy - Střešovice 1911 B 6:0 (5:0)
    So 05.05. 00:00 Aritma Praha B - Bílá Hora 0:2 (0:2)

    17.kolo

    So 12.05. 00:00 Aritma Praha B - Zbraslav 5:2 (2:1)
    So 12.05. 00:00 Bílá Hora - Řepy 2:0 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Střešovice 1911 B - Motorlet Praha D 2:4 (1:2)
    So 12.05. 00:00 Dukla Praha B - Bohemians 6:2
    So 12.05. 00:00 Čechie Smíchov - Zličín 0:6 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Stodůlky - Př. Kopanina 0:10 (0:4)

    18.kolo

    So 19.05. 00:00 Zbraslav - Stodůlky 10:0 (6:0)
    So 19.05. 00:00 Př. Kopanina - Čechie Smíchov 8:2 (4:1)
    So 19.05. 00:00 Zličín - Dukla Praha B 2:1 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Bohemians - Střešovice 1911 B 6:5 (2:3)
    So 19.05. 00:00 Motorlet Praha D - Bílá Hora 2:2
    So 19.05. 00:00 Řepy - Aritma Praha B 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 26.05. 00:00 Řepy - Zbraslav 2:3
    So 26.05. 00:00 Aritma Praha B - Motorlet Praha D 5:2 (2:0)
    So 26.05. 00:00 Bílá Hora - Bohemians 5:0
    So 26.05. 00:00 Střešovice 1911 B - Zličín 0:5 (0:2)
    So 26.05. 00:00 Dukla Praha B - Př. Kopanina 2:4 (0:2)
    So 26.05. 00:00 Čechie Smíchov - Stodůlky 2:3

    20.kolo

    So 02.06. 00:00 Zbraslav - Čechie Smíchov 10:5
    So 02.06. 00:00 Stodůlky - Dukla Praha B 0:7
    So 02.06. 00:00 Př. Kopanina - Střešovice 1911 B 6:2 (3:1)
    So 02.06. 00:00 Zličín - Bílá Hora 2:3
    So 02.06. 00:00 Bohemians - Aritma Praha B 4:1
    So 02.06. 00:00 Motorlet Praha D - Řepy 5:0

    21.kolo

    So 09.06. 00:00 Motorlet Praha D - Zbraslav 4:0 (2:0)
    So 09.06. 00:00 Řepy - Bohemians 1:0
    So 09.06. 00:00 Aritma Praha B - Zličín 0:3 (0:0)
    So 09.06. 00:00 Bílá Hora - Př. Kopanina 1:2
    So 09.06. 00:00 Střešovice 1911 B - Stodůlky 4:3 (2:1)
    So 09.06. 00:00 Dukla Praha B - Čechie Smíchov 8:0

    22.kolo

    So 16.06. 00:00 Zbraslav - Dukla Praha B 0:2 (0:1)
    So 16.06. 00:00 Čechie Smíchov - Střešovice 1911 B 0:3
    So 16.06. 00:00 Stodůlky - Bílá Hora 0:8
    So 16.06. 00:00 Př. Kopanina - Aritma Praha B 5:1 (3:0)
    So 16.06. 00:00 Zličín - Řepy 4:1
    So 16.06. 00:00 Bohemians - Motorlet Praha D 2:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 2 2 119:17 56
    2. 22 16 4 2 78:19 52
    3. 22 15 3 4 68:28 48
    4. 22 12 4 6 77:44 40
    5. 22 12 2 8 91:58 38
    6. 22 11 2 9 81:58 35
    7. 22 10 3 9 83:46 33
    8. 22 9 2 11 45:60 29
    9. 22 7 4 11 48:53 25
    10. 22 5 2 15 32:88 17
    11. 22 2 1 19 33:135 7
    12. 22 0 1 21 28:177 1

    Nejčtenější ze sportu